USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
szwagier
Użytkownik
#31 - Wysłana: 5 Paź 2005 01:49:16
Odpowiedz 
Co ciekawe używa różnych stylów wypowiedzi, raz można powiedzieć dziecinny, raz zupełnie wrogo.

I'll be back.
Mamy tu chyba cyborga z przegrzanymi obwodami
Slovaak
Użytkownik
#32 - Wysłana: 5 Paź 2005 10:48:58
Odpowiedz 
Bana dla dinotreka2!
szwagier
Użytkownik
#33 - Wysłana: 5 Paź 2005 10:58:37
Odpowiedz 
Zablokować dostęp z jego IP
Picard
Użytkownik
#34 - Wysłana: 5 Paź 2005 11:44:21
Odpowiedz 
A ja zgadzam się z pomysłem jednego z moich znakomitych przedmuwców i proponuje ignorować ,,dinuśia" , nich sobie szcyl pisze co chce a kiedy nikt nie będzie nań zwracał uwagi sam odpuści i poszuka sobie innej piaskowinicy !
Domko
Użytkownik
#35 - Wysłana: 5 Paź 2005 11:44:55
Odpowiedz 
Dinotrek2 to nie Dinotrek, tylko ktoś robiący prowokację. Styl ma diametralnie inny, co już zauważył Dreamweb. Między innymi dobrze cytuje posty oraz używa bardziej dojrzałych stylów wypowiedzi (przez co zdania są zrozumiałe).
Nalegam, aby ta osoba zrezygnowała ze swojej beznadziejnej prowokacji i zajęła się czymś pożytecznym.
WarLock II
Użytkownik
#36 - Wysłana: 5 Paź 2005 12:06:36
Odpowiedz 
Nalegam, aby ta osoba zrezygnowała ze swojej beznadziejnej prowokacji i zajęła się czymś pożytecznym.

Oj wydaje mi się, że nasze grzeczne naleganie tu nic nie pomoże. Takich jak on trzeba potraktować "z buta" - jednym słowem zabanować IP. Co do pomysłu ignorowania - nie wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, chociaż by, dlatego że gdy ktoś z poza stałych bywalców tego forum zajrzy tutaj (tyle się teraz mówi o przyciąganiu nowych fanów ST) stwierdzi, że: mamy tutaj okropny bałagan, masę idiotycznych wypowiedzi, zupełnie nie radzimy sobie z !jednym! głupim szczeniakiem itp.
Picard
Użytkownik
#37 - Wysłana: 5 Paź 2005 12:09:29
Odpowiedz 
tyle się teraz mówi o przyciąganiu nowych fanów ST

Za pośrednictwem fanowskich stron internetowych ? a myślałem , że raczej zwykle zaczyna sie od fascynacji filmem , później zaś przechodzi się do oglądania stron , itp.
WarLock II
Użytkownik
#38 - Wysłana: 5 Paź 2005 12:12:35 - Edytowany przez: WarLock II
Odpowiedz 
Za pośrednictwem fanowskich stron internetowych ? a myślałem , że raczej zwykle zaczyna sie od fascynacji filmem , później zaś przechodzi się do oglądania stron , itp.

Masz rację. Ale już po obejżeniu filmów, gdy przejdzie się do ogladania stron, trafia się np. na to forum, i wtedy opinia "nowego fana" o - dotąd nieznanym - środowisku fanów treka może stać się niepozytywna.
Barusz
Użytkownik
#39 - Wysłana: 5 Paź 2005 13:05:24
Odpowiedz 
Dinotrek2 to nie Dinotrek, tylko ktoś robiący prowokację. Styl ma diametralnie inny, co już zauważył Dreamweb.

To ta sama osoba, tylko orginałowi zablokowano nicka.
Domko
Użytkownik
#40 - Wysłana: 5 Paź 2005 14:34:11
Odpowiedz 
Nie możesz mieć takiej pewności. Zachowuje się nieco inaczej niż Dinotrek, co też podałem w swoim poście.
Barusz
Użytkownik
#41 - Wysłana: 5 Paź 2005 16:18:18
Odpowiedz 
Co do fragmentu po przecinku - mogę. Slovaak 'przyznał się' do tego i mógł ukryć maila swojej siostry. Co do fragmentu przed przecinkiem - to nader prawdopodobne - zachowuje się dokładnie tak samo.
Domko
Użytkownik
#42 - Wysłana: 5 Paź 2005 16:29:31
Odpowiedz 
Są pewne drobne różnice, jak mi się wydaje. Ale i moje i Twoje odczucie jest subiektywne - zobaczymy jak to się skończy (oby się skończyło).
DinoTrek2
Anonimowy
#43 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:38:32
Odpowiedz 
Btw2. Proponuję dla niego nastepujace rangi :

Tester Torped

Czyściciel cewek warp

Dino p'tah

wytlumacz mi cos o trzecieh randze
Pytanie do Dinusia (jeśli się tu wypowie): ile masz lat?
odpusc sobie takie pytania chocbys blagal na kolanach nie odpowiem.
A może po prostu ignorować "dinka"?

