USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#181 - Wysłana: 11 Paź 2005 16:09:41
Odpowiedz 
Tak, byłem... Musze przyznać, ze nie spodziewałem się takiej reakcji i że mnie dziwi. Od razu przystąpiłeś do ataku. Być może Ty również, powinieneś skorzystać z porady... Tyle agresji, to ciut za dużo :/
freak
Anonimowy
#182 - Wysłana: 11 Paź 2005 22:39:52
Odpowiedz 
Taaaak...Co by tu rzec...Abyście nie myśleli, że innym jest łatwiej - oto link do "zwyczajnego" forum miejskiego. Od razu mówię, że Lewed, 'Lewed i kupa innych postów wysłanych przez gości to ta sama osoba. Zboaczcie do czego może doprowadzić jazda na czapce...

http://www.slupsk.eco.pl/forum/viewtopic.php?t=669
Dreamweb
Użytkownik
#183 - Wysłana: 11 Paź 2005 22:43:43
Odpowiedz 
wciaz prosimy o rozwiniecie zagadki...

Nie jest to piłeczka golfowa ani kupa.
Znaleziono to w glinie zwałowej na wybrzeżu Bałtyku.
Nie jest to roślina.
Anonim
Anonimowy
#184 - Wysłana: 12 Paź 2005 09:52:47
Odpowiedz 
Abyście nie myśleli, że innym jest łatwiej

Myślę, że całe to zamieszanie wynikało właśnie z tego, że tutaj było łatwiej i wszyscy się łudzili, że tak będzie zawsze....
A DinoTrek pokazał, że tak naprawdę każdy może tu zrobić co mu się żywnie podoba....
gaius
Użytkownik
#185 - Wysłana: 18 Sty 2006 00:31:37
Odpowiedz 
jestem na tym forum od niedawna ale właśnie podjąłem trud przeczytania tej sterty postów.

i moja mała uwaga:

analizując wypowiedzi nieszczęsnego dinotreka zawsze braliśie pod uwagę tylko dwie wersje: że wszystko pisze siedmiolatek albo że to cała dysfunkcyjna rodzinka.

Pogląd ten ugruntował się na początku i jakoś trudno było wam od tego odejść. A to nie bardzo się kleiło, ponieważ
a) teksty faktycznie za mądre jak na 7latka
b) teksty rodziców są surrealistyczne! Spójrzcie jak to wygląda!! Mama i tata wchodzą na forum ST gdzie ich synalek robi burdel i się tak wypowiadają?? Jakoś to nie mieści się w mojej wyobraźni! Popatrzcie na to tak: mama czyta post synka, podpisuje się mama dinotreka i odpowiada. Potem przychodzi ojciec i podpisuje się tata dinotreka!! Jacy normalni ludzie by tak postąpili??

Dlatego radzę przyjąć trzecią możliwość, która się przewijała ale jakoś ucichła przy początku. Dinotrek to pewnie nie siedmiolatek ani jego rodzinka. To mężczyzna, biały, w wieku od 11 do ok. 21 lat, o przeciętnej inteligencji i demonicznej osobowości. Widać że znajduje upodobanie we wprowadzaniu chaosu i zwracaniu na siebie uwagi (kompleks? - nie wiem, mamy psychologa pokładowego? )

Przy szóstej stronie sam się złapałem że uwierzyłem w to co jest bezustannie powtarzane. Ale jak widać, wersja o rodzince jest bezpodstawna.
Nie chciałbym żebyście pomyśleli że wam tu coś wypominam, bo faktycznie ja sie z tym palantem nie użerałem a widać że jak przez ileś tam tygodni powtarza jakąś głupotę to można traktować to podświadomie jako prawdę.

Mam nadzieję że za mojej bytności na forum ten alien się nie pojawi.
Pah Wraith
Użytkownik
#186 - Wysłana: 18 Sty 2006 10:35:45
Odpowiedz 
Ktoś zaczął tego truposza z szafy powoli wyciągać, ale na razie bez jakichś katastrofalnych skutków...

