USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / USS Phoenix
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#121 - Wysłana: 17 Paź 2010 09:06:53
Q__

W takim razie dyżury chyba trzeba będzie utrzymać, nie?
Madame Picard
Moderator
#122 - Wysłana: 17 Paź 2010 10:20:28
Q__:
Niepokornymi Userami

Ja się natomiast zastanawiam, o co chodzi(ło) z tymi Waszymi dyżurami. Przecież i tak na ogół bywaliście na forum codziennie, jak któryś widział spambota, to nie kasował, bo to nie był tydzień jego dyżuru ? Ja w każdym razie kasowałam zawsze, jak jakiegoś zauważyłam, nieregulaminowo i bez względu na Wasze dyżury .
Eviva
Użytkownik
#123 - Wysłana: 17 Paź 2010 11:04:00
Q__:
Niepokornymi Userami,

Mam się zacząć bać, trząść portkami, stulić uszka ?
Q__
Moderator
#124 - Wysłana: 17 Paź 2010 12:12:54 - Edytowany przez: Q__
Jurgen

Owszem, przynajmniej w najbliższym czasie, póki nie zobaczymy jak wygląda częstotliwość ew. pojawiania się sprytniejszych botów.

Madame Picard

Madame Picard:
Ja się natomiast zastanawiam, o co chodzi(ło) z tymi Waszymi dyżurami. Przecież i tak na ogół bywaliście na forum codziennie, jak któryś widział spambota, to nie kasował, bo to nie był tydzień jego dyżuru

Nie. Chodzi po prostu o to, że poza botami które zauważyliśmy wchodząc lub przyłapaliśmy na śmieceniu (tych dyżur nie dotyczył) rejestrowało się ich znacznie więcej (te zauważone na gorąco stanowiły wręcz wierzchołek góry lodowej - ok 10-20%; jeśli wszyscy troje wchodziliśmy na forum dość często odsetek ten rósł, ale nie przekraczał 30%). Obowiązkiem dyżurnego moda było sprawdzenie (po numerach) wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników i zbanowanie - na wszelki wypadek - wszystkich zarejestrowanych w danym tygodniu botów. Była to robota znacznie żmudniejsza niż "patrolowanie" forum na bieżąco, bo ilość rejestrujących się botów w każdym tygodniu szła w setki.

(BTW. kiedy modami byliśmy my dwoje, to "banowanie wsteczne" brałem - jako gentleman - na siebie. Fakt, że początkowo szło to znacznie łatwiej, bo botów było nieco mniej.)

Madame Picard:
Ja w każdym razie kasowałam zawsze, jak jakiegoś zauważyłam, nieregulaminowo i bez względu na Wasze dyżury

Dzię-ku-je-my .
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / USS Phoenix

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!