USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
Autor Wiadomość
waterhouse
Moderator
#1 - Wysłana: 27 Lut 2007 23:27:06 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
Paramount Pictures today officially announced the return of Star Trek on Christmas Day 2008.

"If there’s something I’m dying to see, it’s the brilliance and optimism of Roddenberry’s world brought back to the big screen," J.J. Abrams was quoted in a Paramount press release, which in its title again confirmed Abrams will be directing the new Trek film. Abrams continued: "[Alex Kurtzman] and Roberto Orci] wrote an amazing script that embraces and respects Trek canon, but charts its own course. Our goal is to make a picture for everyone — life-long fans and the uninitiated. Needless to say, I am honored and excited to be part of this next chapter of Star Trek."

I co Wy na to ?

http://www.trektoday.com/news/270207_02.shtml
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 27 Lut 2007 23:36:29
Odpowiedz 
waterhouse
I co Wy na to ?

Na razie zbyt mało szczegółów, by to osądzić, choć niepokój wzbudza ten kawałek o nowych widzach. Ale póki nic konkretniej nie powiedzą to nie ma o czym specjalnie dyskutować.
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 27 Lut 2007 23:45:46
Odpowiedz 
waterhouse

Czyli coś się szykuje.

Delta

niepokój wzbudza ten kawałek o nowych widzach.

Owszem, znając ostatnie pomysły Paramountu, niepokojace to może być... Lecz z drugiej strony - Roddenberry kręcąc TNG też chciał dotrzeć do innej widowni niż tylko fanatycy TOSu, i wyszło Mu to fenomenalnie.
Slovaak
Użytkownik
#4 - Wysłana: 27 Lut 2007 23:51:58
Odpowiedz 
I co Wy na to ?

Jeny, tak długo jeszcze
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 27 Lut 2007 23:58:40
Odpowiedz 
Slovaak

Jeny, tak długo jeszcze

Dzięki Tobie zwróciłem uwagę na opóżnienie daty (mimo zachowania terminu 2008)... Faktycznie wkurzające
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 28 Lut 2007 21:27:38 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Owszem, znając ostatnie pomysły Paramountu, niepokojace to może być... Lecz z drugiej strony - Roddenberry kręcąc TNG też chciał dotrzeć do innej widowni niż tylko fanatycy TOSu, i wyszło Mu to fenomenalnie.

Tyle że R. był wizjonerem. Abrams pomimo swojego wkładu w historię rozrywki telewizyjnej (Lost) na miano to sobie (jeszcze) nie zasłużył...

PS Przypomina mi się, stara rozmowa na Trek.pl z Baruszem (jakiś rok, dwa temu), w której usiłowałem przeforsować tezę że następny ST nie ujrzy światła dziennego jeszcze przez kilka ładnych lat... Oczywiście dowiedziałem się że tak nie będzie :] No cóż... niestety nie byłem złym prorokiem.
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 28 Lut 2007 22:35:26
Odpowiedz 
Pah Wraith

Tyle że R. był wizjonerem. Abrams pomimo swojego wkładu w historię rozrywki telewizyjnej (Lost) na miano to sobie (jeszcze) nie zasłużył...

Dlatego optowałem za Straczyńskim...

niestety nie byłem złym prorokiem.

Cóż, w kwestii przyszłości Treka trudno być ostatnimi czasy optymistą.
spider
Anonimowy
#8 - Wysłana: 2 Mar 2007 23:41:58
Odpowiedz 
Dlatego optowałem za Straczyńskim...

Czy to Polak?
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 2 Mar 2007 23:45:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
spider

Czy to Polak?

Powiedzmy Polonus...
http://en.wikipedia.org/wiki/J._Michael_Straczynsk i

ps. cieszę się, ze Ktoś pisze jeszcze w innych topicach niż "chronologia"...
Delta
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Mar 2007 01:37:13
Odpowiedz 
Q__
ps. cieszę się, ze Ktoś pisze jeszcze w innych topicach niż "chronologia"...

Jak się nam znudzi to przeniesiemy się do innej piaskownicy
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 3 Mar 2007 01:38:03 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Delta

Jak się nam znudzi to przeniesiemy się do innej piaskownicy

Tego się obawiałem... Piaskownica się zmieni, sposób zabawy pozostanie...
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Mar 2007 02:18:33
Odpowiedz 
Q__ coś marudzisz strasznie...
spider
Anonimowy
#13 - Wysłana: 3 Mar 2007 12:46:56
Odpowiedz 
Q__ coś marudzisz strasznie...

przypomnijcie sobie moje dawne słowa odnosnie "zdziczenia" niedowiarki
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:18:38
Odpowiedz 
spider

przypomnijcie sobie moje dawne słowa odnosnie "zdziczenia"

Oj, miłośniku cywilizacji i kultury, żeby mnie tylko nie naszła chęć wklejenia na Forum tego co wypisywałeś mi na gg
Pah Wraith
Użytkownik
#15 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:21:33
Odpowiedz 
Tak, wszyscy tu zdziczeliśmy... Echhh :]
Kazeite
Anonimowy
#16 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:35:04
Odpowiedz 
Uuk, uuk!

