USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  74  75  76  77  78  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#61 - Wysłana: 27 Lip 2010 19:19:37
Odpowiedz 
Tina46

Goły tyłek... a jednak wolałabym oglądać gołego Kirka. Choć i tak goły Archer w porównaniu z gołym Picardem to Adonis.
Ale to tak tytułem OT.
Toudi
Użytkownik
#62 - Wysłana: 27 Lip 2010 19:20:31
Odpowiedz 
Nie jestem teraz pewien, ale wydaje mi się, że prysznic był kiedyś pokazany, a na pewno była wanna (7x19 Genesis).
Eviva
Użytkownik
#63 - Wysłana: 27 Lip 2010 19:21:34 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Toudi

Co prysznic i wanna, w której taplała się cofnięta Troi, to nie gustowny kibelek z klapą w loga Federacji.
Adek
Użytkownik
#64 - Wysłana: 27 Lip 2010 19:34:27
Odpowiedz 
Toudi:
Nie jestem teraz pewien, ale wydaje mi się, że prysznic był kiedyś pokazany, a na pewno była wanna

No fakt. Było coś takiego. Nawet chyba w Voyagerze.. Zasadniczo nudziły mnie odcinki ala "Moda na sukces", w których np Troi podczas wizyty w salonie piękności gawędziła sobie z dr Crusher o facetach albo coś w tym stylu. Często był to odcinek przegadany o pierdołach, na koniec z gwałtownym przyspieszeniem akcji i efektownym finałem. (albo i nie). Trudno mi teraz tak na gorąco sobie przypomnieć takowy ale bywały takie.
Madame Picard
Moderator
#65 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:02:59
Odpowiedz 
Adek:
No bo wydaje mi się, że Picard raczej się z nią nie przespał.

Jasne, po tym, jak zjawiła się u niego w kajucie pewnego wieczoru na kolację ze śniadaniem, pewnie przez całą noc grali w bierki . Wszak Picard z pewnością brzydziłby się ruchami niegodnymi filozofa... pardon, oficera Floty .
Eviva
Użytkownik
#66 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:16:08
Odpowiedz 
Madame Picard

Tym razem zdecydowanie mnie powaliłaś

No cóż, wyobrażenie sobie godnego, nobliwego Picarda w takiej sytuacji... bezcenne.
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:40:31
Odpowiedz 
Madame Picard
Eviva

Pewnie leżał na plecach i myślał o Flocie .
Eviva
Użytkownik
#68 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:43:32
Odpowiedz 
Q__:
Pewnie leżał na plecach i myślał o Flocie .

Na plecach... no tak, wyraz szacunku dla kobiety jako istoty dominującej, a w każdym razie zasługującej na dominowanie nie mniej niż mężczyzna
Adek
Użytkownik
#69 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:46:58
Odpowiedz 
Madame Picard:
Jasne, po tym, jak zjawiła się u niego w kajucie pewnego wieczoru na kolację ze śniadaniem, pewnie przez całą noc grali w bierki .

A skad ty wiesz co robili w nocy? Podglądałaś z szafy? Może właśnie grali w bierki. Czy każda randka musi się kończyć w łóżku?
Eviva
Użytkownik
#70 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:49:27
Odpowiedz 
Adek:
Czy każda randka musi się kończyć w łóżku?

No naturalnie, mogli po prostu dyskutować całą noc przy winie i świecach o przyszłości Federacji. Z tym, ze dla mnie, osoby cynicznej, jest to jeszcze większe sf niż cały trek.
Madame Picard
Moderator
#71 - Wysłana: 27 Lip 2010 20:57:25
Odpowiedz 
Eviva:
mogli po prostu dyskutować całą noc przy winie i świecach o przyszłości Federacji.

Wtedy Vash nie byłaby rano tak słodko uśmiechnięta. A nie wyglądała na osobę, która wpada do faceta po to, aby rozważać przez całą noc przyszłość Federacji .
Archarachne
Użytkownik
#72 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:04:44 - Edytowany przez: Archarachne
Odpowiedz 
Madame Picard

Albo grać w bierki...
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:05:45
Odpowiedz 
Madame Picard:
Wtedy Vash nie byłaby rano tak słodko uśmiechnięta.

