USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci
 Strona:  ««  1  2  ...  58  59  60  61  62  ...  71  72  »» 
Autor Wiadomość
Toudi
Użytkownik
#1771 - Wysłana: 1 Sty 2013 13:53:58
Odpowiedz 
Eviva:
A mnie tak - moze to tylko Mozilla? Albo tylko mój Norton to wychwytuje?

U mnie też czysto...
Eviva
Użytkownik
#1772 - Wysłana: 1 Sty 2013 14:04:30
Odpowiedz 
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/w-wa rszawie-zginela-5-letnia-dziewczynka-trafiona-,1,5 382530,region-wiadomosc.html

Wiecie, od razu pomyślałam o kannie i jej córeczce (mieszkają na Białołęce). Co prawda Natalka jest już chyba starsza, ale zimno zrobiło mi się na myśl, że to mogla być ona... Trzymajmy dzieci jak najdalej od fajerwerków!
mozg_kl2
Użytkownik
#1773 - Wysłana: 1 Sty 2013 14:24:00
Odpowiedz 
Eviva

chińskie fajererwki tak się kończą
IDIC
Użytkownik
#1774 - Wysłana: 1 Sty 2013 16:57:12
Odpowiedz 
mozg_kl2:
chińskie fajererwki tak się kończą

mozg_kl2

przykład bezmyślnego klepania obiegowych opinii na temat rzekomo słabej jakości produktów made in China
w istocie w Chinach produkowane są aktualnie artykuły każdej dowolnie wybranej jakości, celowane w różne grupy odbiorców, o adekwatnej naturalnie do jakości cenie
utyskiwanie "cwaniaczków", którzy - dajmy na to - kupują w markecie sportowe obuwie za 20 zł i jego rozpad po kilku użyciach kwitują stwierdzeniem "no tak, chińska jakość", świadczy tylko i wyłącznie o bezdennej głupocie tych pierwszych
to tak "w ogóle"
"w szczególe" natomiast: w przypadku fajerwerków akurat tak się składa, że Chiny od zawsze były światowym potentantem w ich produkcji
od momentu ich wynalezienia, w Chinach właśnie

a "tak", to się kończy brak wyobraźni i odpowiedzialnosci, w tym m.in. brak postępowania przy odpalaniu fajerwerków w sposób rekomendowany przez producenta

Eviva:
zimno zrobiło mi się na myśl, że to mogla być ona... Trzymajmy dzieci jak najdalej od fajerwerków!

hmm ... zginęło dziecko
tak czy owak

a z "trzymaniem" dzieci z daleka od fajerwerków to chyba przesada
o ile oczywiście pod pojęciem dziecka nie rozumie się tylko i wyłącznie paroletniego maluszka
i o ile nie kupuje się najtańszego fajerwerkowego chłamu
i o ile przed odpaleniem rac uważnie przeczyta się instrukcję i postąpi zgodnie z nią
i o ile dziecko (np. 12-latek) znajduje się pod nadzorek odpowiedzialnej osoby dorosłej
przy uwzględnieniu powyższej listy odpalanie fajerwerków nie jest bardziej niebezpieczne niż znaczna część czynności życia codziennego (gotowanie, przechodzenie przez ruchliwą jednię, itp.)
Eviva
Użytkownik
#1775 - Wysłana: 1 Sty 2013 17:15:27
Odpowiedz 
IDIC

Nawet dorośli ulegają poranieniu podczas odpalania tego paskudztwa, co dopiero dzieci. Wypadki zdarzają się nawet najostrożniejszym. Dlatego mówię - dzieci z daleka. Co pomoże "nadzór odpowiedzialnej dorosłej osoby" gdy petarda poleci wprost na dzieciaka?
Toudi
Użytkownik
#1776 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:00:26
Odpowiedz 
Nie rozumiem czemu się ludźmi przejmujecie, kandydaci do nagrody Darwina zawsze znajdą sobie zabawki:
https://www.youtube.com/watch?v=Txmz8Z3mp6o

Ale ja bym się nimi nie martwił, pomagają ludzkości, a nie jej szkodzą.
IDIC
Użytkownik
#1777 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:23:14
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Nawet dorośli ulegają poranieniu podczas odpalania tego paskudztwa, co dopiero dzieci. Wypadki zdarzają się nawet najostrożniejszym.

