USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / USS Kelvin
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#31 - Wysłana: 14 Lis 2008 17:48:37
Odpowiedz 
EnterpriseJ
Pytanie:jak sądzicie ile Kelvin może mieć pokładów?

Na oko jakieś 15. Ale tego się nie da określić -nie wiemy nic o jego rozmiarach. Może być ich 10 albo i 50.
EnterpriseJ
Użytkownik
#32 - Wysłana: 14 Lis 2008 17:52:39
Odpowiedz 
gdy przyżeć się rysunkowi który na poprzedniej stronie wrzuciłPah Wraith to sądze że ma on co najmniej 7 pokładów;tak koło 10 powinien mieć
biter
Użytkownik
#33 - Wysłana: 14 Lis 2008 18:04:34
Odpowiedz 
ile by nie miał jeśli pokażą na filmie jego wnętrze to może skuszę się na film, dla 1701 nie pójdę dla Kelvina może.
EnterpriseJ
Użytkownik
#34 - Wysłana: 14 Lis 2008 18:07:07
Odpowiedz 
biter

nie pójdziesz ze względu na to że ci się nowy ENT nie podoba.a co z resztą filmu pomysl o romulańskich statkach i o innych waznych rzeczach.
biter
Użytkownik
#35 - Wysłana: 14 Lis 2008 18:37:23
Odpowiedz 
EnterpriseJ

Romulanie jako nowi najgorsi wrogowie to dla mnie porażka, kolejny minus filmu.

TOS miał dla mnie urok bo było to odkrywanie jakiś nowych światów i cywilizacji a nie walka z temporarnymi podróżnikami co chcą zabić Kirka.
EnterpriseJ
Użytkownik
#36 - Wysłana: 14 Lis 2008 18:46:05
Odpowiedz 
biter

Romulanie jako nowi najgorsi wrogowie to dla mnie porażka, kolejny minus filmu.

nawet ich jeszcze nie widzialeś w akcji

TOS miał dla mnie urok bo było to odkrywanie jakiś nowych światów i cywilizacji a nie walka z temporarnymi podróżnikami co chcą zabić Kirka.

już wiem o co ci tak naprawdę chodzi.
EnterpriseJ
Użytkownik
#37 - Wysłana: 14 Lis 2008 18:52:46
Odpowiedz 
właśnie coś zauważyłem a mianowicie że jest rozbieżność pomiędzy obydwoma zdjęciami Kelvina na tym na tle z czerwoną mgławicą gondola jest czerwona a na tym drugim niebieska.
biter
Użytkownik
#38 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:03:19
Odpowiedz 
nawet ich jeszcze nie widzialeś w akcji

nie chodzi mi o tych tutaj w tym filmie tylko ogólnie o ideę starszą niż przygoda JJa z ST. Zauważ że filmy St nawet kinowe to było również odkrywanie, V'ger czy podróż w czasie ale nie dla walki i zabijania
EnterpriseJ
Użytkownik
#39 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:07:56
Odpowiedz 
biter

Romulanie w filmie z czasów TOSu to wg mnie bardzo dobry pomysł.
Eviva
Użytkownik
#40 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:10:07
Odpowiedz 
EnterpriseJ

Osobiście wolę TOSowych Romulan niz późniejszych. Byli bardziej... fajni jako wrogowie. mogli się nawet podobac i mieli ciekawsze umundurowanie.
EnterpriseJ
Użytkownik
#41 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:14:54
Odpowiedz 
Eviva

zgadzam się z tobą z wyjątkiem mundurów (no chyba że kobiece)
biter
Użytkownik
#42 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:16:44
Odpowiedz 
Eviva
EnterpriseJ

dla mnie Romulanie w TOS, nie przepraszam w pre-TOS są niedopuszczalni. Kirk zobaczył ich na oczy podczas swojej misji 5 letniej nie wcześniej i tego nie zaakceptuję.
EnterpriseJ
Użytkownik
#43 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:18:23
Odpowiedz 
biter

ale wojna była i traktat podpisywany też był więc musieli już wcześniej widzieć na oczy Romulan
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#44 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:21:17
Odpowiedz 
biter

Traktat z Cheron był uzgodniony przez rządy Ziemi i Romulańskiego Imperium Gwiezdnego na drodze transmisji audio przy użyciu radia podprzestrzennego w roku 2160. Wówczas Romulanie i Gwiezdna Flota Ziemi nie stanęli jeszcze twarzą w twarz i do końca nie wiedzieli jak wyglądają przedstawiciele drugiej strony.

z bazy danych naszego kochanego forum
EnterpriseJ
Użytkownik
#45 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:22:28 - Edytowany przez: EnterpriseJ
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

a tego nie wiedziałem
Eviva
Użytkownik
#46 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:23:37
Odpowiedz 
biter

Romulanie w ENT to był poważny burak, a w ST XI ten smaczny buraczek powtórzą. Straciłam wiarę, nadzieję i miłość.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#47 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:23:51 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
a na marginesie to co romulanie robię w pre Tosie jak przez 100 lat siedzieli w swoim imperium obrażeni na federacje?? chyba ze romkowie sie w czasie cofneli...

