USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki
 Strona:  ««  1  2  ...  10  11  12  13  14  ...  77  78  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#331 - Wysłana: 7 Cze 2011 17:37:03 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
mozg_kl2:
I dlatego pewnie w starym treku zawsze, jest czerwone a w noym niebieskie. Oficjalnie to pylątrawy i zmieniają kolor, ale ja tego nie kupuje.

Wszystkie sceny w oryginale mogły pokazywać Wolkan o zmierzchu lub rano.

mozg_kl2:
Co nie znaczy, żę inni mi sięnie podobali. Mogli podobać się mniej etc.

OK. Rozumie.

mozg_kl2:
Wyciągam, tyle, żę ta sytuacja dotyczy czego innego. Jeśli ktoś nakreci 10 gniotów, to nigdzie nie jest powiedziane, że film numer 11 również taki będzie. Możemy tylko przypuszczać, ale nie możęmy być tego pewni.

No, ale chyba wyższe jest prawdopodobieństwo tego, że jednak nakręci gniot - skoro nakręcił już dziesięć innych gniotów- niż to, że nagle go olśni? Zresztą jak już pisałem w innym temacie, czemu to niby Abrams i spółka mieli by iść po rozum do głowy i kręcić coś lepszego skoro ich poprzedni film się sprzedał?

mozg_kl2:
Kto tu się zachwyca? Pozatym nazywanie mnie fanem tandety jest śmieszne. Powtórze dużymi literami NICZYM SIĘ NIE ZACHWYCAM I NICZEGO NIE SKREŚLAM. OCENIE GOTOWY PRODUKT.

A nie zachwycałeś się poprzednią częściom? A nie podchodzisz do nowego filmu bezkrytycznie?

mozg_kl2:
Po pierwsze, Ci panowie pracują i nie żyjątylko i wyłącznie trekiem. Mało tego są ludzie, na świecie, którzy też nie wstają z łóżka, by ogląać TNG. To raz. A Dwa powtórze to co jest w newsie ale twoje zacietrzewienie tego nie widzi. Film wchodzi w fazę preprodukcji, zatem scenariusz zostanie napisany.

A mógł byś mnie oświecić nad czym oni tak ciężko pracowali przez te dwa lata, skoro nie było ich stać, przez dwa lata na napisanie scenariusza do jednego filmu? Inni mają pracę - jak np. Eviva - , a piszą hobbystycznie, mimo to tworzą w gruncie rzeczy lepsze i obszerniejsze fabuły niż zawodowcy Orci i Kurtzman, którzy zajmują się włącznie pisaniem scenariuszy? Co, nie chce się lenią? A ja TNG oglądam na leżąco, DS9 na siedząco, a VOY w rozkroku. I film wchodzi w fazę produkcji, więc dopiero teraz piszą scenariusz? Co stało wcześniej na przeszkodzie?

mozg_kl2:
Tak jasne najlepiej, żeby zaczeli kręcic nowy film zaraz po premierze starego. Ogarnij się bo zaczynasz bredzić.

Ale scenariusza nie mogli wcześniej napisać, nie stać ich na to było? Oj, znów będzie pisany na kolanie, tak jak ten poprzedni.

mozg_kl2:
Dokładnie to o 5 miesiecy. Nie wiem skąd ten rok wziąłeś. Znowu fanatyzm.

Oryginalnie film miał się ukazać w 2008 - nie pamiętam w jakim miesiącu- ukazał się w 2009. I masz racje: fanatycznie nie lubie gniotów, w dodatku przycinających sobie łatkę Treka.

mozg_kl2:
Powinniście się cieszyć. Bedą okazje do spotkać palenia kukieł Abramsa.

E, tam ja sobie robię kukiełkę Voodo z podobizną tego pana
MarcinK
Użytkownik
#332 - Wysłana: 7 Cze 2011 17:51:21
Odpowiedz 
Picard:
Ale scenariusza nie mogli wcześniej napisać, nie stać ich na to było?

Wbrew pozorom, Abrams i spółka tworzy nowe filmy (np. Super 8), dlatego może nie mieli czasu bo tworzyli Super 8?
Picard:
fanatycznie nie lubie gniotów, w dodatku przycinających sobie łatkę Treka.

Jak ci się nie podoba to że Abrams tworzy treka to...
Darnok
Użytkownik
#333 - Wysłana: 7 Cze 2011 18:06:57
Odpowiedz 
Sugerujesz powiązania Abramsa z Hiszpańskim rządem?
mozg_kl2
Użytkownik
#334 - Wysłana: 7 Cze 2011 18:40:39
Odpowiedz 
Darnok:
Gry na podstawie filmów często zaczynają być tworzone mniej więcej w tym samym czasie,

Tyle, że film jeszcze NIE POWSTAJE.

