USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008
 Strona:  ««  1  2  3  ...  22  23  24  25  26  27  28 
Autor Wiadomość
Biter1
Użytkownik
#811 - Wysłana: 31 Lip 2008 17:58:10
Odpowiedz 
no oczywicie filmy dla dzieci to co innego ale my mówimy o profesjonalnym SF tu mi jakos to nie odpowiada a przynajmniej nie na naszym poziomie. w niemczech jest obowiązek dubbingu ale tamto jest dubbing z klasą gdyby nasz był taki to nawet bym klaskał
Doctor_Who
Użytkownik
#812 - Wysłana: 31 Lip 2008 18:02:06 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Napisy najlepsze, ale ja tam nie jestem wcale uprzedzony wobec dubbingu (za to organicznie nienawidzę lektora ) i chętnie bym zobaczył Treka w takim wydaniu (ale jako alternatywę, nie jako jedyną wersję)...
Q__
Moderator
#813 - Wysłana: 16 Sier 2008 16:30:31
Odpowiedz 
twi
Użytkownik
#814 - Wysłana: 16 Sier 2008 18:43:50
Odpowiedz 
Biter1
Użytkownik
#815 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:26:47
Odpowiedz 
Nowy plakat/tapeta z 4 nowymi zdjeciami postaci : )
No to nic nie zobaczyliśmy, dobrze że rzaden nie ma spiczastych uszu bo by sie zaczęła dyskusja nad procentem Volkanizmu z Spocku a tak każdy przejdzie nad tym do porządku dziennego. Swoją drogą mają świetnego PRowca wie ile pokazać żeby nie pokazać
Q__
Moderator
#816 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:35:22
Odpowiedz 
Biter1

Swoją drogą mają świetnego PRowca wie ile pokazać żeby nie pokazać

Abrams słynie ze świetnego PR'u. Oby tym razem PR nie okazał sie lepszy od tego co reklamuje...
Biter1
Użytkownik
#817 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:42:09
Odpowiedz 
Abrams słynie ze świetnego PR'u. Oby tym razem PR nie okazał sie lepszy od tego co reklamuje...

Trafiłeś w sedno. ale większośc jego projektów oceniam na conajmniej 4 a w przypadku ST jeśli zrobi film na 3+ w 5 stopniowej skali Bitera to postanowie o obronie przed atakami forumowiczów
Q__
Moderator
#818 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:58:41
Odpowiedz 
Biter1

ale większośc jego projektów oceniam na conajmniej 4

A ja znów nie rozsmakowałem się w "LOST", a w "Cloverfield" mogę docenić tylko formę (i marketingową otoczkę). Oba te twory wydają mi się przereklamowane.

Od ST XI wymagam więcej...
Biter1
Użytkownik
#819 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:01:20
Odpowiedz 
A ja znów nie rozsmakowałem się w "LOST"
A czy ja powiedziałem że LOST zaliczam do udanych projektów?? z punktu widzenia PR to jest 5 ale jako fabuła to okolice 2+ ratuje go gra aktorów będąca powyrzej jakości filmu
Eviva
Użytkownik
#820 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:02:55
Odpowiedz 
LOST jest według mojej oceny do kitu. Za dużo głównych bohaterów i za bardzo pokręcona akcja. Ale co ja tam wiem...
Q__
Moderator
#821 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:08:19
Odpowiedz 
Biter1
Eviva

"LOST" to dla mnie perfekcyjna forma, zero sensownej treści. (Dość częste zjawisko ostatnimi czasy.)
Eviva
Użytkownik
#822 - Wysłana: 18 Sier 2008 21:07:24
Odpowiedz 
Q__

Proponuję "LOST in Space" - coś pośredniego między naszą sesją a muppetowym serialem "Świnie w kosmosie". To byłby hit!
Q__
Moderator
#823 - Wysłana: 19 Sier 2008 16:18:59
Odpowiedz 
Eviva

Proponuję "LOST in Space"

Chodził mi już taki pomysł po głowie. I taki tytuł .
Biter1
Użytkownik
#824 - Wysłana: 19 Sier 2008 22:20:21
Odpowiedz 
Proponuję "LOST in Space" - coś pośredniego między naszą sesją a muppetowym serialem "Świnie w kosmosie". To byłby hit!

Y??
to mi zaciąga gorszym Metropolis. które uważam za genialne i źródłowe dla wielu filmów takich jak wyspa czy Matrix
Q__
Moderator
#825 - Wysłana: 20 Sier 2008 01:22:14
Odpowiedz 
Biter1

to mi zaciąga gorszym Metropolis. które uważam za genialne i źródłowe dla wielu filmów takich jak wyspa czy Matrix

"Metropolis" to genialny film i klasyka nie tylko SF, ale co on ma wspólnego z Kosmosem???
Biter1
Użytkownik
#826 - Wysłana: 20 Sier 2008 01:32:15
Odpowiedz 
"Metropolis" to genialny film i klasyka nie tylko SF, ale co on ma wspólnego z Kosmosem???

No cóż może troche za daleko wybiegłem z tym kosmosem. wziąłem raczej Space jako przestrzeń nie denerwój się Q poprostu chodzi mi o to że włąśnie mogło by powstać coś mającego zadatki na wielkość jak metropolis a będącego marnym. Jeśli umieszczać aktorów w kosmosie to był drógi film tytułłu nie pamiętam a to klasyk: kosmici porwali ludzi umieścili ich w mieście w kosmosie i wszeczepiają im cudze wspomnienia.
Q__
Moderator
#827 - Wysłana: 20 Sier 2008 01:58:48
Odpowiedz 
Biter1

nie denerwój się Q

Ja sie nie denerwuje, ja sie tylko baardzo zdziwiłem...

coś mającego zadatki na wielkość jak metropolis a będącego marnym

Nie wiem czy "LOST" miał nawet te zadatki... :]]]

to był drógi film tytułłu nie pamiętam a to klasyk: kosmici porwali ludzi umieścili ich w mieście w kosmosie i wszeczepiają im cudze wspomnienia.

"Mroczne miasto" Proyasa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Dark_City_(1998_film)
Biter1
Użytkownik
#828 - Wysłana: 20 Sier 2008 22:08:26
Odpowiedz 
"Mroczne miasto" Proyasa:
Dzięki.
Eviva
Użytkownik
#829 - Wysłana: 21 Sier 2008 08:42:43
Odpowiedz 
kosmici porwali ludzi umieścili ich w mieście w kosmosie i wszeczepiają im cudze wspomnienia.

Zadam Wam pytanie - w jakim filmie bohater, uwięziony za kradzież, co noc przenosi się we śnie do dziwnego miasta, w którym wspomnienia są na wagę złota, bo ludzie nie są w stanie pamiętać?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  22  23  24  25  26  27  28 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!