Eviva

Romulanie w ENT

ale nikt ich nie widział z ludzi, widzieli tylko statek, a to nie gzech
EnterpriseJ
Użytkownik
#48 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:25:42
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

akcja ENT dzieje się ponad 100 lat przed TOSem
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#49 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:27:03 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
EnterpriseJ

akcja ENT dzieje się ponad 100 lat przed TOSem

dokładnie przed wojna z Romulanami. A ich obecność w ENTku jest w ówczesnej sytuacji geopolitycznej sprawą normalną.
Eviva
Użytkownik
#50 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:35:02
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
ale nikt ich nie widział z ludzi, widzieli tylko statek, a to nie gzech

Ano nie grzech, racja. Tylko że w ST XI bądzie ich widać, że tak powiem, pysk w pysk. I co z tym zrobić, a?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#51 - Wysłana: 14 Lis 2008 19:37:11
Odpowiedz 
Eviva

ale ty droga Towarzyszko pisałaś że Romulanie w ENT to był poważny burak, a ja argumentuje ze jednak nie burak a dobra robatoa panów B&B ( przynajmniej w tym aspekcie)

a to ze są w STXI to już ćwikła z chrzanem
biter
Użytkownik
#52 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:09:26
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Eviva
EnterpriseJ

W odcinku którego tytułu nie pomnę, gdy Kirk po raz pierwszy widzi na oczy Romulan pada zdanie brzmiące mniej więcej tak: "Technologia z czasów Wojny nie pozwalała na zobaczenie przeciwnika" Wcześniej było zdziwienie wyglądem Romków i zdanie Spocka że to możliwe że są spokrewnieni. Właśnie na tym zdaniu opieram największego Buraka ENT: Rozmowy na Ekranie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#53 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:13:02 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
biter

Właśnie na tym zdaniu opieram największego Buraka ENT: Rozmowy na Ekranie.

w którym odcinku etnka romulanie widza ziemian i na odwrót,?? rozmawiali tylko przez tzw radio, w tym odcinku z miną ( nawet topola nie wiedziała że to romulanie) i z tym pojazdem, W entku ziemianie nigdy nie widzieli Romulan
EnterpriseJ
Użytkownik
#54 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:15:28
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

zgadza się;a zrozumieli sie tylko dzięki Hoshi która przetłumaczyła ich język
ale Wolkanie ich chyba widzieli?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#55 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:17:56 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
ale Wolkanie ich chyba widzieli?

tylko V`lar który pracował dla Tal`shiar, jedyny volkanin który widzał wtedy romulanina
EnterpriseJ
Użytkownik
#56 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:20:33 - Edytowany przez: EnterpriseJ
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

jedyny znany.natomiast nie wiadomo ilu jeszcze Wolkan widziało Romulan.aha i skąd wiesz że to było Tal'Shiar.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#57 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:22:15
Odpowiedz 
EnterpriseJ

natomiast nie wiadomo ilu jeszcze Wolkan widziało Romulan.

a ilu przeżyło to spotkanie.?? A na poważnie to Romulanie tak bardzo w oczy nie chcieli się rzucać.
Eviva
Użytkownik
#58 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:31:31
Odpowiedz 
Mnie interesuje co innego. W TOS Romulanie sa bardziej "ludzcy", Klingoni też. W ENT sa raczej TNGowscy, tak jedni, jak drudzy. O ile różnice w wyglądzie Klingonów wyjasniono, o tyle Romulan potraktowano po macoszemu. Czemu to?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#59 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:33:41
Odpowiedz 
Eviva

O ile różnice w wyglądzie Klingonów wyjasniono, o tyle Romulan potraktowano po macoszemu. Czemu to?

po prostu nie starczyło czasu, trzeba było zamknąć kramik ENT.
Delta
Użytkownik
#60 - Wysłana: 14 Lis 2008 20:46:04
Odpowiedz 
Eviva
O ile różnice w wyglądzie Klingonów wyjasniono, o tyle Romulan potraktowano po macoszemu. Czemu to?

A tego niestety nie wyjaśniono. Liczyłem, że zrobi to Entek, ale Manny Coto już niestety nie zdążył.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / USS Kelvin

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!