akurat tak się składa, że zranienia przy odpalaniu ogni sztucznych nie przydarzają się najostrożniejszym, tylko niemalże w 100% właśnie tym nieostrożnym, tym, którzy nie respektują zasad bezpieczeństwa
jak ktoś odpala rakietę trzymaną w ręce, albo pochyla twarz nad już odpaloną baterią, żeby sprawdzić, czemu tak długo nic się nie dzieje, to się zrani, nieważne czy będzie jedenasto- czy czterdziestolatkiem
a jak właściwie zainstaluje wyrzutnię, sprawdzi, czy rakieta nie jest przypadkiem uszkodzona, umieści ją w wyrzutni w odpowiedni sposób (pod wlaściwym kątem), podpali lont długą zapałką i szybko oddali się we właściwym kierunku na bezpieczną odległość, to nic mu się nie stanie, niezależnie od wieku

Eviva:
Co pomoże "nadzór odpowiedzialnej dorosłej osoby" gdy petarda poleci wprost na dzieciaka?

a dlaczego w ogóle zakładasz, że petarda miałaby polecieć wprost na kogokolwiek?
jesli jest odpalana w sposób zgodny z instrukcją, to prawdopodobieństwo, że poleci na kogokolwiek (dzieciaka czy nie-dzieciaka) jest minimalne
a nadzór osoby dorosłej potrzebny jest po to, aby młodociany miłośnik fajerwerków postępował zgodnie z instrukcją
MarcinK
Użytkownik
#1778 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:37:54
Odpowiedz 
IDIC:
jesli jest odpalana w sposób zgodny z instrukcją, to prawdopodobieństwo, że poleci na kogokolwiek (dzieciaka czy nie-dzieciaka) jest minimalne

Ale zawsze istnieją wady produkcyjne lub po prostu różne zmienne np. wiatr zawieje i lekko przechyli rakietę.
Wczoraj mój ojciec odpalał i jedna rakieta zamiast lecieć w górę, poleciała po niskim łuku i wybuchła tuż nad ziemią (szczęściem tylko kultywator się osmolił)
Eviva
Użytkownik
#1779 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:40:09 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
IDIC:
a dlaczego w ogóle zakładasz, że petarda miałaby polecieć wprost na kogokolwiek?

Dlatego, ze to się zdarza. Izby przyjęć co roku opatrują takich pechowców.

IDIC:
a nadzór osoby dorosłej potrzebny jest po to, aby młodociany miłośnik fajerwerków postępował zgodnie z instrukcją

a młodociany w ogóle nie powinien dostawać do ręki czegoś, czym można się posłużyć niezgodnie z instrukcją, wywołując groźne skutki. Syn mojej koleżanki stracił trzy palce, gdy pozwolono mu odpalić petardę - podobno stuprocentowo bezpieczną.... I dodam, ze postępował ściśle zgodnie z instrukcją, a rodzina patrzyła mu na ręce.
mozg_kl2
Użytkownik
#1780 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:55:02
Odpowiedz 
IDIC:
przykład bezmyślnego klepania obiegowych opinii na temat rzekomo słabej jakości produktów made in China

Gdybym nie widział jak powstają w CHinach części do samochodów, oraz jakiej są one jakości, to pewnie uwierzyłbym w Twoją bajeczke o wysokeij jakości produktów z państwa środka.

IDIC:

Moda na chiny sprawiła, że nagle wszystko co mamy zostało wynaleziona w chinach.

Eviva:
Nawet dorośli ulegają poranieniu podczas odpalania tego paskudztwa,

Jak żyje nie odpalałem petarga. Na moim osiedlu mieszka tylu frajerów, żę za darmo moge sobie pooglądać półgodzinny pokaz.
MarcinK
Użytkownik
#1781 - Wysłana: 1 Sty 2013 18:59:03
Odpowiedz 
mozg_kl2:
IDIC:

Moda na chiny sprawiła, że nagle wszystko co mamy zostało wynaleziona w chinach.

By sprostować. W chinach wynaleziono proch i używano go w nowy rok, napełniając bambusowe tyczki i odpalając, więcej było przy tym huku i dymu niż ognia i właśnie chodziło o huk który miał odstraszyć demony.
To Japończycy po przejęciu prochu nauczyli się kolorować jego iskry i tworzyć na niebie świetliste wzory (w tym najpopularniejsze kwiaty świetlne) i to stąd wywodzą się znane nam fajerwerki.
IDIC
Użytkownik
#1782 - Wysłana: 1 Sty 2013 19:04:35 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Dlatego, ze to się zdarza. Izby przyjęć co roku opatrują takich pechowców.

