USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Nowy Spock
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 26 Mar 2017 00:55:46 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mer

Mer:
O, ciekawe spostrzeżenie, zgodzę się z tobą

Zdaje mi się, że traktujesz tę część mojej odpowiedzi z powagą, na którą niekoniecznie zasłużyła. Ironizowałem, po prostu naśmiewając się ataków szału neoSpocka.

Mer:
ale zaznaczam, że nie lubię go nie tylko za to, co zrobił ze Star Trekiem

Ja w sumie najwięcej żalu mam doń o to co zrobił z SW (zniszczył dwie główne frakcje, a z lucasowskiego Big Trio zrobił smętnych nieudaczników). Jego słynny serial LOST od dawna zaś miałem za nic więcej niż tylko efektowną wydmuszkę. Ale nie należę do jego szczególnych hejterów. Ot, najemnik na korporacyjnej służbie, mający nawet jakiś tam rzemieślniczy talencik reżyserski (i większy niż rzemieślniczy - biznesowy), tak go odbieram.

Mer:
Tak sobie właśnie myślę, że u podstaw mojej chłodnej oceny neoSpocka leży poczucie, że Quinto (choć przystojny i nie jest takim złym aktorem) tylko odtwarza rolę Spocka i nie jest z nią specjalnie emocjonalnie związany

Kiedy na podstawie danych pozaekranowych mam wrażenie, że ta rola jest właśnie dla niego ważna, że przejmuje się nią, tylko zagrać jej za cholerę nie umie. (Albo Abrams źle go prowadził, bo bardziej sylarowaty - widziałaś go w Heroes?* - byłby niesamowitym Spockiem.)

* http://www.youtube.com/watch?v=uY9IDNyDn4U
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 15 Kwi 2017 16:03:05
Odpowiedz 
Mija 10 lat od chwili, gdy zaproponowano Quinto rolę Spocka:
http://www.startrek.com/article/quinto-first-met-t rek-producers-10-years-ago-today
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Nowy Spock

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!