USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  74  75  76  77  78  »» 
Autor Wiadomość
Tina46
Użytkownik
#91 - Wysłana: 28 Lip 2010 00:28:35
Odpowiedz 
Evelin Siv
Oby tym razem nie spełzy na niczym. Ja mam nadzieje że dotrzymają obietnicy
Evelin Siv
Użytkownik
#92 - Wysłana: 28 Lip 2010 00:30:44
Odpowiedz 
Tina46
Nadzieję zawsze warto mieć. Jakże byśmy żyli bez nadziei
Ale ciężko się czegoś lepszego spodziewać. Gdyby tak zrobili wywiad wśród fanów, na pewno ułożyliby ciekawą scenerię i historię

Ale czas pokaże...
Picard
Użytkownik
#93 - Wysłana: 28 Lip 2010 03:58:05
Odpowiedz 
Q__:
Po co się katować wiecznym pisaniem o czymś, co budzi w nas sporą traumę?

Nic na to nie poradzę - na film Abramsa reaguje jak Batman z filmów Nolana, na kryminalistów. Widać to moja życiowa misja zwalczać abramszczyznę. A na Incepcje na pewno pójdę, kiedy tylko będą ją grali w moim kinie.

Q__:
Może Adek chciał tu uczynić ukłon w kierunku naszego drogiego Picarda, który - jak wiadomo - uważa, że przyzwoity kosmonauta nie pije alkoholu i nie uprawia seksu

No, na pewno przyzwoity astronauta nie zachowuje się jak rozwydrzony bachor z ADHD, tudzież jak kibol. A tak zachowują się ,,bohaterowie" tego filmu.

Q__:
który ewidentnie nie jest w Twoim guście,

Mój gust nie ma tu nic do rzecz- ten film zwyczajnie nie jest Trekiem i nie jesteś mi w stanie udowodnić, że jest inaczej. A może się mylę i jesteś w stanie? Jeśli tak czekam na argumenty przemawiające za trekowością tego filmu - już kilka takich obaliłem.
Eviva
Użytkownik
#94 - Wysłana: 28 Lip 2010 18:23:43
Odpowiedz 
Picard

Może pocieszy Cię jedna rzecz - na debacie ze starwarsowcami z ich strony padł argument, że ze wszystkich filmów trekowych podobała się im tylko "jedenastka". Odpowiedzią z naszej strony był zbiorowy, bolesny jęk...
Picard
Użytkownik
#95 - Wysłana: 28 Lip 2010 18:42:40
Odpowiedz 
Eviva:
Może pocieszy Cię jedna rzecz - na debacie ze starwarsowcami z ich strony padł argument, że ze wszystkich filmów trekowych podobała się im tylko "jedenastka". Odpowiedzią z naszej strony był zbiorowy, bolesny jęk...

Oto kolejny dowód na to o czym pisze od dawna! Gdybym tam był powiedział bym owym starwarsowcą, że z ich filmów podobały mi się jedynie prequele.
Zauważyłem też, że w tym wątku poruszaliście kwestie romansu Jean-Luca i Vash. Widzicie jest wielka różnica pomiędzy tą miłosną przygodą kapitana Enterprise-D, a łóżkowymi przygodami pseudo-Kirka. Zauważcie, że odcinek Qupid traktował o miłości - Picardowi zależało na Vash, do czego nie chciał się przyznać. Dlatego Q zaaranżował tą całą maskaradę: by skłonić Jean-Luca do przyznania się, iż ten ma jakieś uczuci względem Vash. Pseudo-Kirkowi nie zależy na niczym, ani na nikim, a już na pewno nie na swych partnerkach: nawet nie zająknął sie gdy jego zielona ulubienicy zginęła. No i Jean-Luc robi w życiu coś więcej niż tylko patrzy jak tu wskoczyć jakieś samicy do łóżka: jest pasjonatem archeologii, odkrywcą, wielbicielem literatury, szermierki, jazdy konnej, historii i filozoficznych dyskusji. Każdy uczynek świadczy o nim i o jego przekonaniach. A jakie są zainteresowania pseudo-Kirka prócz zaliczania panienek i niszczenia różnych rzeczy, np. bezcennych zabytków? Jean-Luc też wstydził się związku z Vash, uważał go za niestosowny, pseudo-Kirk zaś bez zahamowań, na każdym kroku stosuje końskie zaloty i bynajmniej się tego nie wstydzi.
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 15 Paź 2010 17:47:09 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Picard:
A jakie są zainteresowania pseudo-Kirka prócz zaliczania panienek i niszczenia różnych rzeczy, np. bezcennych zabytków?