TSan:
Sądzę, że pracują i zarabiają właśnie Trekiem, ale co ja tam wiem...

Żartujesz prawda?

Darnok:
Paramount.

Posiadacz praw do nazwy.

Darnok:
gry może (ale nie musi)

Nie musi.

Darnok:
to z doświadczenia mogę założyć się, że taki właśnie będzie najnowszy Star Trek

Proponuje zmianę nazwy forum z forum fanów Star Treka, na klub jasnowidzów.

Darnok:
pewnie jeszcze w 3D będzie

Następny co czyta newsy. Jasnowidz od 7 boleści.

Picard:
Wszystkie sceny w oryginale mogły pokazywać Wolkan o zmierzchu lub rano.

Przerażasz mnie. Bronisz twórców, w momencie jak oni przyznaja się do błędu.

Picard:
Zresztą jak już pisałem w innym temacie, czemu to niby Abrams i spółka mieli by iść po rozum do głowy i kręcić coś lepszego skoro ich poprzedni film się sprzedał?

Może czytają wypowiedzi fanów. Teraz wiedzą czego chcą. Zresztą filmy trekowe zawsze powstawały na zakłądkę akcyjniak/film z przesłaniem.

Picard:
A nie zachwycałeś się poprzednią częściom? A nie podchodzisz do nowego filmu bezkrytycznie?

Jeśli mi się podobała, choć nie jest filmem bez wad, to czemu nie mogę się nim zachwycać? Podchodze do nowego filmu z czystą kartą. Ocenie jak będę COŚ wiedział.

Picard:
A mógł byś mnie oświecić nad czym oni tak ciężko pracowali przez te dwa lata, skoro nie było ich stać, przez dwa lata na napisanie scenariusza do jednego filmu?

używanie google nie boli ale ok.
JJ Abrams:

Morning Glory (2010) (producer)
Super 8 (June 10, 2011) (director, writer, producer)
Mission: Impossible – Ghost Protocol (December 16, 2011) (writer, producer)
Untitled Star Trek sequel (2012) (producer/possible director)
Samurai Jack feature film (TBA) (co-producer)

Fringe (2008–present) (co-creator, writer, executive producer, theme music composer)
Anatomy of Hope (2009) (executive producer, writer, director)
Undercovers (2010) (co-creator, executive producer, writer, director)
Person of Interest (Announced - Series by CBS)
Alcatraz (Announced - Series by Fox)

Roberto Orci

Transformers: Revenge of the Fallen writer
The Proposal executive producer
Cowboys & Aliens co-writer, producer

Hawaii Five-0, executive producer
Fringe, co-creator, writer and executive producer
Transformers: Prime, executive producer

Alex Kurtzman

Transformers: Revenge of the Fallen writer
Cowboys & Aliens co-writer, producer

Fringe, co-creator, writer, executive producer
Hawaii Five-0, executive producer
Locke & Key, executive producer
Transformers: Prime, executive producer

Picard:
I film wchodzi w fazę produkcji

Jednym z etapów pre produkcji jest pisanie scenariusza.

Picard:
Oryginalnie film miał się ukazać w 2008 - nie pamiętam w jakim miesiącu- ukazał się w 2009.

Film miał mieć premierę w grudniu 2008, a miał w maju 2009. Gdzie ten rok? Decyzje o przesunięciu podjął Paramount, film był gotowy na czas.
TSan
Użytkownik
#335 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:00:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Żartujesz prawda?

Nie do końca rozumiem co chciałeś powiedzieć...
Darnok
Użytkownik
#336 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:16:10 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
http://www.youtube.com/watch?v=gbh4g3qJ3vk&feature =player_embedded
Tutaj już tylko sam trailer, dla wygody.
mozg_kl2:
Tyle, że film jeszcze NIE POWSTAJE.

Co nie zmienia faktu, że gra nie będzie różnić się wiele od filmu- może inna fabuła, ale absurdalnie dużo akcji będzie w obu tytułach, bo wątpię, czy sobie pozwolą teraz na fragmentację marki, gdy można tyle kasy zarobić.
mozg_kl2:
Następny co czyta newsy. Jasnowidz od 7 boleści.

Ja się do gry odnosiłem i jej wpływu na film. Sony ma chcicę na wszystko co 3d bo to ich as.

