USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Mav
Użytkownik
#1291 - Wysłana: 24 Cze 2009 21:13:38 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Darnok:
A masz w PC napęd Blu-Ray? :>

Nie mam, ale mogę ściągnąć całą zawartość z internetu :P A tak na serio, to na pewno będzie taka sama wersja na dvd.... jednak ta jakoś blu-ray robi wrażenie
Q__
Moderator
#1292 - Wysłana: 6 Lip 2009 15:20:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#1293 - Wysłana: 6 Lip 2009 15:23:49
Odpowiedz 
Q__

a nie wiesz czasem, o Wszechwiedzący, kiedy ukaże się polski przekład?
Q__
Moderator
#1294 - Wysłana: 6 Lip 2009 15:37:40
Odpowiedz 
Eviva

Niestety nie.
Dragon
Użytkownik
#1295 - Wysłana: 17 Wrz 2009 12:35:02
Odpowiedz 
Wiadomo już coś więcej o 12 części.
Troche informacji o dwunastce
Q__
Moderator
#1296 - Wysłana: 24 Lut 2010 08:15:18
Odpowiedz 
Dragon:
Wiadomo już coś więcej o 12 części.

W sumie a'propos: o różnicach nowej linii czasu w stosunku do starej:
http://popculturezoo.com/archives/2529
Picard
Użytkownik
#1297 - Wysłana: 30 Cze 2010 16:05:51
Odpowiedz 
A tu jest news tłumaczący czemu fani prawdziwego Star Treka nie znoszą tego filmu z http://startrekxisucks.blogspot.com/ :
The most common comment I get from a critic is "Thank you for letting me know there are others out there who hated this movie." Why do people feel this way? Not 'why' do they hate it, but why feel a need to 'know' they are not alone? A lot of people hated 'THE MUMMY RETURNS' and they didn't care much about whether people like them existed... Aha...this is very different isn't it? Star Trek means more to people than a couple movies and a TV series. Star Trek is many things, and one of them is that it is an artistic expression of various philosophical principles, ideas, and even emotional ones as well. Some greedy movie moguls took something that meant something to millions of people and turned it upside-down and inside-out, and made a kind of mockery of it. (And mocked those original fans).
Q__
Moderator
#1298 - Wysłana: 18 Cze 2011 18:07:41
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#1299 - Wysłana: 13 Lip 2011 14:39:34
Odpowiedz 
Chris Pine może zostać nowym Robocopem

Chris Pine znalazł się na szczycie listy potencjalnych kandydatów do głównej roli w remake'u "Robocopa", który szykuje wytwórnia MGM.

Jeszcze w kwietniu z rolą wiązano takie nazwiska jak Tom Cruise, Johnny Depp i Keanu Reeves, jednak teraz najwyraźniej postawiono na kogoś młodszego. Pine nie otrzymał jednak jeszcze oficjalnej oferty.

Nowego "Robocopa" wyreżyseruje José Padilha, twórca "Elitarnych". Scenariuszem zajmuje się Joshua Zetumer . Nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia, ale jeżeli Pine dostanie rolę to nieprędko, bowiem aktor najprawdopodobniej jesienią rozpocznie zdjęcia do sequela "Star Treka".

Premiera "Robocopa" jest planowana na 2013 rok.

za hatak.pl

Wieści około trekowe.
MarcinK
Użytkownik
#1300 - Wysłana: 13 Lip 2011 14:46:18
Odpowiedz 
mozg_kl2:
w remake'u "Robocopa"

I ten film chcą popsuć?
Elaan
Użytkownik
#1301 - Wysłana: 13 Lip 2011 14:50:56
Odpowiedz 
MarcinK:
I ten film chcą popsuć?

Świetnie ! Może znajdą lepszego Kirka do ST XII , skoro Pine będzie zajęty ?
Eviva
Użytkownik
#1302 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:02:08
Odpowiedz 
Dajcie mi łuk, ja się zastrzelę...
Q__
Moderator
#1303 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:08:51
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Świetnie ! Może znajdą lepszego Kirka do ST XII , skoro Pine będzie zajęty ?

Powtórzę jak mantrę, że całą "mostkową" obsadę XI akceptuję poza Pine'm właśnie (i może Yelchinem). Wolałbym już w tej roli zobaczyć Cawley'a, któy owszem do Shatnera niepodobny, ale w jakiś przedziwny sposób umie być Kirkiem. Pine nie umie.
Eviva
Użytkownik
#1304 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:11:26
Odpowiedz 
Q__:
Wolałbym już w tej roli zobaczyć Cawley'a, któy owszem do Shatnera niepodobny, ale w jakiś przedziwny sposób umie być Kirkiem. Pine nie umie.

Ciekawe, czemu zatem sam Shatner go zaakceptował
MarcinK
Użytkownik
#1305 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:30:36
Odpowiedz 
Elaan:
Świetnie !

Nie zgodzę się. Robocop jest świetnym filmem i nie potrzebuje Remake.
Elaan:
Może znajdą lepszego Kirka do ST XII , skoro Pine będzie zajęty ?

Tak i z Kirkiem będzie jak z batmanem w filmach z lat 90-tych że praktycznie w każdym filmie grał go inny aktor
Eviva:

Dali mu jakieś dopalacze i zaczął bredzić?
Elaan
Użytkownik
#1306 - Wysłana: 13 Lip 2011 17:43:27 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:

Właśnie , czemu ? Pine nie pasuje moim zdaniem na Kirka, choć nie drażni mnie aż tak jak aktor próbujący grać Scotty`ego - jego nie potrafię zaakceptować .
Natomiast Yelchin bardzo dobrze gra Chekova .
Q__
Moderator
#1307 - Wysłana: 13 Lip 2011 18:02:36
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
nie drażni mnie aż tak jak aktor próbujący grać Scotty`ego - jego nie potrafię zaakceptować

Początkowo jest to postac dość żałosna, ale zobacz jak się zmienia odkąd trafia na Enterprise i przywdziewa czerwoną bluzę. Wtedy z nagła przepoczwarza się w świetną imitację Doohana.
Elaan
Użytkownik
#1308 - Wysłana: 13 Lip 2011 18:08:16
Odpowiedz 
Q__:
zobacz jak się zmienia odkąd trafia na Enterprise i przywdziewa czerwoną bluzę.