A pamiętasz, jak w finale Generations Picard podnosi bezcenny, starożytny naiskos Kurlan, jedną z niewielu kompletnych pamiątek po dawno wymarłej cywilizacji, po czym niedbale odrzuca ją na bok i pozostawia we wraku E-D? Chyba mu się zmieniły zainteresowania XD
Q__
Moderator
#97 - Wysłana: 15 Paź 2010 18:42:35
Odpowiedz 
Pah Wraith

No, ale widzisz, GEN to jest stary dobry Trek geniusza Bermana, a XI to jest bluźnierczy pseudo-Trek rzemieślniczyny Abramsa. I dopiero w tym kontekście da się oceniać oba te filmy .
Slovaak
Użytkownik
#98 - Wysłana: 15 Paź 2010 18:44:54 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Picard

Przykro mi to powiedzieć ale robisz się żałosny.

1. Nikt nie musi być jak Picard, gdyby każdy był jak Picard to już lepiej byłoby oglądać klony z Gwiezdnych Wojen.

2. Picard w TNG ma około 60 lat, Kirk w ST11 nie więcej jak 25, no przepraszam bardzo że nie każdy jest jak emeryt, ze spokojnymi/nudnymi zainteresowaniami i a do tego wielbicielem pasa oraz piżamy cnoty.

Ponad to brak okazywania niektórych zachowań nie oznacza że ich ktoś nie posiada. Nie widziałeś Picarda nigdy nagiego z kobietą w łóżku i być może dobrze bo Twoje serce mogłoby nie wytrzymać widoku tej sadomasochistycznej orgii.

Picard
Jurgen
Moderator
#99 - Wysłana: 17 Paź 2010 18:18:58
Odpowiedz 
Slovaak:
Przykro mi to powiedzieć ale robisz się żałosny

Przykro mi to pisać, ale tego typu teksty to przegięcie.

Slovaak:
Nie widziałeś Picarda nigdy nagiego z kobietą w łóżku i być może dobrze bo Twoje serce mogłoby nie wytrzymać widoku tej sadomasochistycznej orgii.

Naprawdę nie wiem, skąd bierzesz takie informacje. Jeżeli masz zamiar pisać cokolwiek (bez żadnej kanonicznej podstawy), to może lepiej dać sobie spokój albo poszukać marytorycznych argumentów.
Pah Wraith
Użytkownik
#100 - Wysłana: 18 Paź 2010 16:23:48
Odpowiedz 
Slovaak:
2. Picard w TNG ma około 60 lat, Kirk w ST11 nie więcej jak 25, no przepraszam bardzo że nie każdy jest jak emeryt, ze spokojnymi/nudnymi zainteresowaniami i a do tego wielbicielem pasa oraz piżamy cnoty.

Jest gorzej - z odcinka "Tapestry" wiemy, że młody Johnny BYŁ podrywaczem. Zapewne nie kończyło się na kwiatach i drinku w barze. Wyobrażenia a rzeczywistość (nawet w fikcji) to dwie, zupełnie różne rzeczy.
Pah Wraith
Użytkownik
#101 - Wysłana: 26 Paź 2010 08:37:40
Odpowiedz 
No i dwa przecieki:

1) dobrze poinformowane źródło z Paramount poinformowało, że w XII jako "villain" wystąpi ktoś z poniższej piątki:
- Harry Mudd
- Trelane
- Gary Mitchell
- Talosianie
- Horta

2) W trakcie jednego z wywiadów dla prasy prezentując swój IPadd, Bob Orci pokazał również fotografię kobiety z dodanymi w Photoshopie sterczącymi wolkańsko/romulańskimi uszami. Zagraniczni komentatorzy podejrzewają, że w XII pojawi się T'Pring, narzeczona Spocka.

http://trekmovie.com/2010/10/25/rumor-no-khan-for- star-trek-sequel-but-known-tos-villain/
http://trekmovie.com/2010/10/25/roberto-orci-revea ls-star-trek-sequel-tidbit-in-nyt-article-about-ip ad/
TSan
Użytkownik
#102 - Wysłana: 26 Paź 2010 13:39:22
Odpowiedz 
Pah Wraith:
poniższej piątki:
- Harry Mudd
- Trelane
- Gary Mitchell
- Talosianie
- Horta

Nie!!!!!!!!!!

Krótko mówiąc, ten film to porażka. Zupełnie jak Titanic 2.
Pah Wraith
Użytkownik
#103 - Wysłana: 26 Paź 2010 13:49:50
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#104 - Wysłana: 26 Paź 2010 17:01:50 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Pah Wraith:
Zagraniczni komentatorzy podejrzewają, że w XII pojawi się T'Pring, narzeczona Spocka.