Ja swoją opinię przedstawiam na podstawie przesłanek- wcześniejszym filmie, grze i dzisiejszych trendach. Ty natomiast z uporem maniaka łapiesz drzwi dyskusji, zamykasz je i krzyczysz jak szalony "jeszcze film nie powstaje, nie powstaje!". Jeżeli dyskusja ma polegać na tym, że my sobie tutaj o filmie (który przyznasz, ma duże prawdopodobieństwo być bardzo podobny do poprzednika) gadamy, a Ty wszystko negujesz przy okazji robiąc jakieś dziwne wycieczki, to przynajmniej starajmy robić się to w poczuciu szacunku, OK?
Czas na obrażanie się przyjdzie po premierze, albo przynajmniej po trailerze.
MarcinK
Użytkownik
#337 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:24:16
Odpowiedz 
Darnok
Widziałeś zwiastuny Mass Effect? Wyglądały podobnie, a Mass Effct, jest RPG z elementami gry akcji. Dlaczego nikt nie założył że to może być gra podobna do Mass Effect?

Darnok:
Sugerujesz powiązania Abramsa z Hiszpańskim rządem?

Nie sugeruję, jeśli wam aż tak bardzo nie podoba się abranms w roli reżysera to wyślijcie petycję do Paramount Pictures w tej sprawie.
Darnok
Użytkownik
#338 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:28:38
Odpowiedz 
MarcinK:
Nie sugeruję, jeśli wam aż tak bardzo nie podoba się abranms w roli reżysera to wyślijcie petycję do Paramount Pictures w tej sprawie.

Petycja nic nie da bo to nie film skierowany do fanów Star Treka tylko tzw. casuali, których są miliony i Paramount o tym doskonale wie.
MarcinK:
Widziałeś zwiastuny Mass Effect? Wyglądały podobnie, a Mass Effct, jest RPG z elementami gry akcji. Dlaczego nikt nie założył że to może być gra podobna do Mass Effect?

Jedyne podobieństwa, jakie tam widziałem, to gatunek i kamera zza pleców. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to rasowa strzelanka- widziałeś zwiastuny Gears of War?
To nawet nie ma znaczenia jaka gra, bo to nie jest ważne w dyskusji teraz.
Co do Mass Effect- RPG to jest tylko z nazwy- nie stawiajmy tego koło Baldura czy Tormenta albo KOTORa.
MarcinK
Użytkownik
#339 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:37:37
Odpowiedz 
Darnok:
Co do Mass Effect- RPG to jest tylko z nazwy

Zobaczmy
1.Można projektować własną postać
2. Rozwój postaci
3.Można niemal bez ograniczeń zwiedzać świat
Posiada trzy podstawowe cechy RPG to jest RPG

Darnok:
Petycja nic nie da bo to nie film skierowany do fanów Star Treka tylko tzw. casuali, których są miliony i Paramount o tym doskonale wie

Film nosi tytuł Star Trek, więc petycja wysłana przez fanów Star Trek, na pewno zostanie rozpatrzona ale trzeba podpisy.
TSan
Użytkownik
#340 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:42:11
Odpowiedz 
MarcinK

Serio sądzisz, że wezmą petycję z jakiegoś za przeproszeniem zadupia tzw. Polska na poważnie? Oni nawet nie wiedzą, gdzie to leży. W jakim Ty świecie żyjesz?
Darnok
Użytkownik
#341 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:44:18
Odpowiedz 
MarcinK:
Film nosi tytuł Star Trek, więc petycja wysłana przez fanów Star Trek, na pewno zostanie rozpatrzona ale trzeba podpisy.

O słodka naiwności 10 tysięcy fanów "starego treka", czy dwa miliony "nowego treka" ? chłodna kalkulacja. Paramount to nie jest strażnik kanonu, tylko firma robiąca kasę- gdyby nagle ci fani nowego treka by znikli, to fani starego treka nie dostaliby już żadnego filmu.
MarcinK:
Zobaczmy
1.Można projektować własną postać
2. Rozwój postaci
3.Można niemal bez ograniczeń zwiedzać świat
Posiada trzy podstawowe cechy RPG to jest RPG

W tekenie też można projektować postać. Czy to bijatyka z elementami rpg, czy rpg z elementami walki?
By uściślić jest to gra crpg, a jeżeli chcesz poznać prawdziwego crpg'ka, to polecam Wrota Baldura. Jak już go skończysz, to powiedz mi, że Mass Effect jest grą z elementami akcji, a nie grą akcji z elementami rpg. Nie róbmy już offtopu- nie będę na to odpowiadać.
MarcinK
Użytkownik
#342 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:52:23
Odpowiedz 
Darnok:
a. Paramount to nie jest strażnik kanonu, tylko firma robiąca kasę

Czyli trzeba napisać petycję do firmy która nie leic tylko na kasę (Tri Star Pictrues, TohoScope) żeby stworzyli kopię treka pod tytułem Star Trip i po kłopocie. Wierzcie mi ale są jeszcze firmy które produkując filmy nie kierują się tylko zyskiem.

