USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / ST XI - Pierwsze wrażenia, opinie, itp
 Strona:  ««  1  2  ...  48  49  50  51  52  ...  128  129  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1471 - Wysłana: 19 Cze 2009 10:44:10
Odpowiedz 
Mordah:
Nie wtrącaj się

Ma prawo jako forumowicz i osiwiały w bojach dyskutant.
Mordah
Użytkownik
#1472 - Wysłana: 19 Cze 2009 10:57:11
Odpowiedz 
Nie, bo jak trzy osoby rozmawiają, to się nie przeszkadza
Eviva
Użytkownik
#1473 - Wysłana: 19 Cze 2009 10:59:31 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah:
Nie, bo jak trzy osoby rozmawiają, to się nie przeszkadza

Boisz się, że Cię przedyskutuje? Słusznie, Kurczę jest w tym dobry. Poza tym trzy to już tłum, jak mówi przysłowie, a i tak jest was dwóch na jednego.
Mordah
Użytkownik
#1474 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:04:27
Odpowiedz 
Nie skumałem. Trzy to tłum a i tak jest dwóch na jednego?
JeanLuc
Użytkownik
#1475 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:05:56
Odpowiedz 
Tak tak, tu co drugi jest w przedyskutowywaniu dobry, o kim bys nie pisala, to on wlasnie jest w tym dobry.
Eviva
Użytkownik
#1476 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:09:25
Odpowiedz 
JeanLuc:
o kim bys nie pisala, to on wlasnie jest w tym dobry.

Bo my tu sami dobrzy, jeszcze nie zauważyłeś?

Mordah:
Nie skumałem.

To nic nowego.

Mordah:
Trzy to tłum a i tak jest dwóch na jednego?

A co, nie jest? Wy dwaj, ja jedna, chyba że doliczysz Shatnera, ale to na nic, bo on sie jakoś nie odzywa, by mnie poprzeć. Może dlatego że po polsku nie kuma?
JeanLuc
Użytkownik
#1477 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:11:34
Odpowiedz 
> Bo my tu sami dobrzy, jeszcze nie zauważyłeś?

Zdecyduj sie na cos, albo jestem geniuszem neostrady, albo wymagasz ode mnie zebym zauwazal wasz blask
Mordah
Użytkownik
#1478 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:12:21
Odpowiedz 
Eviva:
Może dlatego że po polsku nie kuma?

To jak on chce uczestniczyć w życiu Unijnym?

Eviva:
To nic nowego.

Ty mnie rowniez nie zaskakujesz.
Eviva
Użytkownik
#1479 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:17:55
Odpowiedz 
JeanLuc:
Zdecyduj sie na cos, albo jestem geniuszem neostrady, albo wymagasz ode mnie zebym zauwazal wasz blask

Jedno i drugie, stokrotko.

Mordah:
To jak on chce uczestniczyć w życiu Unijnym?

Pewnie wcale nie chce, wystarczy mu życie made in USA.

Mordah:
Ty mnie rowniez nie zaskakujesz.

Nie mam takich ambicji.
Mordah
Użytkownik
#1480 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:26:51 - Edytowany przez: Mordah
Odpowiedz 
A wiesz że on jest Kanadyjczykiem?
JeanLuc
Użytkownik
#1481 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:28:55
Odpowiedz 
> Jedno i drugie, stokrotko.

Przestan mnie w tej chwili przezywac, skoro tu taki wysoki poziom kultury, jak twierdzisz

> wystarczy mu życie made in USA.

No to widac akurat, to mowisz ze ile on juz tam wazy?
Eviva
Użytkownik
#1482 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:32:50 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah:
A wiesz że on jest Kanadyjczykiem?

Wiem. Ale żyje w USA.

JeanLuc:
No to widac akurat, to mowisz ze ile on juz tam wazy?

Upadłeś niżej niż ciężarny slimak.

JeanLuc:
Przestan mnie w tej chwili przezywac, skoro tu taki wysoki poziom kultury, jak twierdzisz

Jest, dlatego nie nazwe Cię tak, jak zasługujesz w rzeczywistości.
JeanLuc
Użytkownik
#1483 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:39:11
Odpowiedz 
> Upadłeś niżej niż ciężarny slimak.

