USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Startrek XIII - o czym mógłby J.J.Abrams nakręcić?
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#151 - Wysłana: 29 Cze 2014 22:12:24 - Edytowany przez: Q__
Dathon

Dathon:
Z bloga co Admin poleca.

Czytałem ten tekst. Wiesz/wiecie co mnie w tym wszystkim uderzyło? Z jednej strony autor bloga każe nam się pogodzić z istnieniem Abramsverse jako Trekowej teraźniejszości, sugerując, że Stary Trek pozostanie już na zawsze (przynajmniej w dającej się przewidzieć przyszłości) domeną fanów/twórców niezależnych (i - trzeba dodać - przypuszczalnie wie co mówi; mam zresztą wrażenie, że jest osobą dość dobrze zorientowaną w tym co zachodzi pod dywanem). Z drugiej zaś... zwraca uwagę, że sam Orci się od wizji Abramsa dystansuje...
Czyli co? Paramount uznał quasi-reBoot za niewypał, ale postanowił przy nim trwać? Tak to należy rozumieć?

Inna sprawa, że ze starą linią czasu też jest kłopot, jak pisałem, tj. fani stworzyli w miarę ujednoliconą chronologię, nawet STC postanowiło się w niej zmieścić, wpisując się w czasy pomiędzy TOS, a NV, nie wiem jednak czy Russ tego nie zmieni, tzn. czy nie dojdzie do rozdwojenia na przyszłość HF i przyszłość REN*. Co zresztą oznacza, że klasyczny roddenberry'owski (czy też roddenberry'owsko-meyerowsko-pillerowski) Trek za sprawą epigonów pozostanie w zawieszeniu, wciśnięty między niepewne początki ("jedenastka" to inna linia czasu, a ENTek nie wiadomo właściwie - zmieniona linia czasu? holonowela Rikera?), a niejasną przyszłość (co jest właściwie jej końcem? ostatni odcinek Roddenberry's Canon? "All Good Things..."? "The Visitor"? "Basics, Part II"? odcinek-przed-"Rapture"? "Scorpion"? "Year of Hell"? FC? "Endgame"? INS? NEM? "Operation: Beta Shield"? jaki jest status AND?)
Choć... Jeśli za Fontaną przyjmiemy, że kanon nigdy nie istniał, to mamy problem z głowy .

* o czym pisałem:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=3476&page=0#msg264540
Dathon
Użytkownik
#152 - Wysłana: 1 Lip 2014 00:52:42 - Edytowany przez: Dathon
Q

Q__:
Czyli co? Paramount uznał quasi-reBoot za niewypał, ale postanowił przy nim trwać? Tak to należy rozumieć?

Pewnie uważają, że reboot w czasie trwania trylogii to byłby za duży śmiech na sali

mozg_kl2

Panie, dziękują Panu.

http://www.startrek.pl/article.php?sid=1322
Q__
Moderator
#153 - Wysłana: 1 Lip 2014 01:00:46 - Edytowany przez: Q__
Dathon

Dathon:
Pewnie uważają, że reboot w czasie trwania trylogii to byłby za duży śmiech na sali

Jest to prawdopodobne... Inna sprawa, że reBoot dokonany po trylogii zakończeniu też będzie teraz dziwnie wyglądał, skoro Bermanowi udało się stworzyć wrażenie istnienia 40letniej continuity, choć Roddenberry restartował Treka raz za razem...

Dathon:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1322

Ładnie to tak podglądać admina przy pracy? (Ledwo co skończyłem ten tekst dodawać/poprawiać.) Inna sprawa, że miło, iż ktoś jeszcze zaczyna pobyt na Phoenixie od na main site...
Q__
Moderator
#154 - Wysłana: 17 Lip 2014 12:19:54
Mav

Napisałeś w commentach na main site co następuje:
Mav:
No chyba zbyt wiele wymagasz od Orciego ;)

Nadal może się okazać, że masz rację (do premiery tego nie zweryfikujemy), ale może dorzucę coś na poparcie swoich śmiałych tez.