Picard
Sczesze ty faktycznie popadasz w paranoję, film nie ma nawet scenariusza a ty od razu go skreślasz.
TSan
Użytkownik
#343 - Wysłana: 7 Cze 2011 19:53:46
Odpowiedz 
MarcinK:
Wierzcie mi ale są jeszcze firmy które produkując filmy nie kierują się tylko zyskiem.

Eviva
Użytkownik
#344 - Wysłana: 7 Cze 2011 20:13:26 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
MarcinK:
Picard
Sczesze ty faktycznie popadasz w paranoję, film nie ma nawet scenariusza a ty od razu go skreślasz.

Zrozum: scenariusz miał być gotowy na zeszłą Gwiazdkę. Dotąd nic o nim nie wiadomo, a to znaczy, że scenarzyści nie wiedza, o czym pisać. Nie rokuje to najlepiej.

MarcinK:
Wierzcie mi ale są jeszcze firmy które produkując filmy nie kierują się tylko zyskiem.

Chyba że małe, niszowe studia. Paramount to moloch, dla niego liczy się wyłącznie zysk. Gdyby nie wchłonął Desilu, może nie przerwano by produkcji TOS
MarcinK
Użytkownik
#345 - Wysłana: 7 Cze 2011 20:15:42
Odpowiedz 
Eviva
A może po prostu trzymają go w tajemnicy jak to było z "Projekt Monster"? Abrams lubi takie numery, nic nie będzie praktycznie wiadomo do premiery i trzeba będzie pójść do kina by zobaczyć film, a nie tka że rok przed premierom wpiszesz w Google Star Trek: XII i wszystko wiesz.
Eviva
Użytkownik
#346 - Wysłana: 7 Cze 2011 20:18:25
Odpowiedz 
MarcinK

"Trzymajmy wszystko w tajemnicy do premiery, niech się nie wyda, co to za g...."
Picard
Użytkownik
#347 - Wysłana: 7 Cze 2011 20:36:54 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
MarcinK:

jak bym nie widział poprzednika, to mógł byś mi sprzedać ten głodny kawałek o skreślaniu z powodu nieracjonalnych uprzedzeń, ale ja już wiem na co tych panów stać i wiem dla kogo ten film robią, więc... daruj sobie.

MarcinK:
Wbrew pozorom, Abrams i spółka tworzy nowe filmy (np. Super 8), dlatego może nie mieli czasu bo tworzyli Super 8?

Eee, ten film, o którym piszesz ma teraz swoją premierę, a od premiery $tar Treka minęło dwa lata. I nie mieli czasu, na napisanie skrypt? C'mon!

MarcinK:
Jak ci się nie podoba to że Abrams tworzy treka

Mam wyjść na ulicę Poczucie humoru to Ty masz...

mozg_kl2:
Przerażasz mnie. Bronisz twórców, w momencie jak oni przyznaja się do błędu.

Gdzie się przyznali? Zresztą ten film ma tyle baboli, a Ty akurat czepiłeś się tego jednego nieistotnego w gruncie rzeczy szczegółu i chcesz o niego kopie kruszyć?

mozg_kl2:
Może czytają wypowiedzi fanów. Teraz wiedzą czego chcą. Zresztą filmy trekowe zawsze powstawały na zakłądkę akcyjniak/film z przesłaniem.

A skąd to przypuszczenie, że czytają wypowiedzi fanów? Zresztą przekonali się, że głównym odbiorcą ich filmu nie są fani - bo ci akurat filmu nie lubią - tylko ludzie dotąd nie znający, bądź programowo nie znoszący Treka. Tam są pieniądze i z tego pewnego źródełka będą je czerpać. Inne postępowanie było by równoznaczne z podcinaniem gałęzi, na której siedzą. I gdzie w ostatnim filmie widziałeś przesłanie?

mozg_kl2:
Jeśli mi się podobała, choć nie jest filmem bez wad, to czemu nie mogę się nim zachwycać? Podchodze do nowego filmu z czystą kartą. Ocenie jak będę COŚ wiedział.

Już wiesz. Robią go ludzie, którzy zrobili film, który Ci się spodobał, a ja wiem, że robią go ludzie, którzy zrobili film, który wybitnie mi się nie spodobał.

mozg_kl2:
używanie google nie boli ale ok.
JJ Abrams:

No, OK pracowali nad serialem Fringe. Ciekawe ile rzeczywiście im to czasu pochłonęło - bo nad scenariuszami do serialu nie pracują tylko dwaj ludzie. A przytaczanie Transformerów 2... nie zbyt dobra taktyka jeśli chcesz przekonać ludzi o geniuszu tych panów.

mozg_kl2:
Film miał mieć premierę w grudniu 2008, a miał w maju 2009. Gdzie ten rok? Decyzje o przesunięciu podjął Paramount, film był gotowy na czas.

