USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci
 Strona:  ««  1  2  ...  13  14  15  16  17  ...  72  73  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#421 - Wysłana: 10 Lis 2007 19:05:58 - Edytowany przez: Q__
Domko

Jako że nie pamiętam już Gwiezdnych Wojen, uznaj to za kompleny przypadek.

No mam nadzieję...

kanna

Co do uczuć... zwróć uwagę, że sugestia iz Twoja wypowiedź powninna być rozumiana w ten spsób wyszła od Q__... Dalszej interpretacji sie nie podejmuję

Co sugerujesz?
kanna
Użytkownik
#422 - Wysłana: 10 Lis 2007 19:37:03
Q__

Powtórzę :
Dalszej interpretacji sie nie podejmuję

Trust yours feelings, Luke
lol
Q__
Moderator
#423 - Wysłana: 10 Lis 2007 20:03:37
kanna

Trust yours feelings, Luke

Wolę chłodną wolkańską logikę.
kanna
Użytkownik
#424 - Wysłana: 10 Lis 2007 21:45:43
Cóż, z tegop co pamiętam, to wolkanie po prostu NIE OKAZAUJĄ uczuć, co nie oznacza, że ich nie mają. Picard sie o tym boleśnie przekonał. Ale skoro wolisz tak, to co mi tam ... więc: trust yours feeleings, Xon
Domko
Użytkownik
#425 - Wysłana: 10 Lis 2007 21:58:23
Co sugerujesz?

Lepiej nie dociekać.
Q__
Moderator
#426 - Wysłana: 10 Lis 2007 22:26:31 - Edytowany przez: Q__
kanna

Cóż, z tegop co pamiętam, to wolkanie po prostu NIE OKAZAUJĄ uczuć, co nie oznacza, że ich nie mają.

Z tego co pamietam (choćby z "Yesteryear"), to dobrze pamiętasz...

Domko

Lepiej nie dociekać.

Zatem skończmy te dociekania...

ps. znaleziona przeze mnie recenzja emitowanej wczoraj "Catwoman":
http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?show=re cenzjacat
Domko
Użytkownik
#427 - Wysłana: 17 Lis 2007 12:12:59 - Edytowany przez: Domko
Ponieważ od pewnego czasu mówi się o filmie na podstawie popularnego niegdyś (i lubianego przeze mnie ) serialu "Drużyna A", na YouTube pojawiają się niby-trailery, których autorzy proponują z przymróżeniem oka nową obsadę Drużyny A.

http://www.youtube.com/watch?v=wNz-n_b1OaE
http://www.youtube.com/watch?v=jxsMFTbf-fI
Doctor_Who
Użytkownik
#428 - Wysłana: 17 Lis 2007 12:27:43 - Edytowany przez: Doctor_Who
http://www.df.lth.se/~ghost/startrek/startrek_imag es.shtml

Chyba kolejny członek Kontinuum Q infiltrujący Federację... Najpierw służył na Enterprise NCC-1701-A

Potem na Enterprise NCC1701-D

A wcale się nie zestarzał... Aż dziw, że nikt z Floty się nie połapał .

A na poważnie, to niezły fan musi byc z tego faceta ...
Delta
Użytkownik
#429 - Wysłana: 17 Lis 2007 12:58:09
Domko
na YouTube pojawiają się niby-trailery, których autorzy proponują z przymróżeniem oka nową obsadę Drużyny A.

Z taka obsadą jak w tych trailerach, to lepiej by tego nigdy nie nagrano, choć ekipa w tym krótszym trailerze prezentuje się znacznie lepiej niż w tym dłuższym. Komu przyszło do głowy by z Hopkinsa robić Hannibala (z tych pięciu aktorów bardziej nadawałby się Sutherland)? Oryginalny Hannibal przynajmniej wyglądał na inteligentnego. O Freemanie jako Baracusie to z litości lepiej nie wspominać.
Nie wiem, kogo chcą naprawdę obsadzić w tych rolach, ale nikt nie zastąpi Schultza w roli Murdocka i Pepparda w roli Hannibala. Lepiej by dano sobie od razu spokój.
Q__
Moderator
#430 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:00:24 - Edytowany przez: Q__
Domko

i lubianego przeze mnie ) serialu "Drużyna A"

Nie tylko przez Ciebie.

