USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / ST XI - Pierwsze wrażenia, opinie, itp
 Strona:  ««  1  2  ...  44  45  46  47  48  ...  128  129  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1351 - Wysłana: 13 Cze 2009 10:52:19 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Picard
Wiem - tylko przykro mi, że i tym razem chamstwem okazał się ktoś z mojego obozu. Wstyd mi za tego pana!

On nawet nie wykazał się szczególnym chamstwem, jedynie pewną napastliwością. Nie ma co się wstydzić, morgram jest bardzo sympatyczny, tylko sposobem bycia przypomina Slovaaka.

A ci do wspomnianego forum - Ty tam piszesz, po angielsku?

Pewnie, że nie po chińsku. Mam czasem trudności ze sformułowaniem myśli, więc pisze mniej, niz bym chciała, ale duzo czytam. To bardzo przyjemni ludzie, podobni do nas. Tylko Bill Shatner jest dla nich blizej, a wielu widziało go osobiście przy okazji różnych imprez (szczęściarze).
Delta
Użytkownik
#1352 - Wysłana: 13 Cze 2009 12:31:34
Odpowiedz 
Lolka
Starship Troopers 1 jest świetny, kolejne części to właściwie tragedia

O, jest coś w czym się w końcu zgadzamy.
Mordah
Użytkownik
#1353 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:33:06
Odpowiedz 
Eviva
szczęściarze
Że ich nie zjadł chyba.
Eviva
Użytkownik
#1354 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:43:40 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah
Że ich nie zjadł chyba.

Znowu zaczynasz? Facet lubi jeść, i co w tym złego? Ja tez lubię. Bill przynajmniej wygląda jakby żył, a Nimoy, na diecie od zawsze, przypomina mumie Ramzesa, która zwiała z kairskiego muzeum.
Mordah
Użytkownik
#1355 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:52:44
Odpowiedz 
Bill nie wygląda jakby żył, tylko jak koleś z nadwagą, a Nimoy ma taką budowę ciała i tyle. Pewnie jakby się postarał, to by przytył. Obaj się dobrali jak Flip i Flap.
Q__
Moderator
#1356 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:53:09
Odpowiedz 
Mordah
Eviva

Moi drodzy. Mam przed sobą Twórcę nowej, b. ambitnej w zamierzeniu, strony o ST i Autorkę nagradzanego bloga literackiego. W dodatku fanów serialu z b. pozytywnym przesłaniem.

A widzę kłótnię dość przedszkolną...
Eviva
Użytkownik
#1357 - Wysłana: 13 Cze 2009 13:55:47
Odpowiedz 
Q__

To tylko mała przepychanka Nic poważnego.

Mordah

No ma nadwagę, i co. A ja mam rude włosy (no, rudawe). I okulary nosze. Też będziesz się ze mnie wyśmiewał? BTW Nimoy naprawdę jest na diecie. Jest veganinem, a na tym to się nie utyje.
Mordah
Użytkownik
#1358 - Wysłana: 13 Cze 2009 14:13:11
Odpowiedz 
No poprostu nie wiedziałem, że jak ktoś ma nadwagę to znaczy że żyje. Zawsze myślałem że nadwaga to problem współczesnego świata zachodu, a nie zaleta. No i nie naśmiewam się z tego że jest gruby, tylko ogólnie. Ostatnio w redakcji trekkie.pl jesteśmy pod wrażeniem jego gry aktorskiej w odcinku Whom Gods Destroy. Chodzi o tą scene w pomieszczeniu transportera, gdy Garth nie zna odzewu na hasło Scottiego i nie udaje mu się przesłac na Enterprise.

Jeśli Nimoy jest veganinem to faktycznie nie utyje, ale daje mi kolejny dowód na głupotę tych veganizmów, wegetarianizmów i innych głupot które są tak naprawdę modą. No chyba że jest chory i nie może jeść innych rzeczy.

Q__
Naszym zamierzeniem nie było stworzeniem ambitnej strony o ST, nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło
Weaver
Użytkownik
#1359 - Wysłana: 13 Cze 2009 14:22:55
Odpowiedz 
Mordah
Zawsze myślałem że nadwaga to problem współczesnego świata zachodu, a nie zaleta.
faktycznie nie utyje, ale daje mi kolejny dowód na głupotę tych veganizmów, wegetarianizmów i innych głupot które są tak naprawdę modą.
I tak źle, i tak niedobrze. Tak się składa, że jestem wegetarianinem od dobrych 11 lat. Za najgłupszego też się nie uważam...
Mordah
Użytkownik
#1360 - Wysłana: 13 Cze 2009 14:27:03
Odpowiedz 
Weaver
O to mam dla Ciebie dowcip, tylko nie bierz go do siebie.
Wiesz co to znaczy wegetarianin?
To w języku dawnych Indian znaczy: Za głupi, by polować.

