USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Levar Burton sprzeciwia poczynaniom Abramsa

Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Cze 2013 12:05:14 - Edytowany przez: Picard
Pod poniższym adresem możemy przeczytać fragment wywiadu z odtwórcą roli Geordiego LaForge'a, w którym aktor sprzeciwia się łamaniu przez Abramsa kanonu i zawłaszczaniu przez niego marki ST. W tekście Burton nazywa Abramsa niedojrzałym egocentrykiem, a jego poczynania nazywa barwnym słowem.

I'm a little disquieted by things I hear coming out of his camp, things like he would like to be remembered as the only Trek - which would discount everything before he got there.

"There's 'breaking the canon,' which he did (by re-inventing Star Trek's timeline). But there's also honouring the canon. And to pretend to be the only one is really egocentric and immature.

"I just came from a conference in San Francisco with Advanced Micro Devices, and they're working on technology towards building a holodeck. That was Next Generation. And that's part of what Star Trek has brought to the culture. So when JJ Abrams says, There should be no Star Trek except the one I make,' I call bulls---, J.J."

Wdzięczny był bym za umieszczenie całości tego wywiadu na stornie głównej Phoenixa z adnotacjom, że pierwszy wypatrzyłem tego newsa. Z góry dziękuje.
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 1 Cze 2013 13:08:48
Picard

Picard:
Pod poniższym adresem możemy przeczytać fragment wywiadu z odtwórcą roli Geordiego LaForge'a, w którym aktor sprzeciwia się łamaniu przez Abramsa kanonu i zawłaszczaniu przez niego marki ST.

Manipulujecie Kolego Adminie pomijając takie np. zdanko:

"(Abrams' Star Trek) was a great movie, and he brought a whole new generation to Trek."

Niektórzy, pechowo, czytają jeszcze linki.
Mav
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Cze 2013 14:02:31 - Edytowany przez: Mav
Fanatyk uderzyl w samo poludnie

"Nienawidze tego filmu!"

Q__:
Manipulujecie Kolego Adminie pomijając takie np. zdanko:

Ty myslales, ze Picard bedzie obiektywny?
MarcinK
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Cze 2013 14:20:21 - Edytowany przez: MarcinK
Picard A kiedyś napisałeś że to ja mam obsesję.
Mav
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Cze 2013 14:45:44 - Edytowany przez: Mav
Przenosze tu dyskusje z komentarzy:

Picard:
udowodniłem Ci już, że Picard w tym filmie to nie Rambo, tylko Ahab

Nie rozsmieszaj mnie. Przez 7 lat w serialu Jean-Luc mial stresu co niemiara. Wielokrotnie obcowal z utrata zycia, okretu, zalogi, przyjaciol i nigdy nie zachowywal sie tak kretynsko jak w FC. Uwazasz sie za takiego madrego, a tanie nawiazanie do Ahaba w filmie wystarczylo, zebys lyknal glupote z Rambo-Picardem jak mlody pelikan Kosmiczy Moby Dick, bo nie wytrzymam.

Picard:
Nowy film to papka dla przygłupów

Takimi tekstami tylko potwierdzasz jakim czlowiekiem jestes. Jak masz takie bzdury pisac, to lepiej idz obejrzec swojego "last good treka" z prawdziwym Picardem w bezrekawniku:

p

A sorry to jest Ahab
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 1 Cze 2013 14:51:45 - Edytowany przez: Q__
Nie ma co się przepychać. Zamykam temat.

ps. Mav, wyluzuj, chyba, że życzysz sobie dostać bana.

USS Phoenix forum / Star Trek XI / Levar Burton sprzeciwia poczynaniom Abramsa

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!