Opatrują również pechowców, którzy łamią sobie nogi podczas jazdy na nartach
i czego to dowodzi?

Eviva:
Syn mojej koleżanki stracił trzy palce, gdy pozwolono mu odpalić petardę - podobno stuprocentowo bezpieczną.... I dodam, ze postępował ściśle zgodnie z instrukcją, a rodzina patrzyła mu na ręce.

a jak konkretnie doszło do tego wypadku?
potrafisz opisać całe zdarzenie, ale ze szczegółami, tak "krok po kroku"?
czy wiesz tylko, że chłopak stracił trzy palce i tworzysz urban legend?
zazwyczaj ludzie nawet sami przed sobą nie chcą przyznać się, że coś zniedbali, jakiegoś "szczegółu" nie dopatrzyli
zrzucenie odpowiedzialności na "przedmiot" jest łatwiejsze, pozwala nie mysleć o sobie źle

Eviva:
a młodociany w ogóle nie powinien dostawać do ręki czegoś, czym można się posłużyć niezgodnie z instrukcją, wywołując groźne skutki.

postępując w myśl Twojego postulatu należałoby zabronić młodocianym nawet robienia sobie herbaty, albo korzystania ze sztućców w czasie posiłku
kuchenka gazowa może eksplodować, palnik buchnąć płomieniem w twarz, szklanka pęknąć pod wpływem naprężeń, a wrzątek poparzyć
a nóż? on również - użyty "niezgodnie z instrukcją" - może wywołać groźny skutek w postaci pokaleczenia

mozg_kl2

mozg_kl2:
Gdybym nie widział jak powstają w CHinach części do samochodów, oraz jakiej są one jakości, to pewnie uwierzyłbym w Twoją bajeczke o wysokeij jakości produktów z państwa środka

czytaj ze zrozumieniem i nie wkładaj w moje usta twierdzeń, których nie wygłosiłam
nie twierdzę, że wszystkie produkty wytworzone w Chinach są wysokiej jakości
bynajmniej
produkują tam mnóstwo niskiej jakości "taniochy", która zalewa świat
a produkują, bo mają zamówienie właśnie na "taniochę"
nie Chiny - jako producent określają standardy jakości, tylko nabywca
idiotą jest natomiast ten, kto kupując na bazarach lub w marketach tę chińską taniochę, pomstuje "na jakość chińskich produktów"
idź do sklepu Ecco, kup za 600 zł buty wyprodukowane w Chinach właśnie, sprawdź ich jakość i wtedy się wypowiedz
idź do Cottonfield, kup sweter za 500 zł wyprodukowany w Chinach właśnie, sprawdź jego jakość i wtedy się wypowiedz

mozg_kl2:
Moda na chiny sprawiła, że nagle wszystko co mamy zostało wynaleziona w chinach

nie potrafisz dyskutować bez uprawniania sofistyki
nieuprawnione uogólnienie to dość czytelna zagrywka
kto nagle twierdzi, że wszystko zostało wynalezione w Chinach?
na pewno wszystko - nie, ale wiele rzeczy - tak
w tym - ognie sztuczne

mozg_kl2:
Jak żyje nie odpalałem petarga. Na moim osiedlu mieszka tylu frajerów, żę za darmo moge sobie pooglądać półgodzinny pokaz.

a jednak "taniocha"
bawienie oczu za czyjąś kasę to ewidentny przejaw skapstwa
chwalenie się tym skapstwem to już jednak totalna kompromitacja
Eviva
Użytkownik
#1783 - Wysłana: 1 Sty 2013 19:16:36 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
IDIC:
czy wiesz tylko, że chłopak stracił trzy palce i tworzysz urban legend?

Naturalnie. Jestem mitomanką, bo piszę coś, co przeczy twemu podejściu do świata. Wybacz, zapomniałam, że Ty wszystko wiesz najlepiej.