Doctor_Who

Chyba kolejny członek Kontinuum Q infiltrujący Federację...

A już się bałem, że to ja będę na fotkach

Delta

nikt nie zastąpi Schultza w roli Murdocka i Pepparda w roli Hannibala. Lepiej by dano sobie od razu spokój.

Najzabawniejsze, że z tego co słyszałem, Hannibala miał początkowo zagrać John Forsyth (czyli Blake z "Dynastii").
Delta
Użytkownik
#431 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:07:48
Q__
Najzabawniejsze, że z tego co słyszałem, Hannibala miał początkowo zagrać John Forsyth (czyli Blake z "Dynastii").

A to nie było czasem na odwrót, że Peppard miał zagrać w Dynastii ale w końcu trafił tam Forsyth?
Dzakas
Użytkownik
#432 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:15:33
http://serwisy.gazeta.pl/film/1,22530,4680617.html

Bo może nie wszyscy kupują i czytają papierowe wydanie .
Q__
Moderator
#433 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:18:14
Delta

A to nie było czasem na odwrót, że Peppard miał zagrać w Dynastii ale w końcu trafił tam Forsyth?

Może i jedno i drugie, a w końcu isę miejscami zamienili?

Dzakas

Bo może nie wszyscy kupują i czytają papierowe wydanie

A po co, skoro i tak wszystko jest w necie. A serio: dzięki za link.
Delta
Użytkownik
#434 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:21:25
Q__
Może i jedno i drugie, a w końcu isę miejscami zamienili?

Tak. I dobrze, bo wolałem Pepparda.
Q__
Moderator
#435 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:22:36
Delta

I dobrze, bo wolałem Pepparda.

Owszem. Jakoś tak sie zrósł z rolą.
Delta
Użytkownik
#436 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:28:42
Q__
Owszem. Jakoś tak sie zrósł z rolą.

Z niej jest najbardziej znany, ale do lat 70-tych grywał w lepszych produkcjach. I to całkiem nieźle, tyle, że spory kawał czasu później zabrała mu wódka.

Natomiast prywatnie nie był chyba zbyt lubiany. Dwight Schultz wspominał, że gdy się poznał z Peppardem, to ten powiedział mu: "nazywam się George Peppard nie jestem miłym facetem".
Q__
Moderator
#437 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:36:54
Delta

Z niej jest najbardziej znany, ale do lat 70-tych grywał w lepszych produkcjach.

Wiem.

Dwight Schultz wspominał, że gdy się poznał z Peppardem, to ten powiedział mu: "nazywam się George Peppard nie jestem miłym facetem"

Fajne powitanie.

Dzakas

Look this :
http://www.startrek.pl/article.php?sid=563
Domko
Użytkownik
#438 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:45:09
Delta
Z taka obsadą jak w tych trailerach, to lepiej by tego nigdy nie nagrano, choć ekipa w tym krótszym trailerze prezentuje się znacznie lepiej niż w tym dłuższym. Komu przyszło do głowy by z Hopkinsa robić Hannibala (z tych pięciu aktorów bardziej nadawałby się Sutherland)? Oryginalny Hannibal przynajmniej wyglądał na inteligentnego. O Freemanie jako Baracusie to z litości lepiej nie wspominać.

Ja odbieram te trailery - a szczególnie pierwszy - jako taki żart. Dlatego tak sądzę, ponieważ ciągle słyszymy plotki o filmie "Drużyna A" i stale zmieniającej się obsadzie - ponoć Bruce Willis miałby grać Hannibala, a Mr. T miałby mieć małą rólkę kogoś innego niż B.A. (może jego ojca - tak jak w Entku aktorzy grali przodków swoich postaci ).