Czym więc była podyktowana ta decyzja?

mozg_kl2:
Jednym z etapów pre produkcji jest pisanie scenariusza.

Może, ale widać, że specjalnie sobie Trekiem do tej pory głowy nie zawracali. Zresztą w dokumencie o historii ST, który zamieściłem była mowa, że gdy Harve Bennett zabierał się za tworzenie ST: Gniew Khana, usiadł i za jednym posiedzeniem obejrzał wszystkie odcinki TOS, żeby zaznajomić się z tematyką i by znaleźć inspiracje. Widać, że nasi geniusze nie przejawiają takiego oddania serii.

Darnok

Właśnie obejrzałem ten zwiastun na stronie głowej... Spock rzucający granaty i nawalający z maszynowego fazera... Myślałem, że nic mnie już nie zasmuci, ale... część mnie właśnie umarła gdy to zobaczyłem.
Darnok
Użytkownik
#348 - Wysłana: 7 Cze 2011 22:12:22 - Edytowany przez: Darnok
Odpowiedz 
Picard:
Właśnie obejrzałem ten zwiastun na stronie głowej... Spock rzucający granaty i nawalający z maszynowego fazera... Myślałem, że nic mnie już nie zasmuci, ale... część mnie właśnie umarła gdy to zobaczyłem.

Ja czekam na pokazanie możliwości walki wręcz ciekawe, czy zaimplementują "ścianę śmierci"
http://www.youtube.com/watch?v=LSHCNTELFI8
Przynajmniej jeden ukłon w stronę fanów by był.
Powiem tak- nie jestem fanem oryginalnej serii, TNG jest fajne, ale najbardziej mnie kręcą Voy i szczególnie DS9- mają dużo akcji (i w przypadku DS9) są też przemyślanie nagrane. Filmy pod tym względem też mi się podobały, ale ostatni film to już za dużo.
patryk089x
Użytkownik
#349 - Wysłana: 7 Cze 2011 22:12:55
Odpowiedz 
Picard:
fani - bo ci akurat filmu nie lubią

Tu żeś był pojechał. Akurat z całej naszej forumowej społeczności, która jest chyba jedną z największych zgrai trekkies w Polsce, chyba tylko ty pokazujesz otwartą dezaprobatę dla filmu DżeiDżeia. Zdecydowana większość członków
naszej, jak to stwierdziła Eviva "maxi-społeczności" podobał się ten film, a przynajmniej 'przełknęli go'.

Picard:
Mam wyjść na ulicę

Taa... Jak to się mówi: 'ruchy, kluchy !'.

Picard:
Już wiesz. Robią go ludzie, którzy zrobili film, który Ci się spodobał, a ja wiem, że robią go ludzie, którzy zrobili film, który wybitnie mi się nie spodobał.

Bzdura, bzdura, bzdura, bzdura i jeszcze 3x bzdura. Nie podchodźmy z takim uprzedzeniem do iflmu, który jeszcze nawet wyraźnych zarysów nie ma. Tak tak, wiem, jest zwiastun na głównej - i tak pewnie 3/4 tego co tam jest się zmieni. Taka jest prawda.

Eviva:
Chyba że małe, niszowe studia. Paramount to moloch, dla niego liczy się wyłącznie zysk. Gdyby nie wchłonął Desilu, może nie przerwano by produkcji TOS

Moim zdaniem to dobrze, że go przerwano. Mam przeczucie, że gdyby ciągnięto go dalej, to ten temat by się 'zmęczył'. Zdecydowanie te 3 sezony są przepełnione akcją. Wiesz, teoretycznie, gdyby ciągnięto TOS w nieskończoność, to mogłoby się wszystko zmienić i mogłyby nie powstać inne seriale - jak TNG (który lubię najbardziej) i DS9 (które lubię tak jak TOS).
Eviva
Użytkownik
#350 - Wysłana: 7 Cze 2011 22:17:48 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
patryk089x:
Moim zdaniem to dobrze, że go przerwano.

I od dziś jesteś dla mnie nie patryk089x, tylko Anna-Mam- Przechlapanna. Nigdy Ci nie wybaczę tych słów.

patryk089x:
Mam przeczucie, że gdyby ciągnięto go dalej, to ten temat by się 'zmęczył'.