Takie proby spowoduja zdenerwowanie i skarge do Kaia.
Dinotrek 2 : Judgement Day
Kim jestes?
DinoTrek2
Anonimowy
#44 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:39:50
Odpowiedz 
Nie możesz mieć takiej pewności. Zachowuje się nieco inaczej niż Dinotrek, co też podałem w swoim poście.
Zmieniam sie zeby zadowolic Warlocka 2
To ta sama osoba, tylko orginałowi zablokowano nicka.
Masz racje.
DinoTrek2
Anonimowy
#45 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:40:30
Odpowiedz 
CHCE BANA!
zbanujcie mnie prosze.
DinoTrek2
Anonimowy
#46 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:41:27
Odpowiedz 
Zablokować dostęp z jego IP
Sugerujesz zablokowac IP?Hmmm....Nie ma na to szans, bo
moge na inne IP wskoczyc i tak unikne bana.
DinoTrek2
Anonimowy
#47 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:42:48
Odpowiedz 
CHCE BANA!
zbanujcie mnie prosze.

A ty kto jestes?Ja nie prosilem o bana.Jesli jestes elberethem to
sam poprosiles sie o bana.
DinoTrek2
Anonimowy
#48 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:44:27
Odpowiedz 
Pierwszy raz pozwolilem sobie na wejscie na forum
bo bylem ciekawy ST.Wczesniej forum bylo przezemnie ignorowane.
DinoTrek2
Anonimowy
#49 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:44:57
Odpowiedz 
no co ty. ja jestem DinoTrek2 a ty?
dajcie mi bana no.
DinoTrek2
Anonimowy
#50 - Wysłana: 6 Paź 2005 22:57:23
Odpowiedz 
Bana mówie no!
reyden
Użytkownik
#51 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:08:53
Odpowiedz 
To już się robi żałosne :/ :/ :/

Kai - błagamy cię , zrób cos z tym .

PLEASE
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#52 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:21:31
Odpowiedz 
Chcialabym serdecznie przeprosic wszystkich user'ow tego forum
Dopiero dzisiaj odkrylam wyczyny mojej latorosli.
Co do wieku, DinoTrek liczy sobie lat 7 i faktycznie ma swoje alter ego w postaci DinoTreka 2
Wlasnie obiecal mi solennie, ze postara sie wiecej czytac a mniej pisac, zwlaszcza bzdur.
Mimo wszystko prosze o odrobine wyrozumialosci, dzieciak kocha wszystko co jest zwiazane z fantastyka, tylko rozumek ma jeszcze malutki
A co do Jego umiejetnosci "klepania w klawiaturke" to posiadl ja zanim ukonczyl 3 latka , czytac zaczal zanim ukonczyl 2
W kwestii polskich znakow, wybaczcie ale mieszkamy poza granicami Polski i nasze klawiatury ich nie posiadaja.
Jeszcze raz obiecuje cenzurowac w miare wolnego czasu poczynania Mojej latorosli.
A wszystkich tych, ktorym Maly dostarczyl odrobine rozrywki pozdrawiam.

Pozdro
Mama
P.S.
A osobe, ktora rowniez uzywa nick'a DinoTrek 2 prosze o zaprzestanie.....
Barusz
Użytkownik
#53 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:28:05
Odpowiedz 
Pytanie kontrolne: skąd Pani wie, że to Pani syn udzielał się tu jako dinotrek i DinoTrek2 skoro się nie zarejestrował i - jak przypuszczam - nie ochrzciła Pani syna takim imieniem?
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#54 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:31:53
Odpowiedz 
Jasny gwint!!!!!!!!!!!
Stworzylam potwora!!!!
Wlasnie odkrylam, ze osoba o nick'u "grrr.." tez jest moim potomkiem !!!!!!!!!!
Wybaczcie dwa posty, jeden pod drugim, widac kompresja nie jest cecha charakterystyczna naszej rodziny

Zatroskana Mama
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#55 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:36:04
Odpowiedz 
Zazwyczaj szanujemy prawo do prywatnosci w naszej rodzinie, ale przypadkiem zajrzalam do Malego i zobaczylam temat topic'u "czy zabanowac DinoTreka?" a zaraz potem zobaczylam wypieki na twarzy ukochanej latorosli...........
Jakos latwo bylo wyciagnac reszte wnioskow
Dreamweb
Użytkownik
#56 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:40:11
Odpowiedz 
mieszkamy poza granicami Polski i

Gdzie konkretnie?
Barusz
Użytkownik
#57 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:43:50
Odpowiedz 
Na logikę powinna Pani odpowiedzieć, że zna 'dinkowe' adresy mailowe syna które podał na forum.
WarLock II
Użytkownik
#58 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:44:11 - Edytowany przez: WarLock II
Odpowiedz 
Gdzie konkretnie?

Dino hmmm?? - Ja bym obstawiał że na Isla Nublar 150km od wybrzeży Kostaryki
Mama DinoTreka 2
Anonimowy
#59 - Wysłana: 6 Paź 2005 23:54:02
Odpowiedz 
Na logikę powinna Pani odpowiedzieć, że zna 'dinkowe' adresy mailowe syna które podał na forum.
Na logike, a raczej na jej brak nie narzekam, raczej ktos inny cierpi na syndrom nadmiernej, wrecz maniakalnej podejrzliwosci
Maly raczej nie klamie i zapytany wprost odpowiada jak sprawy stoja.
A co do wybrzezy Kostaryki, hmm moze na wakacje........
Miejsce naszego zamieszkania nie jest tajemnica, podalam go w profilu, mieszkamy w Irlandii.
Pozdro
Barusz
Użytkownik
#60 - Wysłana: 7 Paź 2005 00:05:18
Odpowiedz 
Więc zna Pani adresy mailowe syna czy nie?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!