Więc pewnie dlatego powstały te niby-trailery - pokazując co może się stać jak będą chcieli zrobić z tego skomercjalizowany film (co obecnie ciagle ma miejsce).
Q__
Moderator
#439 - Wysłana: 17 Lis 2007 13:50:36
Domko

Ja odbieram te trailery - a szczególnie pierwszy - jako taki żart.

Zwłaśzcza Hannibal w roli Hannibala.

Więc pewnie dlatego powstały te niby-trailery - pokazując co może się stać jak będą chcieli zrobić z tego skomercjalizowany film (co obecnie ciagle ma miejsce).

Albo też jest to wcielenie marzeń fanboy'ów...
Doctor_Who
Użytkownik
#440 - Wysłana: 17 Lis 2007 14:28:24 - Edytowany przez: Doctor_Who
Domko
ciągle słyszymy plotki o filmie "Drużyna A"

Ja już czytałem o tych w planach w śp. "Fenixie"... Premierę zapowiadali na lato 1998...
Ile to już lat temu...

A Dwight Shulzt powinien być znany każdemu miłośnikowi ST... Choćby nawet o "The A-team" nigdy nie słyszał...
Q__
Moderator
#441 - Wysłana: 17 Lis 2007 19:03:35
Doctor_Who

Ja już czytałem o tych w planach w śp. "Fenixie"... Premierę zapowiadali na lato 1998...
Ile to już lat temu...

Ja też to pamietam....

A Dwight Shulzt powinien być znany każdemu miłośnikowi ST... Choćby nawet o "The A-team" nigdy nie słyszał...

I przypuszczam, że jest.
Dzakas
Użytkownik
#442 - Wysłana: 17 Lis 2007 20:17:20
Q__
Look this :
http://www.startrek.pl/article.php?sid=563

Bo sie zawstydze
Domko
ponieważ ciągle słyszymy plotki o filmie "Drużyna A"
O "Duke Nukem Forever" też ciągle plotki słyszymy
Q__
Moderator
#443 - Wysłana: 17 Lis 2007 20:39:05 - Edytowany przez: Q__
Dzakas

Bo sie zawstydze

Nie mogłem złożyć pod artykułem tylko swojego podpisu, bo moja jest tylko oprawa stylistyczna, news jest Twój.

O "Duke Nukem Forever" też ciągle plotki słyszymy

Domko
Użytkownik
#444 - Wysłana: 17 Lis 2007 22:44:19
Jaki news? Ja widzę pustą ramkę i datę 01-01-1970.
Q__
Moderator
#445 - Wysłana: 17 Lis 2007 22:59:27 - Edytowany przez: Q__
Domko

Jaki news? Ja widzę pustą ramkę i datę 01-01-1970.

To użyj właściwego linka, w tym poście:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=1250&page=14#17
Domko
Użytkownik
#446 - Wysłana: 18 Lis 2007 11:08:13
Spoko, widziałem tą wiadomość. Kliknąłem jednak na tamten link, bo myślałem, że to co innego i rozśmieszyła mnie szczególnie data newsa z 1970 roku. Najstarszy news Phoenixa?
Q__
Moderator
#447 - Wysłana: 18 Lis 2007 13:12:01
Domko

Spoko, widziałem tą wiadomość. Kliknąłem jednak na tamten link, bo myślałem, że to co innego i rozśmieszyła mnie szczególnie data newsa z 1970 roku. Najstarszy news Phoenixa?

Po prostu z racji za dużej prędkości Warp cofneliśmy się w czasie.
Pah Wraith
Użytkownik
#448 - Wysłana: 19 Lis 2007 19:35:48
Q__
Moderator
#449 - Wysłana: 19 Lis 2007 20:59:52
Pah Wraith

Dla wszystkich pamiętających jeszcze inny świat

To był świat w zupełnie starym stylu.
kanna
Użytkownik
#450 - Wysłana: 20 Lis 2007 14:14:19
Chrupki pamietam doskonale znaczy reklamę. Nuts - orzechy.
 Strona:  ««  1  2  ...  13  14  15  16  17  ...  72  73  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Znalezione w sieci

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!