USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / OFICJALNY TRAILER ST XI NR.2
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
valencia
Użytkownik
#1 - Wysłana: 25 Lis 2008 21:41:51
Odpowiedz 
Przed chwilą na niemieckiej stronie ST został udostępniony drugi TRAILER. Powiem krótko: to jest ten pierwszy tylko trochę zmodyfikowany, bo widać na nim Mr. Spocka Seniora. Tutaj można go sobie ściągnąć:
http://downloads.scifinews.de/file_71391.html
jeśli ktoś ma czas i ochotę
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 25 Lis 2008 22:03:38
Odpowiedz 
Coś nam Spock spierniczał ze szczętem. Wygląda, jakby urodził się ze dwa lata przed Mojżeszem.
valencia
Użytkownik
#3 - Wysłana: 25 Lis 2008 22:14:15
Odpowiedz 
On starzeje się trochę szybciej od przeciętnego Wolkana bo jak wszyscy wiemy jest pół człowiekiem
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 25 Lis 2008 22:20:24 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
valencia

Wiemy, wiemy... i bardzo sie martwimy. Pociecha: i tak wygląda lepiej niż kapitan Kirk, który wskutek niepohamowanej admiracji włoskiej kuchni roztył się niemożliwe. Jak to określiła Madame Picard - Kirk wygląda obecnie jak obleśny staruch, natomiast Nimoy jak szlachetny starzec.
Co nie zmienia faktu, że obaj nie są już młodzieniaszkami, a psiakość, szkoda.
Delta
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Lis 2008 07:50:49
Odpowiedz 
Eviva
Coś nam Spock spierniczał ze szczętem. Wygląda, jakby urodził się ze dwa lata przed Mojżeszem.

Jeśli to czasy po Nemesis to od ostatniego pojawienia się na ekranie (TNG: Unification) minęło minimum kilkanaście lat. Musiał się postarzeć. Ale jego jednego, z całego tego wymysłu Abramsa, miło znów zobaczyć.
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Lis 2008 09:24:31
Odpowiedz 
Ale jego jednego, z całego tego wymysłu Abramsa, miło znów zobaczyć.

To prawda. Przez ten moment poczułem, że patrzę na Star Treka.
Queerbot
Użytkownik
#7 - Wysłana: 26 Lis 2008 09:51:53
Odpowiedz 
W scenie, w której bohaterowie spadają (?) w tych kolorowych skafandrach, wyglądają jak członkowie dzielnej drużyny Power Rangers!
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 26 Lis 2008 14:14:41
Odpowiedz 
Delta
Ale jego jednego, z całego tego wymysłu Abramsa, miło znów zobaczyć.

Fakt . Aż mi sie ciepło koło serducha zrobiło, gdy usłyszałam to jego "Live long... and prosper" i zobaczyłam, jak unosi dłoń. Poniekąd godzi mnie to nieco z resztą... nieco. Odrobinę.
Delta
Użytkownik
#9 - Wysłana: 26 Lis 2008 14:35:35
Odpowiedz 
Eviva
Poniekąd godzi mnie to nieco z resztą... nieco. Odrobinę.

Mnie nie. Szkoda mi się robi na myśl, że mogło być i z rozmachem i z wizją i zgodnie z kanonem. Widok Nimoya zaraz nasuwa mi właśnie taką myśl.
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 26 Lis 2008 14:43:17
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#11 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:09:20
Odpowiedz 
Dwa smaczki + smutek
smaczek nr1. Tekst Kirka Lock'n Load. Facet jest dowcipny to na plus.

smaczek nr2. ta scena łóżkowa to Kirk+Uhura. Nie wiem czy to dobrze czy źle ale o ile faktycznie wcześniej w jakimś barze ją napastował to mu to nieźle poszło.

no i smutek: ten Nimoy wygląda jak skrzyżowanie "cholewy" z Piratów z karaibów i takiego starego druida z Asterix i Obelix kontra Cezar. Nie jestem pewien czy poprawi ten film. jakbyście nie powiedzieli to bym nie poznał że to Nimoy.
Eviva
Użytkownik
#12 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:14:31 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter
scena łóżkowa to Kirk+Uhura.

To scena łóżkowa Kirk + oriońska kadetka. Szczęśliwie to nie z Uhurą wylądował w pościeli, bo byłoby to nie tyle złamanie, co zrujnowanie kanonu.

