USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Zauważyłem mały bug (Opera/Linux)

Autor Wiadomość
szwagier
Użytkownik
#1 - Wysłana: 16 Maj 2006 10:56:33
Nie wiem czy zauważyliście, bo większość userów korzysta z windows i IE. Ale u mnie w Operze na systemie Linux występuje mały błąd podczas wysyłania postów. Otóż po kliknięciu w "wyślij" nie dzieje się nic, jakbym klikał w pusty button. Jednak po odświeżeniu widać, że rzeczywiście post został dodany do forum. Czasem zdarzało mi się, że wogóle niedodawało. Nie wiem czym jest to spowodowane, może nic wielkiego ale zasygnalizować chciałem
Paradoks
Użytkownik
#2 - Wysłana: 16 Maj 2006 14:03:51 - Edytowany przez: Paradoks
Czyli zę jak najeżdzas na taki jakby przycisk- "wyślij" to sie nie pojawia taka jakby rączka - tylko normalne myszka. Ja też tak mam - Windosw XP - Mozilla Firefox. Ale nie musze odścieżac. Odrazu mi się pojawia jak wćisne.
szwagier
Użytkownik
#3 - Wysłana: 16 Maj 2006 16:00:02
Właśnie, zupełnie nieraguje jakby to była zwykła, pusta grafika.
Anonim
Anonimowy
#4 - Wysłana: 16 Maj 2006 17:32:37
Bo to nie ma reagowac - to nie jest link (< a > ), tylko < input >). To takie elementy formularza. Na opartego jednak mozna zrobic kursor-lapke w CSS (choc beda problemy z IE), lub w JavaScript, z ktorego strona ta korzysta. Da sie tez zrobic automatyczne odswiezanie strony w JavaScript, coby nie trzeba bylo robic tego recznie.

To raczej wina przegladarki niz samego kodu strony, ale niestety takie czasy, ze trzeba dostosowywac strony do (licznych) bugow przegladarek :/.

/Sh1eldeR
cezary
Użytkownik
#5 - Wysłana: 16 Maj 2006 18:16:44 - Edytowany przez: cezary
szwagier nie ma problemu z tym, ze po najechaniu na buttona nie zmienia mu sie kursor, tylko raczej taki, ze po KLIKNIECIU na buttona nie odswieza mu sie strona (nie przechodzi do action="")...
u mnie pod Firefoxem/Linux dziala normalnie

jak to mowia, Use Firefox, Luke

kontynuujac kampanie Firefoxa pozwole sobie na maly OFFTOPIC
http://www.nosmorex.com/Wheee.mov
The_D
Użytkownik
#6 - Wysłana: 16 Maj 2006 18:28:00 - Edytowany przez: The_D
U mnie na Operze pod Windows zachowuje się tak samo. Zdarza się, że strona się przeładuje, ale bardzo rzadko. Tymniemniej posty dochodzą, czego najlepszym przykładem jest ten Co ciekawe, problem kiedyś nie występował. Zaczął się chyba od kiedy do forum dodano nowe 'ficzery', np. automatyczne cytowanie. Pod Linuksem nie oglądałem forum od bardzo dawna, więc nie mam porównania. BTW, używam Opery 8.5.

jak to mowia, Use Firefox, Luke

Kiedyś czytając manual jakiegoś narzedzia do szyfrowania, przy jednym z parametrów znalazłem "Use the source, Luke".

---- Edit ------
A ten akurat wysłał się normalnie.
szwagier
Użytkownik
#7 - Wysłana: 16 Maj 2006 19:09:07 - Edytowany przez: szwagier
Z tym że pod Firefox'em i Konqueror'em też mi się tak działo.
IE też tu mam przez Wine i Crossover ale nie sprawdzałem bo nie mam cierpliwości do IE, szczególnie pod pingwinem, gdzie jest władowana na siłę do testowania stron. Mam Opere 8.54.

Ten post też mi się przeładował, jak na złość, co do tej pory się ani raz nie zdarzyło
Bimberv_17
Użytkownik
#8 - Wysłana: 16 Maj 2006 20:23:10
Ja mam Windows XP i Firefoxa, i też nie pojawia mi sie łapka tylko zwykły kursor, ale nie musze odświeżać, wiadomość wysyła się normalnie.
cylon
Anonimowy
#9 - Wysłana: 19 Maj 2006 16:27:26
z linuxa lece na suse i nie ma problemu czy to firefox czy konqueror

USS Phoenix forum / USS Phoenix / Zauważyłem mały bug (Opera/Linux)

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!