USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Startrek XIII - o czym mógłby J.J.Abrams nakręcić?
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#181 - Wysłana: 24 Wrz 2014 17:01:24
Czy William Shatner zagra w "Star Trek 3"?

Adam Siennica | 24.09.2014 09:19
"Star Trek 3" jest szykowany na 50. rocznicę powstania marki. Pojawiają się pierwsze plotki o tym, jak twórcy będą chcieli uczcić to wydarzenie.

1411551565
Star Trek 3" to film, który zostanie stworzony przez inną ekipę niż pierwsze 2 części. Za scenariusz odpowiadają Roberto Orci, Patrick McKay i J.D. Payne, a sam Orci zadebiutuje tym filmem jako reżyser. Panowie niedawno skończyli scenariusz.

Teraz portal Badass Digest twierdzi, powołując się na swoich informatorów, że w "Star Trek 3" będzie scena, w której na ekranie zobaczymy Spocka granego przez Leonarda Nimoya oraz Kirka granego przez Williama Shatnera. Na razie jest to plotka i nie wiadomo nawet, czy ekscentryczny Shatner zgodził się na taki występ.

Czytaj także: Zobacz wpadki z planu "W ciemność. Star Trek"

J.J. Abrams z uwagi na zobowiązania wobec "Star Wars: Episode VII" jest jedynie producentem. "Star Trek 3" zadebiutuje w 2016 roku.
Q__
Moderator
#182 - Wysłana: 24 Wrz 2014 18:26:38
mozg_kl2

mozg_kl2:
Teraz portal Badass Digest twierdzi, powołując się na swoich informatorów, że w "Star Trek 3" będzie scena, w której na ekranie zobaczymy Spocka granego przez Leonarda Nimoya oraz Kirka granego przez Williama Shatnera. Na razie jest to plotka i nie wiadomo nawet, czy ekscentryczny Shatner zgodził się na taki występ.

Czytałem o tym i nawet zastanawiałem się czy nie wrzucić potem linka. Wyprzedziłeś mnie. Ale oryginalną plotkę i tak zlinkuję:
http://badassdigest.com/2014/09/22/theres-a-part-f or-william-shatner-in-star-trek-3/

Cóż, potwierdzałoby to - jeśli okaże się prawda - po raz kolejny, że Orci usiłuje dogodzić fandomowi i przeprosić się ze starą linią czasu. (Sprawa jest zresztą technicznie b. prosta do przeprowadzenia - z pomysłów oczywistych nasuwają się natychmiast takie opcje jak, albo jakieś nagranie Kirka, które przywiózł ze sobą stary Spock - wersja planowana pierwotnie do "jedenastki", albo też wykorzystanie właściwości Nexusa w stylu znanym z trailera Bring Back Kirk.)

Inna sprawa, że pogłoska uaktywniła też przeciwników takiego rozwiązania:
https://ca.movies.yahoo.com/blogs/wide-screen/3-re asons-why-william-shatner-shouldn-t-return-as-capt ain-kirk-in--star-trek-3-182045714.html
mozg_kl2
Użytkownik
#183 - Wysłana: 29 Wrz 2014 16:35:37
"Star Trek 3" - William Shatner potwierdza plotki

Adam Siennica | 29.09.2014 08:52
Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że William Shatner i Leonard Nimoy zagrają razem w filmie "Star Trek 3". Wszystko wskazuje na to, że teraz potwierdza ją sam słynny odtwórca roli Kirka.

1411973643
William Shatner w rozmowie z ComicBook.com wyjawił, że chętnie zagrałby, ale zależy to od pomysłu. Dodał też, że rozmawiał na ten temat z producentem filmu "Star Trek 3", J.J. Abramsem, i podpisał już klauzulę poufności. Potwierdza, że chcą, aby on i Nimoy mieli wspólne sceny, ale na razie nie wie, jak chcą to fabularnie usprawiedliwić.

Z przyjemnością zrobiłbym to, ale jak wprowadzić mnie do filmu? Jak to usprawiedliwić? Wiem, że to science fiction, ale nawet ja nie mam na to pomysłu.
Czytaj również: "Czerwony Mars" - będzie serial SF oparty na książkach Kima Stanleya Robinsona

Autorami scenariusza są Roberto Orci, Patrick McKay i J.D. Payne. Orci zadebiutuje tym filmem za kamerą. Data premiery nie jest znana, ale wszystko wskazuje na to, że "Star Trek 3" do kin trafi w 2016 roku, na 50. rocznicę powstania marki.
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 30 Wrz 2014 14:54:29 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
"Star Trek 3" - William Shatner potwierdza plotki

Czas chyba sklecić z tego newsa. Wystąpisz jako współautor.

