USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
Autor Wiadomość
Lich
Użytkownik
#91 - Wysłana: 6 Maj 2007 19:40:11
Odpowiedz 
Wszystko fajnie, tylko czy ma być Uhura w tym nowym filmie? Bo jeśli tak to obawiam się że to będzie Halle Berry i nowy trek dostanie złotą malinę za jej grę;/
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 6 Maj 2007 20:38:33
Odpowiedz 
Lich

Wszystko fajnie, tylko czy ma być Uhura w tym nowym filmie? Bo jeśli tak to obawiam się że to będzie Halle Berry i nowy trek dostanie złotą malinę za jej grę

Jako Storm była przecież niezła (choć tę postać z komiksu X-Men lubię na tyle mocno, że żadna aktorka w tej roli nie zadowoli mnie w 100%...).
Lich
Użytkownik
#93 - Wysłana: 6 Maj 2007 21:18:30
Odpowiedz 
No jeśli będzie miała zagrać, a nie robić miny, to będzie źle (nawet rozbieranie jej nie wychodzi, vide "Prefect Stranger").
Oświećcie mnie o co chodzi z tym rebootem? Koniec kanonu? Publicznie zamordują Williama Schatnera?
Darklighter
Użytkownik
#94 - Wysłana: 6 Maj 2007 21:40:11
Odpowiedz 
Oświećcie mnie o co chodzi z tym rebootem? Koniec kanonu?

To coś jak IV RP. Wcześniej było źle (czyt. niespójnie, "odejście od ducha ST" itp.) - teraz to naprawimy. Potem się tylko ockną, że są nadal w III RP .
Lich
Użytkownik
#95 - Wysłana: 6 Maj 2007 22:01:12
Odpowiedz 
A jaśniej, łopatologicznie, ideowo?
Q__
Moderator
#96 - Wysłana: 6 Maj 2007 23:11:04
Odpowiedz 
Lich

Oświećcie mnie o co chodzi z tym rebootem? Koniec kanonu?

Niewykluczone.

Publicznie zamordują Williama Schatnera?

Przecież Kirka uśmiercono już w GEN.

A jaśniej, łopatologicznie, ideowo?

W Paramouncie uznali, że:
1. powstajacy latami kanoniczny Trek pełen jest luk i nieścisłości,
2. Trek zarówno jako wizja przyszłości, jak i od strony plastycznej mocno się postarzał (i nawet re-masterowanie jakiemu ostatnio poddano TOS nie ratuje sytuacji w 100%).

Zatem Paramount postanowił nakręcić nowocześniejszego i spójniejszego Treka od nowa, a co z tego wyjdzie zobaczymy jak mawiał Nikodem Dyzma...
Lich
Użytkownik
#97 - Wysłana: 7 Maj 2007 00:38:45
Odpowiedz 
Kiedy pisałem o publicznym mordzie miałem na myśli mord na realnej osobie, zabić Schatnera - "Nie ma już powrotu do starego treka, odwalcie się"- takie przesłanie do fanów.
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 7 Maj 2007 01:17:04
Odpowiedz 
Lich

"Nie ma już powrotu do starego treka, odwalcie się"- takie przesłanie do fanów

Noo nie, ile bym na Paramount nie narzekał, o mordercze skłonności Bermana & co. nie posądzam...
waterhouse
Moderator
#99 - Wysłana: 11 Maj 2007 14:08:43 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
http://gabekoerner.com/ent/ent_flyby_005_comp.mov

http://www.scifi-meshes.com/forums/3d-wips/24059-r eimagined-enterprise-further-progress.html

znalazłem takie ujęcie i model wykonane przez fana

myśle że gdyby w tym kierunku poszedł Paramount w "reimagingu"
nikt nie miałby pretensji :]
Domko
Użytkownik
#100 - Wysłana: 11 Maj 2007 14:54:57
Odpowiedz 
Zdecydowanie bym poparł taką przeróbkę Enterprise'a Kirka. Swoją drogą powinni byli taki zrobić w remasteringu TOS-a skoro i tak już zmieniali wygląd poszczególnych scen. Bo ten model co jest obecnie w remasterowanej wersji TOS-a jest dość słaby.
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 11 Maj 2007 15:20:10
Odpowiedz 
waterhouse

znalazłem takie ujęcie i model wykonane przez fana
myśle że gdyby w tym kierunku poszedł Paramount w "reimagingu"
nikt nie miałby pretensji :]

