USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki
 Strona:  ««  1  2  3  ...  72  73  74  75  76  77  78  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#2221 - Wysłana: 13 Maj 2013 19:15:11
Odpowiedz 
Q__

a ty wiesz kiedy ja byłem ostatnio na głównej?

Może w 2011, w najlepszym wypadku 2012
Q__
Moderator
#2222 - Wysłana: 13 Maj 2013 19:24:34
Odpowiedz 
biter

No ładnie... Tak olać dorobek Evivy...
biter
Użytkownik
#2223 - Wysłana: 13 Maj 2013 19:35:41
Odpowiedz 
Q__:
No ładnie... Tak olać dorobek Evivy...

Jak możesz. Jestem stałym czytelnikiem ITC!
Eviva
Użytkownik
#2224 - Wysłana: 13 Maj 2013 19:49:19
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Drugi "Star Trek" już zarabia miliony

Na mnie nie zarobi złamanego centa. Nie idę! Dysku też nie kupie. Przeczytałam opis fabuły i zebrało mi się na wymioty. Zawsze tak reaguje na kotlety sprzed kilku tygodni, zawieruszone gdzieś na dnie lodówki i wciśnięte przez restaurację jako wyborne sznycle.
Mav
Użytkownik
#2225 - Wysłana: 13 Maj 2013 21:02:47 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
Nie idę! Dysku też nie kupie. Przeczytałam opis fabuły i zebrało mi się na wymioty.

Opis fabuly to jedno, film w praniu to drugie. Gdyby tak przeczytac opis 11, to tez nie byloby za ciekawie, a sam film wyszedl niezly. No ale mamy przynajmniej zenski odpowiednik Picarda
mozg_kl2
Użytkownik
#2226 - Wysłana: 13 Maj 2013 21:07:47
Odpowiedz 
Mav:
zenski odpowiednik Picarda

będzie fandomowe love story. Wspólne hejtowanie na forum, palenie kukieł JJa, niszczenie płyt z nowym trekiem.
Mav
Użytkownik
#2227 - Wysłana: 13 Maj 2013 21:18:42 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
mozg_kl2:
będzie fandomowe love story. Wspólne hejtowanie na forum, palenie kukieł JJa, niszczenie płyt z nowym trekiem.

Trzeba zalozyc oddzielny temat, gdzie beda sobie mogli wspolnie pluc jadem nie przeszkadzajac innym uzytkownikom w normalnej dyskusji na temat "dwunastki"
biter
Użytkownik
#2228 - Wysłana: 13 Maj 2013 21:29:15
Odpowiedz 
Mav:
Opis fabuly to jedno, film w praniu to drugie. Gdyby tak przeczytac opis 11, to tez nie byloby za ciekawie, a sam film wyszedl niezly. No ale mamy przynajmniej zenski odpowiednik Picarda

Ostatnio, dzięki uprzejmości Jarroda, miałem okazję przeczytać opis na pudełku BluRay 11'tki. Szok. Jeśli ktoś ma, warto by wstawić na forum.
mozg_kl2
Użytkownik
#2229 - Wysłana: 13 Maj 2013 21:29:38
Odpowiedz 
Mav:
Trzeba zalozyc oddzielny temat, gdzie beda sobie mogli wspolnie pluc jadem nie przeszkadzajac innym uzytkownikom w normalnej dyskusji na temat "dwunastki"

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=11&topic=3553

mówisz masz
Q__
Moderator
#2230 - Wysłana: 13 Maj 2013 23:34:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

biter:
Ostatnio, dzięki uprzejmości Jarroda, miałem okazję przeczytać opis na pudełku BluRay 11'tki. Szok. Jeśli ktoś ma, warto by wstawić na forum.

Mówisz o tym?

"Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów - niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej akcją, humorem i czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali - Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka z Iowa oraz wychowanego w społeczeństwie odrzucającym wszelkie emocje Spocka (Zachary Quinto). Kiedy naturalny instynkt zderza się z opanowaniem i rozsądkiem, okazuje się, że to niezwykłe partnerstwo jest jedyną siłą będącą w stanie przeprowadzić załogę przez niewyobrażalne niebezpieczeństwo i udać się tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi!"

Znany też w skróconej wersji przekładu:

"Film "Star Trek" to opowieść o początkach największej przygody wszechczasów, to niezwykła historia podróży młodej załogi na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. W czasie tej wyprawy wypełnionej akcję, humorem, ale też i walką z czającym w się w kosmosie niebezpieczństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach Jamesa Kirka (Chris Pine), wiecznie spragnionego przygód chłopaka z Iowa, oraz Spocka (Zachary Quinto), którego wychowało społeczeństwo odrzucające wszelkie emocje. Żywioł i rozum. Instynkt i rozsądek. To niezwykłe partnerstwo będzie jedyną siłą, która ocali załogę przez niewyobrażalnym niebezpieczeństwem i pozwoli dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi."