Zobacz... Mamy wywiad z panami scenarzystami:
http://trekcore.com/blog/2014/06/mckay-payne-inter view1/
http://trekcore.com/blog/2014/06/mckay-payne-inter view2/
Okazuje się, że oglądali całkiem sporo Treka. I teraz niespodzianka - wywiad ilustrowany jest (w sekcji o villainie) takim oto obrazkiem:

Czy koniec na tym? Niezupełnie... Mamy komiksy Star Trek Ongoing. I popatrz teraz na najnowsze historie... Przed obecną story arc z Q dostaliśmy opowieść "Lost Apollo" - koniec retellingu TOS - opowieść o zaginionym astronaucie z NASA:
http://memory-beta.wikia.com/wiki/Steve_Cory
Fabuła o nim jest - powiedzmy sobie prawdę - dość głupia (acz jest to poziom głupoty dość częsty w SF), ale nie dziwię się entuzjazmowi recenzenta TrekCore:
http://trekcore.com/blog/2014/06/trek-comics-revie w-34-lost-apollo-part-2/
Po pierwsze jest to bowiem głupota tej opowieści jest to głupota w czysto TOSowym stylu (tak, ta fabuła swobodnie przeszłaby w czasach Roddenberry'ego), kojarząca się w dodatku luźno z paroma znanymi utworami SF. Po drugie zaś po raz pierwszy od dawna (tj. od jednego z odcinków ENTka) dostajemy tak czytelne nawiązania do NASA, Programu Kosmicznego, etc.
Wreszcie: tak, jest to fabuła dość wtórna, ale dobrze wpisująca się w Trekowe schematy odnajdywania jak nie Zeframa Cochrane'a, to Amelii Earhart, jak nie Amelii Earhart, to Voyagera VI, jak nie Voyagera VI, to Charybdis, jak nie Charybdis to Aresa IV.

Przyznaj, ciekawe ruchy wykonuje ten Orci, odkąd zasiadł za sterem.

A poza tym ekipa Axanaru przejawia spore ambicje:

"Set in the Star Trek universe Axanar is a ground breaking independent film that proves the idea that a studio doesn’t need to spend millions of dollars to produce a feature quality production. Axanar will be the first non-CBS/Paramount produced Star Trek to look and feel like a true Star Trek movie."
http://startrekaxanar.com/world-premier-of-star-tr ek-prelude-to-axanar-at-san-diego-comicon-qa-with- cast-and-crew/
Nie ma już mowy o fanfilmie, ani nic w ten deseń. To jest wyzwanie rzucone wytwórniom.

Robi się jeszcze ciekawiej?

No i jeszcze - ponownie w ramach Ongoing - właśnie weszła na rynek crossoverowa przygoda wszystkich Trekowych lekarzy. Osadzona w całości w starej linii czasu:
http://www.trektoday.com/content/2014/07/flesh-and -stone-comic-preview/
http://trekmovie.com/2014/07/15/trekink-review-of- star-trek-special-flesh-and-stone-preview/
To akurat drobiazg, ale wynikły ze współpracy z ekipą do pomysłów na budowę prawdziwego tricordera...

I co? Przyszłość Treka przestaje wyglądać tak całkiem beznadziejnie?
Mav
Użytkownik
#155 - Wysłana: 17 Lip 2014 13:39:11
Q__:
I co? Przyszłość Treka przestaje wyglądać tak całkiem beznadziejnie?

Na pewno robi się strasznie zagmatwana - stara kanon, nowy, staro-nowy Natomiast jakąś to nadzieje na nowy film robi. Choć wydaję mi się, że będzie to mimo wszystko taka gorsza podróbka Abramsa.
Q__
Moderator
#156 - Wysłana: 17 Lip 2014 20:32:01 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
Choć wydaję mi się, że będzie to mimo wszystko taka gorsza podróbka Abramsa.

Też mam takie obawy, ale wolę mieć i nadzieję, że jeśli nawet nie będzie dobrze, to przynajmniej bardziej Trekowo.

Swoją drogą pozwolę sobie wrócić jeszcze na chwilę do Axanaru i śmiałych planów Petersa:

"How did Starfleet build its fleet? How did they hold off a Klingon fleet that had been conquering star systems for centuries? What role did the various founding planets play in Starfleet? Why were the Constitution class ships so important to Starfleet? How did Garth of Izar come to be regarded as the greatest Starfleet Captain of his time?"