Owszem, bardzo ładnie to wyszło - zachowanie tradycyjnego kształtu, z jednoczesnym unowocześnieniem detali.
Pah Wraith
Użytkownik
#102 - Wysłana: 12 Maj 2007 14:18:30
Odpowiedz 
Jak już wcześniej waterhouse'owi pisałem - połaczenie najlepszych cech serialowego oryginału z redesignem z TMP z wykończeniem a la XXIV wiek
Q__
Moderator
#103 - Wysłana: 12 Maj 2007 14:28:47
Odpowiedz 
Pah Wraith

połaczenie najlepszych cech serialowego oryginału z redesignem z TMP z wykończeniem a la XXIV wiek

To wykończenie nawet jest chyba lekko za futurystyczne, stary Entek, a wygląda nowocześniej niż Galaxy. Wobec tego trzeba by i dokonać refitu Entka-D, a dla mnie byłaby to jednak profanacja...
waterhouse
Moderator
#104 - Wysłana: 12 Maj 2007 14:34:31 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
w XI nie bedzie chyba inaczej...dlatego reboot jest niezbedny :]
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 12 Maj 2007 14:38:22
Odpowiedz 
waterhouse

dlatego reboot jest niezbedny

I jak tu sie sprzeciwić, skor sam Roddenberry sie go domagał. Choć mi osobiście najbardziej by odpowiadał reboot w kierunku zbliżonym do najlepszych cech TMP, TNG i (tak) DS9... (Zbytnich eksperymentów, jako "beton" się boję...)
Slovaak
Użytkownik
#106 - Wysłana: 12 Maj 2007 20:55:53 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Zdecydowanie bym poparł taką przeróbkę Enterprise'a Kirka. Swoją drogą powinni byli taki zrobić w remasteringu TOS-a skoro i tak już zmieniali wygląd poszczególnych scen. Bo ten model co jest obecnie w remasterowanej wersji TOS-a jest dość słaby.

No sam nie wiem, chyba wole orginalnego Enterprise, moze nie wyglada jak super futurystyczna andromeda ale ma cos w sobie.

Model zrobiony przez fana tez jest ok, moze po za tym dodatkowym poszyciem w sekcji napedowej ale zeby zrezygnowac z orginału, ja bym nie chciał... chyba ze miałby to byc zupełnie inny TOS, moze cos o czym pisze Pah?

No obejzałem filmik, okret wydaje sie bardzo duzy, przez ta ilosc szczególików i male okienka, dobrze było by mu dodać wieżyczki takie jak na rysunku z poprzedniej strony (http://trekmovie.com/wp-content/uploads/TrekXI-En t.jpg)
Wtedy był by full wypas

Kurcze, chciałbym go zobaczyc w jakiejs przemyslanej akcji zbrojnej
Q__
Moderator
#107 - Wysłana: 12 Maj 2007 23:45:14
Odpowiedz 
Slovaak

chyba ze miałby to byc zupełnie inny TOS

waterhouse pokazał ten model właśnie pod kątem rebootu na potrzeby ST XI.

Kurcze, chciałbym go zobaczyc w jakiejs przemyslanej akcji zbrojnej

A ja tam nie chcę akcji zbrojnych w Treku. Dość ich w prawdziwym świecie...
Slovaak
Użytkownik
#108 - Wysłana: 12 Maj 2007 23:52:03 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
A ja tam nie chcę akcji zbrojnych w Treku. Dość ich w prawdziwym świecie...