(Nawiasem mówiąc: z tego co widzę, dzięki "jedenastce" skoczyła też u nas sprzedaż TMP.)

ps. Trochę a'propos:
http://www.blu-ray.com/movies/Star-Trek-Blu-ray/60 86/

Wszyscy

Się uprasza nie flejmić.
crees10
Użytkownik
#2231 - Wysłana: 15 Maj 2013 18:01:37
Odpowiedz 
Na Hatak.pl wrzucony został jeszcze jeden klip z nadchodzącego filmu, szukałem klipu na youtube ale nie znalazłem to wkleję na żywca

http://hatak.pl/artykuly/spoilerowy-klip-z-w-ciemn osc-star-trek
Q__
Moderator
#2232 - Wysłana: 15 Maj 2013 21:36:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
crees10

Znalazłem oryginał:
http://perezhilton.com/tv/Star_Trek_Into_Darkness_ Leaked_Footage/?id=596e1d123497d&autoplay=true
I wrzucam na main site:
http://www.startrek.pl/article.php?sid=1226
Łącząc z filmikiem o Sulu:
http://www.youtube.com/watch?v=_t58Iy-UJ2M

JJ zrozumiał, że w Treku bohaterowie powinni sporo gadać . I co powiecie? Bo ja tak dobrego monologu nie widziałem w Treku od czasu TNG/DS9.
crees10
Użytkownik
#2233 - Wysłana: 16 Maj 2013 00:13:22 - Edytowany przez: crees10
Odpowiedz 
Q__:
JJ zrozumiał, że w Treku bohaterowie powinni sporo gadać

Poczekamy zobaczymy

Przy okazji zauważyłem że jest już dostępne streszczenie filmu, ja go nie czytałem bo poco zniszczyć sobie kompletnie oglądanie filmu.

Jak ktoś jest ciekawy i chce zobaczyć jak oceniają Into Darkness nasi zachodni sąsiedzi podaje link do strony na której wystawili ocenę aktorom i filmowi, w tym wypadku nawet nie trzeba znać języka niemieckiego

http://www.treknews.de/treknews/newspro-treknews/s tatic/13675887337290.php#_Markus_Sampl

Edit
nie chodziło mi o to że chciałem zabłysnąć mówiąc że jest streszczenie (wiem że było na mainsite), chciałem tylko wyrazić moją skromną opinię że czytanie tego czegoś niema sensu, no chyba że ktoś lubi oglądać film i wszystko już o nim wiedzieć
Q__
Moderator
#2234 - Wysłana: 16 Maj 2013 00:47:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
crees10

crees10:
Przy okazji zauważyłem że jest już dostępne streszczenie filmu

Mam dla Ciebie jeszcze jedną szokującą wiadomość: królowa Bona umarła...

crees10:
Jak ktoś jest ciekawy i chce zobaczyć jak oceniają Into Darkness nasi zachodni sąsiedzi

Bez szału, ale i bez skrajnych kontrowersji. Czyli chyba dobrze . Zwł, że oceny ciągnie w dół grzebanie w continuity (a więc rzecz spodziewana) i brak rozbuchanej erotyki (a więc norma dla Treka).

EDIT:
crees10:
nie chodziło mi o to że chciałem zabłysnąć mówiąc że jest streszczenie (wiem że było na mainsite), chciałem tylko wyrazić moją skromną opinię

A to ok.
Eviva
Użytkownik
#2235 - Wysłana: 16 Maj 2013 07:45:19
Odpowiedz 
crees10:
Przy okazji zauważyłem że jest już dostępne streszczenie filmu,

Nawet po polsku dla nieanglistów - u mnie na ITC
Q__
Moderator
#2236 - Wysłana: 16 Maj 2013 08:51:31
Odpowiedz 
Elaan
Użytkownik
#2237 - Wysłana: 16 Maj 2013 12:56:17
Odpowiedz 
crees10:
czytanie tego czegoś nie ma sensu, no chyba że ktoś lubi oglądać film i wszystko już o nim wiedzieć

Bez przesady.
Streszczenie brzmi bardzo ciekawie i tylko zaostrza apetyt na film.

Eviva:
Nawet po polsku dla nieanglistów - u mnie na ITC

Wielkie dzięki, Evivo.
Mav
Użytkownik
#2238 - Wysłana: 16 Maj 2013 12:59:19 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Stało się, pojawiły się wersje CAM na torrentach... I jak się teraz powstrzymać? Nie chcę calego oglądać w takiej marnej jakości, ale chociaż tak z piwerwsze 30 minut, aby zobaczyć czy się fajnie ogląda... Może przypadkiem herbatę wylać na modem?
Seybr
Użytkownik
#2239 - Wysłana: 16 Maj 2013 13:17:08
Odpowiedz 
Mav

Na ftpach też jest. Nawet już chłopaki za tłumaczenie się zabrali. Ja idę do kina ;].
Mav
Użytkownik
#2240 - Wysłana: 16 Maj 2013 15:09:03 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Seybr:
Ja idę do kina ;].

Ja także mam zamiar, ale ta ciekawość jest silna jak ciemna strona Mocy

EDIT: LEKKIE SPOILERY Z POCZĄTKU FILMU!!!

