USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Trailer Nr. 3
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#241 - Wysłana: 15 Kwi 2009 15:54:08
Q__
Oj nie.

A co w DS9 jest takiego nietrekowego? Że Sisko nie ma jak Kirk nowej dziewczyny co odcinek? Że nie lata co odcinek w porozrywanej górze munduru? Ponadto ktoś kiedyś chyba miał pretensję, że Sisko uderzył Q zamiast rozwiązać to jak Picard. Czy Kirk bijący się co odcinek, obijający nawet Trelane'a, który czasem jest uważany za członka Continuum Q, różni się w takim razie od Sisko? Ponadto czy w tym mrocznym klimacie nie widać wyraźniej ideałów Federacji? No i czy DS9 nie jest pełne przygód jak TOS, z barwnym światem, i do tego pozbawione przy tym takiego suchego moralizowania jak TNG?
Madame Picard
Moderator
#242 - Wysłana: 15 Kwi 2009 16:37:41
Eviva

Na przykład ja nad wyraz chętnie dokonałabym tej operacji. DS9 położył kres wszystkiemu, co jest trekowe w Treku,i wogóle nie zasługuje na miejsce w trekowych szeregach.
Ja nie, ludzie mają prawo do najdziwniejszych upodobań, jak chcą, to niech sobie oglądają i kochają DS9...

Delta

Czy Kirk bijący się co odcinek, obijający nawet Trelane'a, który czasem jest uważany za członka Continuum Q, różni się w takim razie od Sisko?
Kirk robił to z nieporównanie większym wdziękiem i zaangażowaniem .

czy DS9 nie jest pełne przygód jak TOS, z barwnym światem
Pełne przygód? Barwny świat? W DS9? Ja chyba naprawdę jakiś inny serial oglądałam .
Delta
Użytkownik
#243 - Wysłana: 15 Kwi 2009 17:02:01
Madame Picard
Ja nie, ludzie mają prawo do najdziwniejszych upodobań, jak chcą, to niech sobie oglądają i kochają DS9...

Dziękuję.

Kirk robił to z nieporównanie większym wdziękiem i zaangażowaniem .

Pewnie tak.

Pełne przygód?

A mało przeżyć mieli?

Barwny świat?

Barwny. Tyle, że mroczny. Pokaż mi drugiego ST z tak rozbudowanym tłem i różnorodnymi postaciami.
Madame Picard
Moderator
#244 - Wysłana: 15 Kwi 2009 17:24:28
Delta

Barwny. Tyle, że mroczny.

Tia, a ja jestem dziewica. Tyle, że używana.
Eviva
Użytkownik
#245 - Wysłana: 15 Kwi 2009 18:12:14
Prawda jest taka, że po obejrzeniu DS9 zraziłam się do Treka na tyle, że nie obejrzałam Voyagera, i gdyby wtedy szedł TOS, też bym go przepuściła jak nic. Dobrze,że gdy PULS zaczął emitować TOS, to ja zdążyłam już o DS9 zapomnieć....
terry
Użytkownik
#246 - Wysłana: 15 Kwi 2009 18:21:15 - Edytowany przez: terry
Delta
Madame Picard

Barwny. Tyle, że mroczny

Pewnie chodzi o zróżnicowaną kolorystyke charakterologiczną postaci żyjących w mrocznym świecie
Delta
Użytkownik
#247 - Wysłana: 15 Kwi 2009 22:10:32
Madame Picard
Tia, a ja jestem dziewica. Tyle, że używana.

Ale czego światu DS9 brakuje by określić go barwnym? Brak tam rozbudowanych postaci? Brak ras (często nowych)? Brak nowych światów? Brak wątków pobocznych stanowiących tło dla głównych?

terry
Pewnie chodzi o zróżnicowaną kolorystyke charakterologiczną postaci żyjących w mrocznym świecie

A tak z polskiego na nasze?
valencia
Użytkownik
#248 - Wysłana: 15 Kwi 2009 23:20:05
DS9 złym serialem? Nie chcę nikogo obrazić, ale to jest czysta Bzdura, oglądałem każdy serial i dla mnie osobiście jest bardzo dobry.
Eviva
Użytkownik
#249 - Wysłana: 16 Kwi 2009 06:56:17
valencia

Nie złym serialem, tylko beznadziejnym Trekiem. Poza tym co dla jednego jest bzdurą, dla drugiego nie jest - dlatego trudno mi dyskutować, czy to serial zły,czy dobry, czy taki sobie.Mówię tylko, jak wpłynął na mnie - a wpłynął tak, że mogłam nigdy trekkerem nie zostać.
valencia
Użytkownik
#250 - Wysłana: 16 Kwi 2009 13:44:42
Eviva

No cóż powiem tak, ja oglądałem seriale w tej kolejności TNG, DS9, ENT, VOY dopiero na samym końcu obejrzałem TOS, dlatego mam inne nastawienie do DS9 niż Ty.
Eviva
Użytkownik
#251 - Wysłana: 16 Kwi 2009 14:17:28
valencia

Ja najpierw ogladałam TNG, potem DS9, a dopiero potem TOS -mimo to własnie TOS jest moim ulubionym trekiem - absolutnie bezkonkurencyjnym
valencia
Użytkownik
#252 - Wysłana: 16 Kwi 2009 15:06:39
Jaki z z tego morał ?? Każdy ma inny gust
Madame Picard
Moderator
#253 - Wysłana: 16 Kwi 2009 15:41:20
Delta

