USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#211 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:25:02
Odpowiedz 
Pisarz

Ps. błędy celowe

Dzięki za informację. Głuptasek myślałem, że to z braku znajomości języka polskiego.

Dinotreka pozdrawiam i informuję, że jego działania można uznać za owocne: 7 stron na temat trollingu to niezłe osiągnięcie wśród tak rozsądnych użytkowników forum.
biter
Użytkownik
#212 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:26:52
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

8 stron. Witaj dawno cię nie widziałem
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#213 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:34:09
Odpowiedz 
biter

Witaj dawno cię nie widziałem

Wiesz jakt to jest. Sesja, PO sesji, PRZED sesją. Z resztą, ja wciąż na Wasze lierackie wypociny patrzę, jak Q. Tylko jakoś kliknąć w klawiaturę nie mogę, choć próbowałem.
biter
Użytkownik
#214 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:48:34
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Mówisz o naszym Q czy Picardowskim Tak znam podział czasu wedle sesji ale jakoś udało mi się nie zaniedbać forum
Eviva
Użytkownik
#215 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:58:22
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
biter
i inni

A ja stawiam oficjalny wniosek, by nadać Dinotrekowi order Odbijanej Palmy klasy II. Należy mu się jak psu zupa.
Q__
Moderator
#216 - Wysłana: 23 Lut 2009 18:06:08
Odpowiedz 
A dajcie już świety spokój temu dino-nieszczęśnikowi.

Wszędzie sie stara zaistnieć:
http://gry.onet.pl/1,6,8,46839511,126910499,395634 0,0,forum.html
http://dyskusje.we-dwoje.pl/re;szklanka;wody,pt,p3 31665.html
http://www.friends.pl/grupy/Re,Co,s%C4%85dzisz,o,z wi%C4%85zkach,homoseksualn,,ych,archiwum,2006,11,7 ,303665.html
http://www.seks.archiwa.waw.pl/wyniki-1973.html
http://www.foonews.net/pl-soc-seks/7184797-lizanie -ty-ka.html
I jakoś wrazenia na nikim nie robi...

Więc może i my przestańmy robić z niego cos czym nie jest - temat godny rozmowy. Gdybym wiedział, że prosty komunikat o zbanowaniu trolla przerodzi się w taką dyskusje, raczej bym go nie zamieścił.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#217 - Wysłana: 24 Lut 2009 01:25:00
Odpowiedz 
biter

Tak znam podział czasu wedle sesji ale jakoś udało mi się nie zaniedbać forum

Jakby to powiedział pan ekspremier Kaczyński: forum startrek.pl nie jest panną na wydaniu. Pisanych od niechcenia wypowiedzi nie przetrawi.

Q__

I jakoś wrazenia na nikim nie robi...

Na mnie robi wrażenie zebrania tych linków w jednym miejscu. Google to potęga?
Q__
Moderator
#218 - Wysłana: 24 Lut 2009 01:41:06
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Google to potęga?

Tak, więcej go nie wypluło.
Doctor_Who
Użytkownik
#219 - Wysłana: 25 Lut 2009 10:27:13
Odpowiedz 
biter

Pokolenie wychowane na South Parku, to się zgodzę.

Kolego, uaaa, za sugestię, że mój ukochany SP przyczynia się do produkcji takich elementów jak dinotrek, masz niestety u mnie minusa. Ja natomiast będę bronił stanowiska, że jest to serial adresowany do ludzi inteligentnych. A że czasem rzucą ostrym słownictwem... Dinotreki nie wyłapią wszystkich aluzji i nawiązań występujących w tej kreskówce, ani nie ruszy ich problematyka (a są to mimo kolorowego i jajcarskiego charakteru, poważne sprawy). Ale co tam, nie rozciągajmy dyskusji o trollu, sam założyłem temacik o ''niegrzecznych'' kreskówkach, posprzeczajmy się tam .
Pah Wraith
Użytkownik
#220 - Wysłana: 25 Lut 2009 15:06:42
Odpowiedz 
Doctor_Who
za sugestię, że mój ukochany SP przyczynia się do produkcji takich elementów jak dinotrek, masz niestety u mnie minusa