EDIT:
Ok, jest newsik:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1342
A to film w nim użyty:
http://www.youtube.com/watch?v=PZ0kb5m6jzU
I materiały ze strony, na którą powoływał się Siennica (a Ty za nim):
http://comicbook.com/2014/09/24/william-shatner-an d-robert-orci-comment-on-star-trek-3-rumors/
http://comicbook.com/2014/09/27/william-shatner-co nfirms-he-was-contacted-about-star-trek-3-and-/
mozg_kl2
Użytkownik
#185 - Wysłana: 30 Wrz 2014 22:10:13
Q__:
Czas chyba sklecić z tego newsa. Wystąpisz jako współautor.

to dla mnie zaszczyt o wielki inkwizytorze.
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 30 Wrz 2014 22:46:49 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
to dla mnie zaszczyt o wielki inkwizytorze.

Dostarczaj mi więcej okazji do czynienia Ci takich zaszczytów, a mniej do banowania, a obaj będziemy zadowoleni.

(Aha: i przekaż Vanji, że NAPRAWDĘ jest tu mile widziana.)

ps. A tu możliwe patenty na powrót Kirka:
http://cinemassacre.com/2014/09/29/top-10-ways-wil liam-shatner-could-return-in-star-trek-3/
Mav
Użytkownik
#187 - Wysłana: 4 Paź 2014 20:02:11
http://www.filmweb.pl/news/Operator+%22%C5%BBycia+ Pi%22+sflimuje+nowego+%22Star+Treka%22-107628

Coś mi się wydaje, że będzie totalna klapa. Orci totalny debiutant, który bierze się za wyreżyserowanie dosyć trudnego filmu. Na początek powinien wyreżyserować coś spokojniejszego, skromniejszego. Do tego scenarzyści także debiutanci. Klapa będzie. Te gadanie Orci'ego, że film będzie bliższy oryginałowi może okazać się wadą, a nie zaletą, bo nie wiadomo do końca, co za tym stoi.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 5 Paź 2014 16:36:18
Mav

Mav:
Coś mi się wydaje, że będzie totalna klapa. Orci totalny debiutant, który bierze się za wyreżyserowanie dosyć trudnego filmu. Na początek powinien wyreżyserować coś spokojniejszego, skromniejszego. Do tego scenarzyści także debiutanci. Klapa będzie.

Ja i tu spróbuję tradycyjnie być optymistą, choć - owszem - nie wykluczam zjawiska typu tąpnięcia* po odejściu Sommersa w wypadku G.I. Joe.

* zdawało się to niemożliwe, a jednak...

Mav:
Te gadanie Orci'ego, że film będzie bliższy oryginałowi może okazać się wadą, a nie zaletą

Spodziewasz się powtórki z GEN?
Mav
Użytkownik
#189 - Wysłana: 6 Paź 2014 00:14:38
Q__:
Spodziewasz się powtórki z GEN?

Spodziewam się filmu, który za założenia ma być hołdem dla klasyki i jednocześnie nowoczesnym widowiskiem, ale brak reżyserskiego doświadczenia Orciego i płytki scenariusz tego nie udźwigną i wyjdzie średnio efekciarski retro-syf. Abrams, co by nie mówić o kontrowersjach typu flary, jednak potrafi kręcić i to dzięki jego talentowi "jedenastka" i dwunastka" bronią się jako widowiskowe filmy, które potrafią pomimo głupot fabularnych chwycić widza. Tego zabraknie, a nie wierze, aby producenci "trzynastki" zerwali z klimatem blockbustera na rzecz poważniejszej, spokojniejszej produkcji. Akcja, efektowność będzie wymagana, co do tego nie mam wątpliwości. Do tego nic nie wskazuje, aby sam scenariusz miał nieść ze sobą jakieś większe ambicje, a więc co z tego może wyjść?

Nie będzie chwytającej reżyserii, a scenariusz, w którym akcja zostanie z góry wymuszona, będzie nieudolnie próbował uchwycić klimat TOS'a.
Q__
Moderator
#190 - Wysłana: 6 Paź 2014 10:38:07 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
średnio efekciarski retro-syf.

