USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci
 Strona:  ««  1  2  ...  46  47  48  49  50  ...  71  72  »» 
Autor Wiadomość
kanna
Użytkownik
#1411 - Wysłana: 12 Lis 2009 22:52:00
Odpowiedz 
Delta:
Pogrzebałem trochę i znalazłem list profesor Majewskiej na temat szczepionek. Rzeczywiście włos się jeży na głowie.

Stare, temat sie przewala na Forach dzieciowych od wieków... :/
Q__
Moderator
#1412 - Wysłana: 12 Lis 2009 23:11:14
Odpowiedz 
Z innej beczki, ale zawsze aktualne...
Jo_anka
Użytkownik
#1413 - Wysłana: 12 Lis 2009 23:34:06
Odpowiedz 
Q__

Eh, można pomarzyć....

(nie mogę się dostać do swojej skrzynki mailowej od kilku dni... )
Domko
Użytkownik
#1414 - Wysłana: 13 Lis 2009 16:46:25
Odpowiedz 
Nigdzie indziej to mi nie pasuje jak tylko tutaj

Prawie jak uniwersalny translator:
http://www.blogbox.com.pl/blog/interaktywnie-com/p ost/nowy-translator-czyli-patrz-jak-do-ciebie-mowi e/
Q__
Moderator
#1415 - Wysłana: 13 Lis 2009 17:08:19
Odpowiedz 
Domko

Świetny wynalazek .

ps. zaglądaj częściej...
IDIC
Użytkownik
#1416 - Wysłana: 13 Lis 2009 18:20:28
Odpowiedz 
hmmm ... nie chcę się czepiać, ale

prawdę mówiąc dość ostrożnie podchodziłabym do faktycznej przydatności tego urządzenia

kontekst sytuacyjny (wraz ze wszystkimi jego składowymi) tak mocno determinuje znaczenie poszczególnych znaków, że rzetelne oddanie sensu danego komunikatu przez kogoś?/coś? nie osadzone w ramach komunikacji jest mało prawdopodobne

poza tym żeby była możliwa komunikacja (a nie tylko słuchanie monolgów w czyimś wykonaniu) w "wynalazek" powinny być wyposażone dwie strony uczestniczące w konwersacji

szanse na skomunikowanie się przy uzasadnionym założeniu, że część sensu "umknie" podczas akcji, a kolejna część - podczas reakcji językowej, są mocno ograniczone

może być zabawnie
Delta
Użytkownik
#1417 - Wysłana: 14 Lis 2009 06:05:55
Odpowiedz 
Będzie można regenerować kończyny.
http://wiadomosci.onet.pl/2077281,16,1,1,item.html

"Laboratorium Juan Carlos Izpisúa Belmonte używa małej słodkowodnej ryby Danio pręgowanego (Danio rerio) w celu badania regeneracji kończyn. - Jeśli amputujemy ogon Danio pręgowanego, zregeneruje się on w ciągu tygodnia bez większego wysiłku i bez pozostawiania śladów."

Ech, a kiedyś hodowałem ten gatunek w akwarium, żeby mi coś takiego wtedy do głowy przyszło...
Jo_anka
Użytkownik
#1418 - Wysłana: 14 Lis 2009 08:46:40
Odpowiedz 
Delta:
Ech, a kiedyś hodowałem ten gatunek w akwarium, żeby mi coś takiego wtedy do głowy przyszło...

Ćwiczenia a la Dexter! Brryyy...
Delta
Użytkownik
#1419 - Wysłana: 14 Lis 2009 09:29:05
Odpowiedz 
Jo_anka
Ćwiczenia a la Dexter! Brryyy...