No cóż, pożyjemy, zobaczymy. Jak scenariusz będzie dobry, możemy nawet przeżyć model NX-01 na biurku młodego Kirka, prawda chłopcy?
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:44:47
Odpowiedz 
Jasne, najwyżej mama w kinie zasłoni mi oczy
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:45:20
Odpowiedz 
Kazeite

Jak scenariusz będzie dobry, możemy nawet przeżyć model NX-01 na biurku młodego Kirka, prawda chłopcy?

Jak pisałem, ja nawet przeżyję młodego Kirka noszącego teczkę za admirałem Archerem,
Slovaak
Użytkownik
#19 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:49:25
Odpowiedz 
Gorzej jak do młodego Kirka przybedzie Picard i spojrzy na model NX czy na admirała Archera.
Pah Wraith
Użytkownik
#20 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:51:57
Odpowiedz 
Ja bym chyba jednak tego nie przeżył. Oznaczałoby to, że Kirk w TOS miał conajmniej 70 lat :]
Slovaak
Użytkownik
#21 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:54:29
Odpowiedz 
Żle mnie zrozumiales, Picard dokona podróży w czasie podczas pierwszych tygodni dowodzenia nowym Enterprise-E. :]

Cos jak Sisko w czasach Kirka.
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 3 Mar 2007 13:57:21
Odpowiedz 
Slovaak

Gorzej jak do młodego Kirka przybedzie Picard i spojrzy na model NX czy na admirała Archera.

A wiesz, że mogą to wymyślić?

Pah Wraith

Ja bym chyba jednak tego nie przeżył. Oznaczałoby to, że Kirk w TOS miał conajmniej 70 lat

Wbrew pozorom nie musiała by to być bzdura, nie jest wykluczone, że przy postępie medycyny w XXIII wieku ludzie mogą żyć znacznie dłużej... (Choć jeśli Kirk miał wtedy '70 to Picard pewnie podchodzi pod '200.)
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 3 Mar 2007 14:26:36
Odpowiedz 
Żle mnie zrozumiales

Dobrze zrozumiałem, po prostu odpowiadałem na post Q__ a nie na Twój (bo go jeszcze wtedy nie widziałem).
Delta
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Mar 2007 14:46:49
Odpowiedz 
Pah Wraith

Ja bym chyba jednak tego nie przeżył. Oznaczałoby to, że Kirk w TOS miał conajmniej 70 lat :]

Cóż, niekoniecznie. Wg. daty urodzenia Kirka (choć ona do konca nie jest kanoniczne) i daty śmierci Archera (też nie do końca kanon), tak mogło być i Kirk w TOS miałby nadal tyle samo lat.
Pah Wraith
Użytkownik
#25 - Wysłana: 3 Mar 2007 15:17:08
Odpowiedz 
Nawet jeśli przyjąć informację totalnie spoza ekranu (2245 jako rok śmierci Archera) Kirk miałby wtedy 12 lat...
Delta
Użytkownik
#26 - Wysłana: 3 Mar 2007 15:54:58 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Pah Wraith
Nawet jeśli przyjąć informację totalnie spoza ekranu (2245 jako rok śmierci Archera) Kirk miałby wtedy 12 lat...

Dla tego zaznaczyłem, że to nie jest kanon (i niepokoi mnie czy jeśli w ST XI nastąpi np. przesunięcie daty urodzin Kirka, to znów będzie pożywka dla błędów). Ale teoretycznie mógłby go spotkać.
Hazral
Użytkownik
#27 - Wysłana: 3 Mar 2007 16:02:24
Odpowiedz 
Ale teoretycznie mógłby go spotkać.
Albo zobaczyć jego pomnik z rozwianą grzywą

Jeżeli film będzie dobry, to obroni się sam. Informacje jakie mogą sie pojawić o Archerze nie będą przeszkadzać
spider
Anonimowy
#28 - Wysłana: 3 Mar 2007 16:11:01
Odpowiedz 
Archer bedzie napewno w filmie i to jako zywy człowiek
Delta
Użytkownik
#29 - Wysłana: 3 Mar 2007 16:13:54 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Hazral
Jeżeli film będzie dobry, to obroni się sam. Informacje jakie mogą sie pojawić o Archerze nie będą przeszkadzać

I będziesz musiał uznać, że istniał w tym samym universum
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 3 Mar 2007 16:24:31 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Delta
spider

i niepokoi mnie czy jeśli w ST XI nastąpi np. przesunięcie daty urodzin Kirka, to znów będzie pożywka dla błędów). Ale teoretycznie mógłby go spotkać.
Archer bedzie napewno w filmie i to jako zywy człowiek

Wychodzi na to, że zrobi sie nam "zjazd rodzinny": Archer, młody Kirk, zabłąkany w czasie Picard...

Delta

I będziesz musiał uznać, że istniał w tym samym universum

Wtedy - owszem.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek XI / [Star Trek XI] Paramount : nowy film kinowy na Gwiazdke 2008

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!