Podobają mi się takie zamiary (i ambicje), nawet jeśli sugeruje to bermanoidalne kiszenie się w kanonie (zamiast rozwijania Treka i mówienia raczej o realnym świecie niż fikcyjnym).
Queerbot
Użytkownik
#157 - Wysłana: 18 Lip 2014 14:20:39
Q__:
I teraz niespodzianka - wywiad ilustrowany jest (w sekcji o villainie) takim oto obrazkiem:

Trochę się tego boję. Postać Q nieco mnie już nudziła i denerwowała w DS9 i VOY, trochę została strywializowana (jak Borg), straciła impet. Zresztą - już w TNG były odcinki z Q, które mnie irytowały - nie jestem jakimś szczególnym fanem przesadnego wykorzystywania Q.

"Powrót do starej linii czasowej", jak nazywają to życzliwi albo "koniec z fuszerką", jak sam bym powiedział - cieszy mnie, ale i napawa niepokojem i niepewnością. W przypadku Abramsa wiedziałem już czego mam się spodziewać, teraz boję się, że mogę dostać coś jeszcze gorszego. Star Trek Transformers?
Q__
Moderator
#158 - Wysłana: 18 Lip 2014 16:28:11 - Edytowany przez: Q__
Queerbot

Queerbot:
Trochę się tego boję. Postać Q nieco mnie już nudziła i denerwowała w DS9 i VOY, trochę została strywializowana (jak Borg), straciła impet.

Cóż... Najwyżej jedynym mocnym elementem filmu będzie twarz de Lancie...

Queerbot:
"Powrót do starej linii czasowej", jak nazywają to życzliwi albo "koniec z fuszerką", jak sam bym powiedział - cieszy mnie, ale i napawa niepokojem i niepewnością. W przypadku Abramsa wiedziałem już czego mam się spodziewać, teraz boję się, że mogę dostać coś jeszcze gorszego. Star Trek Transformers?

Cóż, o ile tego typu sugestie okażą się prawdą - bo tak naprawdę sami tego nie wiemy - to przyznam, że - z wariantów pesymistyczno-realistycznych - spodziewam się jakiejś krzyżówki drętwego fanboyskiego wypracowania typu GEN z abramszczyzną light (czyli czymś na poziomie Stephena Sommersa), a na horyzoncie majaczy mi widmo NEM, w roli - jak sama nazwa wskazuje - Nemesis.

No i nie jestem pewien, czy dostaniemy starą linię czasu, czy raczej jakieś dziwaczne przeskoki między jedną a drugą zwalone fabularnie na biednego Q. (Wariant minimum to sam Q na gościnnych występach.) Spodziewam się bowiem raczej zabiegów mających silniej związać nową linię czasu ze starym kanonem niż prób wymazania jej (no, chyba, że Orci zechce nam wmówić, że teraz ta sama ekipa aktorów stanowi załogę ze starej wersji - taki wielki reset button).

Niemniej... Zdaje mi się, ze nawet jeśli nie będzie lepiej to będzie bardziej Trekowo. Spodziewam się, po prostu, jakiejś formy powrotu do sprawdzonej konfiguracji. Która, choć zapewne pokraczna, bliższa będzie fanom (bo lepiej mieszcząca się w tradycji ST).
mozg_kl2
Użytkownik
#159 - Wysłana: 12 Sier 2014 18:32:19
Simon Pegg o wyborze reżysera "Star Trek 3"

Adam Siennica | 12.08.2014 11:13
Roberto Orci zadebiutuje jako reżyser filmu "Star Trek 3". Simon Pegg, który gra Scotty'ego komentuje ten wybór.

1407835640
Star Trek 3" zostanie wyreżyserowany przez Roberto Orciego, który przy poprzednich dwóch częściach pracował jako scenarzysta. Tym razem za scenariusz odpowiadają Patrick McKay i J.D. Payne, a sam Orci ich wspomaga.