IDIC:
postępując w myśl Twojego postulatu należałoby zabronić młodocianym nawet robienia sobie herbaty, albo korzystania ze sztućców w czasie posiłku
kuchenka gazowa może eksplodować, palnik buchnąć płomieniem w twarz, szklanka pęknąć pod wpływem naprężeń, a wrzątek poparzyć
a nóż? on również - użyty "niezgodnie z instrukcją" - może wywołać groźny skutek w postaci pokaleczenia

W ten sposób można sprowadzić wszystko do absurdu. tylko ze z tego nic nie wynika. Wiadomo dobrze, o czym mówię, ale Ty koniecznie musisz wykazać, jaka to w,porównaniu ze mną jesteś tolerancyjna i otwarta.
Wybacz, ale rozmowa na takich zasadach nie ma sensu.
IDIC
Użytkownik
#1784 - Wysłana: 1 Sty 2013 19:44:24
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Ty koniecznie musisz wykazać, jaka to w,porównaniu ze mną jesteś tolerancyjna i otwarta.

a dlaczego niby miałabym to robić
jeśli sądzisz, że mogłabyś być dla mnie punktem odniesienia na jakiejkolwiek płaszczyźnie, to - hmmm ... przykro mi to pisać - ewidentnie się przeceniasz

a rozmowa faktycznie sensu nie ma
jednak nie z powodu, o którym piszesz
raczej dlatego, że w odpowiedzi na prośbę o zaprezentowanie merytorycznej argumentacji, oburzasz się i zamiast dyskutowania na dany konkretny temat, wylewasz swoją frustracje
cóż, witamy w Nowym Roku 2013
pewne rzeczy pozostają niezmienne
The_D
Użytkownik
#1785 - Wysłana: 1 Sty 2013 20:39:30 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
IDIC:
idź do sklepu Ecco, kup za 600 zł buty wyprodukowane w Chinach właśnie, sprawdź ich jakość i wtedy się wypowiedz

Z tym Ecco to trochę strzał w stopę. Żeby nie być posądzonym o powtarzanie legend Urbana zrobiłem zdjęcie:
Ecco
Dwóch kolegów z pracy również miało problemu z podeszwami butów tej marki. Co prawda jeżeli jest na gwarancji to zwracają pieniądze (moje nie były), ale to już kwestia niezależna od jakości wykonania.

Ale z ogólną tezą się zgadzam - chińczycy są wstanie wyprodukować zarówno trzeszczącego plastikami ZTE czy innego myPhone'a jak i dopieszczone ze wszystkich stron produkty Apple. Tylko do tego nie wystarczą same warunki zamówienia - trzeba ich jeszcze dopilnować na miejscu.

Aha, buty nie kosztowały na szczęście 600 zł ale i tak były pierońsko drogie. Diagnoza szewca brzmiała: "Nie ma co tu kleić. Jak na gwarancji to oddać a na przyszłość nie kupować tej firmy".
IDIC
Użytkownik
#1786 - Wysłana: 1 Sty 2013 21:07:13 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
The_D

w odpowiedzi na Twoją fotkę mogłabym wkleić kolekcję obuwia całej mojej rodziny
poza nielicznymi parami obuwia sportowego oraz butów do "poważniejszego" chodzenia po górach w zasadzie tylko i wyłącznie jest to Ecco, w tym część made in China
do tej pory - a buty tej marki kupujemy od dobrych kilku lat - konieczność złożenia reklamacji zdarzyła się nam tylko raz
naturalnie nie chcę za wszelką cenę bronić producenta, bo jednak egzemplarz na zdjęciu "mówi sam za siebie", niemniej jednak w przypadku butów - poza wadami wykonania - zdarzają się błędy konstrukcyjne
trzeba by być rzeczoznawcą, żeby to stwierdzić

EDIT: nie napisałeś, jakiej produkcji są buciki z fotki (Ecco ma swoje zakłady w co najmniej paru krajach Dalekiego Wschodu); w kontekście przedmiotu dyskusji to dość istotna informacja

MarcinK

MarcinK:
Ale zawsze istnieją wady produkcyjne lub po prostu różne zmienne np. wiatr zawieje i lekko przechyli rakietę.
Wczoraj mój ojciec odpalał i jedna rakieta zamiast lecieć w górę, poleciała po niskim łuku i wybuchła tuż nad ziemią (szczęściem tylko kultywator się osmolił)

wzięcie pod uwagę "zmiennych", to właśnie nieodłączny element procedury bezpieczeństwa
rakieta to nie piórko, jeśli zostanie poprawnie umiesczona we właściwie skonstruowanej wyrzutni, to leciuteńki podmuch wiatru nie jest w stanie istotnie zmienić ani jej ustawienia w momencie odpalania, ani trajektorii jej lotu po odpaleniu
jeżeli ktoś natomiast odpala race przy silnym wietrze, albo umieszcza je w momencie odpalania np. w puszce po Coli to znaczy, że jest nieostrożny

to, że odpalona przez Twojego Ojca raca cokolwiek osmaliła, świadczy tylko i wyłacznie o tym, że odpalono ją w niewłaściwym miejscu

