USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#61 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:18:32
Odpowiedz 
Znam.
Pozdro
Barusz
Użytkownik
#62 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:23:08
Odpowiedz 
Dlaczego więc nie powołała się Pani na nie gdy pytałem skąd Pani wie, że na forum 'broił' Pani syn? Powtarzam, to tylko pytania kontrolne mające potwierdzić Pani tożsamość.
Connor
Użytkownik
#63 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:29:04
Odpowiedz 
Mama DinoTreka 2 zapewne nie odpowie, ponieważ Mama, dino1 i dino2 to pewnie jedna i ta sama osoba, która dobrze się bawi na tym forum.
Anonim
Anonimowy
#64 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:30:32
Odpowiedz 
Connor

A Ty kto, John czy Sarah?
Connor
Użytkownik
#65 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:33:02
Odpowiedz 
Ani ten ani ta. Raczej już Mcleod, ale mój klan jest z innego księżyca.
Pah Wraith
Użytkownik
#66 - Wysłana: 7 Paź 2005 01:10:20
Odpowiedz 
On już nie żyje

Qur... czy już naprawdę nie ma o czym rozmawiać, tylko się takimi debilizmami zajmować musicie? Zamiast pacana ignorować jeszcze lejecie wodę na jego młyn...
szwagier
Użytkownik
#67 - Wysłana: 7 Paź 2005 01:17:13
Odpowiedz 
Ktoś się tu nieźle bawi. Sam się zaczynam gubić. Różne nicki, podejrzewamy, że to ta sama osoba a diametralnie różne style wypowiedzi. To się naprawdę przestaje robić śmieszne...
Barusz
Użytkownik
#68 - Wysłana: 7 Paź 2005 01:19:43
Odpowiedz 
Też zaczołem się gubić. Na szczęście są metody sprawdzania tożsamości.
szwagier
Użytkownik
#69 - Wysłana: 7 Paź 2005 01:27:07
Odpowiedz 
Na szczęście są metody sprawdzania tożsamości.
Pokazywać dowody osobiste! Albo wpuszczać tylko w krawatach Klient w krawacie jest mniej awanturujący się

A tak na serio to nierozumiem, że zablokowanie IP niby nic nie da. Zakładam, że w domu ma jeden komputer. A przesiadanie się na inny conajmniej może mu utrudnić sprawę. Tyle że może nie mieć stałego adresu IP, jak w neostradzie, ale to też się da zrobić chyba (nie znam się).
Slovaak
Użytkownik
#70 - Wysłana: 7 Paź 2005 07:35:14
Odpowiedz 
Tyle że może nie mieć stałego adresu IP, jak w neostradzie

Ja mam neostrade ale jakos bana na czat interia dostac moge:/
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#71 - Wysłana: 7 Paź 2005 10:34:34
Odpowiedz 
Dlaczego więc nie powołała się Pani na nie gdy pytałem skąd Pani wie, że na forum 'broił' Pani syn? Powtarzam, to tylko pytania kontrolne mające potwierdzić Pani tożsamość.

Odpowiedzialam. Zgodnie z prawda, a ze taka wersja komus nie odpowiada............ niestety nic na to nie poradze.
Co do blokowania IP, moze byc klopot, Maly oprocz swojego komputera korzysta tez z naszych komputerow biurowych, a mamy ich kilka Ale powodzenia zycze !
Moze jednak wystarczy moje zapewnienie, ze postaram sie kontrolowac poczynania syna?
Pozdro

P.S.
Wiem, ze to moze nie na miejscu, ale my z mezem mielismy naprawde ubaw czytajac ta wojne rozpetana z powodu 7 latka, sorry
Domko
Użytkownik
#72 - Wysłana: 7 Paź 2005 10:45:38
Odpowiedz 
Niech ktoś go zbanuje, bo już mam serdecznie dość Dinotreka, Dinotreka2 i Mamę Dinotreka 2!!!!
Picard
Użytkownik
#73 - Wysłana: 7 Paź 2005 10:55:47
Odpowiedz 
A może tak odrobinę rozsądku ? Cała ta ,,dino-akcja" jest moim zdaniem wyłacznie dziełem zwoleników moderacji i nie ma służyć niczemu innemu jak tylko wprowadzeniu tej formy cenzury na forum. Bo jeśli nie udało się pomysłu przeprowadzić frontowymi drzwiami , to może uda się go wcisnąć tylnimi ? Tych prowokatorów należy ignorować !
waterhouse
Moderator
#74 - Wysłana: 7 Paź 2005 11:34:05
Odpowiedz 
Cała ta ,,dino-akcja" jest moim zdaniem wyłacznie dziełem zwoleników moderacji i nie ma służyć niczemu innemu jak tylko wprowadzeniu tej formy cenzury na forum.