Czytaj także: Roberto Orci opowiada o "Star Trek 3"

Simon Pegg jest bardzo szczęśliwy, że to właśnie Orci dostał tę posadę, bo tak jakby wszystko pozostaje w rodzinie i nikt z zewnątrz nie przychodzi bawić się w piaskownicy. Komplementuje Orciego za to, że ze wszystkich ludzi pracujących przy tej serii od 2009 roku, on jest jej największym fanem, więc jego zdaniem to powinno zaprocentować w tym filmie.

Pegg twierdzi też, że pomimo reżyserii "Star Wars: Episode VII", J.J. Abrams będzie aktywnie pomagać w roli producenta. "Star Trek 3" ma zadebiutować w 2016 roku w 50. rocznicę powstania serii.
Q__
Moderator
#160 - Wysłana: 16 Sier 2014 01:45:45 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Czytaj także: Roberto Orci opowiada o "Star Trek 3"

W sumie zamiast czytać:
http://variety.com/2014/film/news/star-trek-3-set- in-deep-space-1201254002/
Można posłuchać:
https://itunes.apple.com/us/podcast/humans-from-ea rth-geoff-boucher/id888806920#

mozg_kl2:
Simon Pegg jest bardzo szczęśliwy, że to właśnie Orci dostał tę posadę, bo tak jakby wszystko pozostaje w rodzinie i nikt z zewnątrz nie przychodzi bawić się w piaskownicy. Komplementuje Orciego za to, że ze wszystkich ludzi pracujących przy tej serii od 2009 roku, on jest jej największym fanem, więc jego zdaniem to powinno zaprocentować w tym filmie.

Oryginał tej informacji:
http://www.bbc.com/news/entertainment-arts-2841053 9
Evelin Siv
Użytkownik
#161 - Wysłana: 18 Sier 2014 18:10:48
http://www.filmweb.pl/news/Scenariusz+%22Star+Trek a+3%22+ju%C5%BC+gotowy-106829

Taki news ;)
BTW no tak niedługo 50lecie! Ciekawe co się będzie działo fajnie by było jakby dali w kinie jakieś maratony Treka, albo puścili seriale w tv...
Christof
Użytkownik
#162 - Wysłana: 18 Sier 2014 20:56:34
Evelin Siv:
fajnie by było jakby dali w kinie jakieś maratony Treka, albo puścili seriale w tv...

Możemy sobie pomarzyć. Wątpię, żeby którakolwiek z głównych stacji TV puściła Treka, czy jakikolwiek inny serial SF (mam na myśli prawdziwe SF, nie produkcje typu "Roswell" czy "Tajemnice Smallville"). Jeśli już, to najprędzej coś takiego zrobi AXN (zapewne na AXN Black) albo SciFi Universal. Jeśli się na to zdecydują...
Seybr
Użytkownik
#163 - Wysłana: 18 Sier 2014 22:17:42
Evelin Siv
Christof

Jestem bardziej sceptycznie nastawiony. Nie w Polsce, bot u się nie opłaca. Wystarczy popatrzeć co w TV leci, chłam.
Q__
Moderator
#164 - Wysłana: 18 Sier 2014 23:23:51 - Edytowany przez: Q__
Evelin Siv

Evelin Siv:
Taki news ;)

Wiadomość - sama w sobie - bardzo fajna (i trafi na stronę główną), ale aż się boję, co będzie w tym scenariuszu .

ps. Panowie Pesymiści, a pamiętacie jaką niespodziankę zrobił nam kiedyś Puls z TOSem?
MarcinK
Użytkownik
#165 - Wysłana: 19 Sier 2014 08:39:09
Ciekawe kiedy podadzą dokładną datę premiery ST 3. 2016 raczej odpada, gdyż na ten rok jest zaplanowana premiera Power Rangers Orciego (konkretnie 22 lipca), a nad dwoma filmami na raz raczej pracować nie będzie. Prędzej niż w 2018 nowego treka bym się nie spodziewał.
Evelin Siv
Użytkownik
#166 - Wysłana: 19 Sier 2014 14:04:37
Q__:
ale aż się boję, co będzie w tym scenariuszu

Ja też... to jednak Trekowy news...może nie porywa, ale to zawsze coś..ech...

Christof:
Możemy sobie pomarzyć.

Christof:
Jestem bardziej sceptycznie nastawiony.