NEM?

(Pomijam fakt, że nieco nadużywasz ostatnio słówka syf i zaczynam sądzić, ze to jakaś próba robienia kryptoreklamy Cifowi, na zasadzie fonetycznego podobieństwa.)

Mav:
Akcja, efektowność będzie wymagana, co do tego nie mam wątpliwości. Do tego nic nie wskazuje, aby sam scenariusz miał nieść ze sobą jakieś większe ambicje, a więc co z tego może wyjść?

Coś a'la w/w G.I. Joe?

Mav:
będzie nieudolnie próbował uchwycić klimat TOS'a.

To znów pachnie niektórymi pomysłami B&B z ENT...
mozg_kl2
Użytkownik
#191 - Wysłana: 10 Paź 2014 22:29:00
Q__:
(Aha: i przekaż Vanji, że NAPRAWDĘ jest tu mile widziana.)

Vanja jest duża dziewczynką i raz umie czytać a dwa jeśli coś chcesz to napisz do niej.
Q__
Moderator
#192 - Wysłana: 10 Paź 2014 22:35:49
mozg_kl2

mozg_kl2:
Vanja jest duża dziewczynką i raz umie czytać a dwa jeśli coś chcesz to napisz do niej.

Mam rozumieć, że w typowy dla siebie arcyuprzejmy sposób chcesz dać mi do zrozumienia, że Vanja to czytała?
Q__
Moderator
#193 - Wysłana: 14 Paź 2014 18:25:59
Świeże pogłoski o scenariuszu "trzynastki":
http://screenrant.com/star-trek-3-script-story-joh n-cho-karl-urban/
Będziemy zachwyceni?
mozg_kl2
Użytkownik
#194 - Wysłana: 14 Paź 2014 21:36:22
Q__:
Mam rozumieć, że w typowy dla siebie arcyuprzejmy sposób chcesz dać mi do zrozumienia, że Vanja to czytała?

przekazałem jedynie "wygładzoną" odpowiedź koleżanki Vanji. Q miej jaja i sam napisz do kobiety jak coś chcesz.
Q__
Moderator
#195 - Wysłana: 14 Paź 2014 22:06:46 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

Mam jaja (w b. różnych znaczeniach tego słowa), ale co miałem do napisania już napisałem i nie widzę potrzeby się powtarzać.

Zaproszenie pozostaje aktualne, płaszczyć się przed niczyją arogancją nie planuję.

ps. Wracając do tematu - w sprawie powrotu Shatnera:
http://trekclivos79.blogspot.co.uk/2014/10/retread ing-old-ground.html
mozg_kl2
Użytkownik
#196 - Wysłana: 15 Paź 2014 23:22:06
Q__:
płaszczyć się przed niczyją arogancją nie planuję.

przed użyciem skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutom.
Dathon
Użytkownik
#197 - Wysłana: 16 Paź 2014 01:14:11 - Edytowany przez: Dathon
Q

Panie Admin, żalu o bana nie mam. Zasłużyłem. Ale Pan Mózg_kl2 też zasłużył.

Za te brykanie tutej tyż.

To jest oficjalny wniosek.
Q__
Moderator
#198 - Wysłana: 16 Paź 2014 02:02:19 - Edytowany przez: Q__
Dathon

Dathon:
To jest oficjalny wniosek.

Przemyślę sprawę do jutra, ban półroczny to jednak duża kara. Choć fakt ilu Forumowiczów prosiło mozga_kl2 o większe stonowanie w połączeniu z faktem, ze nic sobie z tego nie robi i z Twoim wnioskiem - choć sam jesteś w forumowym zachowaniu lepszy tylko o tyle, że nie udajesz skrzywdzonej niewinności - każą się nad tym poważnie zastanowić.
mozg_kl2
Użytkownik
#199 - Wysłana: 16 Paź 2014 06:29:17
Q__

mówią, że nie zabija się posłańca czy coś tam coś tam
Q__
Moderator
#200 - Wysłana: 16 Paź 2014 11:43:42 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

Znaczy: sugerujesz, że Twoje wypowiedzi to komunikaty od innych osób mających na forum własne konta i mogących pisać we własnym imieniu czy coś tam coś tam, w dodatku bez zaznaczenia czyimi wypowiedziami (czy coś tam coś tam) są?