Popieram. Co do "Włatców" również ;]
Notabene bardzo mi się spodobało, jak Picard, znany z upiększania swoich wypowiedzi okazjonalnym "bykiem" napisał tytuł "Włatcy móch" poprawnie czyli niepoprawnie: "Władcy much"
Q__
Moderator
#221 - Wysłana: 25 Lut 2009 17:22:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Popieram. Co do "Włatców" również ;]

Z tym, że temat "Włatców..." sam troll sprowokował, linkując swego czasu podobiznę Czesia i używając kilku słówek właściwych dla tego serialu (topic na forum zdaje się został).

Przy czym faktycznie trudno nazwać go wychowanym na "Włatcach..", bo wogóle trudno nazwać go wychowanym.

ps. gdyby tak oceniać wszystko to, na co troll się powołał, przez pryzmat jego deklaracji, wypadłoby narzekać na zdziczenie obyczajów wśród osób z wyższym wykształceniem (najpierw podpisał się mgr.inż, potem doktor) ujawniających w Sieci swoje dane osobowe (w końcu przedstawił się jako D. Trekowski).

(Mi tam świetnego serialu "Wędrówki z dinozaurami" - czyli właśnie "Dino Trek" - oglądaniem którego też się chwalił, obrzydzić nie zdołał.)
Pah Wraith
Użytkownik
#222 - Wysłana: 25 Lut 2009 17:43:42
Odpowiedz 
Q__
gdyby tak oceniać wszystko to, na co troll się powołał, przez pryzmat jego deklaracji

No właśnie...
biter
Użytkownik
#223 - Wysłana: 25 Lut 2009 21:44:55
Odpowiedz 
masz niestety u mnie minusa.

Szczęście że nie jesteś moderatorem, to byłby już Ban
Doctor_Who
Użytkownik
#224 - Wysłana: 26 Lut 2009 12:18:21
Odpowiedz 
biter

Aż tak nisko mnie postrzegasz ?
biter
Użytkownik
#225 - Wysłana: 26 Lut 2009 20:01:02
Odpowiedz 
Doctor_Who

Posądzając o moderatorstwo skądże znowu....
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#226 - Wysłana: 26 Lut 2009 20:04:55
Odpowiedz 
Partia proponuję zamknąć ten temat, ponieważ osoba Dinotreka bądź jego inne wcielenia które stanowią burżuazyjny element wywrotowy tego Forum ,nie wart jest żadnego posta a co dopiero Tematu....
tuvok
Użytkownik
#227 - Wysłana: 22 Maj 2010 13:36:51
Odpowiedz 
Wiecie...

po tych kilku latach Dinotreka zaczyna mi brakować.
Niektóre posty jego były głupie,
ale niektóre śmieszne, nie da się ukryć.

Nieźle się uśmiałem gdy do akcji wkroczyli "Tata i Mama" dinotreka ;).
A wątek OGAME to już całkiem ;).
Achh... to były czasy!
Q__
Moderator
#228 - Wysłana: 22 Maj 2010 16:38:29
Odpowiedz 
tuvok

Nie jest tak, że dinek (lub jakis jego naśladowca) całkieem nas opuścił. Oto ostatnie (o ile pamiętam) próbki jego licznych talentów (celowo cytowałem przed zbanowaniem i usunięciem, bo też w pewnym sensie bawi mnie jego tfu-rczość):
1. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1917&page=7#msg182274

2. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1213&page=256#msg187475 - cytat w dole posta

3. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=7&topic=2524&page=71#msg187483