Ja wole w filmach, gdzie jest sie z czego cieszyc a w prawdziwym swiecie to cóz, bitwa wielka ale zgineło 5k osób wiec jak tu pozytywne strony starcia widziec?

A co do tych wojen w prawdziwym swiecie to byc moze taka jest ludzka natura, okrutna i dążąca do dominacji...
Q__
Moderator
#109 - Wysłana: 12 Maj 2007 23:59:06
Odpowiedz 
Slovaak

Ja wole w filmach

Jest tyle świoetnych filmów/seriali o wojnach (także SF) czy Trek nie mozę pozostać inny?

A co do tych wojen w prawdziwym swiecie to byc moze taka jest ludzka natura, okrutna i dazoca do dominacji...

A w Treku właśnie podoba mi się, że natura tamtejszych ludzi (tych made by Roddenberry ) jest inna (aż do stopnia cukierkowatości zresztą). I niech tak zostanie.
Bashir
Moderator
#110 - Wysłana: 19 Cze 2007 15:51:22
Odpowiedz 
http://film.onet.pl/seriale/0,1556364,wiadomosc.ht ml

nowy serial będący kontynuacją ST XI ??? hmmm ???
Q__
Moderator
#111 - Wysłana: 19 Cze 2007 16:36:21
Odpowiedz 
Bashir

nowy serial będący kontynuacją ST XI ??? hmmm ???

Miejmy nadzieję, że po VOY'u i ENTku może być już tylko lepiej...
Picard
Użytkownik
#112 - Wysłana: 20 Cze 2007 12:09:04
Odpowiedz 
Oj, ludziska, czytaliscie:

,,TO MA SĘS !! TO WSPANIALE!! AL EPRZESTSZEGAM !! NOWY SERIAL MUSI SIE DZIAĆ

W OKRESIE GDZIE TRWA KONFLIKT Z GEN"HADAR! GDZI E PRZEPLATAJA SIE WONTKI Z TNG I DS-9, MOZE COŚ Z VOYAGERA...JEST TYLE MOŻLIWOŚCI...BORG NIE ZOSTAŁ POKONANY OSTATECZNIE...A WCIĄZ GROŹNY..POZA TYM JAK DO TEJ PORY FILMOWY FILM TO DLA MNIE STAR TREK : "FIRST CONTACT"...TUŻ ZA NIM.."NEMESIS"...NA NAJNOWSZA PRODUKCJE PRAWDZIWY FAN STAR TREKA NIE CZEKA BO CO GO OBCHODZA LOSY MŁODEGO KIRCKA?! ENTERPRISE E I JEGO ZĄŁOGA RZONDZA NADAL W GALAKTYCE..

jasiu_smietana@vp.pl, 19.06.2007 14:51"
Q__
Moderator
#113 - Wysłana: 20 Cze 2007 12:14:29
Odpowiedz 
Picard

Oj, ludziska, czytaliscie

Chyba ktuś se jaja robił

Ale z jednym zdaniem się zgadzam ENTERPRISE E I JEGO ZĄŁOGA RZONDZA NADAL W GALAKTYCE.. (choć napisałbym je trochę inaczej...)
Domko
Użytkownik
#114 - Wysłana: 20 Cze 2007 12:15:36
Odpowiedz 
Widzę, że jasiu_smietana nadal "grasuje" na Onecie.
waterhouse
Moderator
#115 - Wysłana: 20 Cze 2007 12:38:24 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
co do nowego serialu, to Orci nie powiedział nic konkrentego...

Orci said of a new TV show

I’m sure CBS is thinking about that,…that’s not [something] we’re thinking about. We’re just thinking about the movie. Certainly, I don’t know how they could not think about that.

co znaczy tyle, że on myśli że CBS na pewno o tym myśli :]

a i jeszcze

Regarding TV Orci dived into the whole CBS/Paramount thing.