Ale czego światu DS9 brakuje by określić go barwnym? Brak tam rozbudowanych postaci? Brak ras (często nowych)? Brak nowych światów? Brak wątków pobocznych stanowiących tło dla głównych?
Tak na serio, to drugi plan to najmocniejsza strona DS9, wszyscy ci poboczni Kardasjanie, Ferengi, Bajoranie... A postaci drugoplanowe są znacznie ciekawsze od pierwszoplanowych. W sumie jakby tak zamienić drugi plan z pierwszym (Dukat na dowódcę stacji!), przyspieszyć tempo i wywalić wszystkie te idiotyczne wątki o niczym, to byłby całkiem niezły serial .

Eviva

Mówię tylko, jak wpłynął na mnie - a wpłynął tak, że mogłam nigdy trekkerem nie zostać.
Przypuszczam, że gdybym ja zaczęła od DS9 a nie od VOY, to na widok wszystkiego ze znakiem ST uciekałabym z krzykiem .
Eviva
Użytkownik
#254 - Wysłana: 16 Kwi 2009 17:54:37
valencia
Każdy ma inny gust

Inaczej ludzkość zanudziłaby się na śmierć

Madame Picard
W sumie jakby tak zamienić drugi plan z pierwszym (Dukat na dowódcę stacji!), przyspieszyć tempo i wywalić wszystkie te idiotyczne wątki o niczym, to byłby całkiem niezły serial

Podszyć, zaszyć, skrócić i wyrzucić. Wtedy rzeczywiście mogłoby być nieźle

Przypuszczam, że gdybym ja zaczęła od DS9 a nie od VOY, to na widok wszystkiego ze znakiem ST uciekałabym z krzykiem

I nie byłoby się czemu dziwić. Szczęśliwie ja przed emisją TOSu zapomniałam o DS9, inaczej za diabła bym nie oglądała i pomyśl tylko, ile bym straciła (klata, uszy, te rzeczy)
Delta
Użytkownik
#255 - Wysłana: 16 Kwi 2009 18:01:45
Madame Picard
(...)to byłby całkiem niezły seria
Eviva
Podszyć, zaszyć, skrócić i wyrzucić. Wtedy rzeczywiście mogłoby być nieźle

I wyszedłby ST wg. Abramsa.
Eviva
Użytkownik
#256 - Wysłana: 16 Kwi 2009 18:06:00
Delta

Poczekaj z takimi konkluzjami jeszcze te trzy tygodnie - wtedy juz przynajmniej większośćz nas będzie wiedziała, czy są to insynuacje słuszne czy nie.
Sh1eldeR
Użytkownik
#257 - Wysłana: 16 Kwi 2009 22:40:03
No, no... Czyli można Treka zaczynać na różne sposoby i i tak wyjść na ludzi . To plus dla Abramsa, jeśli tylko jego film wejdzie z wielkim hukiem... Może będzie z niego całkiem niezły przyciągacz, nawet jeśli sam nie będzie najwyższych lotów (choć mam nadzieję, że będzie). Nie żebym się chciał narazić Madame Picard, ale VOY jako całość akurat do najbardziej górnolotnych Treków raczej nie należy. Choć oczywiście miał naprawdę świetne odcinki i mi tam oglądało się go raczej przyjemnie.

Zdaje mi się, że jest taka tendencja, by Treka zaczynać od łatwiejszych do przyswojenia, acz mniej ambitnych seriali. Choć może to bierze się stąd, że ostatnio mieliśmy właśnie VOY-a i ENT-ka. Po przebiciu się przez te seriale, spokojnie można się wziąć za pozostałe, a TOS zostawić sobie na koniec. To chyba dość standardowy tryb oglądania, choć oczywiście każdy trekkie ma inną historię.

Ja w sumie zaczynałem klasycznie -- od TNG i TMP z odrobiną TAS-u (z którego nic nie pamiętam, bo byłem wtedy dzieckiem).
Madame Picard
Moderator
#258 - Wysłana: 16 Kwi 2009 23:04:07
Sh1eldeR

Nie żebym się chciał narazić Madame Picard, ale VOY jako całość akurat do najbardziej górnolotnych Treków raczej nie należy.

Nie narazisz się . Ja już dawno powiedziałam, że Trek jest dla mnie przede wszystkim miłą - co nie oznacza bezmyślną, wręcz przeciwnie - rozrywką.
Picard
Użytkownik
#259 - Wysłana: 16 Kwi 2009 23:25:04 - Edytowany przez: Picard
Q__
Moderator
#260 - Wysłana: 16 Kwi 2009 23:31:26
Sh1eldeR

Zdaje mi się, że jest taka tendencja, by Treka zaczynać od łatwiejszych do przyswojenia, acz mniej ambitnych seriali.

Gdybym od nich zaczynał, to pewnie by mnie tu z Wami nie było. Całe szczęscie, że zaczynałem od TNG, po którym TMP nadszedł. (Z TASu też coś oglądałem, ale myślałem, że to ot taka sobie kreskówka).
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Trailer Nr. 3

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!