USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#91 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:47:36
Odpowiedz 
biter

Wystarczy to, co już powiedziałeś - mam pewne pojecie o tym, jak wyglądają tak zwane "męskie rozmowy". Poza tym - skąd wiesz, czy jej nie spotka? W Carbon Creek byli, może i miedzy nami się szwendają? Dasz głowę, ze nie?
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 7 Sty 2009 09:04:47
Odpowiedz 
O tym jacy będą "odmłodzein" Kirk i Spock.
http://www.startrek.pl/article.php?sid=686

Eviva, współpraca z Toba to czysta przyjemność.
Eviva
Użytkownik
#93 - Wysłana: 7 Sty 2009 14:24:01
Odpowiedz 
Q__

Powiedzmy, że jest bardziej owocna niż wielka, większa lub największa kłótnia. Concordia magna res crescens, discordia magna res descens, czy tak jakoś. Łaciny uczyłam się w czasach bezgrzesznej młodości i już mi zardzewiała. W każdym razie, jak stoi u Edmunda Rostanda "Kto to zrozumiał, niech z tego skorzysta", czyli i tak każdy wie, o co mi chodzi. Żebym to tak ja sama potrafiła czasem zastosować to w praktyce, byłoby nieźle.
biter
Użytkownik
#94 - Wysłana: 7 Sty 2009 16:57:30
Odpowiedz 
Ten wywiad mogę skomentować tylko w jeden sposób. Niezależnie od wyników pracy Kolegi neoKirka i kolego neoSpocka to wiadome jest jedno: Quinto starał się by jego Spock miał jakieś powiązanie z tym co przedstawił sobą Nimoy w latach 70-80 natomiast Pain miał to wszystko gdzieś. Efekt będzie taki, trekerzy którzy przeczytają ten artykuł wybaczą Quinto jeśli skopie Spocka, bo się chłopak starał. neoKirkowi zaś cytując kolegę FederacyjneMSZ"urwą Warp", i tyle z tego będzie miał.
Q__
Moderator
#95 - Wysłana: 7 Sty 2009 18:55:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Żebym to tak ja sama potrafiła czasem zastosować to w praktyce, byłoby nieźle.

Trzeba próbować.

biter

neoKirkowi zaś cytując kolegę FederacyjneMSZ"urwą Warp", i tyle z tego będzie miał.

Chyba, że ich porwie swoja interpretacja tej postaci (w co zresztą niezbyt - prawdę mówiac - wierzę).
Eviva
Użytkownik
#96 - Wysłana: 7 Sty 2009 19:04:46
Odpowiedz 
Jedno co jest całkowicie pewne - chłopak piękny dwudziestoletni to zupełnie inna istota niz szpetny czterdziestoletni. Kirk chorąży mógł diametralnie różnić się od kapitana Kirka - problem jedynie w tym, czy przekona widzów do tego punktu widzenia i czy zmusi ich, by go polubili. W co, za przykładem Q_, ośmielam się szczerze wątpić, choć mogę się mylić co do nowych widzów, którzy jeszcze Treka nie wąchali. Tacy mogą stwierdzić, że chłopak jest boski, no bo faktycznie, jest na czym oko zawiesić... gdy nie widziało się oryginału...
Queerbot
Użytkownik
#97 - Wysłana: 7 Sty 2009 20:57:25
Odpowiedz 

No, oryginał fajny jest.
Eviva
Użytkownik
#98 - Wysłana: 7 Sty 2009 21:15:20 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Queerbot

Myślę o oryginale z czasów TOS, panie Wielce Złośliwy

Queerbot
Użytkownik
#99 - Wysłana: 7 Sty 2009 21:17:42 - Edytowany przez: Queerbot
Odpowiedz 
O boże, ale zdjęcie wybrałaś

