USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#241 - Wysłana: 23 Maj 2010 11:43:32 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Q__

Nawet gdybym wiedziała, to i tak nie powiem Cenię faceta za niezmordowaną fantazję.
Evelin Siv
Użytkownik
#242 - Wysłana: 23 Maj 2010 14:18:41
Odpowiedz 
Zdarzenie z dinotrekiem będzie się pewnie zawsze odbijać echem. Ale dzięki temu wszyscy na forum są czujni.
Oj żeby nigdy nie potwierdziła się teoria Madame Picard. Ale nie ma co teraz się na skupiać na teoriach (spiskowych), bo na razie jest względny spokój
tuvok
Użytkownik
#243 - Wysłana: 23 Maj 2010 17:48:26 - Edytowany przez: tuvok
Odpowiedz 
Eviva:
Dinotrek wiecznie żywy... chyba napiszę artykuł do bloga pod tym tytułem.

On już prawie jak żyjąca legenda na tym forum ;).

Legends of Dinotrek ;).
Evelin Siv
Użytkownik
#244 - Wysłana: 23 Maj 2010 17:59:32
Odpowiedz 
tuvok
Może by tak jakieś opowiadanie z życia forum wymyślić; czarne komedie o Dinotreku
Eviva
Użytkownik
#245 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:05:50 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Może by tak jakieś opowiadanie z życia forum wymyślić; czarne komedie o Dinotreku

Cóż, w moim satyrycznym fanfiku występuje postać - profesor Dinosław Trekowski. To celem upamiętnienia niezwykłej osobowości z USS Phoenix.
Evelin Siv
Użytkownik
#246 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:07:04
Odpowiedz 
Eviva
A gdzież ten fanfik można przeczytać?
Eviva
Użytkownik
#247 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:10:12
Odpowiedz 
http://hermasz.blog.onet.pl/

Był na naszej stronie, ale Marco stronę wyłączył, rzekomo celem napraw, i nie spieszy się z włączeniem. Przeniosłam więc publikację na onet, z tym, że na razie "lecą" fragmenty stare, dopiero od czerwca będą premierowe.
Evelin Siv
Użytkownik
#248 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:21:24
Odpowiedz 
Eviva
Poczytam w wolnej chwili
Czy to jest nadal w trakcie pisania?
Eviva
Użytkownik
#249 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:25:09
Odpowiedz 
Evelin Siv

Jak najbardziej w trakcie pisania. Powstał na podstawie niedokończonej sesji RPG i na potrzeby st-com.pl, niestety, obecnie pod tym adresem jest samo forum i nie mam gdzie tego zamieszczać, a ludzie chcą czytać i piszą do mnie, żebym coś z tym zrobiła. No to zrobiłam, co mogłam. Pozostałe fanfiki sa na onecie, to i ten może być, nie?
Evelin Siv
Użytkownik
#250 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:31:34 - Edytowany przez: Evelin Siv
Odpowiedz 
Eviva
Ale super, że tyle piszesz ja też coś trekowego zaczęłam pisać, ale utknęłam w miejscu. Chyba lepsza jestem pisaniu wierszy niż książek albo zwyczajnie brak mi czasu. Poza tym jestem w trakcie pisania jeszcze innej książki.
na pewno jak będę miała więcej czasu to trochę przeczytam twojej twórczości
Eviva
Użytkownik
#251 - Wysłana: 23 Maj 2010 18:46:55
Odpowiedz 
Evelin Siv

No to miłej lektury
Ja wierszy pisać nie umiem, za to z prozą idzie mi dość szybko.
The_D
Użytkownik
#252 - Wysłana: 23 Maj 2010 21:49:03
Odpowiedz 
Madame Picard:
Ja mam w ogóle taką teorię (spiskową ), że to ktoś z naszych forumowiczów się zabawia w dinotreka, bo dino zawsze podejrzanie dobrze orientuje się w sytuacji forumowej.Żeby nie było wątpliwości i polowania na czarownice - to był żart!!

A ja rozważam taką ewentualność całkiem na serio. Bo w ogóle wydaje mi się, że za Dinotrekiem i mu podobnymi (jak np. wiaterszajs) stało kilka osób i część z nich to mogli być forumowicze.
Q__
Moderator
#253 - Wysłana: 24 Maj 2010 00:11:38
Odpowiedz 
The_D

O ile w wypadku dinka jest to wcale prawdopodobne, o tyle spider/neo_spider/_Anonim_/wiaterszajs był (sądząc z IP i jednolitości stylu) zdecydowanie jedną osobą.
reyden
Użytkownik
#254 - Wysłana: 24 Cze 2013 15:29:21
Odpowiedz 
Na początek wejdź na tą stronę i dopiero wróć na forum .

A co do tego kto dał nam ( a konkretnie Q i reszcie modów ) takie prawo - regulamin forum i netykieta .