Dołączam się do pesymizmu (z natury ze mnie pesymistka), ale właśnie pomarzyć można. No gdyby ten AXN coś puścił konkretnego. Ale nie każdy go ma
Q__
Moderator
#167 - Wysłana: 19 Sier 2014 14:08:07 - Edytowany przez: Q__
MarcinK

Zdaje mi się jednak, że Orci zdąży...
Po pierwsze - sam jest Trekerem (po Star Trek Ongoing nie mamy podstaw w to wątpić - przejawiane tam przez niego i kolegów podejście przypomina wręcz bermanowskie kiszenie się w kanonie a'la GEN; aby zaś się kisić kanon ów trzeba dobrze znać).
Po drugie - dobrze wie, że jeśli on nie zdąży z jubileuszowym filmem, kto inny zdąży (ot, powstanie projekt niezależny typu Axanar^10; inna rzecz, że taki projekt pewnie i tak powstanie, może nawet niejeden, ale oficjalna kinówka będzie miała szansę go przebić - budżetem, marketingiem, popularnością poza "betonowym" fandomem...).

Evelin Siv

Evelin Siv:
to jednak Trekowy news...może nie porywa, ale to zawsze coś..

Zgadza się. I wiesz jak to mówią w jednym z lepszych Trekowych filmów? Never give up! Never surrender!
MarcinK
Użytkownik
#168 - Wysłana: 19 Sier 2014 19:10:59 - Edytowany przez: MarcinK
Evelin Siv:
fajnie by było jakby dali w kinie jakieś maratony Treka

Możliwe że dadzą coś w Warszawskim Ilujonie, puszczają tam czasem SW, filmy Kurosawy a nawet Gojirę (tą właściwą wersję Japońską).

Q__:

Możesz mieć rację, bo jeśli wierzyć Tokusatsu Network, Orci będzie producentem wykonawczym i scenarzystą Power Rangers. Trekker Orci i scenarzyści Andromedy, ciekawe co z tego wyjdzie.

Q__:
popularnością poza "betonowym" fandomem...).

Wątpię by ktoś poza fandomem zdawał sobie sprawę z istnienia Axanar.
Evelin Siv
Użytkownik
#169 - Wysłana: 19 Sier 2014 21:44:22
Q__:

Powinien! Byłaby to dla niego świetna reklama! Jakby w zwiastunie wspomniano, że to na 50lecie Treka to i by w ogóle Trekowi zrobiło reklamę! Może (znów marzę) coś by się zaczęło dziać...
Q__
Moderator
#170 - Wysłana: 16 Wrz 2014 08:31:21 - Edytowany przez: Q__
Evelin Siv

Z refleksem godnym szachisty zrobiłem z Twojego newsa i swoich starszych rozważań artykuł na main site:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1338

EDIT: dorzucam humorystyczny akcent orcisceptyczny:
http://www.gatefans.net/gforums/threads/star-trek- 4-possible-story-lines-leaked.27421/
Q__
Moderator
#171 - Wysłana: 21 Wrz 2014 07:06:37 - Edytowany przez: Q__
TrekMovie podało informację, że zdjęcia ruszają w lutym 2015, bo Orci chce zdążyć z premierą tak, by zmieścić się w jubileuszowym roku 2016:
http://trekmovie.com/2014/09/18/exclusive-roberto- orci-set-to-star-shooting-next-star-trek-movie-feb uary-2015-targeting-summer-2016/
(A fani reagują na tę wiadomość raczej entuzjastycznie, jak widać. Bob ma znacznie więcej sympatyków niż miał jego dawny szef - JJ.)

Doedytowałem w/w informację do wspomnianego w poprzednim poście artykułu.

ps. Warto dodać jednak, że Abrams - jak twierdzi Simon Pegg - wciąż będzie aktywnie zaangażowany w projekt, co już fanów cieszy znacznie mniej (jak widać z komentarzy):
http://trekmovie.com/2014/09/16/simon-pegg-jj-abra ms-voice-will-be-all-over-next-star-trek-movie/
Interesujące jest przy tym, że - jak wynika z fanowskich plotek - to JJ psuł scenariusze Orciego:

"Orci’s scripts always look better before J.J. adds all the stuff he thinks would be neat that has no place in a Star Trek movie."

