USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#61 - Wysłana: 29 Gru 2008 15:35:34 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter
Jako film TeenSciFi napewno będzie niezły ale nie ST

No to, to wiadomo. Jednak jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Niestety, nie bardzo mamy wybór. To jak z bliźnimi, tez się ich nie wybiera, musimy brać, jak leci i polubić.
biter
Użytkownik
#62 - Wysłana: 29 Gru 2008 16:55:04
Odpowiedz 
Eviva

I pomyśleć że nie tak dawno postulowałem nakręcenie serialu Star Trek: Romulan War. chyba powinienem pójść na kolanach w miejsce wystrzelenia prochów GR.
Eviva
Użytkownik
#63 - Wysłana: 29 Gru 2008 18:17:04
Odpowiedz 
biter
chyba powinienem pójść na kolanach w miejsce wystrzelenia prochów GR.

Daleko musiałbyś iść. Może wystarczy odmawianie aktów strzelistych przed portretem Mistrza i bicie czołem w podłogę?
biter
Użytkownik
#64 - Wysłana: 30 Gru 2008 12:02:13
Odpowiedz 
Dzisiejsza Plejada.pl :

STAR TREK
Początkowo traktowaliśmy ten film jak wszystkie wcześniejsze pełnometrażowe "Star Treki", czyli produkcję adresowaną do fanów serialu. Jednak imponujący zwiastun oraz osoba reżysera J.J. Abramsa – autora m.in. kultowych "Zagubionych" – dają nadzieję na solidne, wypełnione niezłymi efektami specjalnymi kino dla każdego.

dla ciekawych lista 12 filmów na które warto pójść w 2009 roku: http://www.plejada.pl/2,13979,news,1,1,na_co_do_ki na_w_roku_2009,artykul.html

Osobiście jak zawsze idę na Quentina, to mój Bóg.
kanna
Użytkownik
#65 - Wysłana: 30 Gru 2008 12:13:10
Odpowiedz 
Harry Potter i książę Półkrwi... jak pewnie to obejrzę.
Dragon
Użytkownik
#66 - Wysłana: 30 Gru 2008 13:01:58
Odpowiedz 
Ja czekam na:
POTWORY KONTRA OBCY
TERMINATOR: OCALENIE (jestem sceptyczny ale czekam)
STAR TREK(jw, ale bardziej)
niw wymienione w plejadzie ale czekam też na
GI JOE
Eviva
Użytkownik
#67 - Wysłana: 30 Gru 2008 14:05:51
Odpowiedz 
Dragon

Co za pech, że mieszkamy w różnych miastach, miałabym z kim chodzić.
EnterpriseJ
Użytkownik
#68 - Wysłana: 31 Gru 2008 08:51:22
Odpowiedz 
biter
Użytkownik
#69 - Wysłana: 31 Gru 2008 11:32:12
Odpowiedz 
W tej rozdzielczości robią tak samo fatalne ważenie jeśli nie gorsze... ta głębia szczegółów.

No dobrze żeby nie być nieugiętym krytykiem to Spock zyskał na ostatnim zdjęciu u mnie z 2/10 wskoczył 3.5/10 przy zaokrąglaniu do góry 4
Madame Picard
Moderator
#70 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:04:36
Odpowiedz 
Żeście się tego Spocka czepili, no...
Jak dla mnie, to jeden z najlepszych punktów nowego filmu. Ten Spock jest po prostu śliczny: te uszka, ta grzywka, to spojrzenie... Mrrrau!
kanna
Użytkownik
#71 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:11:45 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Madame Picard

pogrążasz się... troche godnosci, kobieto
biter
Użytkownik
#72 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:12:44
Odpowiedz 
Madame Picard

Nigdy nie zrozumiem kobiet. On wygląda jak z muzeum figur woskowych. Mogli zatrudnić charakteryzatora z ENT tam Volkanie wyglądali tak że dało się na nich patrzeć a nie jak rodzaj męski pozbawiony możliwości prokreacyjno sensualistycznych potocznie określany słowem zaczynającym się na "C" po czym następują 4 kolejne litery.
Madame Picard
Moderator
#73 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:26:03
Odpowiedz 
kanna

No co ja poradzę, że Wolkanie są tacy seksowni...

biter

Ten Spock jest bardziej męski niż cała reszta abramsowej obsady razem wzięta; włączając w to Kirka-ulizanego-studencika .
biter
Użytkownik
#74 - Wysłana: 31 Gru 2008 13:36:02
Odpowiedz 
Madame Picard

Niż Abramowskiej obsady na pewno ale co ja poradzę że istota która oceniam 3.5/10 jest najmocniejszym punktem personalnym filmu. to świadczy o obsadzie...

Gdyby Nimoy miał tyle godności by sie w ten projekt nie pchać to na widok tego Spocka powinien zejść na zawał. (No to Eviva mnie zabije na TrekSferze).
Gdyby GR miał grób to by sie w nim przewrócił.
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:20:59
Odpowiedz 
biter

Jeśli Twoja wypowiedź ma znaczyć, że Nimoy nie ma godności, to lepiej przed Treksfera spisz testament i zamów trumienkę.
Możesz mnie chamem zwać
Możesz mi w mordę dać
Lecz od Nimoya won, bo krew sie może lać.