"Bonanza" miała ponad 400 odcinków i jakoś nikt nie narzekał. Bredzisz.

patryk089x:
Wiesz, teoretycznie, gdyby ciągnięto TOS w nieskończoność, to mogłoby się wszystko zmienić i mogłyby nie powstać inne seriale

A teraz przywaliłeś jak łysy grzywką o kant kuli!
Picard
Użytkownik
#351 - Wysłana: 7 Cze 2011 22:47:02 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Darnok:
Powiem tak- nie jestem fanem oryginalnej serii, TNG jest fajne, ale najbardziej mnie kręcą Voy i szczególnie DS9- mają dużo akcji (i w przypadku DS9) są też przemyślanie nagrane. Filmy pod tym względem też mi się podobały, ale ostatni film to już za dużo.

Akcja OK, ale raz: z umiarem i sensem - nie sama dla siebie, i dwa: na Borga, niech bierze w niej udział kto inny nie Spock! Spocka ciskającego granatami ogląda się jak taką wersje Ghandiego:
http://www.youtube.com/watch?v=QfvLcozLwtE

patryk089x:
Tu żeś był pojechał. Akurat z całej naszej forumowej społeczności, która jest chyba jedną z największych zgrai trekkies w Polsce, chyba tylko ty pokazujesz otwartą dezaprobatę dla filmu DżeiDżeia. Zdecydowana większość członków
naszej, jak to stwierdziła Eviva "maxi-społeczności" podobał się ten film, a przynajmniej 'przełknęli go'.

Oj, było takich jak ja więcej: Delta, Domko, biter, Beyond, galaktyczny kurczak i inni... I sorry, jeśli Ci się ten film podobał, to guzik wiesz o Star Treku i nigdy nie widziałeś o co w nim chodzi

patryk089x:
Bzdura, bzdura, bzdura, bzdura i jeszcze 3x bzdura. Nie podchodźmy z takim uprzedzeniem do iflmu, który jeszcze nawet wyraźnych zarysów nie ma. Tak tak, wiem, jest zwiastun na głównej - i tak pewnie 3/4 tego co tam jest się zmieni. Taka jest prawda.

Jak mówiłem deja vu. Przeczytaj sobie stare wątki pisane, przed premierą poprzedniego filmu i zobaczysz, ze toczyła się tu identyczna dyskusja. Tak więc na wasze: ,,Ale jeszcze filmu nie ma, ale jeszcze nic nie wiemy!" zareaguje jedynie uśmieszkiem politowania. Już to przerabialiśmy i ja naprawdę nie chcę się z Wami bawić w Dzień światka, nie będę się w kółko kręcił.
Poklok
Użytkownik
#352 - Wysłana: 7 Cze 2011 23:33:15 - Edytowany przez: Poklok
Odpowiedz 
Eviva:
Nigdy Ci nie wybaczę tych słów.

Picard:
I sorry, jeśli Ci się ten film podobał, to guzik wiesz o Star Treku i nigdy nie widziałeś o co w nim chodz

Ludzie, więcej luzu, bo ze zgryzoty wam żyłka pęknie

patryk089x:
chyba tylko ty pokazujesz otwartą dezaprobatę dla filmu DżeiDżeia

Ja pisałem, że to głupkowaty gniot, to się chyba zalicza do "otwartej dezaprobaty".
Picard
Użytkownik
#353 - Wysłana: 7 Cze 2011 23:39:38
Odpowiedz 
Poklok:
Ludzie, więcej luzu, bo ze zgryzoty wam żyłka pęknie

Popatrz na film o Ghandim jaki umieściłem, w będziesz wiedział, że do całej sprawy nie podchodzę aż tak poważnie, jak Ci się zdaje.
patryk089x
Użytkownik
#354 - Wysłana: 8 Cze 2011 06:06:04
Odpowiedz 
Eviva

Nie wiemy jak wszystko by się potoczyło dalej. Jak dla mnie to dobrze, że miał tylko 3 sezony, bo dzięki temu był wysycony fabułą. Nie zrozum mnie źle - lubię
TOS. Nie mogę przewidywać czy inne seriale by powstały czy nie, ale taką ewentualność też trzeba by przyjąć.
mozg_kl2
Użytkownik
#355 - Wysłana: 8 Cze 2011 08:21:20
Odpowiedz 
TSan:
mozg_kl2: Żartujesz prawda?
Nie do końca rozumiem co chciałeś powiedzieć...

Chciałem powiedzieć, że albo jesteś naiwna, że w to wierzysz albo bardzo głupia.

Darnok:
Co nie zmienia faktu, że gra nie będzie różnić się wiele od filmu- może inna fabuła, ale absurdalnie dużo akcji będzie w obu tytułach, bo wątpię, czy sobie pozwolą teraz na fragmentację marki, gdy można tyle kasy zarobić.

Bo tak sobie wymyśliłeś?

