USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / pierwsze zdjęcia z filmu STAR TREK !!!!
 Strona:  ««  1  2  3  ...  10  11  12  13  14  15  16 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#451 - Wysłana: 15 Lis 2008 12:50:10
Odpowiedz 
Domko

Lubie absurd jako pomysł na komedię. Moją ulubioną jest "Kacza zupa" z braćmi Marx, co dobitnie pokazuje, jak pokręcone jest moje poczucie humoru. Mama dla przykładu nie rozumie, ani o co tam chodzi, ani z czego ja tak ryczę.No ale mama jest całkiem normalna .
Pah Wraith
Użytkownik
#452 - Wysłana: 15 Lis 2008 12:52:53
Odpowiedz 
biter
O ile twojego Volkana cenię wysoko to intuicji nienawidzę.

bo to kobieca intuicja jest
biter
Użytkownik
#453 - Wysłana: 15 Lis 2008 13:10:24
Odpowiedz 
bo to kobieca intuicja jest

a nie wygląda
Domko
Użytkownik
#454 - Wysłana: 15 Lis 2008 13:20:25
Odpowiedz 
Lubie absurd jako pomysł na komedię. Moją ulubioną jest "Kacza zupa" z braćmi Marx, co dobitnie pokazuje, jak pokręcone jest moje poczucie humoru. Mama dla przykładu nie rozumie, ani o co tam chodzi, ani z czego ja tak ryczę.No ale mama jest całkiem normalna

Ja też lubię absurdalny humor. Zobacz sobie 6-odcinkowy serial "Police Squad" - nawiasem mówiąc pierwowzór do filmów "Naga broń" (serial lepszy od tych filmów jest) - aktualnie jestem na etapie oglądania. Poziom absurdu tam jest olbrzymi.

U mnie mama też lubi taki absurd, więc to rodzinne.
Delta
Użytkownik
#455 - Wysłana: 15 Lis 2008 16:52:44 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Domko
Dla odreagowania trailera słucham teraz muzyki z TMP.

Ty też? Puszczałem ten soundtrack trzy razy w ciągu ostatnich kilku dni. Za każdym razem zastanawiając się jaką zarazę puszczą jako soundtrack nowego filmu. Cóż jak to waterhouse mówi: "idzie nowe". Więc nie zdziwię się jak to będzie jakiś hip hop czy inny gangsta rap.
IcemanMC
Użytkownik
#456 - Wysłana: 15 Lis 2008 16:59:55
Odpowiedz 
Dla odreagowania trailera słucham teraz muzyki z TMP

Ja dla relaksu słucham soundtracka z STVI. Zajedwabisty
kordian
Użytkownik
#457 - Wysłana: 15 Lis 2008 17:05:16
Odpowiedz 
ST VI w ogóle jest zajebisty

A i strzelają, i się sexują, i po mordach piorą no i oczywiście dobro ze złem walczy i wygrywa
Delta
Użytkownik
#458 - Wysłana: 15 Lis 2008 17:55:23
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#459 - Wysłana: 15 Lis 2008 18:00:23 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Delta

to se newrati pane havranek

Po tym trailerze ( z szóstej części) wiem co się spodziewać w filmie, przynajmniej wiem jaki jest wątek główny, a w tym łubudubu achach, .....
Eviva
Użytkownik
#460 - Wysłana: 6 Gru 2008 20:53:54
Odpowiedz 
Kolejna fotka nowego Spocka - a czy zachęcająca, to już kwestia gustu. To tak, jak w stareńkim dowcipie.

- Ożeniłem się tydzień temu
- I jak twoja żona? Ładna?
- Rzecz gustu. Mnie się nie podoba.

Strona:  ««  1  2  3  ...  10  11  12  13  14  15  16 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / pierwsze zdjęcia z filmu STAR TREK !!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!