A co do GR, to i tak w Piekle zrobili z niego wentylator, jeden czy drugi obrót więcej już mu nie zaszkodzi.
biter
Użytkownik
#76 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:24:29
Odpowiedz 
Eviva

Wole Cyrograł i Urnienkę

A co do GR, to i tak w Piekle zrobili z niego wentylator, jeden czy drugi obrót więcej już mu nie zaszkodzi.

?
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:26:40
Odpowiedz 
biter
?

No bo jak obraca się za każdym razem, gdy ktos nabroi w świecie ST, to już podczas produkcji ENT^ musiał wirować z szybkością nadświetlną.
biter
Użytkownik
#78 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:37:42
Odpowiedz 
Eviva

no a niby od czego jest prędkość Warp
Madame Picard
Moderator
#79 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:45:34
Odpowiedz 
biter

Och, to Twoja ocena...
Ja bym powiedziała też, że jest bardziej męski niż nawet cała obsada TNG (włączając w to również Rikera, tak - a teraz przyjdzie kanna i skróci mnie o głowę ).

A Nimoy, o ile się nie mylę, wypowiadał się o Quinto bardzo pozytywnie.
Eviva
Użytkownik
#80 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:47:26
Odpowiedz 
Madame Picard

A jemu można ufać. Nie uwierze, że chwalił szczędłaka dlatego, ze Abrams mu tak kazał. Jeśli powiedział, że Quinto dobrze wywiązał się ze swego zadania, to znaczy, że tak było.
Madame Picard
Moderator
#81 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:54:23
Odpowiedz 
Eviva

Jeśli powiedział, że Quinto dobrze wywiązał się ze swego zadania, to znaczy, że tak było.
Amen. A szczędłak , nawet jeśli zagrał jak trzonek od kilofa, to przynajmniej wyglądać jakoś będzie .
Eviva
Użytkownik
#82 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:57:03
Odpowiedz 
Madame Picard

Powiedzmy, że wole starego Spocka... ale i ten nowy nie jest taki znowu zły. A jeśli okaże się dobrym aktorem, to z tym wyglądem stworzy najlepszą kreacje w nowym filmie.
kanna
Użytkownik
#83 - Wysłana: 31 Gru 2008 15:52:00
Odpowiedz 
Madame Picard
teraz przyjdzie kanna i skróci mnie o głowę ).

chyba - przez to cudowne namnożenie sesji na koniec roku - kanna Ci się z kesą pomysliła...
biter
Użytkownik
#84 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:59:44
Odpowiedz 

Co świadczy o Nimoyu...

A jemu można ufać. Nie uwierze, że chwalił szczędłaka dlatego, ze Abrams mu tak kazał.

powstrzymam się od komentarza.

przynajmniej wyglądać jakoś będzie .

Jakoś, napewno

Powiedzmy, że wole starego Spocka... ale i ten nowy nie jest taki znowu zły

Zgadzam się w pierwszej połowie.

A jeśli okaże się dobrym aktorem, to z tym wyglądem stworzy najlepszą kreacje w nowym filmie.

To to napewno i nie zaprzeczam.
Eviva
Użytkownik
#85 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:17:41
Odpowiedz 
biter

Biter, biter, czemuś taki bitter?
Lepiej być głupim z nadzieją niz bez nadziei niemądrym. Człowiek si.ę swobodniej czujeż
biter
Użytkownik
#86 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:21:45
Odpowiedz 
Biter, biter, czemuś taki bitter?

No i się wydało. Znalazłaś źródłosłów.
Eviva
Użytkownik
#87 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:25:03
Odpowiedz 
biter

Cóż, i mnie czasem trafi się coś wyniuchać. W rewanżu wyjaśniam, skąd wzięłam swój nick: z piosenki "Eviva Espagna", popularnej w czasach mego szczenięctwa. Szło wtedy słuchowisko satyryczne w radio, gdzie występowała niejaka Eviva, która tłumaczyła, że została nazwana tak właśnie na cześć tej piosenki - hymnu mistrzostw świata w piłce nożnej. No i tak mi się to spodobało, że aż sobie pożyczyłam.
biter
Użytkownik
#88 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:32:10
Odpowiedz 
Eviva

Powiedz to Federacyjnemu. zakocha się na miejscu
Eviva
Użytkownik
#89 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:34:10
Odpowiedz 
biter

Federacyjny ma już ukochaną - T'Pol, śliczną, spiczastouchą damę.
biter
Użytkownik
#90 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:44:36
Odpowiedz 
Eviva

Ale nie spotka jej na ulicy.... ponadto nie wiem co kocha bardziej, Volkanki czy Football. zreszta co do spiczastości Volkanek to wczoraj miałem z nim ciekawą rozmowę ale nie przytoczę.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / Wiadomości na temat ST XI

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!