Co do prawdziwej osobowości Dinotreka. Obecnie dużo osób podejrzewa ze jest to jeden z naszych stałych (najstalszych?) forumowiczów, który znany jest ze swoich zapędów do wprowadzania "ożywienia" do dyskusji...
gaius
Użytkownik
#187 - Wysłana: 18 Sty 2006 14:42:13
Odpowiedz 
czyli rozumiem że planeta z dinotrekiem jest objęta ścisłą kwarantanną? ok, żadnego więcej postu w tej sprawie
The_D
Użytkownik
#188 - Wysłana: 24 Lis 2006 19:15:32
Odpowiedz 
Nasz stary znajomy zawitał na www.trek.pl. Az sie łezka w oku kręci
http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=1442& st=15&#
szwagier
Użytkownik
#189 - Wysłana: 24 Lis 2006 19:26:05
Odpowiedz 
Teraz oni go mają na głowie
Picard
Użytkownik
#190 - Wysłana: 24 Lis 2006 19:29:47
Odpowiedz 
szwagier

Moze warto bylo by doniesc o tej sprawie Tacie Dinotreka?
szwagier
Użytkownik
#191 - Wysłana: 24 Lis 2006 19:44:25 - Edytowany przez: szwagier
Odpowiedz 
Picard
A niech oni donoszą, w sumie zobaczymy jak sobie oni poradzą

p.s. dziwne to jest to, że tam gdzie pojawiał się Barusz to potem Dino..ale.. csiii
Picard
Użytkownik
#192 - Wysłana: 24 Lis 2006 19:55:32
Odpowiedz 
szwagier

dziwne to jest to, że tam gdzie pojawiał się Barusz to potem Dino..ale.. csiii

Nie chce pisac, ,,a nie mowilem ale..."
Jo_anka
Użytkownik
#193 - Wysłana: 24 Lis 2006 23:31:01 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
I, jak narazie, zachowuje sie calkiem grzecznie... i na poziomie
A czy IP Barusza oraz Dinka sie zgadzalo? Przypuszczenia Picarda chyba nigdy nie zostaly w 100% potwierdzone? Czy tez B. sie ewakulowal z Forum przed nastaniem moderacji?

PS. A propos, czy ktokolwiek zostal zbanowany na naszym Forum? Chyba nawet Dinka to nie spotkalo?
waterhouse
Moderator
#194 - Wysłana: 25 Lis 2006 00:04:56
Odpowiedz 
A czy IP Barusza oraz Dinka sie zgadzalo?

nie

Czy tez B. sie ewakulowal z Forum przed nastaniem moderacji?

tak
szwagier
Użytkownik
#195 - Wysłana: 25 Lis 2006 16:50:59 - Edytowany przez: szwagier
Odpowiedz 
A czy IP Barusza oraz Dinka sie zgadzalo?

Bzdury zawsze można z pracy pisać, ale jak ma neostradę to ma zmienne IP.

p.s. Fajny temat tam mają-swoje zdjęcia. Ciekawe czy u nas by się ktoś odważył
Q__
Moderator
#196 - Wysłana: 22 Lut 2009 14:18:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Moi drodzy - tej nocy ktoś używający tej tożsamości, założył topic zatytułowany "Sex, sox, sucks, sssssssssss" w którym umieścił niecenzuralny wierszyk (mający charakter jednoznacznej propozycji czy też deklaracji), wklejoną podobiznę **uja i podpis "DINOZAURY RZONDZOM!!!!!!! To pisałem ja, Trekowski, doktor.".

Dzięki szybkiemu refleksowi fluora temat usunąłem, trolla zbanowałem.

Jako, że jest to czwarty taki przypadek w ciągu ostatnich paru dni, proszę Was o szczególne zwracanie uwagi na akty trollingu, i w miarę szybkie zgłaszanie takich spraw.

ps. fluor - dzięki!
Darnok
Użytkownik
#197 - Wysłana: 22 Lut 2009 15:34:35
Odpowiedz 
Nie rozumiem, po co o tym piszesz. Takim tekstem jeszcze go bardziej zachęcasz.
Q__
Moderator
#198 - Wysłana: 22 Lut 2009 16:06:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Darnok

Aby podziękować fluorowi za czujność. (Ale masz rację: szkoda czasu na pisanie o tym czymś.)
RaulC
Użytkownik
#199 - Wysłana: 22 Lut 2009 16:20:30
Odpowiedz 
Q__

