USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Prezent dla fanów Treka od Go!Animate

Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Lut 2009 15:04:14
Odpowiedz 
Czekając, aż Star Trek XI trafi do kin, fani mogą zmontować swoje własne animowane przygody, razem z muzyką i efektami specjalnymi.
Jak informuje strona Go!Animate, używając oryginalnych obrazów Star Trek, nawet fani, którzy nie mają talentu mogą mieć dobrą zabawę tworząc własne video Star Trek.
Dziesiątego lutego Go!Animate włączyło serwis animacyjny Star Trek, który pozwoli fanom tworzyć historie ze swymi ulubionymi postaciami. Użytkownicy będą mogli użyć animowanej wersji Kirka, Spocka, McCoya, Scotty'ego, Sulu, Chekova, Uhury, a również złych facetów, takich jak Khan. Te postacie będą miały pełne możliwości ekspresji i akcji, a w dodatkach są dialogi (w dymkach), tła, gadżety, efekty specjalne i tematy muzyczne.
W tematy tła wchodzą obrazy mostka, maszynowni, korytarzy, transportera, ambulatorium i niektóre widoki powierzchni planet, na przykład Vulcana. W skład gadżetów wchodzi broń, komunikatory. Trikordery praz inne drobiazgi. Efekty dźwiękowe pochodzą z archiwum oryginalnych serii, a użytkownik może dodać też własne. Efekty specjalne obejmują ruchy kamery i efekty typowe.
Gdy animacja jest już ukończona, można podzielić się nią z przyjaciółmi, zamieścić w sieci i pokazać innym fanom Treka ze strony Go!Animate.

By przeczytać więcej i zobaczyć demo, odwiedź stronę pod adresem http://goanimate.com/.
Domko
Użytkownik
#2 - Wysłana: 11 Lut 2009 19:23:47
Odpowiedz 
Dzięki. W nagrodę ostatnia misja Enterprise:

http://goanimate.com/go/movie/0Ncj-eyGOIwc

Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Lut 2009 19:48:13
Odpowiedz 
Domko

Ach, Ty draniu...
Dragon
Użytkownik
#4 - Wysłana: 11 Lut 2009 20:15:49
Odpowiedz 
Eviva
Czekaj aż ja zrobię,tzn jak będzie mi się chciało.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Lut 2009 21:15:21 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Zajrzyjcie tam pod Eviva
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Lut 2009 21:29:50 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Hehe

Niezła zabawa, co nie?

EDIT:
A co do mojego filmiku to tak naprawdę chciałem wpierw zrobić coś a'la odcinek TNG: "Cause and effect" - zapętlenie w czasie, eksplozja i od nowa, a na koniec odkrycie jak z tej pętli wyjść bez zniszczeń. Ale nie starczyło mi na to cierpliwości i czasu.
fluor
Użytkownik
#7 - Wysłana: 11 Lut 2009 22:05:24
Odpowiedz 
A ja zrobiłem trailer Horizona

http://goanimate.com/go/movie/07HfbMpaTrJA
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 11 Lut 2009 22:30:25 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
To moje osiągnięcia - powiedzmy.tutaj
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 12 Lut 2009 02:26:59
Odpowiedz 
Eviva

I to pójdzie na pierwszą stronę.
Domko
Użytkownik
#10 - Wysłana: 12 Lut 2009 09:02:44 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
fluor

Dawno się tak nie uśmiałem - do tego w pracy.

EDIT:

Motyw z atomówką mnie zupełnie rozbroił.
fluor
Użytkownik
#11 - Wysłana: 12 Lut 2009 11:51:43
Odpowiedz 
Domko, niech to wyrazi naszą tęsknotę za Horizonem
Domko
Użytkownik
#12 - Wysłana: 12 Lut 2009 11:54:11
Odpowiedz 
Ponemaju aluzja.
kordian
Użytkownik
#13 - Wysłana: 13 Lut 2009 20:24:05
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Star Trek XI / Prezent dla fanów Treka od Go!Animate

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!