Enjoy!
Eviva
Użytkownik
#229 - Wysłana: 22 Maj 2010 16:43:32
Odpowiedz 
Dinotrek wiecznie żywy... chyba napiszę artykuł do bloga pod tym tytułem.
Evelin Siv
Użytkownik
#230 - Wysłana: 22 Maj 2010 23:13:55 - Edytowany przez: Evelin Siv
Odpowiedz 
Haha, przeglądam właśnie początki tego topicu To ci dopiero kiedyś były tu historie przed moim przybyciem. Tata, mama dinotreka, a nawet córka. Teraz można się śmiać, ale wtedy na pewno męcząca akcja. I oby się nie powtórzyła. Na szczęście moderatorzy sa czujni
Q__
Moderator
#231 - Wysłana: 22 Maj 2010 23:44:19
Odpowiedz 
Evelin Siv

Evelin Siv:
ci dopiero kiedyś były tu historie przed moim przybyciem. Tata, mama dinotreka, a nawet córka. Teraz można się śmiać, ale wtedy na pewno męcząca akcja.

Warto polecić to lako lekturę zarówno tym, którzy twierdzą, że moderacja i bany to zamordyzm i Zuo, jak i tym, którzy narzekają na obecne czasy i obecnych Userów, twierdząc, że kiedyś to wzorcowy porządek tu panował i absolutna kultura.

(BTW. Iluk domagajacy się bana dla dinotreka to nikt inny jak słynny Barusz. Przyganiał kocioł garnkowi...)
Eviva
Użytkownik
#232 - Wysłana: 23 Maj 2010 07:08:07
Odpowiedz 
Q__

Rozmawiam czasem z Baruszem na trek.pl. Całkiem miły facet i wydaje się spokojny. Trudno mi uwierzyć, żeby był taki nieznośny.
Evelin Siv
Użytkownik
#233 - Wysłana: 23 Maj 2010 09:43:18
Odpowiedz 
Q__
No jak widzę to teraz jest spokój w porównaniu z tamtą akcją, a siedzę już tu od kilku miesięcy. Naprawdę moderatorzy dobrze się spisują i jest dość spokojnie. Chwała im za to
Q__
Moderator
#234 - Wysłana: 23 Maj 2010 10:28:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Wydaje mi się, że robił zamieszanie w intencji udowodnienia, że moderacja jest potrzebna (i zostania moderatorem). Podpalał, by móc gasić jak to mówią.

Prawdopodobnie ambicja go poniosła.
Eviva
Użytkownik
#235 - Wysłana: 23 Maj 2010 10:35:00
Odpowiedz 
Q__

A to ciekawe. No to udowodnił i co mu z tego przyszło? Wyleciał z hukiem.
Q__
Moderator
#236 - Wysłana: 23 Maj 2010 10:41:44
Odpowiedz 
Eviva

Co ciekawe nie został zbanowany, sam odszedł trzaskając metaforycznymi "drzwiami", zbanowano tylko jego "sockpuppety".
Eviva
Użytkownik
#237 - Wysłana: 23 Maj 2010 10:56:30
Odpowiedz 
Q__

No cóż, tutaj, jak zauważyłam, raczej unika się drastycznych środków, stawiając raczej na edukację, wychowanie i łagodną lub mniej łagodną perswazję .
Madame Picard
Moderator
#238 - Wysłana: 23 Maj 2010 11:18:29
Odpowiedz 
Tytuł tego topiku brzmi trochę jak: czy zabalsamować dinotreka? (O tak, jako eksponat dla potomności ).

Ja mam w ogóle taką teorię (spiskową ), że to ktoś z naszych forumowiczów się zabawia w dinotreka, bo dino zawsze podejrzanie dobrze orientuje się w sytuacji forumowej.
Żeby nie było wątpliwości i polowania na czarownice - to był żart!!
Eviva
Użytkownik
#239 - Wysłana: 23 Maj 2010 11:22:49
Odpowiedz 
Madame Picard

Może po prostu buszuje po forum jako gość? Ale tak naprawdę, to można mieć takie podejrzenia, on zawsze wszystko wie.
Q__
Moderator
#240 - Wysłana: 23 Maj 2010 11:38:58
Odpowiedz 
Madame Picard
Eviva

No to teraz droga Kwizycjo (In- a może A-) trzeba ustalić kto z Forumowiczów siedział w Irlandii w 2005, bo dinek debiutował pod irlandzkim IP.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!