Swoją drogą zauważyliście podobieństwo oryginała z czasów TOS i Janeway? Fizycznie są bardzo podobni, mają praktycznie takie sam twarze, miny.
Eviva
Użytkownik
#100 - Wysłana: 7 Sty 2009 21:20:28
Odpowiedz 
Queerbot

Tylko to zdjęcie chciało mi "wejść" na stronę, inne nie wiedzieć czemu nie chciały Tak czy siak, różnicę chyba widać, nie?
biter
Użytkownik
#101 - Wysłana: 7 Sty 2009 21:20:38
Odpowiedz 
Eviva

Ten z współczesnego zdjęcia też ma swój urok. Nie możesz zaprzeczyć. mi się podoba. Dolny jest za bardzo wymuskany, wybrałaś fatalne zdjęcie. Nie oddaje całości jego osoby.
Eviva
Użytkownik
#102 - Wysłana: 7 Sty 2009 21:22:50 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter

Patrzymy z różnych płaszczyzn postrzegania . A dla Twej wiadomości: czemu wymuskany to źle? Wiedz, że naogół kobiety lubią facetów, którzy są zadbani. Nie obszarpani, zarośnięci, brudni i z tłustymi strąkami wokół twarzy.
Q__
Moderator
#103 - Wysłana: 7 Sty 2009 23:13:06
Odpowiedz 
Hehe cudze chwalicie, swego nie znacie:

Madame Picard
Moderator
#104 - Wysłana: 8 Sty 2009 10:52:34
Odpowiedz 
Q__

Dziękujemy i prosimy o jeszcze .
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 8 Sty 2009 12:51:28
Odpowiedz 
Madame Picard

W layoutach stronyy jest tylko jeszcze to:

Zresztą ja wolę takie widoki:
Domko
Użytkownik
#106 - Wysłana: 8 Sty 2009 13:04:25
Odpowiedz 
A ja takie (choć to akurat nie jest najlepsze zdjęcie):

P.S. Musiałem się wtrynić do tematu.
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 8 Sty 2009 13:19:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
No to jeszcze jeden z moich ulubionych widoczków:

(Dla ciekawych: by zobaczyć pełną listę layoutów trzeba wpisać w Google:
site:www.startrek.pl/images/layout/
i wybrać opcję szukanie obrazów.)

A teraz wracajmy do tematu. Młody Kirk z urody nawet przypomina (na ile się znam na męskiej urodzie) "prawdziwego" Kirka z pierwszej z linkowanych fotek. Więcej trudno mi powiedzieć na podstawie tak skąpych danych. Za to Quinto (też po skąpych danych oceniam) chyba wczuł się w rolę Spocka doskonale. Coś mi się zdaje, że nawet jeśli sam film będzie kiepski, on będzie jego mocnym punktem.

ps. zaglądajcie na stronę główną, często zamieszczamy z Kolegą Magistrem, nowe informacje, ostatnio głównie związane z ST XI właśnie.
Eviva
Użytkownik
#108 - Wysłana: 8 Sty 2009 14:41:49
Odpowiedz 
A premiera dokładnie za pięć miesięcy, Bracia i Siostry w Treku.
biter
Użytkownik
#109 - Wysłana: 8 Sty 2009 17:37:53
Odpowiedz 
Q__
Domko

To ja gustuje w guście Q bardziej.

Coś mi się zdaje, że nawet jeśli sam film będzie kiepski, on będzie jego mocnym punktem.

Równie nabieram takiego przekonania no chyba że te wszystkie wywiady to czcze przechwałki Quinto to wtedy będe bardzo ale to bardzo zły.

aglądajcie na stronę główną, często zamieszczamy z Kolegą Magistrem, nowe informacje, ostatnio głównie związane z ST XI właśnie.