Picard....a czy masz na to tzw."dowody" ?
Picard
Użytkownik
#75 - Wysłana: 7 Paź 2005 11:45:02
Odpowiedz 
Dowodów nie ale poszaki owszem !
Domko
Użytkownik
#76 - Wysłana: 7 Paź 2005 13:04:06
Odpowiedz 
A może tak odrobinę rozsądku ? Cała ta ,,dino-akcja" jest moim zdaniem wyłacznie dziełem zwoleników moderacji i nie ma służyć niczemu innemu jak tylko wprowadzeniu tej formy cenzury na forum. Bo jeśli nie udało się pomysłu przeprowadzić frontowymi drzwiami , to może uda się go wcisnąć tylnimi ? Tych prowokatorów należy ignorować !

Tyle, że ja jestem zwolennikiem moderacji tak czy owak.
Barusz
Użytkownik
#77 - Wysłana: 7 Paź 2005 13:25:03
Odpowiedz 
'Tak czy owak' czyli niezależnie od... No właśnie, czego?
Picard
Użytkownik
#78 - Wysłana: 7 Paź 2005 13:35:15 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
No właśnie, czego?

Od wszelkich ,,dinusiów" i innych stworów. Właśnie dlatego myśle , że Dinotreki są tworem zwoleników moderacji , ci ludzie są po prostu starsznie uparci !
Anonim
Anonimowy
#79 - Wysłana: 7 Paź 2005 13:37:45
Odpowiedz 
'Tak czy owak' czyli niezależnie od... No właśnie, czego?

Ja swojego zdania na temat moderacji nie będę tu wypowiadał, bo to byłby off-topic, ale nie zmiena to faktu, że też takie zdanie posiadam "tak czy owak".
I od razu służę wyjaśnieniem: "Tak czy owak" czyli niezależnie od tego, co się dzieje na tym forum po rozpoczęciu dyskusji o mederacji, gdyż swoje zdanie wyrobiłem sobie w okresie wcześniejszym, kiedy to powstało ono jako moje wewnętrzne przekonanie, a nie jako skutek próby zajęcia na siłę stanowiska w dyskusji o wprowadzeniu moderatora.
Dyskusja o wprowadzeniu moderatora miała być próbą zbadania pewnej kwestii, ale stało się tak, że samo badanie zaczęło wpływać na przedmiot badania... Klasyczny błąd poznawczy.
Dlatego bardziej wartościowe są dla mnie stanowiska ukształtowane przed rozpoczęciem dyskusji o moderacji, gdyż są bardziej obiektywne, jako nie obarczone wymienionym powyżej błędem...
Picard
Użytkownik
#80 - Wysłana: 7 Paź 2005 13:43:19
Odpowiedz 
Anonim dużo uczonych sentencji , ale może podpisał byś się jakoś ?
Anonim
Anonimowy
#81 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:07:02
Odpowiedz 
ale może podpisał byś się jakoś ?

Celowo się nie podpisuję, bo w stosunku do podpisujących się użytkowników szybko zaczynają się różne "osobiste wycieczki", uprzedzenia, animozje i inne takie, a mnie to nie bawi....
Wyraźnie widać, że niektórzy użytkownicy tego forum z założenia są nastawieni "na nie" do wypowiedzi niektórych innych forumowiczów.
Jeżeli piszę coś na forum, to wolę, żeby inni odnosili się do mojej wypowiedzi, a nie do mojej osoby na podstawie wcześniejszych kontaktów.
Wiem, że niektórych wkurza niemożność przyczepienia się, że w jakimś innym temacie powiedziałem dawno, dawno temu coś, co nie do końca pasuje do mojej obecnej wypowiedzi, ale trudno, "life is brutal, and full of zasadzkas"...
Picard
Użytkownik
#82 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:21:17 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Celowo się nie podpisuję

To i tak lepiej niż miał byś się mienić kolejnym Potworem , PAW'iem bądź - Boże uchowaj ! - dinotrekiem...
Anonim
Anonimowy
#83 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:26:53
Odpowiedz 
To i tak lepiej niż miał byś się mienić kolejnym Potworem , PAW'iem bądź - Boże uchowaj ! - dinotrekiem...

