USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / OFICJALNY TRAILER "ST XI" !!
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  16  17  18  19  20  »» 
Autor Wiadomość
valencia
Użytkownik
#1 - Wysłana: 15 Lis 2008 06:02:15
Odpowiedz 
Na tej stronce można obejrzeć trailera:
http://www.vimeo.com/2246656
elbereth
Moderator
#2 - Wysłana: 15 Lis 2008 07:23:01
Odpowiedz 
hm, nietypowy ale podoba mi sie ;]
jestem dobrej mysli mimo sporych wątpliwosci...
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 15 Lis 2008 07:45:34
Odpowiedz 
Właśnie obejrzałam i wypadł mi pępek. Wygląda na to, że będzie to niezły, dynamiczny film. Ale Trek to będzie tylko z nazwy.
EnterpriseJ
Użytkownik
#4 - Wysłana: 15 Lis 2008 07:46:47
Odpowiedz 
bardzo mi się podoba mam nadzieje że tego nie zepsują bo zapowiada się bardzo ciekawie.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 15 Lis 2008 08:46:18 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
A ja powoli przychylam się teraz do zdania Spocka:
"Posiadanie czegoś daje mniej przyjemności niż oczekiwanie na to. To nielogiczne, ale to często prawda." ("Amok Time")
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 15 Lis 2008 09:25:49
Odpowiedz 
One hell of a ride. Pomimo iż nagrania są zadziwiająco wysokiej jakości, nie mogę się doczekać wersji oficjalnej
Domko
Użytkownik
#7 - Wysłana: 15 Lis 2008 09:34:00 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Wygląda na to, że będzie to niezły, dynamiczny film.

Cóż - czy niezły to nie wiem - nigdy nie lubiłem tego typu filmów...

Ale Trek to będzie tylko z nazwy.

Właśnie tego dotyczą ciągle moje obawy i ciągle to podkreślam - że to nie będzie Star Trek, ale inny film z postaciami wzorowanymi na treku... Jak mówię, że nie podoba mi się wnętrze statku lub sam statek (choć mniej niż niektórym osobom ) to chodzi mi o to, że jeśli to ma być Star Trek to jest źle - w przypadku innego filmu może się sprawdzić. Ten trailer nie jest do Star Treka - Abrams zrobił inny film i dodał na siłę nazwę Star Trek - co zresztą już kiedyś pisałem.

Nasuwa mi się jedno słowo - cytat z Daty - o shit!

Jest gorzej niż myślałem...

Ech, gdzie te czasy, gdy powstawał TOS, a potem TNG...

Poza tym Kirk jadący starym autem i łamiący przepisy drogowe... A podobno na Ziemi nie ma przestępstw, nawet tych drobnych, więc po co policja (nota bene, ta scena budzi moje skojarzenia ze Star Wars). Masakra...

Mój poziom zdegustowania sięgnął zenitu.

A wiecie co jest najbardziej w tym wszystkim nietrekowe - już po trailerze widać, że ludzie (a nawet Wolkanie) są tak ludzcy jak my teraz - ze wszystkimi wadami. Czy nadal ktoś wierzy, że to będzie trekowy trek, który w dużej mierze opierał się na utopijnej wizji ludzkości.

Ten film to chyba jeden wielki dowcip, do tego w złym guście. :/

P.S. Żeby nie było, że zaczynam znów dyskusję albo kłótnie o film, którego jeszcze nie ma (co mi co chwilę zarzucają osoby, które bronią również filmu, którego nie ma) - to są po prostu moje wrażenia po trailerze.
Eviva
Użytkownik
#8 - Wysłana: 15 Lis 2008 09:39:49 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Domko

Do tej pory broniłam nowego filmu własnym, że tak powiem, biustem - teraz spadłam z wysokości swego piedestału i stłukłam sobie d...
I żeby mi nikt więcej nie śmiał zarzucić, że nie potrafię zmienić zdania, gdy się mylę! Potrafię, gdy podsunie mi się pod nos dowody; ot, takie jak ten trailer.

Film może okazać się kasowy, ale raczej nie dzięki fanom TOS. Ci poczują się zdradzeni, oszukani i wyrolowani. Ktos jeszcze coś dorzuci?
biter
Użytkownik
#9 - Wysłana: 15 Lis 2008 09:47:58 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
elbereth

Żarty się ciebie trzymają??

Eviva
EnterpriseJ
Pah Wraith
Domko

W tym filmie jest tyle z Treka ile Bonda w QoS

Oglądając ten film mogę go określić jako Zabili mnie i uciekł - in space.