W tej chwili przestan mnie wyzywac! To przez takie zagrania Domko odszedl

> Jest, dlatego nie nazwe Cię tak, jak zasługujesz w rzeczywistości.

Na szczescie z rzeczywistoscia nie masz wiele wspolnego
Mordah
Użytkownik
#1484 - Wysłana: 19 Cze 2009 11:40:06
Odpowiedz 
I przez ten bajzel Picard nie może się skoncentrować na pisaniu rencenzji.
kanna
Użytkownik
#1485 - Wysłana: 19 Cze 2009 12:14:18 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Eviva
a po co sie kłócisz z tymi dwoma? ja rozumiem kłótnia dla zabwy, ale oni nie sa zabawowi wcale a wcale.
JeanLuc
Użytkownik
#1486 - Wysłana: 19 Cze 2009 12:17:33
Odpowiedz 
Mialas fote pokazac ))
Mordah
Użytkownik
#1487 - Wysłana: 19 Cze 2009 12:19:13
Odpowiedz 
Gdzie jest recenzja?
Eviva
Użytkownik
#1488 - Wysłana: 19 Cze 2009 13:12:28
Odpowiedz 
JeanLuc:
To przez takie zagrania Domko odszedl

Od Ciebie odszedł? Bo tu to sie pokazuje i nie zauważyłam, by miał do mnie szczególną pretensję.

JeanLuc:
Na szczescie z rzeczywistoscia nie masz wiele wspolnego

Jeśli rzeczywistość To Ty, to się nie dziw, że nie mam i mieć nie chcę.

kanna:
a po co sie kłócisz z tymi dwoma?

Nuda. Jak nie mam co robić na cholernym urlopie, to się choć powykłócam. Prawdę mówiąc zresztą mam co robić, ale szukam powodu, by jednak tego nie robić, bo strasznie mi się nie chce.
JeanLuc
Użytkownik
#1489 - Wysłana: 19 Cze 2009 13:36:21
Odpowiedz 
Sluchaj, jak nie potrafisz odpisywac na moje posty to nie odpisuj
Mordah
Użytkownik
#1490 - Wysłana: 19 Cze 2009 13:38:16
Odpowiedz 
Gdzie jest recenzja?
Picard
Użytkownik
#1491 - Wysłana: 19 Cze 2009 14:39:00
Odpowiedz 
Domko

Domko:
Widzę, że niepotrzebnie tu wracałem, bo urok tego forum już nie istnieje dzięki takim osobom.

No, i właśnie - mamy przykład tzw. ,,nowych fanów", którzy wszystko co krytykuje ,,genialny" film Abramsa nazwą śmiesznymi wypocinami. Jedna tylko rada Domko nie daj się i walcz z chamstwem i głupotą, których nowy film jest dobrym odzwierciedleniem. Widzę, że rozgraniczenie pomiędzy poziomem - bardzo niskim - nowego filmu a poziomem fanów owej produkcji staje się trudne...
Mordah
Użytkownik
#1492 - Wysłana: 19 Cze 2009 14:42:42 - Edytowany przez: Mordah
Odpowiedz 
Nie trać czasu na pisanie nie na temat, tylko pisz recenzje.

Poza tym jakich "nowych fanów", oczywiście jeśli mówisz o mnie. Jak ja oglądałem Star Treka, to żeś jeszcze w postaci elektronu krążył.
JeanLuc
Użytkownik
#1493 - Wysłana: 19 Cze 2009 14:42:53
Odpowiedz 
Spoko, pisanie recki w toku
Mav
Użytkownik
#1494 - Wysłana: 19 Cze 2009 15:08:29 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Picard:
No, i właśnie - mamy przykład tzw. ,,nowych fanów", którzy wszystko co krytykuje ,,genialny" film Abramsa nazwą śmiesznymi wypocinami

Bo większość tego co piszecie to są śmieszne wypociny Picard, burak z solniczką jest rewelacyjnym przykładem

Picard:
pomiędzy poziomem - bardzo niskim - nowego filmu

Niski poziom to miał Nemesis. Zawierał jednak ceinkie przesłanie z klonowaniem, miał niski budżet, mało dynamiczną akcje, filozoficzne tanie teksty, mało zarobił i to czyni go już dla ciebie lepszym. Picard ogólnie jesteście w strasznej miejszości osób tak krytykującej nowy film, może warto się zastanowić dlaczego? Wszyscy ci ludzie którym podoba się film ( np. Patrick Stewart, prezydent Obama, Tom Hanks ) to "popcornowi" debile?
Alucard87
Użytkownik
#1495 - Wysłana: 19 Cze 2009 16:03:20
Odpowiedz 
Jak tak patrzę na te wasze... niesnaski, spory i sprzeczki nad nowym filmem, to aż mnie żal za d... uszę ściska. Okazuje się, że prześmiewczy charakter tego pseudo-reportażu z Onion News, który swego czasu gdzieś tu zalinkowałem był dość... proroczy.