MarcinK:
By sprostować. W chinach wynaleziono proch i używano go w nowy rok, napełniając bambusowe tyczki i odpalając, więcej było przy tym huku i dymu niż ognia i właśnie chodziło o huk który miał odstraszyć demony.
To Japończycy po przejęciu prochu nauczyli się kolorować jego iskry i tworzyć na niebie świetliste wzory (w tym najpopularniejsze kwiaty świetlne) i to stąd wywodzą się znane nam fajerwerki.

By sprostować :

http://en.wikipedia.org/wiki/Fireworks#History
http://www.pyrouniverse.com/history.htm
http://www.history.com/news/fireworks-vibrant-hist ory
7z9
Użytkownik
#1787 - Wysłana: 2 Sty 2013 17:28:26
Odpowiedz 
Coś dla entuzjastów geografii. Sprawdź swoja wiedzę na temat położenia miast w Polsce.
http://www.geography-map-games.com/geography-games -Miasta-w-Polsce-_pageid156.html
ps. Czas odgrywa bardzo dużą rolę. (Mój wynik 97 213)
Eviva
Użytkownik
#1788 - Wysłana: 2 Sty 2013 18:14:35
Odpowiedz 
7z9

Ja z geografii zawsze miałam notoryczną tzw. "lufę". To moja pieta achillesowa, na równi z matematyką. Czemu? Borg raczy wiedzieć.
mozg_kl2
Użytkownik
#1789 - Wysłana: 2 Sty 2013 19:15:16 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
IDIC:
produkują tam mnóstwo niskiej jakości "taniochy", która zalewa świat
a produkują, bo mają zamówienie właśnie na "taniochę"
nie Chiny - jako producent określają standardy jakości, tylko nabywca

słusznie. Firmy pokroju BMW czy Audi zamawiają barachło w chinach, i po dostawie 60% części jest do zezłomowania bo taki maja standardy. Chinczyki robią wszystko jak najlepiej. Kiedyś w latach 60 ludzie krzyczeli, że Armia czerwona stoi na straży światowego pokoju. Można i tak postrzegać swiat.

IDIC:
bawienie oczu za czyjąś kasę to ewidentny przejaw skapstwa
chwalenie się tym skapstwem to już jednak totalna kompromitacja

Na telewizje trwam też nie daje i znam lepsze sposoby na spożytkowanie kilku stów niż wysłanie ich w niebo. Wole kupić sobie jakieś łaszki lub swojej kobiecie.

IDIC:
w odpowiedzi na Twoją fotkę mogłabym wkleić kolekcję obuwia całej mojej rodziny

A ja mam ser.
IDIC
Użytkownik
#1790 - Wysłana: 2 Sty 2013 19:51:32 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
słusznie. Firmy pokroju BMW czy Audi zamawiają barachło w chinach, i po dostawie 60% części jest do zezłomowania bo taki maja standardy. Chinczyki robią wszystko jak najlepiej. Kiedyś w latach 60 ludzie krzyczeli, że Armia czerwona stoi na straży światowego pokoju. Można i tak postrzegać swiat.

wstawka dotycząca Armii Czerwonej i lat 60-tych jakby nie w temacie
zamiast sugerować w luźnym podtekście istnienie jakiejś zależności pomiędzy ww. wstawką, a tematem aktualnej dyskusji, mógłbyś po prostu tę zależność wykazać
i nie uogólniaj po raz kolejny
nie padło tu bowiem ani razu stwierdzenie, że "Chińczyki robią wszystko jak najlepiej".
to kolejna Twoja sofistyczna zagrywka (nieuprawnione uogólnienie) zaserwowana w związku z brakiem merytorycznych argumentów
ja się na takie zagrywki w dyskusji nie nabieram

mozg_kl2:
Na telewizje trwam też nie daje i znam lepsze sposoby na spożytkowanie kilku stów niż wysłanie ich w niebo. Wole kupić sobie jakieś łaszki lub swojej kobiecie.

