USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Jaki sens w Polsce ? *fuj*
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#31 - Wysłana: 6 Maj 2009 20:30:12
Odpowiedz 
i nie bądź tu człowieku piratem w takim kraju....

Moja narzeczona podsunęła mi lepszy pomysł powiedziała żebym się zgadał z kimś kro ma telefon z videorozmową i że zadzwonię jak będzie w kinie i obejrzę cały film sobie...
Eviva
Użytkownik
#32 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:11:58
Odpowiedz 
biter

E tam, takie oglądanie... To już lepiej poczekać na DVD, jak znam życie, to będzie raz dwa.
Delta
Użytkownik
#33 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:22:38
Odpowiedz 
U mnie też nie wyświetlają ST (w ogóle dziwię się, że wyświetlają cokolwiek). Trzeba będzie jechać do Wrocławia. Abrams będzie mnie dodatkowo kosztował bilet w te i z powrotem i coś z ze 7 km piechotą.
Arek
Użytkownik
#34 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:24:25
Odpowiedz 
Delta
Wyślij mu rachunek
Doctor_Who
Użytkownik
#35 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:26:57
Odpowiedz 
Delta

Też mógłbym teoretycznie jechać do Wrocławia. Ale nie jestem niecierpliwy, poczekam, aż będzie bliżej (Clone Wars puszczali w KOKu to STXI pewnie też ).
Delta
Użytkownik
#36 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:29:23 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Arek
Wyślij mu rachunek

Przesyłką na koszt odbiorcy? Chyba większe szanse bym miał klując jego kukłę jakimiś szpilkami za spapranie Treka niż na zwrot tej kasy.

Doctor_Who
Też mógłbym teoretycznie jechać do Wrocławia.

Tak mi się pomyślało. Ale masz dużo dalej.

Ale nie jestem niecierpliwy, poczekam, aż będzie bliżej

A długo będziesz musiał czekać?
Doctor_Who
Użytkownik
#37 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:31:44 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Delta

Zrób jak Stan i Kyle z South Parku, kiedy pojechali do Gibsona, aby im zwrócił kasę za bilety na ''Pasję'' .

EDIT: A nie, to był jednak Kenny .

00:09:15: Chodź Kenny, jedziemy do Malibu!
00:09:17: (Malibu? Jak?)
00:09:18: Weźmiemy autobus! Tu już nie chodzi o te 18$ za bilety.
00:09:21: Tu chodzi o to żeby producenci odpowiadali za swoje g*** filmy.

PS. Nie uważam, żeby film Abramsa, był g*** tylko tak mi cytat pasował.
Delta
Użytkownik
#38 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:34:48
Odpowiedz 
Doctor_Who
Zrób jak Stan i Kyle z South Parku, kiedy pojechali do Ginsona, aby im zwrócił kasę za bilety na ''Pasję''

Znaczy się mam jechać do Abramsa? To może niech on przyjedzie na np. Treksferę, zrobimy mu gorące przyjęcie (na stosie).
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:51:45
Odpowiedz 
Delta

Jeśli Abrams ma choć trochę oleju w głowie, to conajmniej kilka miesięcy po premierze nie pokaze się na żadnym konwencie ST.
Delta
Użytkownik
#40 - Wysłana: 6 Maj 2009 21:58:19
Odpowiedz 
Doctor_Who
Tu chodzi o to żeby producenci odpowiadali za swoje g*** filmy.

O! I w tym coś jest. Teraz jeszcze trzeba na bilet i wizę.

Eviva
Jeśli Abrams ma choć trochę oleju w głowie, to conajmniej kilka miesięcy po premierze nie pokaze się na żadnym konwencie ST.

Też prawda.
szwagier
Użytkownik
#41 - Wysłana: 27 Maj 2009 02:13:33
Odpowiedz 
Arek
Rybnik ma 140 tys ludzi a nie 80 i jest centrum ROW-u, czyli okręgu o sporej liczbie mieszkańców. Myślę, że na Górny Śląsk, a raczej na obszar GOP+ROW+Zagłębie przydzielana jest większa kopia filmów, mieszka tu wkońcu liczba ludzi liczona w milionach i rozdzielana jest po ważniejszych miastach, np: Katowice, Rybnik, Sosnowiec itd. W Zabrzu jednak też chyba było.

Lublin jest jednym z większych i ważniejszych miast ale "globalnie" jest pomijany bo nie ma takiej aglomeracji. Jednak z Kielcami i Radomiem nie ma co porównywać... dziwne. Właśnie Lublin powinien mieć pierwszeństwo na wschodnim południu, tak jak Białystok na górze.

Ja byłem na ST 11 właśnie w Rybniku. 200 km odemnie
Arek
Użytkownik
#42 - Wysłana: 27 Maj 2009 07:42:21
Odpowiedz 
szwagier
Sorry, rzeczywiście się pomyliłem.
Ja w ostatnią sobotę też już byłem w Rybniku
A na premierze w Zabrzu, bo nigdzie bliżej nie było.

Aha, i nie szukaj logiki w rozdzielaniu kopii ST, bo jej chyba nie znajdziesz
fluor
Użytkownik
#43 - Wysłana: 27 Maj 2009 09:20:55
Odpowiedz 
A w Lublinie był oczywiście Star Trek
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Jaki sens w Polsce ? *fuj*

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!