W sprawie T'Pring zagłosowałem - jak większość, z tego co widzę - by wystąpiła w roli minor charactera, czyli jakiegoś smaczku w tle fabuły.

Natomiast co do plotek: wygląda to na dalsze żarcie trekowego ogona, zapoczątkowane przez duecik B&B. Skoro zaś żremy TOSowy ogon, to chętnie dodałbym Abramsowi do pomocy Cawley'a, bo ów żre ten ogon z większym wdziękiem niż J.J..

Pah Wraith:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/RuinedF OREVER

W tym linku znalazłem ciekawostkę - zapowiedź nowego i... hmm... specyficznego trekowego komiksu:
http://trekmovie.com/2010/10/08/idw-infestation-se ries-to-mix-zombies-with-star-trek-other-licensees /
Eviva
Użytkownik
#105 - Wysłana: 26 Paź 2010 18:15:17
Odpowiedz 
TSan:
Krótko mówiąc, ten film to porażka. Zupełnie jak Titanic 2

Jeszcze go nie widzieliśmy i prędko nie zobaczymy. Może nas czymś pozytywnie zaskoczy?
Pah Wraith
Użytkownik
#106 - Wysłana: 29 Paź 2010 14:27:02
Odpowiedz 
Eviva
Eviva:
Jeszcze go nie widzieliśmy i prędko nie zobaczymy. Może nas czymś pozytywnie zaskoczy?

Nie, nie, "Star Trek is ruined forever!!!"
Eviva
Użytkownik
#107 - Wysłana: 29 Paź 2010 18:30:08
Odpowiedz 
Pah Wraith:
Nie, nie, "Star Trek is ruined forever!!!"

Wole wierzyć, że tak nie jest i ST się podźwignie. W przeciwnym razie ja biorę sznur i szukam suchej gałęzi.
Logan
Użytkownik
#108 - Wysłana: 30 Paź 2010 18:57:03
Odpowiedz 
Eviva:
Wole wierzyć, że tak nie jest i ST się podźwignie. W przeciwnym razie ja biorę sznur i szukam suchej gałęzi.

To by było piękne gdyby powrócił stary dobry Trek ale patrząc co się teraz dzieje i jak wyglądają podobne produkcje aż strach się bać. Już nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak wyglądałby jakiś nowy serial w tym universum. Ale na szczęście mamy tyle seriali i filmów, do których można wracać, że jeszcze bym się wstrzymał z tym sznurem
Eviva
Użytkownik
#109 - Wysłana: 30 Paź 2010 18:58:53
Odpowiedz 
Logan

Cóż, ja się wstrzymam, bo życie tak mi się ułożyło, że mam jeszcze na co czekać i poczyniłam pewne plany, do których realizacji gorąco i bezskutecznie namawiał mnie Q_, i to niemal od trzech lat. Jak nie wypala, wtedy się zobaczy
Eviva
Użytkownik
#110 - Wysłana: 11 Lis 2010 14:10:33
Odpowiedz 
Co jest, jak rany? Już nie to, że Bill Shatner i Nichelle Nichols, bo to w końcu zrozumiałe, ale na przykład...

http://trekmovie.com/2010/11/10/rosario-dawson-wil l-do-anything-to-be-in-star-trek-sequel/

Wygląda na to, ze pół Hollywood pcha się do nowego Treka.
Q__
Moderator
#111 - Wysłana: 11 Lis 2010 14:22:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
rosario-dawson-wil l-do-anything-to-be-in-star-trek-sequel/

Nie wiem kto jest ta panna, na Trekerkę mi nie wygląda (bo nie wyglada jakby z piwnicy właśnie wyszła), ale jak chce grać, to niech gra. Choćby tą T'Pring...

Warunki wizualne w końcu ma, a u Abramsa przecież o "wizualność" chodzi.
Eviva
Użytkownik
#112 - Wysłana: 11 Lis 2010 14:35:43
Odpowiedz 
Q__

Taka tam aktoreczka. Ostatnio grała z Chrisem Pine w Unstopable, a w jakimś kryminale, nie pamiętam tytułu, grała zawodową zabójczynię.
RaulC
Użytkownik
#113 - Wysłana: 11 Lis 2010 14:40:07
Odpowiedz 
Eviva
Q__

Pamiętając wygląd T'Pring z TOS-a to akurat by wyglądem pasowała. Szkoda, że nie dałoby się porównać zdjęcia dawson z tym co miał Orci na iPadzie
Queerbot
Użytkownik
#114 - Wysłana: 19 Lis 2010 19:33:23
Odpowiedz 
Wg mnie najnowszy film powinien nazywać się Star Trek 2.0 i opowiadać o powstaniu USB.
Eviva
Użytkownik
#115 - Wysłana: 19 Lis 2010 19:35:20
Odpowiedz 
Queerbot:
Wg mnie najnowszy film powinien nazywać się Star Trek 2.0