Musiałabym jeszcze raz obejrzeć " jedenastkę " - może to przeoczyłam ?
Niestety, moją płytkę z Blu-ray`em straciłam chyba bezpowrotnie .
Eviva
Użytkownik
#1309 - Wysłana: 13 Lip 2011 18:48:30
Odpowiedz 
Elaan

Ogromnie mi przykro z tego powodu - a co, pożyczyłaś i nie oddali?
Elaan
Użytkownik
#1310 - Wysłana: 13 Lip 2011 20:01:05
Odpowiedz 
Eviva:
a co, pożyczyłaś i nie oddali?

Nawet gdybym chciała nie miałabym komu pożyczyć Treka .
Na 100% jest gdzieś w domu, ale jeszcze nie dopadłam odpowiedzialnych za to ubożąt .
Eviva
Użytkownik
#1311 - Wysłana: 13 Lip 2011 20:06:35
Odpowiedz 
Elaan

Aaa, diabeł ogonem nakrył BTW, sprawę tego ogona świetnie kiedyś wyjaśnił Janusz Zajdel.
Q__
Moderator
#1312 - Wysłana: 13 Lip 2011 21:14:51
Odpowiedz 
Elaan

BTW. Wiesz, że jako posiadaczka legalnej wersji możesz bezkarnie ściagnąc/ogladać do woli "pirata"?
Elaan
Użytkownik
#1313 - Wysłana: 13 Lip 2011 21:52:47
Odpowiedz 
Q__:
Wiesz, że jako posiadaczka legalnej wersji możesz bezkarnie ściagnąc/ogladać do woli "pirata"?

Coś o tym słyszałam, ale jakżze niezrozumiała i niezbadana jest logika prawa .
mozg_kl2
Użytkownik
#1314 - Wysłana: 18 Lip 2011 07:36:19
Odpowiedz 
Nie tylko Pine gra w remake starych filmów. Do niego dołaczył Karl Urban vel neoMcCoy

Sędzia Dredd na nowym zdjęciu

Zobacz Karla Urbana w roli Sędziego Dredda w nowej, mrocznej ekranizacji popularnego komksu w reżyserii Pete'a Travisa.

W obsadize są także Lena Headey ("Gra o tron") w roli głównego przeciwnika Dredda oraz Olivia Thirlby. Film ma być brutalny z kategorią wiekową R.

"Ważną sprawą jeśli chodzi o Dredda jest to, że to fantastyczny komiks, który został 20 lat temu spaprany w kinie. Chcemy zrobić z tego bardzo mroczny, brutalny i realistyczny film z kategorią wiekową R o Dreddzie w Megacity. Nie będzie zdejmować swojego hełmu. Jego motor będzie sprawiał wrażenie rzeczywistego. Będzie bić ludzi i będzie to rzeczywiste wrażenie. Nastąpiła zmiana w filmach na podstawie komiksów. Kiedyś nie traktowane ich poważnie, dziś jest inaczej" - mówi producent.

Jak Wam się podoba?

za hatak.pl

http://1.fwcdn.pl/an/49468/25342.$.jpg
Eviva
Użytkownik
#1315 - Wysłana: 18 Lip 2011 08:17:32
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Jak Wam się podoba?

Mniejwięcej tak jak Constitution 102 "Rudy", na którego fotelu dowodzenia siedzi J-23 i zastanawia się, jak wywołał II wojnę światową :/
Elaan
Użytkownik
#1316 - Wysłana: 18 Lip 2011 16:01:40
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Jak Wam się podoba?

Podobał mi się [ mimo fryzury ] w Kronikach Riddicka .
Ale to ?
Szkoda jego talentu na coś takiego .
mozg_kl2
Użytkownik
#1317 - Wysłana: 18 Lip 2011 17:45:57
Odpowiedz 
Elaan:
Ale to ?
Szkoda jego talentu na coś takiego .

Bo?Nie bardzo rozumiem tego typu komentarz. Tzn. Według Ciebie w czym ma grać? Tylko w dramatach psychologicznych z głębia rowu mariańskiego?
Elaan
Użytkownik
#1318 - Wysłana: 18 Lip 2011 19:01:51
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Według Ciebie w czym ma grać?

Raczej w czym szkoda go będzie oglądać .
Dla pieniędzy może zagrać, oczywiście - podobnie jak William Baldwin zagrał w Cieniu, a Billy Zane w Fantomie, tyle tylko, że nie są to ciekawe pozycje w ich filmografiach i podobnie będzie także w przypadku Karla Urbana .
mozg_kl2
Użytkownik
#1319 - Wysłana: 18 Lip 2011 19:06:30
Odpowiedz 
Elaan:
Raczej w czym szkoda go będzie oglądać .

Ja oglądne, bardzo chętnie.

Elaan:
Dla pieniędzy może zagrać, oczywiście

Wkońcu to jego zawód.
Q__
Moderator
#1320 - Wysłana: 12 Sty 2012 07:49:22
Odpowiedz 
Stary, ale nie linkowany, wywiad - J.J Abrams: oczywiście o "jedenastce", lecz także o Galaxy Quest, SW i tribblach:
http://herocomplex.latimes.com/2009/01/29/star-tre k-direc/
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!