USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Ustawki na premierę? :)
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#1 - Wysłana: 4 Maj 2009 23:08:29
Odpowiedz 
Kto idzie, kiedy, gdzie, o której?

Temat założony celem regionalnego zgrupowania trekkerów po premierze, aby na świeżo przedyskutować swoje opinie

Ja idę do sosnowieckiego Heliosa, lub Cinema City, jak Kahless pozwoli, to już 08.05, okolo 18:00 Ktoś się dołączy?
fluor
Użytkownik
#2 - Wysłana: 4 Maj 2009 23:38:47
Odpowiedz 
Alucard, może tak nietypowo, ale zaproponuję coś dziwnego parę osób idzie w Katowicach.

A przy okazji, w Warszawie też się zbieramy, zapraszam... nie gryziemy
Sh1eldeR
Użytkownik
#3 - Wysłana: 4 Maj 2009 23:47:24
Odpowiedz 
W Warszawie? To może coś dla Evivy, jeśli da radę...? Coś mi świta, że mówiła, że nie ma w pobliżu ekipy do wspólnego wypadu... Chyba że mi się coś pokiełbasiło.
fluor
Użytkownik
#4 - Wysłana: 5 Maj 2009 01:05:19
Odpowiedz 
Owszem mówiła, nie jest pewna czy się jej uda zdążyć (z tego co pamiętam), a poza tym mamy do czynienia z dość kuriozalną sytuacją - żadne kino nie wie jeszcze czy będzie miało treka w piątek i o której godzinie... więc póki co czekamy i przygotujemy zgrupowanie w rejonie koncentracji
AFAIK nie tylko Eviva jest z Warszawy.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 5 Maj 2009 07:30:37
Odpowiedz 
fluor

Jeśli tylko mi się uda zdążyć, to spróbuje być, ale trudno powiedzieć, jak długo potrwają te badania, do których mnie wyznaczono. Procedura swoje trwa, a nie każdy pacjent jest kumaty i od razu załapuje, co ma robić i jak.
Jednym słowem, jak zwykle mam pecha.
Arek
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Maj 2009 07:52:22
Odpowiedz 
Ja idę z tatą [a może nawet z mamą], ale w żadnym kinie nie ma repertuaru na piątek. A idę albo do Katowic albo do Rybnika. Ktoś wie jak sprawa z tymi seansami w piątek?
Domko
Użytkownik
#7 - Wysłana: 5 Maj 2009 09:15:42
Odpowiedz 
Ustawki? A kto z kim się bije? Z fanami Star Wars?

A tak na poważnie, to w Krakowie niektóre osoby od nas też się zastanawiają nad pójściem (nie ja), więc w razie czego pisać.
Darklighter
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Maj 2009 09:32:24
Odpowiedz 
Ja sobie pójdę na jakiś wieczorny (b. wieczorny - ostatni) seans, aby uniknąć starcia z masówką ze strony gim-shitu, emo-padaków i pseudo twardych karków z blacharami - lubię spokój podczas oglądania filmu.
Madame Picard
Moderator
#9 - Wysłana: 5 Maj 2009 09:42:30
Odpowiedz 
Ja z mężem chcemy iść do kina w piątek wieczorem, pewnie do Cinema City w Plazie. Ktoś jest chętny, żeby do nas dołączyć?
Nie wiem, o co chodzi, ale nigdzie nie można jeszcze zarezerwować biletów :-/.
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 5 Maj 2009 10:11:23 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
A ja pewnie pójde w tygodniu, jakos rano Co by nastoletnich - od razu wszystkich, co się urazenie poczuli przepraszam - fanow z popcornem uniknać

Domko
Ustawki? A kto z kim się bije? Z fanami Star Wars?

To bym sie sama z sobą musiała bić
Pah Wraith
Użytkownik
#11 - Wysłana: 5 Maj 2009 10:21:35
Odpowiedz 
W zgodzie z najlepszymi tradycjami ponownie, po ponad 6 latach m,amy okazję zobaczyć na rodzimych ekranach kinowych Star Treka.

Wiec idziemy - KRAKÓW. Unikalna propozycja premiery "Star Trek" w towarzystwie dzielnej załogi Horizona

W piątek 8 maja, do Multikina (bo jak na razie tylko tam (chyba, bo jeszcze repertuaru nie ma) wyświetlają). Jak nas będzie powyżej 15 osób to bilety będą po 12 zł

Proszę zgłaszać się do mnie na GG 3050530
valencia
Użytkownik
#12 - Wysłana: 5 Maj 2009 12:10:16
Odpowiedz 
Tylko w Polsce jest to chyba możliwe, że w kinach nie można się niczego dowiedzieć na temat Treka na 3 dni przed premierą chyba mnie krew zaleje
Slovaak
Użytkownik
#13 - Wysłana: 5 Maj 2009 12:26:16
Odpowiedz 
Dokładnie. W kieleckim kinoplexie jest dziura w kalendarzu a zaczyna się właśnie 8 maja...
Pah Wraith
Użytkownik
#14 - Wysłana: 5 Maj 2009 12:53:37
Odpowiedz 
W Krk dziura w Multikinie jest dokładnie na 8 maja. Wygląda to prawie na sabotaż Info będzie we środę. Dobrze że nie we wtorek
kanna
Użytkownik
#15 - Wysłana: 5 Maj 2009 12:57:14
Odpowiedz 
Slovaak
Pah Wraith

spokojnie, panowie, spokojnie.. w piątki wchodzi nowy repertuar, więc informacja o programie pojawia się z opóźnieniem. Zawsze tak było.
Arek
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Maj 2009 13:33:29
Odpowiedz 
kanna
Nie pocieszasz mnie. Ja pewnie pójdę do cinema city w Rybniku, ewentualnie do multikina. Katowice to dla mnie ostateczność jeśli w Rybniku nie będzie [rozumiecie, do rybnika 20 min drogi do katowic 50 ]
kanna
Użytkownik
#17 - Wysłana: 5 Maj 2009 13:57:15
Odpowiedz 
Arek