Film niewątpliwie będzie dynamiczny i widowiskowy ale nie widze w nim Star Trek. może gdyby to się działo w czasie wojny z Romulanami...
Scena 1. 13 letni JT ucieka starą - alfa romeo- chyba przeg gociem co wygląda jak Darth Maul. - ??
Scena 2. Jedzie na motorze przez pustynie i raptem przed nim budują Statek? Statki budowało się na śodku pustyni nie w bazach??
-Wygląd zakładam 1701 - jaskrwy, przykuwa uwagę może się podobać, ale - jako okręt nie jako 1701, jeśli było by to wnętrze dajmy na to Kelvina to ok jestem za bardzo ciekawe nowoczesne możliwe że okręt do sprawdzania nowych rozwiązań ale nie 1701.
-Ta bitwa przz która manewrują kupę wybuchów wraków. Przepraszam to ST czy SW a może jeszcze coś innego...

Zacytuje tutaj kolegęFederacyjneMSZ -"Ucz się kochać ENTka, Tak szybko się skończył." - jako otry nieprzejednany krytyk ENT, ktoś kto chciał by go wymazać z Kanonu, stwierdzam - Idę przed telewizor uczyć sie kochać ENTka - puki go jeszcze puszczają.

BTW: Po co ta scena z rozbierającą się Uhurą??
Domko
Użytkownik
#10 - Wysłana: 15 Lis 2008 09:58:06
Odpowiedz 
Eviva
Do tej pory broniłam nowego filmu własnym, że tak powiem, biustem - teraz spadłam z wysokości swego piedestału i stłukłam sobie d...
I żeby mi nikt więcej nie śmiał zarzucić, że nie potrafię zmienić zdania, gdy się mylę! Potrafię, gdy podsunie mi się pod nos dowody; ot, takie jak ten trailer.

Film może okazać się kasowy, ale raczej nie dzięki fanom TOS. Ci poczują się zdradzeni, oszukani i wyrolowani. Ktos jeszcze coś dorzuci?

Chwali się, że potrafisz zmienić zdanie.

Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że po obejrzeniu trailera jednak ja będę odszczekiwał swoje słowa i mówił, że się bardzo myliłem. Niestety, nie widzę takiej możliwości. Ile treka jest w tym treku? IMHO niewiele.

biter

W pełni ze wszystkim się zgadzam, niestety.

Co do ENT-ka - to zły serial (subiektywnie oceniając, oczywiście), ale próbował zachowywać w miarę klimat Star Treka. Co by nie mówić o B&B to obaj jednak pracowali z Roddenberrym - nie rozumieli Star Treka, olewali potem w ogóle pracę nad nim, ale jednak jak porównać wszystkie 5 seriali to daje się zauważyć podobny klimat. Abrams ewidentnie nie rozumie Star Treka - nie wie co tak naprawdę w nim przyciągnęło rzesze fanów. Zmiany zawsze są trudne, ale zupełne rozwalenie Star Treka i zrobienie filmu a'la Bond czy Mission Impossible jest po prostu zniszczeniem idei Star Treka.

Po co ta scena z rozbierającą się Uhurą??

Co by więcej nastolatków do kina poszło.
EnterpriseJ
Użytkownik
#11 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:01:03
Odpowiedz 
biter

Po co ta scena z rozbierającą się Uhurą??

w ST było dużo tych rzeczy więc Abrams pewnie pomyślał że i teraz to by mogło być

Przepraszam to ST czy SW a może jeszcze coś innego...

to może tak wyglądać tylko na trailerze a w rzeczywistości nie być aż tak szybkie poza tym weśmy romulańskie myśliwce-przecież to chyba szybkie nie?
Domko
Użytkownik
#12 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:06:22
Odpowiedz 
Tak mnie naszło - jedyna wspólna cecha tego filmu ze Star Trekami to dźwięk czerwonego alarmu, który słyszymy w trailerze.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#13 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:08:33
Odpowiedz 
EnterpriseJ

w ST było dużo tych rzeczy więc Abrams pewnie pomyślał że i teraz to by mogło być