gdybyś nie dawał i nie oglądał to by było ok
ponieważ jednak podkreślasz analogię z pokazami fajerwerków, które oglądasz za darmochę, zakładam, że trwam również oglądasz, chociaż nie dajesz
i tak, jest to kolejny przejaw sknerstwa
w kontekście powyższego fakt, że kupujesz "łaszki" zamiast normalnych, porządnych ubrań, jakoś mnie nie dziwi

mozg_kl2:
A ja mam ser.

skoro obuwie kojarzy Ci się z w pierwszej kolejności serem (a na to wygląda), to należy bardzo, ale to bardzo mocno współczuć Twojemu otoczeniu, bueeee
mozg_kl2
Użytkownik
#1791 - Wysłana: 2 Sty 2013 20:39:52
Odpowiedz 
IDIC:
wstawka dotycząca Armii Czerwonej i lat 60-tych jakby nie w temacie

to autorskie rozwinięcie tematu, akceptowalne na tym forum od lat.

IDIC:
nie padło tu bowiem ani razu stwierdzenie, że "Chińczyki robią wszystko jak najlepiej".

Stwierdziłaś jedynie, ze Chinczyki robią produkty o takiej jakości jaką wymaga firma zamawiająca, co jest bajką na resorach.

IDIC:
gdybyś nie dawał i nie oglądał to by było ok
ponieważ jednak podkreślasz analogię z pokazami fajerwerków, które oglądasz za darmochę, zakładam, że trwam również oglądasz, chociaż nie dajesz
i tak, jest to kolejny przejaw sknerstwa
w kontekście powyższego fakt, że kupujesz "łaszki" zamiast normalnych, porządnych ubrań, jakoś mnie nie dziwi

pomidor. Jeśli bieliznę triumpha uważasz za podrzędne ubrania to wysoki sądzie nie mam więcej pytań.

IDIC:
skoro obuwie kojarzy Ci się z w pierwszej kolejności serem

Żart sytuacyjny. Wy macie zdjęcia ja mam ser, ktoś przyniesie szynke i bedzię impreza.
Dragon
Użytkownik
#1792 - Wysłana: 2 Sty 2013 21:08:37
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Stwierdziłaś jedynie, ze Chinczyki robią produkty o takiej jakości jaką wymaga firma zamawiająca, co jest bajką na resorach.

Nie zgodze się, jeśli trzeba potrafią stworzyć coś równie solidnego jak inni a czasem nawet lepiej.
IDIC
Użytkownik
#1793 - Wysłana: 2 Sty 2013 21:39:55 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
to autorskie rozwinięcie tematu, akceptowalne na tym forum od lat

to nie żadne "rozwinięcie tematu", tylko Twój autorski bełkot
przez niektórych może i akceptowalny
ja nie czuje potrzeby poklepywania Cię plecach, więc spokojnie mogę nazywać rzecz po imieniu

mozg_kl2:
Stwierdziłaś jedynie, ze Chinczyki robią produkty o takiej jakości jaką wymaga firma zamawiająca, co jest bajką na resorach

stwierdziłam, że są w stanie wykonać produkt dowolnie wybranej jakości
i tak po prostu jest
od pewnego czasu nawet najbardziej ekskluzywne domy mody "szyją" w Chinach swoje kolekcje prêt-à-porter
aha! a przywoływane tu przez Ciebie Audi planuje w najbliższym okresie otwarcie nowych i rozwijanie już istniejących fabryk w Chinach
raczej nie dlatego, że jest nieusatysfakcjonowane jakością produkowanych tam aktualnie wyrobów

http://biznes.pl/magazyny/motoryzacja/producenci/a udi-chce-byc-liderem-aut-luksusowych,5380053,magaz yn-detal.html

mozg_kl2:
Jeśli bieliznę triumpha uważasz za podrzędne ubrania to wysoki sądzie nie mam więcej pytań

oj, biedna ta Twoja Dama
Triumph???? to zdecydowanie nie jest szczyt wyrafinowania
Freya, Panache, Chantelle, Victoria's Secret - gdybyś kupował jej w prezencie bieliznę tych marek, to wtedy faktycznie byłoby się czym pochwalić
a tak to znów wiocha

mozg_kl2:
Żart sytuacyjny. Wy macie zdjęcia ja mam ser, ktoś przyniesie szynke i bedzię impreza.