Czyli że sądzisz, że z Picarda nie tylko dobry dowódca? Bo że dobry z niego kapitan, to i ja przyznaję, ale na takiego znowu kozaka mi nie wygląda....
Adek
Użytkownik
#74 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:06:17
Odpowiedz 
Madame Picard:
Wtedy Vash nie byłaby rano tak słodko uśmiechnięta. A nie wyglądała na osobę, która wpada do faceta po to, aby rozważać przez całą noc przyszłość Federacji .

Zasadniczo jedno nie wykluczało drugiego. Wydaje mi się jednak, że takie zamiary nie leżą początkowo w charakterze Picarda. Prędzej może komandor Riker już sobie wcześniej wyobraża TO & OWO. Dziewczyny ale żeście temat zapodały. Ciekną mi prawie łzy ze śmiechu.
Q__
Moderator
#75 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:06:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

No nie gadaj, że całonocna debata o przyszłosci UFP, z najlepszym z kapitanów, nie jest marzeniem kazdej przodownicy pracy z GF .

Eviva

Eviva:
ale na takiego znowu kozaka mi nie wygląda....

Przeca to też barowy zabijaka był .
Madame Picard
Moderator
#76 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:07:19
Odpowiedz 
Q__:
jest marzeniem kazdej przodownicy pracy z GF

Sęk w tym, że Vash nie była przodowniczką pracy z GF .
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:08:21
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
Sęk w tym, że Vash nie była przodowniczką pracy z GF

Ino przez niedopatrzenie .
Eviva
Użytkownik
#78 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:09:14
Odpowiedz 
Q__:
Przeca to też barowy zabijaka był

Ba, ale kiedy? Za młodu każdy z nas był inny niż w wieku dostojnie podtatusiałym. "Dojrzały wiek ze skroni włos ci starł..." jak śpiewała Irena Kwiatkowska.
Madame Picard
Moderator
#79 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:12:48
Odpowiedz 
Adek:
takie zamiary nie leżą początkowo w charakterze Picarda

Zamiary Picarda były nieistotne. Ważne, jakie zamiary miała Vash .
Adek
Użytkownik
#80 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:15:35
Odpowiedz 
Madame Picard:
Q__:
jest marzeniem kazdej przodownicy pracy z GF

Sęk w tym, że Vash nie była przodowniczką pracy z GF .

No co nie? Prędzej taka przewrotna kokietka, która traktuje facetów jako narzędzie do osiągnięcia celu? Chociaż nie wątpię, że swoje typy mężczyzn miała. Wydaje mi się, że taki Riker czy też właśnie niegrzeczny Q prędzej znajdował się w sferze zainteresowań Vash. Chociaż z braku laku tego typu kobietka zadowoli się nawet takim intelektualistą jakim jest Picard. Dobra, bo mnie tu wciągacie w jakieś dziwne rozważania.
Madame Picard
Moderator
#81 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:21:07
Odpowiedz 
Adek

Kobieta zmienną jest. Zwłaszcza taka jak Vash .
Evelin Siv
Użytkownik
#82 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:23:26 - Edytowany przez: Evelin Siv
Odpowiedz 
Adek:
Dobra, bo mnie tu wciągacie w jakieś dziwne rozważania

Niezła konferencja

Adek:
kobietka zadowoli się nawet takim intelektualistą jakim jest Picard.