ale to było robione ze smakiem, tak mnie się przynajmniej wydaje, a co Uhury, to nieźle ja musieli karmić żeby tak wyglądała w wieku x nastu lat
Picard
Użytkownik
#14 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:08:54
Odpowiedz 
Cytat z Daty zapodany przed Domko jest jak najbardziej na miejscu. Niestety... Z całego zwiastuna podobają mi się tylko dwie rzeczy: to co jakaś postać zza kadru mówi do Spocka: ,,Zawsze byłeś dzieckiem dwojga światów. Czas byś zdecydował się, do którego z nich należysz" - czy coś w tym guście. Oraz klasyczny dźwięk czerwonego alarmu - chociaż to Abrams zostawił. A reszta to coś do czego muchy lecą - bez urazy. Ale po kolej:
- Kirk prowadzący samochód - a pamiętające odcinek TOS o ,,gangsterach" gdzie nasz kapitan nie miał pojęcia jak prowadzić autko? Znajomośc materiału źródłowego panie Abrams na poziomie moje znajomości fizyki kwantowej...
- Darth Vader ścigający Kirka - no bez jaj!
- Enterprise budowany na Ziemi - no bo UFP nie ma doków orbitalnych
- Wogóle Kirk jako młody gniewny, rozbijający się samochodami i motocyklami - na odległość śmierdzi to stereotypem bez końca powielanym przez Hollywood.
- Scena sexu - bez jaj, a ja myślałem, że B&B sięgneli dna w scenie gdy T'Pol i Trip smarowali się żelem. Sex Trek jak w mordę strzeił. Jeszcze to pewnie James T. i Uhura...
- Lodówy potwór!!! - no i już widać, że Abrams zatęsknił za Imperium Kontratakuje
- Spock rzucający się na Kirka - ja rozumie, że jeszcze wtedy się nie znali, że Spock jest zawieszony pomiędzy dwiema kulturami ale tak to on się zachowywał tylko w TOS Amok Time. A tu zrobili z niego psychola.
- No i co najważniejsze: cała stylistyka zwiastuna: toż to Star Wars, a nie Star Trek!!! To nowoczesny - czytaj g... - film akcji a nie fantastyka naukowa! Ale młodzież może to chwycić - bo są wybuchy i szybki montaż i młody gniewny z pasją motoryzacyjną, z którym można się utożsamiać i są efekciarskie efekty... Ale mnie czułki opadły - nawet jeśli będzie w tym coś z przesłania Treka, to stylistyka tego filmu zwyczajnie nie jest dla mnie. Wybaczcie ale dla mnie to jest brand new shit! Zresztą nie takie nowe bo NEM też tak miało ale tam przynajmniej było jakieś przesłanie, wątek psychologiczny i postacie TNG grane przez aktorów z serialu a tu...
EnterpriseJ
Użytkownik
#15 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:09:08
Odpowiedz 
dodam jeszcze że nie będzie to ST taki jakiego byśmy chcieli bo Abrams wcześniej przy ST ni pracował co innego by było gdyby pomagali mu jacyś ludzie którzy przy Treku pracowali np. z TNG,DS9.pozatym ciągle to podkreślam martwie się podróżami temporalnymi w ST XI czy tego może nie zawalą.
Domko
Użytkownik
#16 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:10:25 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Picard

Mam wrażenie, że po tym filmie polubię Nemesis.
human8
Użytkownik
#17 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:11:38
Odpowiedz 
Jestem już fanem od prawie 10 lat..i muszę powiedzieć ze ten nowy STAR TREK mi się podoba... ZAJEBI...TY TRAILER.....
EnterpriseJ
Użytkownik
#18 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:13:07
Odpowiedz 
Kirk prowadzący samochód - a pamiętające odcinek TOS o ,,gangsterach" gdzie nasz kapitan nie miał pojęcia jak prowadzić autko?

racja bezsens

Wogóle Kirk jako młody gniewny, rozbijający się samochodami i motocyklami - na odległość śmierdzi to stereotypem bez końca powielanym przez Hollywood.

też prawda kolejne do d....

Enterprise budowany na Ziemi - no bo UFP nie ma doków orbitalnych

też się zgadzam że to bezsensu
kanna
Użytkownik
#19 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:17:44 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Przemoc, wybuchy i trochę lekkiego seksu - małolaty bedą zachwycone. Tylko po co mieszac do tego Star Treka? :/

Teraz rozumiem, czemu ten trailer puszczali przed nowym Bondem - w Quantum... nic - poza nazwiskiem - z dawnych "ideałów" Bondów nie zostało, tu tez tylko postacie zachowali a resztę przepuścili przez maszynke do mięsa, dostosowując do gustu współczesnych dwunastolatków.
Picard
Użytkownik
#20 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:24:04
Odpowiedz 
human8

estem już fanem od prawie 10 lat..i muszę powiedzieć ze ten nowy STAR TREK mi się podoba... ZAJEBI...TY TRAILER.....

Nie żebym bronił Ci własnej opinii ale... bez jaj co Ty w tym widzisz? Czym ten zwiastun różnił się od zwiastunów współczesnych ,,filmów" akcji? Jeszcze do kogoś przemawia takie błyskanie światełkami?
Darklighter
Użytkownik
#21 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:24:32
Odpowiedz 
Scena 1. 13 letni JT ucieka starą - alfa romeo- chyba przeg gociem co wygląda jak Darth Maul. - ??