Eviva:
Zrozum: scenariusz miał być gotowy na zeszłą Gwiazdkę. Dotąd nic o nim nie wiadomo, a to znaczy, że scenarzyści nie wiedza, o czym pisać. Nie rokuje to najlepiej.

Ja mówie pożyjemy zobaczymy.[

quote=Eviva]MarcinK

"Trzymajmy wszystko w tajemnicy do premiery, niech się nie wyda, co to za g...."[/quote]

Gdyby głupota umiałą latać

Picard:
Gdzie się przyznali? Zresztą ten film ma tyle baboli, a Ty akurat czepiłeś się tego jednego nieistotnego w gruncie rzeczy szczegółu i chcesz o niego kopie kruszyć?

Nie chce. W jednym z wywiadów.

Picard:
A skąd to przypuszczenie, że czytają wypowiedzi fanów? Zresztą przekonali się, że głównym odbiorcą ich filmu nie są fani - bo ci akurat filmu nie lubią - tylko ludzie dotąd nie znający, bądź programowo nie znoszący Treka. Tam są pieniądze i z tego pewnego źródełka będą je czerpać. Inne postępowanie było by równoznaczne z podcinaniem gałęzi, na której siedzą. I gdzie w ostatnim filmie widziałeś przesłanie?

A skąd przypuszczenie, że nie? Przesłanie widziałem pomiędzy napisem Star Trek a napisami końcowymi.

Picard:
No, OK pracowali nad serialem Fringe. Ciekawe ile rzeczywiście im to czasu pochłonęło - bo nad scenariuszami do serialu nie pracują tylko dwaj ludzie. A przytaczanie Transformerów 2... nie zbyt dobra taktyka jeśli chcesz przekonać ludzi o geniuszu tych panów.

Czy ja coś mówiłem o geniuszu? Pytałeś co robili, to pokazałem CI co robili. Nie leżeli na zielonej trawce.

Picard:
Czym więc była podyktowana ta decyzja?

Paramount stwierdził, że w okresie około wakacyjnym film lepiej się sprzeda niż w środku zimy.

Picard:
Może, ale widać, że specjalnie sobie Trekiem do tej pory głowy nie zawracali. Zresztą w dokumencie o historii ST, który zamieściłem była mowa, że gdy Harve Bennett zabierał się za tworzenie ST: Gniew Khana, usiadł i za jednym posiedzeniem obejrzał wszystkie odcinki TOS, żeby zaznajomić się z tematyką i by znaleźć inspiracje. Widać, że nasi geniusze nie przejawiają takiego oddania serii.

A wiesz to bo masz kamere w ich domu?

patryk089x:

Prosty przykład RD Moore zaczynał od kiczowatego GEN skończył na kultowym BSG.

Picard:
I sorry, jeśli Ci się ten film podobał, to guzik wiesz o Star Treku i nigdy nie widziałeś o co w nim chodzi

Proszę powiedz co trzeba zrobić, że by stać sięczłonkiem Twoje jedynej słusznej Gildi prawdziwego treka nie dolar treka?
Psyker
Użytkownik
#356 - Wysłana: 8 Cze 2011 08:57:19
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Proszę powiedz co trzeba zrobić, że by stać sięczłonkiem Twoje jedynej słusznej Gildi prawdziwego treka nie dolar treka?

Przestać bronić filmu, który zamienił klasykę w maszynkę do robienia kasy, mając w dupie fanów i wcześniejsze produkcje. I choć poprzednie Star Treki też były robione dla kasy, to jednak wtedy wiedzieli, że liczy się content, a nie masa fajerwerków. Ale cóż - społeczeństwo nam głupieje, głębsza treść Science Fiction to przeszłość, ludzie mają to teraz gdzieś, chcą mordobicia. No to dawajmy im te mordobicie, niech sobie niszczą te swoje szare papki, których mózgiem już nie nazwę.

A my, fani, zrelaksujmy się, wracając do starego dobrego DS9 .
mozg_kl2
Użytkownik
#357 - Wysłana: 8 Cze 2011 09:53:53
Odpowiedz 
Psyker:
Przestać bronić filmu, który zamienił klasykę w maszynkę do robienia kasy

Faktycznie, wcześniej star trek powstawał, nie dla pieniędzy.

Psyker:
dupie

Nie używamy tu takich słów.

Psyker:
I choć poprzednie Star Treki też były robione dla kasy, to jednak wtedy wiedzieli, że liczy się content, a nie masa fajerwerków.

A jeśłi znajdę fanów Starego i nowego treka co wtedy?