Nimoy wygląda jak skrzyżowanie "cholewy" z Piratów z karaibów i takiego starego druida z Asterix i Obelix kontra Cezar

Panoramixa? Wątpię, czy Nimoy obraziłby się za to porównanie, facet ma poczucie humoru. Ale skoro o wiele ma on 78 lat, to jak chciałbyś, żeby wyglądał? pamiętaj, że już w czasach TOSu wyglądał na starszego od Shatnera o dobre 10 lat, a są , skurczybyki, w tym samym wieki, nieomal co do dnia.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#13 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:21:52
Odpowiedz 
Drodzy Państwo:
1. Ten młody dwunastoletni Kirk doprowadza mnie do szału- nie dość, że sepleni to jeszcze ma kolor włosów, właściwie jaki? Film za ładnych kilka milionów i nie stać ich na farbę?
2. Nimoy... Daje nadzieję, że film nie będzie kolejnym Nemesis... Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale mamy tu ponownie do czynienia z łysym Romulaninem... To już było i wiemy jak się skończyło...
Eviva
Użytkownik
#14 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:34:15
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Ważne, że nie ma łysego kapitana , bo tego mam stanowczo dosyć

Ad 1: Włosy ciemnieją z wiekiem, mój panie, a zwłaszcza po okresie pokwitania. Tak że tego akurat bym się nie czepiała.
biter
Użytkownik
#15 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:39:12
Odpowiedz 

Panoramixa

Nie Panoramixa. jak znajdę zdjęcie to wkleję.

Kirk + oriońska kadetka

ah no ciemno było i oczy nie te

czy zwróciliście uwagę, ale mamy tu ponownie do czynienia z łysym Romulaninem.

tu idzie o tatuaże, amerykanie są na etapie rozwoju gdzie jedynym sposobem wyrażania emocji są rysunki. Im więcej mazajów tym mocniejsze emocje. a żeby mazajów na głowie było sporo to głowa musi być łysa. Jakby facet odegrał złą postać to amerykanie wychodzili by z kina pytając kto był ten zły i doszli by do wniosku że ten bardziej poobijany bo zły zawsze w pysk dostaje. Potem by zauważyli że to ten poobijany przeżył a ten drugi zginą i by zgłupieli do reszty bo dla nich musi być Happy End a tu im sie postacie nie zgadzają i klops. Reasumując. od tej chwili wszyscy źli będa łysi aż do chwili gdy amerykanie cofną się bardziej i wrócimy do etapu komiksu gdzie nad postacią pojawia się napis "jestem zły hahahahahaha" i zacieranie rąk.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#16 - Wysłana: 26 Lis 2008 18:44:34
Odpowiedz 
"jestem zły hahahahahaha" i zacieranie rąk

Przynajmniej nie będzie wątpliwości... Kirk teraz buntownikiem będzie... Powiadam Ci, że nie wszyscy się zorientują, że Kirk to ten dobry...

Ważne, że nie ma łysego kapitana

Źle mnie zrozumiałaś... Nie, ja to źle sformułowałem: ten kolor jest... no nijaki. Jestem blondynem, zawsze byłem blondynem i wiem jak to powinno wyglądać!
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 26 Lis 2008 19:03:06 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Widywałam u siebie dwunastolatków o włosach typu świński blondynek, którzy, żegnając się ze mną w wieku lat 18stu, mieli czuprynę ciemnozłotą i wcale ładną.

wiem jak to powinno wyglądać

Wiesz, jak to wygląda u Ciebie - i tylko to. Mnie się ten szczeniak nie podoba w całości, więc akurat jego włosów bym się nie czepiała - włosy mogą zostać, reszta wont.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#18 - Wysłana: 26 Lis 2008 19:44:46
Odpowiedz 
Eviva

Powiem bezpośrednio, nie będę już więcej owijac w bawełnę... Powinien wyglądać jak ja w wieku 12 lat...

Mnie się ten szczeniak nie podoba w całości.

Tobie się nie podoba w całości, mnie głównie fryzura (a jeszcze bardziej to, że ma umiejętność prowadzenia samochodu, której mieć nie powinien).
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 26 Lis 2008 20:06:04
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Powinien wyglądać jak ja w wieku 12 lat...

A to akurat mogę zrozumieć

A co do samochodu - takie gnojki potrafią różne rzeczy, zdziwiłbyś się. Tyle, że jeśli Kirk w "A Piece of Action" nie miał pojęcia, jak uruchamia się jakikolwiek samochód - bo nie kumał nawet, po co sa pedały w podłodze - to tym bardziej nie mógł jeździć sobie antycznym w jego czasach alfaromeo ot tak sobie po szosie. To absurd i tu nie ustąpię.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#20 - Wysłana: 26 Lis 2008 20:54:57
Odpowiedz 
To jest "inna linia czasowa" i masz po tych wszystkich burakach.. Od Kirka prowadzącego samochód, przez Enterprise'a budowanego na powierzchni ziemi po Spocka- Nimoy'a ubranego w ciuszki barbarzyńcy...
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 26 Lis 2008 20:57:21
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

A wiesz, co w tym wszystkim jest najzabawniejsze? To, że ja to i tak strawię. Zgryzę, mlasnę, przełknę i strawię bez popitki.
A potem wysmażę taką recenzję, że wszyscy padniecie.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#22 - Wysłana: 26 Lis 2008 21:01:21
Odpowiedz 
Eviva

Zniesiesz to. Jak już pisałem człowiek głodny zje wszystko. Pytanie tylko jak bardzo Ci to zaszkodzi?
Eviva
Użytkownik
#23 - Wysłana: 26 Lis 2008 21:17:18 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Pytanie tylko jak bardzo Ci to zaszkodzi?