Jest świetnie! Po akcji z wulkanem na planecie obcych, lokalna rasa po zobaczeniu Enterprise, zaczęła rysować go na ziemii i czcić jako boga, który ich ocalił - mamy więc nawiązanie do religii i Ancien Aliens Potem mamy ostrą rozmowę Kirka z Pikiem, która jest dla tych wszystkich, którzy uznali szybki awans Kirka w pierwszej części za mega buraka, a to była cześć większego wątku. Kirk, zbyt pewny siebie i Pike, który mówi do niego, że nie uszanował fotelu kapitana, że nie jest gotowy.. I ta mina Kirka...

END SPOILIERS!!!

Dalej nie oglądam Ale naprawdę zapowiada się fajnie. Eviva, opis fabuły to tylko suche, ogólnikowe fakty, idź do kina, daj mu szanse

Na ostateczną opinie trzeba jednak poczekać po pełnym seansie kinowym
segi
Użytkownik
#2241 - Wysłana: 16 Maj 2013 16:21:15
Odpowiedz 
Dla mnie w całym filmie jest tylko jeden motyw, ktory mnie zirytował, a dotyczy on zbyt mocnego nawiązania do Wrath of Khan. Cały film jest dość spójny i jakieś dzikie tematy ze skarpety nie odciągały mojej uwagi.

Jestem ciekaw, jakie będą wasze odczucia w tym temacie po seansie.
Eviva
Użytkownik
#2242 - Wysłana: 16 Maj 2013 17:15:47 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mav:
idź do kina, daj mu szanse

Nie jestem w nastroju do dawania czegokolwiek!

Gdy ktoś z tu obecnych zgadnie, z czego to cytat, wtedy pójdę .
mozg_kl2
Użytkownik
#2243 - Wysłana: 16 Maj 2013 19:27:30
Odpowiedz 
Eviva:
Nie jestem w nastroju do dawania czegokolwiek!

czyżby ojciec Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji towarzysz W.I. Lenin?
Eviva
Użytkownik
#2244 - Wysłana: 16 Maj 2013 19:33:12
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nie. Podpowiem: trzeba szukać w jednym z mych ulubionych kiczowatych filmów.
Q__
Moderator
#2245 - Wysłana: 16 Maj 2013 21:28:03
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Podpowiem: trzeba szukać w jednym z mych ulubionych kiczowatych filmów.

Podpierając się Twoim blogiem obstawiam, że albo bracia kumpla w/w Lenina (tzn. Bracia Marx), albo Mel Brooks (ojciec specjalisty od zombie). Dobrym tropem idę?

ps. wracając do streszczenia... zastanawiam się czy - zakończona zmartwychwstaniem, więc żaden spoiler - śmierć Kirka, da asumpt do wygłoszenia przez Bonesa uwagi:
- He's dead, Spock.
czy raczej
- Jim... he's dead!
Mav
Użytkownik
#2246 - Wysłana: 16 Maj 2013 22:03:25 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
zastanawiam się czy - zakończona zmartwychwstaniem, więc żaden spoiler - śmierć

Oj, cos kiepsko sie znasz na spoilerach Przeciez ktos moze pomyslec, ze Kirk zostanie ozywiony w nastepnej czesci, a niektorzy, wiedzac iz w "jedenastce" Abrams nie bal sie zniszczyc Wolkana, moga naprawde przez ta chwile miec obawy czy Kirk powroci do zywych Takze ja bym to ospoilerowal
Eviva
Użytkownik
#2247 - Wysłana: 17 Maj 2013 07:41:02
Odpowiedz 
Q__:
Dobrym tropem idę?

Kompletne pudło. To powiedzial Skeletor we "Władcach wszechświata", gdy nieudolni pomocnicy błagali go o jeszcze jedną szansę
mozg_kl2
Użytkownik
#2248 - Wysłana: 17 Maj 2013 18:18:27
Odpowiedz 
w nowym CKMie jest recenzja treka i dostał 4/5. Najwyższa nota, z majowych premier filmowych, choć autory zaznaczją że nie są nie byli i nie zostaną fanami sagi.
biter
Użytkownik
#2249 - Wysłana: 17 Maj 2013 19:20:58
Odpowiedz 
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy iść na ST W ciemność do kina, ciekawa informacja:

Wycinek z maila:
dzień dobry
[...]
gorsza [wiadomość] jest taka, że [...] dystrybutor do tego stopnia leje na jakość i zachowanie ciągłości, że zleca przygotowanie napisów do kina za granicą. z tego co wiem jakiejś firmie we Włoszech. nie wiem jak to wygląda, ale z tego co słyszałem robią to ludzie, którzy umieją mówić po polsku (nie zawsze poprawnie) ale niekoniecznie umieją tłumaczyć filmy. skutki są zróżnicowane )

Tak więc, czekają nas nowe, nieopisane doznania w kinie.

Lepsza wiadomość jest taka, że na Home Video tłumaczenie robi już profesjonalista, który robi w tej chwili najlepsze tłumaczenia dla telewizji, choć każdemu zdarzają się wpadki.
mozg_kl2
Użytkownik
#2250 - Wysłana: 17 Maj 2013 19:29:07
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  ...  72  73  74  75  76  77  78  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!