Czasem cieszę się, że Bozia obdarzyła mnie moim legendarnym już niezdecydowaniem - nie byłem w stanie stanąć po jednej ze stron w tym sporze, trwającym od pierwszych informacji dot. fabuły najnowszego Treka. Z drugiej strony pozwoliło mi to podejść do oglądania go bez ciśnienia - ani tego że musi być w nim to i to i to i to, żeby mi się spodobał.

Dajcie se wszyscy po razie w avatary (wirtualny zamiennik 'gęby') i wróćmy do bycia środowiskiem zgranym, przyjaznym i (a tfu, brzydkie słowo...) tolerancyjnym...
Q__
Moderator
#1496 - Wysłana: 19 Cze 2009 17:19:52
Odpowiedz 
Alucard87

Nic dodać, nic ująć.

(A temat trzeba będzie chyba zamknąć, bo tylko niesnaski rodzi.)
Eviva
Użytkownik
#1497 - Wysłana: 19 Cze 2009 18:25:01
Odpowiedz 
Q__

Nic nie rodzi, po prostu niektórzy tu chcą się kłócić i będą to robić w każdym jednym temacie.

JeanLuc:
Sluchaj, jak nie potrafisz odpisywac na moje posty to nie odpisuj

Nie wiem, do kogo to było, ale wypowiedź jest na poziomie piaskownicy.

Picard:
Widzę, że rozgraniczenie pomiędzy poziomem - bardzo niskim - nowego filmu a poziomem fanów owej produkcji staje się trudne...

Trochę przesadzasz. wszyscy, którym film sie podobał, to wg Ciebie żałosne głupki? Patrick Stewart, Leonard Nimoy i miliony innych na całym świecie?
Sh1eldeR
Użytkownik
#1498 - Wysłana: 19 Cze 2009 21:07:32
Odpowiedz 
Picard
Zauważ proszę, że jeśli Ty o czyimś dziele (w tym wypadku: filmie) wypowiadasz się nie tylko bez szacunku, ale i z pogardą, to równie dobrze ktoś tak może powiedzieć o Twojej recenzji. Że jest żałosna, tendencyjna, mało ambitna i w ogóle nie taka jak powinna być. Co więcej -- w świetle tego co Ty mówiłeś o ST XI -- może tak zacząć mówić już przed jej przeczytaniem, po zobaczeniu samych tylko wskazówek świadczących o jej treści, czyli Twoich codziennych postów (analogia do trailerów). Nie mówię tu o tym, że ktoś może przeczytać Twoją recenzję i zwrócić (grzecznie, a przynajmniej nie-niegrzecznie) uwagę, że jest słaba. Mówię tu o totalnym braku szacunku i okazywaniu pogardy. Sam tak w końcu robisz w stosunku do pracy innych, więc powinieneś też chyba akceptować, gdy ktoś zrobi tak w stosunku do Twoich wypocin? (recenzję zapewne stworzysz po amatorsku i nie dostaniesz za nią ani grosza, a Abrams zgarnął za to parę milionów, ale to żaden argument, bo jego dzieło zarobiło ich kilkaset ;) )

Tak naprawdę nie namawiam nikogo do takiego zachowania i okazywania braku szacunku i pogardy w stosunku do czegoś, co stworzyła inna osoba (chyba że naprawdę jest to obrzydliwe, niemoralne etc.). Wolałbym, żeby czyjaś praca była choćby w minimalnym stopniu szanowana, szczególnie gdy nie jest oczywistym partactwem (a przypominam, że nowy Trek nie został powszechnie uznany za ultra-słaby film, tylko niektórym zupełnie nie podpada). Gdy jednak mówisz, że coś jest żałosne i nie przebierasz w słowach, to po prostu nie zdziw się, jeśli i Twoja praca zostanie kiedyś tak określona.