Jak piszesz normalnie i z sensem to nikomu nie przeszkadzasz ,ale jak zaczynasz wydziwiać , wstawiać durne posty czy grafiki - generalnie robiąc chaos na forum to długo się tu nie utrzymasz .

Tak jest na każdym szanującym się forum .

A co do drugiej części twojego zdania - to ty musisz się dostosować a nie my , co innego jak by to było twoje forum ale nie jest , tutaj musisz trzymać się zasad .

Jak ci się coś nie podoba to sam zmień forum .
dinolulok
Użytkownik
#255 - Wysłana: 11 Wrz 2013 07:12:33
Odpowiedz 
Pynk ponk pynk dong, pynk dong, frong pong!

Dziendobry nazywam sie dinosław trekowski. Dzisiaj będziemy omawiać na zajęciach, jak postępować z feniksem.

Zasada jest prościutka, kochane dzieci: tak siurać żeby nie olewać, tak olewać żeby się nie osiurać.

Tyle na dziś.
Powodzenia, wasz nauczyciel

Kardynał Premier Król Dinoslaw Trekowski.
Q__
Moderator
#256 - Wysłana: 11 Wrz 2013 07:20:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
dinolulok

Baniczek.

I taka ciekawostka dla normalnych Userów:

Znajdują się tu wszyscy użytkownicy którzy wypowiadali się z wyszczególnionego IP

dinolulok
Obronca_Wiary_is_back
Trekowski senior
Eviva
Użytkownik
#257 - Wysłana: 11 Wrz 2013 13:44:24 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
dinolulok:
Pikuś, Mavcio, Musk, kochanieńkie puloki-luloki moje. Sie kłócita i sabotażujeta tego fora prawie tak dobże jak JA.

W nagrodem awansóje was na WICETROLLMASTERÓW.

Lord Admirał Imperator Dinosław Trekowski

DINOZAURY RZONDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Q__:
dinolulok

Baniczek.

Słusznie! Mnie nie wymienił i nie awansował, wstręciuch!
dinotrick
Użytkownik
#258 - Wysłana: 1 Paź 2014 02:11:33
Odpowiedz 

MIE SIE NIE DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Q__
Moderator
#259 - Wysłana: 1 Paź 2014 11:51:27
Odpowiedz 
dinotrick

dinotrick:
MIE SIE NIE DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da się. Tyle razy to już robiłem.
13latek
Użytkownik
#260 - Wysłana: 7 Lip 2017 17:53:59
Odpowiedz 
Jestem nie pokonany i rozwale wasz mostek phoneixa w drobny mak.

Czy wiecie ze dinozaury mialy 2 muski?

Pozdrawiam was
doktor rehabilitowany dr. dinotrekowski.
Q__
Moderator
#261 - Wysłana: 7 Lip 2017 17:55:31 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
13latek

Prawie się cieszę widząc, że wszyscy userzy do nas wracają, ale ban, jak zwykle.
Dreamweb
Użytkownik
#262 - Wysłana: 8 Lip 2017 08:07:33
Odpowiedz 
13latek:
doktor rehabilitowany dr. dinotrekowski.

Nie jesteś prawdziwym dinotrekiem. Prawdziwy dinotrek jak łatwo policzyć ma dziś 19 lat. Jesteś młodszym pretendentem i pewnie nawet nie mieszkasz w Irlandii
Q__
Moderator
#263 - Wysłana: 8 Lip 2017 08:23:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Prawdziwy dinotrek jak łatwo policzyć ma dziś 19 lat.

Z drugiej strony... Może ten 13latek do tylko dla picu (albo w ramach budowania sobie wizerunku wiecznego gimbusa)? W końcu dinotrek zwał się już w nickach -lulokiem, -srakiem*, gaciami i majtkami w kratę, a trudno przypuszczać by tym wszystkim był.

* czyżby chodziło o ideologię?
http://akapedia.pl/SRAK

Dreamweb:
pewnie nawet nie mieszkasz w Irlandii

IP wskazuje tym razem na Kair (wśród lokalizacji dawniejszych dinkowych IP były - poza Irlandią - m.in. Pensylwania, Brazylia, Chiny i Indie). Może jeździ(ł) tam na wakacje? A może to jakieś proxy (albo stosowny program)?
Dreamweb
Użytkownik
#264 - Wysłana: 8 Lip 2017 10:47:17
Odpowiedz 
A może to Dinotreki z innych linii czasowych (szkoda, że nie mirror universe, bo ten na logikę powinien być całkiem sensowny).
Eviva
Użytkownik
#265 - Wysłana: 8 Lip 2017 20:01:24
Odpowiedz 
Mnie tam on bawi. No i, bądź co bądź, jest prototypem jednej z postaci "Pol Treka"
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!