To by już - gdyby chcieć podejść do sprawy z bezlitosnym formalizmem - pogrążało dwie osoby (korzystanie z więcej niż jednego konta równocześnie, bez zgłoszenia tego moderacji też jest karalne, jak wiemy)... Hmm...
mozg_kl2
Użytkownik
#201 - Wysłana: 16 Paź 2014 23:17:26
Q__

nie udawaj mnie bo Ci to nie wychodzi, to taka rada przyjacielska. Prosiłeś o przekazanie informacji, to przekazał jak i również przekazałem odpowiedź zwrotną. Odnoszę wrażenie, że za dużo urojeń i kolega się gubi. O ile wiem posiadanie kota na forum nie obliguje do pisani na nim, szczególnie do pisania z Tobą. Regulamin, nie zabrania przekazywania informacji przez osoby trzecie. Jeśli nastąpiło korzystanie z dwóch kont udowodnij to lub przestań pierdzielić głupoty. Jak i przestań mnie wciągać w swoje gierki.
Q__
Moderator
#202 - Wysłana: 16 Paź 2014 23:26:33 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
jak i również przekazałem odpowiedź zwrotną.

Świetnie, zatem należało zaznaczyć, że jest to cytat/odpowiedź dając cudzysłów, pisząc "cytuję", albo coś w ten deseń.

(Zauważ zresztą, że gdybym był tak złośliwy i negatywnie nastawiony do Ciebie jak zakładasz, to uznałbym zacytowane słowa za Twoje własne od razu i przychylił się do wniosku Dathona.)

mozg_kl2:
Odnoszę wrażenie, że za dużo urojeń i kolega się gubi.

mozg_kl2:
ub przestań pierdzielić głupoty.

90% do bana półrocznego, Kolego. Za styl dyskusji.

(90% tj. choćby jedna nie dość elegancka - nie mówię tu już nawet o jawnie obraźliwych - odzywka, choćby nawet do jakiejś stodwudziestej mutacji dinotreka czy kilkunastej poligona i żegnamy się na przewidziany czas.)
Mav
Użytkownik
#203 - Wysłana: 17 Paź 2014 00:07:17 - Edytowany przez: Mav
To co odwala mozg_kl2 jest niesamowite. Na forum zostali sami niekonfliktowi użytkownicy i mozg_kl2 ewidentnie sobie z tym nie może poradzić. Brakuję mu Evivy, Dukata itd. Dzięki nim forum miało sens, można było się kłócić, poniżać i tym podobne bzdury, stawiając siebie w roli biednej ofiary prześladowanej przez internetowych prostaków. Ale na forum zapanował spokój i prawda o Panu mozg_kl2 wyszła na jaw. Żadna z niego ofiara, on lubi ten sport.

Jeśli dostanie pólrocznego bana, na którego ambitnie pracuje, poczuje sie rewelacyjnie, bowiem będzie mógł gdzieś znowu w sieci napisać, albo sam z sobą przed lustrem pogadać, jak to padł ofiarą podłego moderatora, który tylko czekał na okazję, aby mu dowalić.
pirogronian
Użytkownik
#204 - Wysłana: 17 Paź 2014 00:31:20
Mav

Nie rozkręcaj się, bo będziesz następny

Ale żeby nie było, że wszedłem tu tylko powiększać offtop - zaiste miałem od samego początku wielką nadzieję, że nowa linia czasowa Abramsa to tylko chwilowy wyskok, który w ten czy inny sposób przeminie/połączy się ze starym uniwersum. Pogłoski o występie starego Shatnera jako oryginalnego Kirka bardzo mnie więc cieszą.
Q__
Moderator
#205 - Wysłana: 17 Paź 2014 00:39:53
pirogronian

pirogronian:

Spokojnie, nie odczuwam głodu krwi, ani innych płynów - poza kanonicznym Earl Grey'em na zakończenie kolacji. A głos samoregulacji (czy to Mava, czy Twój zawsze mile widziany).

pirogronian:
zaiste miałem od samego początku wielką nadzieję, że nowa linia czasowa Abramsa to tylko chwilowy wyskok, który w ten czy inny sposób przeminie/połączy się ze starym uniwersum.

Taki filmowy circa about odpowiednik mirrorowych odcinków seriali?

pirogronian:
Pogłoski o występie starego Shatnera jako oryginalnego Kirka bardzo mnie więc cieszą.