Pewnie obniżyła loty tacy niegrzeczni jak Riker pewnie szybko ją zostawiali. Może myślała, że taki Picard zostanie z nią, może chciała stabilizacji, ale się zawiodła no i sama na końcu udała się w pasjonującą podróż z Q
kanna
Użytkownik
#83 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:49:48
Odpowiedz 
Chciałam o przeciekać poczytać a tu dyskusja o życiu seksualnym bohaterów tng Niektórym to tylko jedno w głowie
Evelin Siv
Użytkownik
#84 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:52:32
Odpowiedz 
kanna
Podreperuj więc temat podziel się z nami swoją opinią o przyszłym filmie Abramsa STXII
Eviva
Użytkownik
#85 - Wysłana: 27 Lip 2010 21:53:49
Odpowiedz 
kanna

To nasza podświadomość, wg Freuda dość nieodpowiedzialna i przeważnie nieprzyzwoita. To trochę tak jak w tym dowcipie o psychologu, diagnozującym pacjenta erotomana
Adek
Użytkownik
#86 - Wysłana: 27 Lip 2010 22:07:21
Odpowiedz 
kanna:
Chciałam o przeciekać poczytać a tu dyskusja o życiu seksualnym bohaterów tng Niektórym to tylko jedno w głowie

kanna
Widzisz no. Czasem zaczyna się od niewinnego komentarza dygresyjnego a temat nagle się rozrasta, elektryzuje i ma się dobrze. Troszkę w tym moja nieświadoma zasługa, dolewałem oliwy do ognia. Ale w sumie jest wesoło i OK.
Evelin Siv:
Pewnie obniżyła loty tacy niegrzeczni jak Riker pewnie szybko ją zostawiali. Może myślała, że taki Picard zostanie z nią, może chciała stabilizacji,

Nom, coś w tym też napewno jest. Masz rację, bawidamek z reguły szybko nudzi się swoją wybranką. Czasem obu stronom odpowiada taki przelotny romans bez zobowiązań. No widzicie jak można TREKA rozłożyć na czynniki pierwsze.
I kanna nie martw się. Temat pierwotny może jeszcze wróci w sprzyjających okolicznościach.
Tina46
Użytkownik
#87 - Wysłana: 27 Lip 2010 22:11:10
Odpowiedz 
Adek:
Temat pierwotny może jeszcze wróci w sprzyjających okolicznościach.

Np. kiedy premiera STXII zacznie się niebezpiecznie zbliżać
Jurgen
Moderator
#88 - Wysłana: 27 Lip 2010 22:54:38
Odpowiedz 
Bez komentarza
Tina46
Użytkownik
#89 - Wysłana: 27 Lip 2010 23:53:10
Odpowiedz 
No dobra, może wróćmy do pierwotnego tematu bo jeszcze Jurgen da nam wszystkim po banie
No więc...

Według producenta Bryana Burka nowy Trek będzie miał znacznie więcej nowinek niż widzieliśmy dotychczas w jakimkolwiek innym filmie. Ponadto aspiracjami XII przewyższa XI - ma być po prostu lepsza w każdym aspekcie. Zarówno fabuła, postacie jak i powiązania między nimi. Burk porównuje to do sytuacji mającej miejsce po Batman Begins (Batman: Początek), która w konsekwencji zaowocowało powstaniem The Dark Knight.

Burk stwierdził zarazem, że robienie lepszego filmu nie oznacza tylko pompowania w niego większej kwoty pieniędzy, ale też będzie się przejawiało w rodzaju historii opowiadanej na jego łamach.

Etap preprodukcyjny rozpocząć się ma w grudniu tego roku, zdjęcia zaś w roku przyszłym.

Źródło: www.trek.pl
Evelin Siv
Użytkownik
#90 - Wysłana: 28 Lip 2010 00:01:54 - Edytowany przez: Evelin Siv
Odpowiedz 
Tina46:
ale też będzie się przejawiało w rodzaju historii opowiadanej na jego łamach.

miejmy nadzieję, że tym razem wymyślą historię, a nie jej imitację.

Tina46:
Ponadto aspiracjami XII przewyższa XI - ma być po prostu lepsza w każdym aspekcie

Może nauczą się na błędach po jedenastce. A tak to tylko słowa, które tylko rozbudzają nadzieję fanów - słowa, które często spełzają na niczym.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  74  75  76  77  78  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!