USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek Voyager Movie Petition

Autor Wiadomość
chill
Użytkownik
#1 - Wysłana: 14 Sier 2006 16:56:07
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 14 Sier 2006 18:17:06
Odpowiedz 
Film z załogą Voyagera? Muszę sie dobrze zastanowić czy chcę filmu z kapitan Kaśką

Choć z drugiej strony powstanie petycji to dobry znak: komuś się chce działać i o cos walczyć...
Christof
Użytkownik
#3 - Wysłana: 14 Sier 2006 18:20:12
Odpowiedz 
Film z kapitan Kaśką ?? Hmm... No niewiem czy to dobry pomysł. Nie lepiej byłoby np. przenieść akcję np. do XXVI wieku ?? Ale plus za akcję.
James T Kirk
Użytkownik
#4 - Wysłana: 14 Sier 2006 20:00:34
Odpowiedz 
A ja podpisałem.
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 14 Sier 2006 20:40:45
Odpowiedz 
Film z kapitan Kaśką ?

Najpierw musieliby ją zdegradować.
Anonim
Anonimowy
#6 - Wysłana: 14 Sier 2006 22:29:43
Odpowiedz 
Najpierw musieliby ją zdegradować.

to moglo by sie dziać przed jej awansem
Anonim
Anonimowy
#7 - Wysłana: 14 Sier 2006 22:32:17
Odpowiedz 
Film z kapitan Kaśką ?? Hmm... No niewiem czy to dobry pomysł. Nie lepiej byłoby np. przenieść akcję np. do XXVI wieku ?? Ale plus za akcję.

wystarczy XXV wiek albo koniec XXIVwieku
Picard
Użytkownik
#8 - Wysłana: 14 Sier 2006 22:39:05 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Christof

Film z kapitan Kaśką

Film o admiral Kaskce! Ja juz wolal bym szczeze film o przygodach zalogii Enterprise NX 01- o ile postacie zostana lepiej dopracowane, pojawia sie nowe ciekawe charakterya Archer zostanei wysadzony na jakies cieplej, piszaczystej planetce gdzie dozyje konca swych dni...Dla mnie Porthos moze przejac dowodzenie, nie spisze sie gorzej niz jego pan!
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 14 Sier 2006 22:50:29
Odpowiedz 
Archer zostanei wysadzony na jakies cieplej, piszaczystej planetce gdzie dozyje konca swych dni...Dla mnie Porthos moze przejac dowodzenie, nie spisze sie gorzej niz jego pan!

Psyker
Użytkownik
#10 - Wysłana: 16 Sier 2006 14:35:10
Odpowiedz 
Podpisałem, a co mi szkodzi
Christof
Użytkownik
#11 - Wysłana: 16 Sier 2006 15:03:09
Odpowiedz 
Podpisałem, co mi tam
pj26
Użytkownik
#12 - Wysłana: 25 Sier 2006 19:42:03
Odpowiedz 
ja tam podpisałem
Hazrall
Użytkownik
#13 - Wysłana: 25 Sier 2006 20:00:23
Odpowiedz 
Podpisałem, byle by coś sie ruszyło
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 25 Sier 2006 22:37:17
Odpowiedz 
Nie no Wy na serio chciecie aby kolejny film był z Kaską w roli głwniej? Ale moze jakies rozbierame sceny z udziełem Siedem sie trafia, wiec moze warto podpisac...
Hazrall
Użytkownik
#15 - Wysłana: 25 Sier 2006 23:13:59 - Edytowany przez: Hazrall
Odpowiedz 
Niezupełnie, Ja podpisałem:1 bo chce by powstał jakikolwiek film/serial, cokolwiek ST(dziejące sie w XXIV-V w), Kaśka mi tak nie przeszkadza nie wiem czemu jej się aż tak tutaj nie lubi 2 Podpisałem bo chce zaznaczyć że jestem fanem, i popieram fanowskie inicjatywy, w kupie siła
(Siedem jest niczego sobie więc bym się nie pogniewał, pod warunkiem, że taka scena nie zniszczyła by scenariusza i przesłania całości )
Picard
Użytkownik
#16 - Wysłana: 25 Sier 2006 23:28:06
Odpowiedz 
Hazrall

bo chce by powstał jakikolwiek film/serial, cokolwiek ST(dziejące sie w XXIV-V w

A ja mówie co nagle to po diable! Entka realizowano w pośpiechu i patrz co z tego wyszlo? Serial stawał sie co prawda z czasem coraz ciekawszy ale- koncówki nie widziałem- ale to i tak nie był ten serial, którym mógł sie stac gdyby wiele spraw twórcy przemsleli.

Podpisałem bo chce zaznaczyć że jestem fanem, i popieram fanowskie inicjatywy

Ja tam na razie czekam na ,,ST:Horizont"

Kaśka mi tak nie przeszkadza nie wiem czemu jej się aż tak tutaj nie lubi

Jest na forum cały temat poświecony temu zagadnieniu. Mnie ona osobiscie do siebie nie przekonała ani- ani nie ta aktorka, ani nie ten kapitan- o ile wiesz i co mi chodzi?

więc bym się nie pogniewał, pod warunkiem, że taka scena nie zniszczyła by scenariusza i przesłania całości

Ależ skad Czas na Ferengi w filmie- a oni jak wiadomo każa swoim samica chodzić nago. Obraz ten wiec mogł by zawierac watek traktujacy o ucieczce Siedem z ferenganskiej niewoli...
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 25 Sier 2006 23:49:52
Odpowiedz 
Picard

Ja tam na razie czekam na ,,ST:Horizont"

Ja też (tyle, że pisze się to HORIZON).

Czas na Ferengi w filmie- a oni jak wiadomo każa swoim samica chodzić nago.

Znająśc brzydotę (wg. ziemskich standardów) tego gatunku nie wiem czy to by miało sens..

USS Phoenix forum / Star Trek / Star Trek Voyager Movie Petition

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!