No nie, nad rybkami się nie znęcałem. I mam za swoje -Nobel mnie ominął.
Q__
Moderator
#1420 - Wysłana: 16 Lis 2009 02:36:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Queerbot, coś dla Ciebie:

Ciekawostka o homoseksualistach wśród Indian z Ameryki Północnej: nie dosyć, że wśród Indian zamieszkujących północnoamerykańskie prerie zdarzali się homoseksualiści, to w dodatku... stanowili rodzaj elity. Działo się tak dlatego, że uznawano ich powszechnie za osoby mające dostęp do obydwu sfer kulturowych: kobiecej i męskiej. Homoseksualni mężczyźni mogli parać się czynnościami typowo męskimi, czyli na przykład brać udział w polowaniach, ale mogli też zajmować się czynnościami kobiecymi, czyli tkać lub wyprawiać skóry. W niektórych okolicznościach uważani byli wręcz za osoby niezbędne! Dotyczyło to przede wszystkim organizacji imprez i zabaw, choć homoseksualiści uchodzili także za niedoścignionych specjalistów w różnych dziedzinach. Kiedy wśród Indian mówiono, że jakiś wyrób jest „piękny jak u homoseksualisty” – był to wyraz największego uznania. Jakby jeszcze tego było mało – w niektórych społeczeństwach Indian amerykańskich homoseksualista miał prawo wyjść za mąż. Okazuje się więc, że legalizacja małżeństw homoseksualnych w Europie jest daleko w tyle...
http://www.durex.pl/jak_to_robia_gdzies.html

Czyżbyś musiał polubić Chakotay'a?
http://www.jetclover.com/shadylady/ChakotayInBed.j pg
http://www.jetclover.com/chakotay_tux.jpg
(Panie też pewnie ucieszą oczy .)
Madame Picard
Moderator
#1421 - Wysłana: 16 Lis 2009 10:05:59
Odpowiedz 
Q__

I byłoby pięknie, gdyby to nie był fotomontaż .
Archarachne
Użytkownik
#1422 - Wysłana: 16 Lis 2009 22:47:28
Odpowiedz 
http://www.thepumpkingeek.com

Facet jest genialny. Zakładki Star Trek i Trek Gals mówią same za siebie. Dodatkowo w Villains obecny jest Sylar.

Stronę odkryłam przez witrynę Quinto. Dostał prezent od Dyniowego Geeka.
kanna
Użytkownik
#1423 - Wysłana: 16 Lis 2009 22:55:07
Odpowiedz 
Q__

ja lubie Chakotay'a Choc trudno mi uwierzyc, że jest tak wydepilowany do cna... a nie masz przypadkiem jego zdjęć z drugiej strony? ;)
Q__
Moderator
#1424 - Wysłana: 17 Lis 2009 00:57:58
Odpowiedz 
kanna

kanna:
a nie masz przypadkiem jego zdjęć z drugiej strony? ;)

Te mi - na szybko - wypluł Google...
Madame Picard
Moderator
#1425 - Wysłana: 17 Lis 2009 14:00:15
Odpowiedz 
kanna:
a nie masz przypadkiem jego zdjęć z drugiej strony?

O ile dobrze pamiętam, to w odcinku "Tatoo" można sobie dokładnie obejrzeć jego tylną stronę. Ze szczegółami .
kanna
Użytkownik
#1426 - Wysłana: 17 Lis 2009 16:38:09
Odpowiedz 
Madame Picard:
w odcinku "Tatoo" można sobie dokładnie obejrzeć jego tylną stronę

świetnie , swietnie, juz sie nie moge doczekac
Delta
Użytkownik
#1427 - Wysłana: 17 Lis 2009 19:56:12
Odpowiedz 
Domko
Użytkownik
#1428 - Wysłana: 20 Lis 2009 12:27:16
Odpowiedz 
Picard
Użytkownik
#1429 - Wysłana: 20 Lis 2009 16:08:25 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Jak widać Transformery Bay'a są szkodliwe - teraz tylko żeby znaleźć coś takiego na Abramsa:
Kiedy Superman wchodził na ekrany kin, dzieci skakały z dachów myśląc, że mogą wcielić się w Kal-Ela. Jak widać przez te wszystkie lata niewiele się zmieniło i dzieci dalej usiłują naśladować filmowych super bohaterów.

14letni fan Transformersów z miasta Yibin w chińskiej prowincji Syczuan przez pięć lat pił paliwo do zapalniczek i benzynę motocyklową, aby „pozyskać energię” i stać się silnym jak Transformers.

Jego rodzice twierdzą, że wskutek picia benzyny iloraz inteligencji ich dziecka drastycznie spadł. Podobno w tej chwili nie potrafi nawet podać wyniku dodawania 7+17.