Ba, dowiadujemy się z nich, że Bob chciał - po prostu - pokazać na ekranie augmenta Harrisona w roli villaina, tymczasem to Abrams przerobił bohatera Cumberbatcha na Khana, w ostatniej chwili (tak przynajmniej twierdzi niejaki Daoud, The Sinfonian):

"Orci had STID ready to go WITHOUT Khan. Orci did not insist it be Khan after Bardem wasn’t available. He was perfectly prepared to go forward with Ericsson or one of the other Botanists. (We should have called them Botanists all those years ago… rather than Augments.) We know this, because Bob told us he was not the member of the Supreme Court pushing for Khan. He was outvoted. Yet, like Cassandra, he was correct in retrospect. Had Cumberbatch not been Khan, the movie might have held up under scrutiny just a bit more. Although, there’s always the chance Orci has an ace up his sleeve in retconning quite a few things in Movie Three."

W fanowskich dyskusjach obrywa się również Lindelofowi.
Elaan
Użytkownik
#172 - Wysłana: 21 Wrz 2014 14:07:11 - Edytowany przez: Elaan
Q__

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Orciemu i jego młodym, pełnym zapału pomocnikom, uda się stworzyć Treka godnego jubileuszu.
Pewnie będzie mu do tego daleko, a liczba "buraków" i scenariuszowych niekonsekwencji z powodzeniem zmieści się w Trekowej średniej.
Ale wiem na pewno, że jeśli J.J. zajmie się swoim SW, a łapki od Star Treka będzie trzymał jak najdalej, to Trekowi wyjdzie to tylko na dobre.
Słowem, należy życzyć Abramsowi, by Moc była z nim i trzymała go jak najdalej od nowej odsłony ST - najlepiej we wnętrzu Sarlaca.

A swoją drogą, nowy Trek idealny i bez żadnych błędów - co to by była za katastrofa dla fandomu.
No bo jak długo można tylko chwalić? Nuuda....
mozg_kl2
Użytkownik
#173 - Wysłana: 21 Wrz 2014 14:26:52
mnie zastanawia inna kwestia. Mianowicie trzynastka i co dalej? Kontrakty się kończą, ekipa sypie. Plotki o serialu, zostają plotkami.
MarcinK
Użytkownik
#174 - Wysłana: 21 Wrz 2014 15:48:23
mozg_kl2:
Mianowicie trzynastka i co dalej?

10 lat przerwy i kolejny restart.
Q__
Moderator
#175 - Wysłana: 21 Wrz 2014 15:49:53 - Edytowany przez: Q__
Elaan

Elaan:
Szczerze mówiąc, nie wiem, czy Orciemu i jego młodym, pełnym zapału pomocnikom, uda się stworzyć Treka godnego jubileuszu.
Pewnie będzie mu do tego daleko, a liczba "buraków" i scenariuszowych niekonsekwencji z powodzeniem zmieści się w Trekowej średniej.

Pewnie nikomu nie uda się stworzyć Treka, który by zadowolił fanów (jako całość), po pierwsze dlatego, że różni fani mają różne wizje Treka, po drugie zaś, że - jako fani - mamy tak wygórowane oczekiwania, że nie wiem kto nas zdoła zadowolić (skoro nawet Wise z Meyerem bywają obiektem krytyki).

Elaan:
Ale wiem na pewno, że jeśli J.J. zajmie się swoim SW, a łapki od Star Treka będzie trzymał jak najdalej, to Trekowi wyjdzie to tylko na dobre.

Dobra... Tylko, jako krypto-Warsie, kiedy JJ zbiera się za SW też mam bad feelings about this .

Elaan:
A swoją drogą, nowy Trek idealny i bez żadnych błędów - co to by była za katastrofa dla fandomu.
No bo jak długo można tylko chwalić? Nuuda....

Sądzisz, że dlatego tak mało dyskutujemy o Axanarze? Że za poprawny?

(BTW. wiesz, że ma już polskie napisy?)

mozg_kl2

mozg_kl2:
Mianowicie trzynastka i co dalej? Kontrakty się kończą, ekipa sypie. Plotki o serialu, zostają plotkami.

