USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Komiks Star Trek - NERO

Autor Wiadomość
valencia
Użytkownik
#1 - Wysłana: 23 Cze 2009 18:05:29 - Edytowany przez: valencia
Odpowiedz 
Na stronie Trek News.de pojawiła się informacja o tym że powstaje nowy cztero-częsciowy komiks pt. Star Trek - Nero.
Pierwsza część wejdzie na rynek amerykańskim w sierpniu tego roku, następne części będą wydane tak jak "Countdown" co miesiąc.

Komiks będzie opowiadał o losach Narady tuż po przeniesieniu się w czasie i ataku na USS Kelvin, wypełni 25-letnią dziurę powstałą w najnowszym filmie.

Mike Johnson i Tim Jones będą odpowiedzialni za fabułę, pomagać im będą Roberto Orci i Alex Kurtzman, za obrazki odpowiedzialny będzie David Messina.

Jedno z najczęściej zadawanych pytań fanów było: Co robił Nero w ciągu tych 25 lat? W tym komiksie dokładnie zostanie opowiedziana historia co dzieje się z załogą Narady aż do przybycia Mr. Spocka.

Początkowo powstały sceny w których zostało pokazane, że klingonie zdołali pojmać Nero i całą jego załogę poczym zamknęli ich we wiezieniu na Rura Penthe. Sceny te nie zostały jednak wykorzystane w końcowej wersji filmu(szkoda).
Na bazie tych scen zostanie wymyślona fabuła początkowa nowego komiksu.

A pod tymi adresami można obejrzeć pierwsze obrazki (bez tekstu) które powstały:

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id =21616
http://trekmovie.com/2009/06/17/star-trek-nero-com ic-to-cover-neros-lost-years-exclusive-preview/
Mav
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Cze 2009 18:53:32
Odpowiedz 
valencia:
Jedno z najczęściej zadawanych pytań fanów było: Co robił Nero w ciągu tych 25 lat?

Nawet jak dokładnie opiszą każdą minute tych 25 lat, to dla Picarda i tak nadal będzie to megaburak.... co oni do cholery robili przez te 25 lat?
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Cze 2009 19:02:04 - Edytowany przez: galaktyczny kurczak
Odpowiedz 
Mav:
Nawet jak dokładnie opiszą każdą minute tych 25 lat, to dla Picarda i tak nadal będzie to megaburak.... co oni do cholery robili przez te 25 lat?

To odnajdziesz mi może jakiś sensowny powód? Polecieli na herbatkę? Zapadli w sen zimowy? A, tak, zaraz... przecież Romulanie zapadają w 25- letni okres snu... zapomniałem...

Tłumaczy to w jaki sposób Klingoni ich pojmali. Tylko co robili w tym czasie ze zdobytym okrętem? Co za koszmar... a właściwie warzywko.
valencia
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Cze 2009 19:08:21 - Edytowany przez: valencia
Odpowiedz 
Mav:
Mav

Wiesz, guzik mnie obchodzi Picard i ludzie tacy jak on, czytając ich posty doszedłem do wniosku że dyskusja z nimi niema sensu. Ale pod jednym punktem zgadzam się z krytykami, mianowicie:

żal mi jest że Trek nie jest już taki jak 20 czy 40 lat temu (TOS,TNG), no cóż czasy się zmieniają, Trek także, ja się z tym pogodziłem i uważam że ST:XI jest bardzo dobrym Filmem jak na współczesne Kino (pomimo 3 czy 4 buraków).
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 23 Cze 2009 19:18:35
Odpowiedz 
valencia:
(pomimo 3 czy 4 buraków).

Chyba raczej 30 lub 40, będziesz bliżej prawdy.
valencia
Użytkownik
#6 - Wysłana: 23 Cze 2009 19:25:07 - Edytowany przez: valencia
Odpowiedz 
Eviva:
Eviva

zapomniałem o zerach ale i tak mi siępodoba
Mav
Użytkownik
#7 - Wysłana: 23 Cze 2009 20:55:42
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak:
To odnajdziesz mi może jakiś sensowny powód? Polecieli na herbatkę? Zapadli w sen zimowy

Heh..... mówiłem tyle, że to nie Picard, ale i tak jemu podobny....
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Cze 2009 21:02:32
Odpowiedz 
valencia:
zapomniałem o zerach ale i tak mi siępodoba

Mi w zasadzie też, ale nie powinien. I to mnie martwi, bo czyżbym cierpiała na swoiste rozdwojenie trekowej jaźni?
valencia
Użytkownik
#9 - Wysłana: 23 Cze 2009 22:23:05
Odpowiedz 
Eviva:
Eviva

Eviva:
nie powinien. I to mnie martwi

Nie martw się, w końcu to tylko film
elbereth
Moderator
#10 - Wysłana: 23 Cze 2009 23:51:42 - Edytowany przez: elbereth
Odpowiedz 
mnie bardzo ciekawiły te sceny ze złapaniem Nero bo bylem ciekawy jak przedstawia klingonów: pomarszczeni czy gładkoczoli? Teoretycznie powinni być gładcy.
moze w komiksie ich pokażą?

EDIT & SPOJLER

na jednym z obrazków są pomarszczeni ;/
czapa i burak?
oczywiscie mozemy probowac to próbować tłumaczyć, że nie wszzyscy maja przypadłość z ENT: Divergence, ale...
Darklighter
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Sier 2009 09:50:39
Odpowiedz 
Jo_anka
Użytkownik
#12 - Wysłana: 7 Sier 2009 10:26:11
Odpowiedz 
elbereth:
oczywiscie mozemy probowac to próbować tłumaczyć, że nie wszzyscy maja przypadłość z ENT: Divergence, ale...

Co się zgadza - vide Star Trek VI. Brak choroby, chirurgia kosmetyczna etc.
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 11 Paź 2013 14:35:28
Odpowiedz 
A'propos... Zastanawialiśmy się sporo nad przyczynami takiego posłuchu dla Nero...

Otóz ta jego włócznia:
http://en.memory-alpha.org/wiki/Teral'n
To jest według komiksów coś takiego:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ceremonial_mace
A, że w rozpaczy zabił pretora, który nie ocalił Romulusa i wyrwał mu to insygnium, to swoi uważają go za następnego władcę:
http://en.memory-alpha.org/wiki/Prod

Znaczy nasz górnik to nie tylko terrorysta, ale i dyktator (fakt, wyjątkowo małej społeczności... choć np. "fanowski"* Phoenix pokazuje nam, że i w prime timeline zostało po nim sporo zwolenników...).

* też powiązany z ekipą JJa

Powinni byli kanonizować te komiksy jak planowali, są precedensy, wielu bzdur i niejasności byśmy uniknęli.

USS Phoenix forum / Star Trek XI / Komiks Star Trek - NERO

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!