Ja nie uważam ze wegetarianin jest głupi, tylko samo niejedzenie mięsa, ale to nie czas i miejsce na taką dyskusję.
Weaver
Użytkownik
#1361 - Wysłana: 13 Cze 2009 14:32:06
Odpowiedz 
Mordah
To w języku dawnych Indian znaczy: Za głupi, by polować.
Kiedy ostatnio upolowałeś kiełbasę? To może szynkę?
Mordah
Użytkownik
#1362 - Wysłana: 13 Cze 2009 14:35:49
Odpowiedz 
<Peter_Griffin_Mode>
Sh1eldeR
Użytkownik
#1363 - Wysłana: 13 Cze 2009 15:39:28
Odpowiedz 
Mordah
w języku dawnych Indian znaczy[...]
Weaver
Kiedy ostatnio upolowałeś kiełbasę? To może szynkę?
Pewnie mniej więcej wtedy, gdy był jeszcze (dawnym!) Indianinem .

Co do Nimoya i Shatnera to przecież ich sprawa. W każdym razie nie sądzę, żeby z sylwetki człowieka tak łatwo było wywnioskować, czy żyje on pełnią życia, czy nie.

Choć prawda jest jednak taka, że aparat fotograficzny czy film woli jednak chudszych niż grubszych -- to pierwsze łatwiej jest zamaskować. Moje własne doświadczenia zdają się tego nie potwierdzać, ale w większości przypadków tak jednak jest.

Mordah
kolejny dowód na głupotę tych veganizmów, wegetarianizmów i innych głupot które są tak naprawdę modą.
Wiesz, jak im tak jest dobrze i czują się z tym lepiej (albo tak im się wydaje), mięsa wcale im się jeść nie chce, a ich organizmy radzą sobie bez niego... To żaden problem, przecież (chyba?) nie ma co im do talerzy zaglądać.

Weaver
Jestem wegetarianinem od dobrych 11 lat.
I żyjesz, więc jednak można. No ale dla niektórych ludzi taka dieta jest totalnie nieakceptowalna i znacznie gorsza od mięsnej. Mówię tu o tych, co zajmują się kulturystyką i ew. fitness sylwetkowym. Jest to jednak cokolwiek wąska (ilościowo) grupa.
Eviva
Użytkownik
#1364 - Wysłana: 13 Cze 2009 17:36:19 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah

A co macie do gry Shatnera? Pytam, bo wolę nie zaglądać, żeby mi się obwody nie przepaliły z irytacji.

Sh1eldeR

Ja nie jestem przeciwniczką wegetarianizmu czy weganizmu, jestem jednak przeciwna wciąganiu w to dzieci. Dorosły człowiek niech wybiera dietę, jaką chce. Ja sama jem mięso, choc gdybym nie była istotą nizszą, nie umiejącą zapanować nad swymi popędami, pewnie bym go nie jadała.
JeanLuc
Użytkownik
#1365 - Wysłana: 13 Cze 2009 17:48:36
Odpowiedz 
No, mięso jes spoko
Mordah
Użytkownik
#1366 - Wysłana: 13 Cze 2009 17:50:11
Odpowiedz 
Eviva
Wolę nie odpowiadać, żeby obwody Ci się nie przepaliły.
A u nas nic o jego grze "aktorskiej" nie pisaliśmy chyba, więc śmiało wchodź.
Eviva
Użytkownik
#1367 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:03:28
Odpowiedz 
Mordah

Powiedziałeś dosyć, wrrr... Coście się wszyscy na biedaka uparli?
Mordah
Użytkownik
#1368 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:20:15
Odpowiedz 
Eviva
Coście się wszyscy na biedaka uparli?

To typowa polska zawiść. Żaden Polak nie lubi jak jego rodak odniesie sukces.
Eviva
Użytkownik
#1369 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:27:30
Odpowiedz 
Mordah
Żaden Polak nie lubi jak jego rodak odniesie sukces.