Właśnie dla mnie nie ma to znaczenia jak kto się podpisuje.
Nawet z dinotrekiem mógłbym dyskutować, gdyby napisał coś wartego dyskusji.
To jest jedna z pięknych cech internetu, że ułatwia uwolnienie się od uprzedzeń, o ile oczywiście ktoś tego chce....
waterhouse
Moderator
#84 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:29:30
Odpowiedz 
Dowodów nie ale poszaki owszem

Masz jakieś oprócz swoich żenujących insynuacji?
Picard
Użytkownik
#85 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:42:17 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
żenujących insynuacji?

A chociażby te , że nasz - rzekomo - siedmioletni ulubieniec wypowiada się na tym forum po godzinie pierwszej w nocy ! Co na to dinozaurzyca , nic ?
waterhouse
Moderator
#86 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:44:30
Odpowiedz 
A chociażby te , że nasz - rzekomo - siedmioletni ulubieniec wypowiada się na tym forum po godzinie pierwszej w nocy !

I czego to ma dowodzić?
Anonim
Anonimowy
#87 - Wysłana: 7 Paź 2005 14:55:12
Odpowiedz 
Mi się nie wydaje, żeby to była prowokacja.
Zastosowanie prowokacji jest sposobem postępowania ludzi przebiegłych, a przebiegłość zakłada pewną (najczęściej nawet dość wysoką) dozę inteligencji.
Posty dinotreka są nieskładne, czasami wręcz nie wiadomo o co w nich chodzi... Oczywiście możliwe, że są to posty kogoś, kto tylko udaje dzieciaka, ale przecież znane jest zdanie Kaia na temat moderacji, więc tak "delikatna" prowokacja raczej by tu nie zadziałała (a przecież posty dinotreka nie są wcale takie tragiczne, nie ma bluzgów, podszywania się pod innych użytkowników itp.)
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#88 - Wysłana: 7 Paź 2005 15:01:48
Odpowiedz 
A chociażby te , że nasz - rzekomo - siedmioletni ulubieniec wypowiada się na tym forum po godzinie pierwszej w nocy ! Co na to dinozaurzyca , nic ?
Po godzinie, waszej , pierwszej w nocy, to mogl byc wypadek jednorazowy, w weekendowy wieczor.
Pisze w "waszej" poniewaz u nas jest wtedy zaledwie 24.00
I zapewniam, ze to sprawdze.
Co nie zmienia faktu, ze oprocz mojego syna, jest jeszcze jedna osoba, ktora korzysta z nick'a DinoTrek 2 ale to juz problem Waszych adminow, mnie co najwyzej dziwi fakt, ze szanujace sie forum ma opcje, w ktorej dopuszcza sie do rejestracji dwoch , roznych osob pod tym samym nick'iem.
Pozdro
Anonim
Anonimowy
#89 - Wysłana: 7 Paź 2005 15:09:22
Odpowiedz 
forum ma opcje, w ktorej dopuszcza sie do rejestracji dwoch , roznych osob pod tym samym nick'iem

a mi się wydawało, że dinotrek & spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością wypowiadają się na tym forum jako niezarejestrowani użytkownicy, podobnie jak moja skromna osoba...
Tata DinoTreka 2
Anonimowy
#90 - Wysłana: 7 Paź 2005 16:56:11
Odpowiedz 
Witam!
Tym razem ojciec rodziny.
Zaprawde nikt nie spodziewal sie, ze aktywnosc naszego syna na Waszym forum przyniesie takie efekty.
Dla dobra wszystkich forumowiczow i tego forum, prosze przyjac za pewnik, ze tak jak juz zostalo tu napisane - mieliscie do czynienia z wybrykiem 7-latka. Nie obiecuje, ze syn sie tu juz nigdy nie pojawi - obiecuje jednak, ze nastapi wewnetrzna (rodzinna) moderacja jego wypowiedzi.

PS. I widze, ze "teoria wielkiego spisku" zyje...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!