Ale gdyby w Katowicach na wcześniejszą godzinę grali, to moze sie opłaca dłużej jechac, co by wczesniej zobaczyć?
Hanz
Użytkownik
#18 - Wysłana: 5 Maj 2009 14:02:46
Odpowiedz 
Jednym słowem, jak zwykle mam pecha.

Taa ja tez pewnie wczesniej niz w sobote/niedziele nie znajde czasu by isc do kina:/
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 5 Maj 2009 14:05:59
Odpowiedz 
Arek
Ale może chciałbyś pójść z "bracmi w wierze"?
http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=5836& pid=85707&st=0&#entry85707
Pinki
Użytkownik
#20 - Wysłana: 5 Maj 2009 16:02:08
Odpowiedz 
Piszecie powyżej ze nie można narazie zarezerowwac biletów, więc w Rzeszowie jest tak samo, a dokładnie w Heliosie dzwoniłem zapytać i babka powiedziała że jeszcze nie mają ułozonego repertuaru no, ale to sam na stronce internetowej widzę.
Arek
Użytkownik
#21 - Wysłana: 5 Maj 2009 17:07:47 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Pah Wraith
Ja chętnie, ale chyba nie przekonam rodziców na wyjazd do Katowic, podczas gdy można jechać do Rybnika. Gdyby jechał sam tato to bym go pewnie przekonał, ale że najprawdopodobniej jedzie także mama a być może nawet brat to niestety raczej odpada
Pinki
Ja dzwoniłem do cinema city w Rybniku, i dowiedziałem się tylko że ST XI będzie tam wyświetlany. Więcej informacji nie mieli, kazali zadzwonić dziś wieczorem lub jutro
kanna
Ja do 15.15 mam szkołę, autobus powrotny mam 15.33, i o 16.20 jestem w domu. O 16.30 mam fryzjera, więc najwcześniejszy seans na który mogę pojechać byłby o 17.30 [w Rybniku oczywiście, do katowic to musiałby być koło 18.00], a jeszcze nie wiadomo czy tato z pracy wróci i tak dalej
Pawel_P
Użytkownik
#22 - Wysłana: 5 Maj 2009 18:51:37
Odpowiedz 
Nie podoba mi się to... Jest już repertuar w multikinie i cinemacity, przynajmniej w niektórych miastach (Poznań) i nie widać tam Treka. Nie rozumiem tego, na stronie multikina jest w zapowiedziach i nawet banner się gdzieś przewija... to czemu nie ma seansu? Z tego co widziałem podobnie jest w innych miastach.
kanna
Użytkownik
#23 - Wysłana: 5 Maj 2009 21:01:57
Odpowiedz 
Arek

ekchm... czy fryzjer jest z okazji Wielkiej Premiery ?
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 5 Maj 2009 21:15:59 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
kanna
czy fryzjer jest z okazji Wielkiej Premiery ?

Ja włosów nie zetnę, nawet dla Spocka, obojętne, starego czy nowego.
fluor
Użytkownik
#25 - Wysłana: 5 Maj 2009 22:22:16 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Multikino i Silverscreen jutro po południu mają odświeżyć repertuar (wiem, bo pytałem dlaczego nie ma Treka w menu).

A śmiałków z Warszawy zapraszamy na wielkie wyjście do Złotych Tarasów.
kanna
Użytkownik
#26 - Wysłana: 6 Maj 2009 14:28:38
Odpowiedz 
No i jest : Silver Screen na Targówka (Wawa) - od 9.20 do 22.40. 6 seansów do wyboru , do koloru.
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 6 Maj 2009 14:38:42
Odpowiedz 
kanna

Ja idę do Multikina w Złotych Tarasach, w sobotę. Aligancko se obejrze i po powrocie wrzuce od razu recenzję.
kanna
Użytkownik
#28 - Wysłana: 6 Maj 2009 14:45:32
Odpowiedz 
Eviva

Złotych tarasów nie lubimy, tam nie ma gdzie parkowac a na która godzinę?
Pinki
Użytkownik
#29 - Wysłana: 6 Maj 2009 14:56:54
Odpowiedz 
Udało się!!!
Właśnie stałem się posiadaczem 2 biletów na premierę piątkową o 21:00 do Heliosia w Rzeszowie i to najlepsze miejsca, dawno nie byłem tak szczęśliwy hehe
Slovaak
Użytkownik
#30 - Wysłana: 6 Maj 2009 15:13:57
Odpowiedz 

Ja sobie zarezerwowałem trzy miejsca w kieleckim kinoplexie na godzinę 21:00 w piątek.
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Ustawki na premierę? :)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!