Star Trek - Dwa Zera... cóż, kiedyś takim synonimem określano po prostu wychodek i nie zdziwię się, gdy będzie pasowało, jak ulał.
kordian
Użytkownik
#116 - Wysłana: 3 Gru 2010 23:18:59
Odpowiedz 
Jesteście emerytami, a najgorsze, że młodymi
Zachowujecie się jak mój świętej pamięci dziadek na wzmiankę o metalu (o muzyce mówię) ;)

Po prostu przestańcie pisać o nowych, trekach, przestańcie czytać o nich, i nie oglądajcie już ich więcej.

Zróbcie sobie płytę BR ze wszystkimi poprzednimi filmami w słabszej jakości, żeby się zmieściły i puszczajcie w kółko i nie psujcie zabawy tym co im się nowe działania podobają
Logan
Użytkownik
#117 - Wysłana: 4 Gru 2010 00:29:10
Odpowiedz 
kordian
Po części może i masz rację. Ale do końca zgodzić się nie można. Przykład muzyki jest trochę nieadekwatny bo to zupełnie inny gatunek i każdy słucha co mu się podoba. W przypadku Treka przez te dziesięciolecia narosła spora grupa fanów przyciągana specyficznym klimatem a tu nagle ich ukochana seria zmienia kurs o 360 stopni i zamienia się w sci fi action. Nie mówię, że to nie może się podobać bo po pierwszym seansie też mi się podobało ale potem jak sobie to przemyślałem to powiedziałem 'a gdzie Trek?'
Evelin Siv
Użytkownik
#118 - Wysłana: 4 Gru 2010 11:02:52
Odpowiedz 
Logan:
W przypadku Treka przez te dziesięciolecia narosła spora grupa fanów przyciągana specyficznym klimatem a tu nagle ich ukochana seria zmienia kurs o 360 stopni i zamienia się w sci fi action. Nie mówię, że to nie może się podobać bo po pierwszym seansie też mi się podobało ale potem jak sobie to przemyślałem to powiedziałem 'a gdzie Trek?'

Trek to nie jest zwykła akcja w kosmosie efektami specjalnymi. Zawsze zawierał ważne przesłania, zachwycała znakomita na poziomie gra aktorska aktorów doświadczonych. Trek przekazywał idee, które mają też pokrycie w naszym życiu.
Dlatego właśnie (jak Logan napisałeś) przyciąga "specyficznym klimatem" (cytuję ).

Logan:
'a gdzie Trek?'

No właśnie...w nowej produkcji brak tego, co od dawna nazywaliśmy Star Trekiem.
A chyba nikt z fanów nie chce, by coś innego skryło się pod tą nazwą i nowi widzowie poznali Treka z tej innej strony.
Logan
Użytkownik
#119 - Wysłana: 4 Gru 2010 18:49:07
Odpowiedz 
Evelin Siv
Dobrze, że wspomniałaś o aktorach dla których do też była jakaś przygoda. Poszczególni bohaterowie pojawiali się w innych seriach, siedzieli po kilka lat na planie serialu a potem kręcili filmy a po premierze STXI pan Quinto stwierdził, że potrzebuje przerwy bo się Trekiem zmęczył.
Picard
Użytkownik
#120 - Wysłana: 4 Gru 2010 20:40:25
Odpowiedz 
Evelin Siv:
No właśnie...w nowej produkcji brak tego, co od dawna nazywaliśmy Star Trekiem.
A chyba nikt z fanów nie chce, by coś innego skryło się pod tą nazwą i nowi widzowie poznali Treka z tej innej strony.

Nie tylko to, ale film Abramsa był zwyczajnie głupi - same strzelaniny, pościgi, zero sensownego scenariusza, czy przesłania - i nie widzę powodów do zachwytu nad tym, że seria ta jest kontynuowana w takiej konwencji. A ci co się tym zachwycają przypominają mi niegdysiejszych zwolenników Big Brother, Ich troje, Spice girls i tym podobnych ,,dzieł". Przecież to wszystko było nowe i dlatego ludzie się tym zachłystywali. Trzeba było czasu, żeby dotarło do nich jak głupie było to czym się niegdyś podniecali. Ale kiedy tak się stało skończyły się Big Brothery i spicetki. kto o nich jeszcze pamięta? tak samo będzie z Abramsem, trzeba tylko poczekać.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  74  75  76  77  78  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!