i znów bełkot
szkoda słów
mozg_kl2
Użytkownik
#1794 - Wysłana: 2 Sty 2013 22:37:41
Odpowiedz 
IDIC

ogólnie Twoje posty to
IDIC:
znów bełkot
szkoda słów

nie wnoszą żadnej wartości dodanej do dyskusji i dorobku forum. Próbujesz nie umiejętnie na siłe przepchać swoje stanowisko, w oderwaniu od argumentów strony przeciwnej.

zatem pomidor
Q__
Moderator
#1795 - Wysłana: 2 Sty 2013 23:59:11
Odpowiedz 
Odnotowuje z satysfakcja, ze na forum odzywa sztuka klocenia sie w sposob kulturalny i bez chowania sie za moderacje, ale bede wrednym modem i poprosze o schlodzenie temperatury dyskusji i tak, w ramach sprawienia sobie moderatorskiej nowrocznej przyjemnosci.
IDIC
Użytkownik
#1796 - Wysłana: 3 Sty 2013 06:39:44
Odpowiedz 
Q__:
Odnotowuje z satysfakcja, ze na forum odzywa sztuka klocenia sie w sposob kulturalny i bez chowania sie za moderacje, ale bede wrednym modem i poprosze o schlodzenie temperatury dyskusji i tak, w ramach sprawienia sobie moderatorskiej nowrocznej przyjemnosci.

niech Ci ta satysfakcja na zdrowie idzie, drogi Q__
chociaż IMO jest ona cokolwiek nieuzasadniona
sytuacja, kiedy w ramach dyskusji na temat aktualnej jakości produkcji made in China, jeden z dyskutantów bełkocze coś na temat Armii Czerwonej, a zamiast prezentowania merytorycznych argumentów ogranicza się do wymieniania coraz to nowych nazw produktów żywnościowych, pozostawia wiele do życzenia
jeśli chodzi o wykraczający poza akceptowalną skalę wzrost temperatury dyskusji, to możesz nie żywić obaw
mnie osobiście ujadanie forumowych ratlerków nigdy nie było w stanie realnie podnieść ciśnienia
raczej doskonale się bawię, obserwując, jak delikwent kompromituje się coraz bardziej: a to informując wszem i wobec, jak "za darmochę" przez pół godziny ogląda fajerwerki odpalane przez "frajerów z osiedla, którym nie szkoda kasy na puszczanie jej z dymem", a to znów chełpiąc się swoim "wielkopańskim gestem", w ramach którego obdarowuje wybrankę swego serca bielizną "ekskluzywnej" marki Triumph (buahaha!)
niemniej jednak - KK - zgodnie z życzeniem wyhamowuję; niech tam sobie beton betonieje nadal
mozg_kl2
Użytkownik
#1797 - Wysłana: 3 Sty 2013 17:40:55 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Q__:
a forum odzywa sztuka klocenia sie w sposob kulturalny

posty w których jedny tresc to chamskie docinki na poziomie wodorostó nazywasz kłótnią w sposób kulturalny? Strange times.

IDIC:
prezentowania merytorycznych argumentów ogranicz

Twoje merytoryczne argumenty z postu 1794 tak mnie zmiażdżyły że nie byłem w stanie podjąć dalszej rozmowy. Dobrze, że jest na forum jego poziom pójdzie znacznie w górę.

IDIC:
ujadanie forumowych ratlerków nigdy nie było w stanie realnie podnieść ciśnienia

Lubie rozmawiać z ludźmi którzy nie mają nic do powiedzenia a udają że na wszystkim sie znają to takie zabawne. Jutro pewnie udowodnisz, ze koło też wymyślili Chińczycy. Dla mnie jesteś jak mrówka, która tupie próbując przestraszyć słonia, a gdy ten odchodzi świętuje swój sukces.
Q__
Moderator
#1798 - Wysłana: 3 Sty 2013 18:24:22
Odpowiedz 
mozg_kl2
IDIC

Proponuje wyluzowac, albo - mimo calej mojej do Was sympatii - dostaniecie po ostrzezeniu, a temat zamkne na min. 24h.
7z9
Użytkownik
#1799 - Wysłana: 4 Sty 2013 18:12:00 - Edytowany przez: 7z9
Odpowiedz 
Toudi
Użytkownik
#1800 - Wysłana: 4 Sty 2013 18:16:22
Odpowiedz 
Przydałoby się na forum I like it, czy cos podobnego. ;)
 Strona:  ««  1  2  ...  58  59  60  61  62  ...  71  72  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!