Z tego co widzę CBS w jakimś celu przyblokowało Paramount i Abramsa potwierdzając i głosząc, że Trek to w sumie teraz ich broszka. Błogosławieństwo tejże stacji dla Axanaru i szykujące się licytowanie fan-twórców w profesjonalizmie* zdaje się wskazywać, że coś się tam dzieje, jakaś gra się toczy.

Gdybym miał odważnie - i nie do końca odpowiedzialnie - spekulować rzekłbym, że nie zdziwił by mnie serial następującym zestawem executive producers: Roberto Orci & Alec Peters. Acz bierz to w duuży nawias.

* Poza "PtA" najnowsze odcinki STC i Farraguta, oraz NV:P2 "The Holiest Thing" (co to go nie ma w Sieci do dziś) również miały uroczyste, zdaje się, że biletowane nawet, premiery. Popatrz na poziom F/X Axanaru... Renegades i nowe odsłony NV: P2 mają mieć tak samo jak już wiadomo z zapowiedzi Richtera i Cawley'a (wrzucałem filmy). Farragut znów chce wykorzystać postarzenie obsady i nowy sezon kręcić w realiach TWoK (podczas gdy dla odmiany NV: P2 planuje pokazywać powolną przebudowę Entka i zmiany mundurów na TMPowskie). Do tego objawiło się parę projektów - o których pisałem w stosownym topicu - usiłujących już na starcie wypaść b. profesjonalnie. Orci z kolei - że wykroczymy poza fanowskie poletko - stoi w rozkroku, bo pracuje dla Paramountu, ale chciałby potem robić serial ST dla CBS (choćby w wygodnej pozycji Bermana, który daje nazwisko, a robotę wykonują inni). No i - o czym też pisałem - toczą się cały czas rozmowy o ew. powrocie ENT, póki co dominuje koncepcja miniserii lub trzynastoodcinkowego sezoniku (probably o Romulan War). Są to wszystko dość dziwne ruchy i niejasne przepychanki ekip i jednostek, ale jakieś powody tego ożywienia muszą być.

MarcinK

MarcinK:
10 lat przerwy i kolejny restart.

Optymista...
Elaan
Użytkownik
#176 - Wysłana: 21 Wrz 2014 20:04:36
Q__:
Dobra... Tylko, jako krypto-Warsie, kiedy JJ zbiera się za SW też mam bad feelings about this .

Ja też lubię SW. Więc też współczuję fanom tej serii.
Ale bliższa ciału koszula, i jeśli J.J. koniecznie musi już coś sp..., panowie, to wolę żeby to nie był Trek.

Q__:
Sądzisz, że dlatego tak mało dyskutujemy o Axanarze? Że za poprawny?
(BTW. wiesz, że ma już polskie napisy?)

Nie, nie za poprawny. Za krótki.
A o napisach wiem, oczywiście, nawet z wpisu na Phoenixie, właśnie.
Ale moja rzeczywistość skrzeczy na razie bardziej niż zwykle, więc Axanar będzie musiał poczekać.
Q__
Moderator
#177 - Wysłana: 22 Wrz 2014 11:13:05
Elaan

Elaan:
Ale moja rzeczywistość skrzeczy na razie bardziej niż zwykle, więc Axanar będzie musiał poczekać.

Choć
Elaan:
Za krótki.

?
Elaan
Użytkownik
#178 - Wysłana: 22 Wrz 2014 19:31:38
Q__

Coś Cię zastanawia?
Q__
Moderator
#179 - Wysłana: 22 Wrz 2014 19:38:25
Elaan

Elaan:
Coś Cię zastanawia?

Tak. Czy nie miałaś czasu obejrzeć, czy tylko podzielić się wrażeniami z oglądania.
Elaan
Użytkownik
#180 - Wysłana: 22 Wrz 2014 19:44:48
Q__:
Czy nie miałaś czasu obejrzeć, czy tylko podzielić się wrażeniami z oglądania

Kiedy oglądam coś, o czym chciałabym napisać, potrzebuję mieć nie tylko chwilę wolnego czasu, ale i tzw. "spokojną głowę".
Co nagle, to po diable.
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Startrek XIII - o czym mógłby J.J.Abrams nakręcić?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!