Nie pierwszy to przypadek i nie ostatni. Mozna sie przed tym bronić wprowadzając na przykład sprawdzanie adresu mailowego dla akceptacji założenia konta i konieczność potwierdzenia.
biter
Użytkownik
#200 - Wysłana: 22 Lut 2009 16:26:40
Odpowiedz 
RaulC

popieram
Q__
Moderator
#201 - Wysłana: 22 Lut 2009 16:45:53
Odpowiedz 
RaulC

O tym, że istnieje taka możliwość wiem (choćby z forów lem.pl czy fahrenheit.net.pl ). Jeśli sytuacja ataków trolli (trolla?) będzie trwać nadal, być może będzie wypadało zwrócić się z taką prośba do Kai'a. (Choć moderacja jak widać daje sobie radę bez problemu.)
RaulC
Użytkownik
#202 - Wysłana: 22 Lut 2009 17:00:55
Odpowiedz 
Q__

Tylko propozycję rzuciłem. Własnie znaną mi z innych forów, by pomóc jedynie.
Q__
Moderator
#203 - Wysłana: 22 Lut 2009 17:33:34
Odpowiedz 
RaulC

Ależ doceniam dobre chęci i chęć pomocy. I jak mówię: jeśli sytuacja będzie trudna do opanowania, niewykluczone, że z niej skorzystamy.
biter
Użytkownik
#204 - Wysłana: 22 Lut 2009 17:47:34
Odpowiedz 
Q__

Nie wiem jak było za czasów Dinotreka (nie moja epoka), ale odnoszę wrażenie iż obserwujemy przyrost niemal geometryczny Trolli w ostatnim czasie. Obawiam sie iż szerokie rozreklamowanie STII ma na to pewien wpływ.
Q__
Moderator
#205 - Wysłana: 22 Lut 2009 18:03:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

Hmm... Bywały na tym forum i ostrzejsze burze, i gorsze ataki trolli, tyle, że parę lat temu. IMO nie ma się co emocjonować.
Eviva
Użytkownik
#206 - Wysłana: 22 Lut 2009 18:27:09
Odpowiedz 
Q__

Właśnie. Słabiutkie byłoby nasze forum, gdyby byle Dinotrek mógł mu zaszkodzić.
Darnok
Użytkownik
#207 - Wysłana: 23 Lut 2009 16:30:00
Odpowiedz 
Osłony trzymają jak widzę i nie będzie żadnego abordażu na USS Phoenix
Picard
Użytkownik
#208 - Wysłana: 23 Lut 2009 16:56:03
Odpowiedz 
Sex, sox, sucks, sssssssssss" w którym umieścił niecenzuralny wierszyk (mający charakter jednoznacznej propozycji czy też deklaracji), wklejoną podobiznę **uja i podpis "DINOZAURY RZONDZOM!!!!!!! To pisałem ja, Trekowski, doktor.".

Pokolenie wychowywane na Władcach much się odezwało?
biter
Użytkownik
#209 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:00:12
Odpowiedz 
Pokolenie wychowywane na Władcach much się odezwało?

Są nadawani zbyt krótko by można było na nich wychowac pokolenie.

Pokolenie wychowane na South Parku, to się zgodzę.

Czasami nawet tak myślę że przydają się tacy jak Dinuś. Przypominają nam że nie wolno odpuścić przy wychowywaniu naszych dzieci, braci, sióstr, krewniaków. Że nie można odpuścić w szkole (jeśli jest się nauczycielem) czy nawet na ulicy. Jeśli odpuścimy to będzie więcej takich jak ON.
Pisarz
Użytkownik
#210 - Wysłana: 23 Lut 2009 17:14:27
Odpowiedz 
Każde forum ma takiego swojego pokemona. Jedyna różnica to ilość i poziom głupoty. Nie chciałbym oceniać po wieku, bo znam wiele wyjątków, ale większość dzieciaków które mają internet myślą (o ile myślą), że "mam jinternet i sem mogem robić co hcem, nawet obrarzać innyh luci i gupoty fypisyfać, bom iezd fłatca jinternetu". Nie widziałem żadnego forum bez takiego przypadku. Na FFG wiele takich dzieciaków zaczyna od pisania "skont mogem wźąć tegieefa, szukaem po guuglah i nie moglem znaleść, daj gdoź linq!!!!!!" (TGF - program do tworzenia gier). I znam wiele takich przypadków więc ten Dinotrek to nie robi jakiejś wielkiej różnicy.

Ps. błędy celowe
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!