Ja sam unikam takich wrzutów jak ognia, bo wiem, że nieraz coś naprawdę sknocę i wolałbym, żeby i wtedy nieznani mi ludzie nie robili z tego wielkiej draki i nie wyzywali mnie od najgorszych (choć sama uargumentowana krytyka jest czymś dobrym).

Tak sobie myślę, że jeśli Ty, Picard, albo ktokolwiek z tego forum będzie kiedyś w swojej dziedzinie tak dobry, jak Abrams w swojej, to... szczerze mu pogratuluję (nawet biorąc pod uwagę, że Abrams nie jest najlepszym reżyserem na świecie, a ST XI ma "parę" buraków).
Q__
Moderator
#1499 - Wysłana: 19 Cze 2009 22:37:01
Odpowiedz 
Picard
Użytkownik
#1500 - Wysłana: 19 Cze 2009 23:30:40
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Trochę przesadzasz. wszyscy, którym film sie podobał, to wg Ciebie żałosne głupki? Patrick Stewart, Leonard Nimoy i miliony innych na całym świecie?

Nie chodzi o to co mówią - każdy ma prawo do swoje opinii - chodzi o to jak to mówią. Bo przyznasz chyba, że wyzwanie fanów oburzonych nowym filmem nie przystoi Nimoyowi? Cokolwiek o mnie myślisz nie nazwałaś mnie nigdy ,,dickheadem"za to, że wole TNG od TOS , i że o tym ostatnim serialu ma może nie zupełnie pozytywne rzeczy do powiedzenia? Myślałem, że Star Trek ma służyć szerzeniu tolerancji i pokojowego współistnienia - po reakcji fanów nowego filmu względem niezadowolonych widzę, że tak już nie jest.

Sh1eldeR

Sh1eldeR:
Zauważ proszę, że jeśli Ty o czyimś dziele (w tym wypadku: filmie) wypowiadasz się nie tylko bez szacunku, ale i z pogardą, to równie dobrze ktoś tak może powiedzieć o Twojej recenzji.

Ależ niech każdy pisze co chce - i kiedy się ona ukarze tak zapewne będzie. I wiesz co - każdy ma prawo wystawić ocenę czemuś co zostało świadomie i z premedytacją wystawione na widok publiczny. Szczególnie jeśli to coś służy zarabianiu pieniędzy - np. nie był bym w połowie tak surowy wobec jakiegoś fan fiction. Ale ja nikogo nie wyzywałem od idiotów tylko dlatego, że podobał mu się ten głupi film.

Sh1eldeR:
ecenzję zapewne stworzysz po amatorsku i nie dostaniesz za nią ani grosza, a Abrams zgarnął za to parę milionów, ale to żaden argument, bo jego dzieło zarobiło ich kilkaset ;

No, i ma te miliony dolarów na otarcie łez - co Wy się tak nad nim litujecie!? Jego obchodzi, że go nie lubi jakiś Kowalski znad Wisły bo mu Treka zrujnował... tak samo obchodzi George'a Lucas'a, że ktoś nie znosi tego co zrobił z Gwiezdnymi wojnami czy Indiana Jonesem, albo tego, że fani nie lubią twórców dwóch części Aliens vs Predator za to co zrobili ze wspomnianymi wyżej kultowymi potworami?! Nie ma się co litować nad ludźmi, którzy nie potrafią dobrze wykonywać swoje pracy i dostają jeszcze za to grube pieniądze. Poza tym chodzi też o to, że ja generalnie lubię filmy i naprawdę jakiś musi być wyjątkowo kiepski by zasłużyć sobie na moją nieprzejednaną niechęć. A film Abramsa właśnie taki był - nie tylko dlatego, że przedstawia sobą wręcz żałosny poziom, ale też, że sprowadza do tego poziomu niegdyś świetną sagę.

Sh1eldeR:
Gdy jednak mówisz, że coś jest żałosne i nie przebierasz w słowach, to po prostu nie zdziw się, jeśli i Twoja praca zostanie kiedyś tak określona.

Moja praca - zgoda, ale nie moja osoba to inna sprawa! Prawda?
 Strona:  ««  1  2  ...  48  49  50  51  52  ...  128  129  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / ST XI - Pierwsze wrażenia, opinie, itp

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!