Szkoda, że Transformersy wpływają w ten sposób na młode umysły, ale ciekawe jak przez pięć lat rodzice nie byli w stanie nic poradzić na szkodliwy nawyk syna
.
Q__
Moderator
#1430 - Wysłana: 20 Lis 2009 18:04:08
Odpowiedz 
Domko

Witaj ponownie i wpadaj nie tylko z linkami .

Picard

Picard:
teraz tylko żeby znaleźć coś takiego na Abramsa

Jełśi będzie to dotyczyło ST XI, to jest też duża szansa, że będzie uderzało w Treka jako całość .
Archarachne
Użytkownik
#1431 - Wysłana: 20 Lis 2009 18:13:56 - Edytowany przez: Archarachne
Odpowiedz 
Picard:
14letni fan Transformersów z miasta Yibin w chińskiej prowincji Syczuan przez pięć lat pił paliwo do zapalniczek i benzynę motocyklową, aby „pozyskać energię” i stać się silnym jak Transformers

Doprawdy, jeśli rodzice się nie zorientowali...

Q__:
Jełśi będzie to dotyczyło ST XI, to jest też duża szansa, że będzie uderzało w Treka jako całość

Dziesięciolatek ukradł samochód swojego ojca tylko po to, żeby dopadł go policjant na antygrawitacyjnym motocyklu... To w sumie jest całkiem możliwe.
Madame Picard
Moderator
#1432 - Wysłana: 24 Lis 2009 21:38:53
Odpowiedz 
Niewiarygodne, nikt tego tu jeszcze nie podlinkował? Wstyd mi za Was, chłopcy

http://www.widelec.pl/widelec/1,99763,7288474,TOP_ 10_lasek_z_kosmosu.html

Star Trek trzyma się mocno w tym rankingu .
Archarachne
Użytkownik
#1433 - Wysłana: 24 Lis 2009 21:51:28
Odpowiedz 
Wszystko fajnie tylko kto Padme tak wysoko wstawił...
Delta
Użytkownik
#1434 - Wysłana: 24 Lis 2009 21:58:06
Odpowiedz 
Madame Picard
Star Trek trzyma się mocno w tym rankingu

W tym całym towarzystwie Topola jest dopiero na trzecim miejscu? Kto robił ten ranking...
Archarachne
Użytkownik
#1435 - Wysłana: 24 Lis 2009 22:05:46
Odpowiedz 
M.in. dlatego dziwi mnie, że Padme jest na 2.
Domko
Użytkownik
#1436 - Wysłana: 16 Gru 2009 09:42:33
Odpowiedz 
Mały kamyczek do dyskusji o ST XI ;) Oczywiście, na wesoło.

http://www.youtube.com/watch?v=qx0aP20wSpY
Delta
Użytkownik
#1437 - Wysłana: 16 Gru 2009 13:51:43
Odpowiedz 
Domko
Mały kamyczek do dyskusji o ST XI ;) Oczywiście, na wesoło.

Jakże chętnie pomógłbym Łysemu załadować ten prezent dla JJ'a...
Cóż, skoro wszechświatów jest tyle ile możliwości, to pozostaje mieć nadzieję, że w którymś tak się stało.
Q__
Moderator
#1438 - Wysłana: 16 Gru 2009 15:47:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Vanja
Użytkownik
#1439 - Wysłana: 17 Gru 2009 16:01:50
Odpowiedz 
Ktoś chyba nie całkiem wiedział co robi[znalezione na Photoshop Disasters]
PsD
Delta
Użytkownik
#1440 - Wysłana: 17 Gru 2009 18:27:52
Odpowiedz 
Vanja
Ktoś chyba nie całkiem wiedział co robi

Napis da się odczytać metodą Rangersów z B5, którzy pojmowali to co do nich mówił Ranger One, widząc to w lustrze, gdy wisieli głową w dół. Gorzej z okrętem. Dobrze, że B&B nie widzieli tego zanim stworzyli Entka, bo zamiast przydeptanej Akiry, byłby przydeptany Excelsior.
 Strona:  ««  1  2  ...  46  47  48  49  50  ...  71  72  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!