Jak odniesiesz sukces, na pewno nie będę na Ciebie urzadzać nagonki. Słowo skauta. A ze mnie Polak całą gębą.
Mordah
Użytkownik
#1370 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:28:55
Odpowiedz 
Eviva
A ze mnie Polak całą gębą.
A pisałaś, że jestes rudawa.
Eviva
Użytkownik
#1371 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:34:53
Odpowiedz 
Mordah
A pisałaś, że jestes rudawa.

Polak nie może być rudy? A Twoim zdaniem przymiotnik "płowowłosy" do czego się odnosił? Właśnie do takiej barwy jak moja.
Mordah
Użytkownik
#1372 - Wysłana: 13 Cze 2009 18:53:48
Odpowiedz 
A to przepraszam, bo ciągle mi się wydawało że to się odnosi do włosów typu blond. W słowniku jak byk stoi: żółty o odcieniu szarym.
JeanLuc
Użytkownik
#1373 - Wysłana: 13 Cze 2009 19:06:16
Odpowiedz 
Jak wół chyba!
Eviva
Użytkownik
#1374 - Wysłana: 13 Cze 2009 19:22:19
Odpowiedz 
Mordah

"Zwierzyna płowa" - to określenie jeleni, saren, danieli itp. Chodzi o taki odcień, jaki ma ich sierść.
Mordah
Użytkownik
#1375 - Wysłana: 13 Cze 2009 19:36:48 - Edytowany przez: Mordah
Odpowiedz 
Eviva
To się zdecyduj, bo piszesz najpierw płowowłosy, czyli nastawiam się na kolor włosów i jak się okazuje że definicja koloru płowego ci nie pasuje, nagle się okazuje że nie płowowłosy, tylko zwierzyna płowa.
Dla mnie płowowłosy to blondyn, zresztą nie tylko dla mnie bo wszędzie chyba to określenie oznacza blondynów.
I nie wmówisz mi że słownianie byli rudzi, ale spoko to już ci daruję.

A co do twojego komentarza u nas, to mylisz się.
Nic nikomu nie znalazłem, Shatner to osoba publiczna a poza tym ktoś kto się interesuje ST wie kto to jest.
Shatner nie ma możliwości odpowiedzi na takie komentarze tak samo jak Abrams, Orci, Pine a tutaj Abrams jest mieszany z błotem a pomysły Orciego podważane (słusznie czy nie słusznie to inna sprawa). Trochę przesadzasz chyba i ta miłość do Shatnera sprawia że tracisz dystans do siebie i rzeczywistości.
Eviva
Użytkownik
#1376 - Wysłana: 13 Cze 2009 19:52:58 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah

Mordo Ty moja! Co do płowości, to ja stosuję to, co rozumiano pod tym słowem w dawnych czasach - czyli jak napisałam. A Słowianie bywali i blondyni, i rudzi, i czarni.

Co do Shatnera: tak, można na jego temat wypisywać, co kto chce. A ja mam prawo go bronić, też jak chcę, zwłaszcza że ja jestem jedna, i on jest jeden, a was wesołków ile wlezie! I bedę go bronic, bo to wspaniały człowiek - może nie aktor, ale człowiek na pewno. Zresztą i aktor z niego nie jest wcale zły, może nie wybitny, ale dobry.
Mordah
Użytkownik
#1377 - Wysłana: 13 Cze 2009 20:02:58
Odpowiedz 
Eviva
No masz prawo go bronić, ale nie o to chodziło że ja ci bronię. Chodziło o poziom agresji który był za duży trochę.
A słowianie oczywiście że byli też rudzi i czarni, ale generalnie cechą słowian jest blond chyba że Eviva stwierdzi inaczej
Eviva
Użytkownik
#1378 - Wysłana: 13 Cze 2009 20:05:40
Odpowiedz 
Mordah

A Eviva nie stwierdzi inaczej... Wiem, że tak było. Jednak trafiało się, jak wszędzie, że ktoś trochę odbiegał wyglądem.
Weaver
Użytkownik
#1379 - Wysłana: 14 Cze 2009 19:52:33
Odpowiedz 
http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie
Sami blondyni w tych nacjach, zwłaszcza Bułgarzy i Serbowie... :P
Mordah
Użytkownik
#1380 - Wysłana: 14 Cze 2009 22:21:11
Odpowiedz 
Gdzie jest recenzja Picarda? Nie mamy o czym pisać, więc mógłby się pośpieszyć.
 Strona:  ««  1  2  ...  44  45  46  47  48  ...  128  129  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / ST XI - Pierwsze wrażenia, opinie, itp

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!