Psyker:
Ale cóż - społeczeństwo nam głupieje, głębsza treść Science Fiction to przeszłość, ludzie mają to teraz gdzieś, chcą mordobicia. No to dawajmy im te mordobicie, niech sobie niszczą te swoje szare papki, których mózgiem już nie nazwę

Oh,Oh dobrze, że mamy Was ostoje więdzy starożytnych. Będzie naszą pochodnią przez mroki złego treka.

Psyker:
DS9

Wole ENTka.
Picard
Użytkownik
#358 - Wysłana: 8 Cze 2011 12:59:18
Odpowiedz 
mozg_kl2:
A skąd przypuszczenie, że nie? Przesłanie widziałem pomiędzy napisem Star Trek a napisami końcowymi.

Oj, jakie to wielkie i istotne przesłanie mistrzu? I powiedź czemu mieli by czytać wypowiedzi fanów, skoro nie oni są głównym odbiorcą tego filmu, a co za tym idzie ich zdanie w praktyce się nie liczy?

mozg_kl2:
A wiesz to bo masz kamere w ich domu?

Wiem, bo widać po ich w filmie, że guzik wiedzą o Treku i/albo tą wiedzą bynajmniej się nie sugerują. Poza tym pokaż mi wywiad z nimi, który by świadczył o tym, że postąpili tak jak postąpił Bennett.

mozg_kl2:
Czy ja coś mówiłem o geniuszu? Pytałeś co robili, to pokazałem CI co robili. Nie leżeli na zielonej trawce.

Nigdzie o tym nie pisałeś, pisałeś natomiast żeby dać im kolejną szansę, a jednocześnie podsuwasz nam pod nos przykład filmu, który świadczy o tym, że jednak Ci panowie nie są zdolni do nakręcenia niczego sensownego - ot, taki ich styl.

mozg_kl2:
Prosty przykład RD Moore zaczynał od kiczowatego GEN skończył na kultowym BSG.

Tylko, że wcześniej Moor miał na swoim koncie świetne odcinki TNG - jak choćby TNG The Defector, a to właśnie przy GEN poślizgnęła mu się noga. Ze wspomnianą trójką jest na odwrót: na razie na koncie mają sam kicz i mizerotę. A Moor wogóle lepiej sprawdza się w przypadku seriali ni filmów kinowych, więc nie dziw, że BSG mu się udał.

mozg_kl2:

Oglądać serial ze zrozumieniem

mozg_kl2:
A jeśłi znajdę fanów Starego i nowego treka co wtedy?

To znaczy, że tak naprawdę nie są fanami starego, bo nie rozumieli o co w nim chodzi.

mozg_kl2:
Wole ENTka.

Na tle ,,dzieła" Abramsa to on nie jest jeszcze taki zły, chodź dobry też z pewnością nie jest.
Psyker
Użytkownik
#359 - Wysłana: 8 Cze 2011 13:35:02
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Wole ENTka.

No to raczej nie ma co z Tobą rozmawiać o prawdziwym treku
MarcinK
Użytkownik
#360 - Wysłana: 8 Cze 2011 14:26:56
Odpowiedz 
Darnok
Co do gry, nawet zapowiada się dobrze ale postać Kirka bardziej niż do strzelanki nadaje się do bijatyki jak "Street Fighter".
Picard:
To znaczy, że tak naprawdę nie są fanami starego, bo nie rozumieli o co w nim chodzi.

Więc to że ktoś lubi ST XX wieku i ST XXI wieku nie znaczy że nie wie o co chodzi w serii XX wieku. Trzeba iść z duchem czasem, już nigdy nie powstanie trek którego ty uznałbyś za "Prawdziwego". W każdym nowym treku, nawet jakby był oparty nie wiem jak o scenariusz TNG, zawsze byś znalazł coś co by go dyskwalifikowało jako treka. Nawet gdyby wykorzystali porzucone projekty filmów trekowych, zawsze by ci coś nie pasowało gdyż każdy nowy trek będzie bardziej skierowany do nowej publiczności która nie koniecznie zna TOS czy TNG.

Dlatego nowe treki będą bardziej przystępne dla nowych widzów, mogę się zgodzić że fabuła w ST:XI byłą miejscami słaba (ogólnie jest to film średni), ale ludzie uczą się na błędach. Kolejny Star trek generacji XXI wieku, mianowicie ST:IX będzie zapewne (żywię takie nadzieje), dużo lepszy od swojego średniego poprzednika.

Poza tym który kinowy trek, był arcydziełem? Żadem każdy był co najwyżej dobry, dlatego nie oczekujcie arcydzieł skoro wcześniejsze treki też nimi nie były.
 Strona:  ««  1  2  ...  10  11  12  13  14  ...  77  78  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Star Trek XII - wieści i przecieki

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!