W spojlerach gdzieś napisali, że to "robotic like cop". Ciekawe czy to odnosi się do sztywnego zachowania człowieka po maską, czy też jest to robot? Jakoś ich wiele nie widziałem do tej pory.
Q_ - chciałem grać robotem na sesji rpg.... :/.

Scena 2. Jedzie na motorze przez pustynie i raptem przed nim budują Statek? Statki budowało się na śodku pustyni nie w bazach??

Może baza jest nieco poza miastem, jak to często z bazami bywa? Też bym nie chciał, aby robole mi młotem za oknem walili.

-Ta bitwa przz która manewrują kupę wybuchów wraków. Przepraszam to ST czy SW a może jeszcze coś innego...

Aby ukrócić to rżnięcie głupa odpowiem, że tak zazywczaj się unika dużych wraków, gdy wychodzi się z nadświetlnej w środku bitwy, w celu uniknięcia uszkodzeń własnego statku. Typowy manewr w każdym filmie s-f z takimi bitwami. Może lepiej sobie odświerzyć dogfight z DS9?

BTW: Po co ta scena z rozbierającą się Uhurą??

Krótko: tyłek i cyce.

PS. Skuter antygrawitacyjny...taa..no nic. Przynajmniej wyśmiano ten syf na kołach z Nemesis, czyniąc go przy okazji archaicznym i nie na miejscu.

Ja mam pytania o fabułę, bo trailer nic nie wyjawił. Kto w końcu jest z przyszłości? Stary Spock i? Ten Nero? I co ten Nero ma w planach: działać w pojedynkę, czy też przekonać swoich ziomków do przyłączenia się do walki?
Pah Wraith
Użytkownik
#22 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:26:49
Odpowiedz 
Czy widział kto Nimoya w trailerze?
EnterpriseJ
Użytkownik
#23 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:27:42
Odpowiedz 
Darklighter

pytanie kim jest ten Nero?
oprócz tego że Romulaninem.
co robi? czym się zajmuje? no i co kombinują Romulanie??
Darklighter
Użytkownik
#24 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:28:08
Odpowiedz 

Chyba siedzi przy wyrku tej babki co go po twarzy głaszcze.
EnterpriseJ
Użytkownik
#25 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:29:14
Odpowiedz 
Darklighter
Pah Wraith

tak to on.
Picard
Użytkownik
#26 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:30:41
Odpowiedz 
Darklighter

by ukrócić to rżnięcie głupa odpowiem, że tak zazywczaj się unika dużych wraków, gdy wychodzi się z nadświetlnej w środku bitwy, w celu uniknięcia uszkodzeń własnego statku. Typowy manewr w każdym filmie s-f z takimi bitwami. Może lepiej sobie odświerzyć dogfight z DS9?

Nie wiem jak biterowi ale mi ten film zalatuje Star Wars - i to tymi nowymi - bo: chodzi o natężenie scen akcji, chodzi o sceny, które wyglądają - niemal kapka w kapkę - jak te z EPIII. I to tyle w temacie nowego klona sagi Lucasa dla niepoznaki pokazywanego z logo ST...
Domko
Użytkownik
#27 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:30:41
Odpowiedz 
EnterpriseJ
oprócz tego że Romulaninem.

Dodałbym jeszcze, że łysym Romulaninem. Ciekawe czy cała rasa będzie łysa.

Darklighter
Chyba siedzi przy wyrku tej babki co go po twarzy głaszcze.

Tak.
Pah Wraith
Użytkownik
#28 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:30:54 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Nie sądzę. Z tego co pisano, Nimoy ma w filmie siwe włosy i został mocno postarzony do tej roli.
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:32:39
Odpowiedz 
Pah Wraith

Chyba ku jego wielkiemu wstydowi. nie powinien brać udziału w tym projekcie. Niech towarzysz Kirk cieszy się, że go z tego wyłączono, a nie obraża - uniknął wstydu i poniżenia.
Pah Wraith
Użytkownik
#30 - Wysłana: 15 Lis 2008 10:36:33
Odpowiedz 
Seks w "Star Trek"? Hańba! Przecież wiadomo, że prawdziwy startrekowiec seksu nie uprawia, bo nie ma na niego czasu, gdyż musi oglądać wszystkie 730 odcinki startreka w piwnicy swoich rodziców

A tak na poważnie - wiecie oczywiście, że normalni ludzie uprawiają seks?
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  16  17  18  19  20  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / OFICJALNY TRAILER "ST XI" !!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!