Wole nie narażać mojego układu nerwowego na przeciążenia. Zawał serca ani apopleksja nie są mi miłe...
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 8 Sty 2009 17:54:41
Odpowiedz 
biter

no chyba że te wszystkie wywiady to czcze przechwałki Quinto

Sądząc po zdjęciach i trailerze bardzo się stara. Zresztą wogóle widać, że sporo aktorów stara się naśladować charakterystyczne miny/pozy poprzedników.
biter
Użytkownik
#111 - Wysłana: 8 Sty 2009 18:04:08
Odpowiedz 
Zresztą wogóle widać, że sporo aktorów stara się naśladować charakterystyczne miny/pozy poprzedników.

Oprócz neoKirka który oficjalnie przyznał ze nie zapoznał sie z Kanonem... Mnie interesuje jak poradzi sobie Karl Urban, wszak Leonard McCoy też był specyficzną postacią i ciężko będzie zagrać go tak by nie zatracić tej McCoizmu i jednocześnie nie przesadzić w drugą stronę. Wszyscy skupiają się w wywiadach na Spocku i Kirku a to McCoy i jego cięte komentarze budował atmosferę. Jego relacje ze Spockiem i cienty język znacznie bardziej zachęcały mnie do oglądania oryginalnego Treka niźli cała reszta.

Scotty może być postacią zmarginalizowaną ze względu na pełnioną funkcję ale nasz doktorek był obecny w większej liczbie zwiadów niż Spock a jego komentarze względem Spocka w TMP stały się Legendą.
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 8 Sty 2009 18:13:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

Mnie interesuje jak poradzi sobie Karl Urban, wszak Leonard McCoy też był specyficzną postacią i ciężko będzie zagrać go tak by nie zatracić tej McCoizmu

Sposób poruszania i pozy poprzednika naśladował bezbłędnie. I na fotkach, i w trailerze.

ps. kluczową postacia filmu bedzie chyba jednak Spock w dwóch osobach, to na nim będzie wszak spoczywał ciężar prostowania linii czasu...
Eviva
Użytkownik
#113 - Wysłana: 8 Sty 2009 18:39:53
Odpowiedz 
Kluczową postacią filmu... żeby tylko ten klucz nie okazał się wytrychem. Jakoś zetknięcie starego Spocka i młodego Spocka pachnie mi Witkacym, u którego na pogrzebie Matki, gdy jej syn rozpacza obok trumny, pojawia się ta sama Matka, tylko młodsza o trzydzieści lat, a w dodatku... w ciąży, z tymże rozpaczającym synem. Może właśnie znajomość twórczości Witkacego przeszkadza mi w pełnym cieszeniu się na coraz bliższą premierę.
Darklighter
Użytkownik
#114 - Wysłana: 9 Sty 2009 12:30:34
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#115 - Wysłana: 9 Sty 2009 14:04:24
Odpowiedz 
Darklighter

Ciekawe... Jeśli Eviva ma ochotę przetłumaczyć, to z chęcią zamieszczę.
Eviva
Użytkownik
#116 - Wysłana: 9 Sty 2009 14:12:47
Odpowiedz 
-A Eviva nawet już przetłumaczyła - zyg, zyg, marcheweczka. Dostaniesz jeszcze dziś.
Q__
Moderator
#117 - Wysłana: 9 Sty 2009 15:07:01
Odpowiedz 
Eviva

To jutro się ukaże.
biter
Użytkownik
#118 - Wysłana: 9 Sty 2009 15:13:36
Odpowiedz 
Q__
Eviva

Gdyby tak współpracowali polscy politycy to byli byśmy potęgą.
Q__
Moderator
#119 - Wysłana: 9 Sty 2009 15:16:05
Odpowiedz 
biter

Gdyby tak współpracowali polscy politycy to byli byśmy potęgą.

Gdybyście i Ty, i w/w politycy produkowali mniej pustosłowia - tym bardziej.
piter555
Użytkownik
#120 - Wysłana: 21 Sty 2009 18:50:01
Odpowiedz 
Oby tylko film dobrze zrobili. Byłbym w 7 niebie gdyby zrobili serial. Bo tak będę miał co oglądać.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!