Mnie też. Choć bardziej smuci mnie, że ponoć aktorzy z ery TNG z Johnem de Lancie na czele wyrażali desinteressement występami w "trzynastce", co oznacza, że - jeśli dobrze odczytujemy jego intencje - Orci będzie miał mniej możliwości łatania niż by chciał.
(Inna sprawa, że to w zasadzie zwiastuje film typu trójki ożenionej z GEN, czyli trochę fanservice'owego splatania wątków, trochę przywracania status quo, a więc niemal na pewno - za przeproszeniem - gniot, aczkolwiek gniot, który ścisły fandom gotów pokochać, choćby za ten powrót do starego-dobrego.)
Mav
Użytkownik
#206 - Wysłana: 17 Paź 2014 00:44:30 - Edytowany przez: Mav
pirogronian:

Spokojnie, wiem co robię. mozg_kl2 potrzebuje forumowego villain'a jak tlenu. Skupi się na mnie, to przynajmniej innych zostawi w spokoju Chyba, że w jego mniemaniu niegodzien jestem pełnić taką rolę

pirogronian:
Ale żeby nie było, że wszedłem tu tylko powiększać offtop - zaiste miałem od samego początku wielką nadzieję, że nowa linia czasowa Abramsa to tylko chwilowy wyskok, który w ten czy inny sposób przeminie/połączy się ze starym uniwersum. Pogłoski o występie starego Shatnera jako oryginalnego Kirka bardzo mnie więc cieszą.

Byle nie było znowu jakichś zabaw z czasem, bo to będzie strasznie wtórne względem "jedenastki".
Q__
Moderator
#207 - Wysłana: 17 Paź 2014 00:51:06
Mav

Mav:
mozg_kl2 potrzebuje forumowego villain'a jak tlenu.

Gotów go znaleźć w lustrze... ;] Ale zostawmy temat. Trollslayerów najwidoczniej czasem też lepiej nie karmić .

Mav:
Byle nie było znowu jakichś zabaw z czasem, bo to będzie strasznie wtórne względem "jedenastki".

Obawiam się, że jakaś forma tego może się pojawić (choć nie wykluczam też zwykłego przeskakiwania między wszechświatami w stylu "Mirror, Mirror" i tego co zrodził), ale jestem gotów uznać "trzynastkę" - którą w praktyce spisałem już na straty - za zło konieczne, aby Trek mógł wrócić do jakiej-takiej kondycji pozwalającej mu dalej zdrowieć, by za kolejnych 10 czy 20 lat stał się może znów ambitny (i oglądalny)...
mozg_kl2
Użytkownik
#208 - Wysłana: 18 Paź 2014 09:49:39
Q__:
Świetnie, zatem należało zaznaczyć, że jest to cytat/odpowiedź dając cudzysłów, pisząc "cytuję", albo coś w ten deseń.

odwołałem się do Twoje legendarnej inteligencji. Poza tym cytat był oznaczony.

Q__:
90% do bana półrocznego, Kolego. Za styl dyskusji.

ban od Ciebie jest pewną formą nobilitacji w fandomie. Ostatnio miałem pytanie co Ty odstawiasz na forum? Szczerze nie wiem.

Mav

Prosiłbym abyś ćwiczył swoje zdolności psychologa na kimś innym szczególnie, że nie masz racji.

Q__:
Gotów go znaleźć w lustrze... ;] Ale zostawmy temat. Trollslayerów najwidoczniej czasem też lepiej nie karmić .

I co byś ty zrobił bez swoich wrogów? Banował lustro?
Dathon
Użytkownik
#209 - Wysłana: 18 Paź 2014 12:52:09
mozg_kl2

Panie, przeginasz Pan. Zdrowo. Szklanka zimny wody aboco.
mozg_kl2
Użytkownik
#210 - Wysłana: 18 Paź 2014 23:04:35
Dathon

Jeszcze nie wiesz, ze Twojej sprawie służę. Parafrazując Don Corleone, kiedyś może nadejść taki dzień, że użytkownik Q poprosi Cię o przysługę, Ty wykonasz ją, a wtedy moderator Q da Ci bana. Ten dzień kiedyś nadejdzie.
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Startrek XIII - o czym mógłby J.J.Abrams nakręcić?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!