…In terms of TV versus feature, there is a whole weird thing I am sure you can find out about, Paramount owns features and CBS owns the TV and like they have to be separate because maybe CBS was trying to compete to do a show that was going to get in the way of a movie. There’s all kinds of weird business politics that I am not entirely privy to yet. Our responsibility is to make a good movie and to hope that the success opens other doors, but it’s not our intention to go, let’s take this character and make this show out of him.

to też jest ciekawe

[the movie] Absolutely, it’s gotta bring in a whole new generation, it’s gotta bring in people who don’t know Trek so it absolutely trying to re-establish what this universe should be

pozdrawiam z brukselki
Q__
Moderator
#116 - Wysłana: 20 Cze 2007 15:45:21
Odpowiedz 
waterhouse

co znaczy tyle, że on myśli że CBS na pewno o tym myśli

Bo pewnie myśli... Tyle tylko, że jak napisałeś nie są to konlrety...

trying to re-establish what this universe should be

Heh, wychodzi na to, że będą dwa universa ST... Grozi nam więc nakręcony od nowa TOS, TNG i DS9...

pozdrawiam z brukselki

Thx. A jak sie tamój bawisz? Jak przebiegła aklimatyzacja? Czy Atomium nadal stoi?
waterhouse
Moderator
#117 - Wysłana: 20 Cze 2007 18:13:14 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
Q__
Heh, wychodzi na to, że będą dwa universa ST... Grozi nam więc nakręcony od nowa TOS, TNG i DS9...

Taka jest idea rebootu :]

Natomiast wątpie by jeszcze raz ktoś kręcił TOS czy DS9. Najbardziej prawdopodobne jest to, że po sukcesie (oby) filmu powstanie serial który będzie (razem z filmem) stnanowił drugi "kanon".

A jak sie tamój bawisz?

Bawie się rzadko ale moje wrażenie napisze może w temacie kawiarenka, nie tutaj....
Q__
Moderator
#118 - Wysłana: 20 Cze 2007 18:54:31 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
waterhouse

Taka jest idea rebootu

Mam tę świadomość, ale o ile przeciwko samej idei "rebootu tła" nic nie mam (przeciwnie, jestem za), o tyle nie pisanie na nowo historii życia Kirka, Picarda i Sisko budzi mój gorący sprzeciw. Nakręcone od nowa klasyczne seriale z nową obsadą i nową (byle, na Borga, nie ENTkopodobną) fabułą to zapewne byłby koszmar... A do tego podział fanów na miłośników starego i nowego Treka... (I te kłótnie: "który Kirk jest lepszy, stary czy nowy?").

Natomiast mówiąc "reebot tła" mam tu na myśli taki skok jakościowy jak ongiś pomiędzy TOS a TMP, lecz bez ruszania samaj fabułył... Tzn. wydarzenia, postacie i cała historia świata pozostają te same, lecz od dziś przyjmujemy, że statki, gatunki, urządzenia itp. wyglądają trochę inaczej niż pamiętamy z dotychczasowych filmów (i tylko ten nowy obraz jest kanoniczny, stara scenografia z kanonu wypada) - a więc taki reboot jakiego chciał lata temu dokonać Roddenberry kręcąc Phase II...
Slovaak
Użytkownik
#119 - Wysłana: 20 Cze 2007 21:33:49
Odpowiedz 
jasiu_smietana@vp.pl, 19.06.2007 14:51

Nie ma co, kolo pisze totalne bzdury ale zawsze znajdzie mnóstwo osób które beda mu całkiem na serio odpowiadac
Q__
Moderator
#120 - Wysłana: 20 Cze 2007 22:11:54
Odpowiedz 
Slovaak

Nie ma co, kolo pisze totalne bzdury ale zawsze znajdzie mnóstwo osób które beda mu całkiem na serio odpowiadac

A przy tym jak sądzę świetnie się bawi (o czym świadczy choćby sam nick)...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!