Najwyżej będę miała kaca i zaleję smutek coca-colą. Jakoś to przeżyję (chyba). A jak nie, to będziecie składać się na wieniec z szarfą w barwach Federacji i wielkim napisem "Forum Phoenix - Kopniętej koleżance"[i][/i].
biter
Użytkownik
#24 - Wysłana: 28 Lis 2008 17:11:33
Odpowiedz 
To jest "inna linia czasowa" i masz po tych wszystkich burakach.. Od Kirka prowadzącego samochód, przez Enterprise'a budowanego na powierzchni ziemi po Spocka- Nimoy'a ubranego w ciuszki barbarzyńcy...

oj chciał bym chciał bym...

A wiesz, co w tym wszystkim jest najzabawniejsze? To, że ja to i tak strawię. Zgryzę, mlasnę, przełknę i strawię bez popitki.

Ale najpierw zadzwonisz na jakiś Detox żeby wpadli??

A potem wysmażę taką recenzję, że wszyscy padniecie.

Liczę na to. Znaczy na recenzję nie że padnę

Forum Phoenix - Kopniętej koleżance

Dla ciebie wszystko. moge cię nawet w replice trumny Spocka pochować na orginał mnie nie stać ;(
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 28 Lis 2008 20:01:50
Odpowiedz 
biter
moge cię nawet w replice trumny Spocka pochować

To moje marzenie - albo zapakujcie moje z przeproszeniem prochy do kapsuły i wystrzelcie w kosmos. Tylko że takie przedsięwzięcie byłoby jeszcze droższe, więc i to odpada.

Ale najpierw zadzwonisz na jakiś Detox żeby wpadli??

Polak nie takie rzeczy zniesie. Czytałeś "Pana Tadeusza"?

"Gdańska na sromotnika? - rzekł Wojski - Akurat.
Na truciznę, trucizna. Wiwat denaturat!"
I, łyknąwszy pół basa, rzucił w krzaki flaszkę
kędy legła, z naklejki szczerząc trupią czaszkę...

Oczywiście, to Waligórski, nie Mickiewicz.
biter
Użytkownik
#26 - Wysłana: 28 Lis 2008 20:10:53
Odpowiedz 
Oczywiście, to Waligórski, nie Mickiewicz.

A szkoda a szkoda.

albo zapakujcie moje z przeproszeniem prochy do kapsuły i wystrzelcie w kosmos. Tylko że takie przedsięwzięcie byłoby jeszcze droższe

a oglądałas Smurfy?? tam jeden z nich chciał polecieć w kosmos. więc zbudowali mu rakietę wsadzili go do srodka napoili środkiem nasennym rakiete zanieśli do jakiegoś krateru tam zrobili domki i łup gotowe jestesmy w kosmosie
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 28 Lis 2008 20:29:08
Odpowiedz 
biter

Jednak stuprocentowego trupa trudno czymś napoić, a jeszcze trudniej obudzić po dostarczeniu na miejsce mistyfikacji, prawda?
biter
Użytkownik
#28 - Wysłana: 28 Lis 2008 21:14:28
Odpowiedz 
Jednak stuprocentowego trupa trudno czymś napoić, a jeszcze trudniej obudzić po dostarczeniu na miejsce mistyfikacji, prawda?

Napoić zawsze się da niestety ze zmiennym skutkiem. co do obudzenia. ja nie zamierzałem budzić a jedynie dostarczyć na miejsce mistyfikacji. zakładam się że denat ma ograniczona percepcję i nie zorientuje się w mistyfikacji
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 28 Lis 2008 21:17:13 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter

No cóż, denat ma to do siebie, że grzecznie leży, nie marudzi, nie plotkuje, nie kłóci się z nikim, nie żąda zwrotu pożyczki, nie żebrze o papierosa... idfealny kandydat na znajomego.
biter
Użytkownik
#30 - Wysłana: 28 Lis 2008 21:24:13
Odpowiedz 
idfealny kandydat na znajomego.

i teściową. Oglądałem jakiś film gdzie mieli z denatem ciągle problemy, ale tytułu nie pomnę
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / OFICJALNY TRAILER ST XI NR.2

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!