USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Iluk
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Paź 2005 19:23:10
Odpowiedz 
W innym topiku powstał taki pomysł. Ja jestem za. Gostkowi ewidentnie się nudzi i wysyła najgłupsze posty w dziejach forum. Jeżeli np. przeczytałby to ktoś 'nowy', od razu zniechęciłby się do naszego forum.

PS: Założyłem ten temat w tym dziale, bo w tewn sposób zwiąkszam szane, że Kai go przeczyta.
elbereth
Moderator
#2 - Wysłana: 2 Paź 2005 19:48:58
Odpowiedz 
jestem absolutnie za
januszek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Paź 2005 19:53:19
Odpowiedz 
Hehehe, widac to jest nastepne pokolenie poentkowe Musicie z nim żyć - a będzie takich coraz więcej
WarLock II
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Paź 2005 19:54:05 - Edytowany przez: WarLock II
Odpowiedz 
Jestem za.

P.S. trzeba jednak przyznać że takie "wizyty" to niezła komedia. Dawno się tak nie śmiałem

Edit:

Czy wiesz o tym januszku, że dinotrek jest fanem starwars??
Iluk
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Paź 2005 20:05:48
Odpowiedz 
Hehehe, widac to jest nastepne pokolenie poentkowe

W sensie, że gdyby ENT się nie skończył, to ludzie byliby mądrzejsi )))))))))))))))))

Musicie

Musimy chyba. Jesteś tu jednym z najaktywniejszych forumowiczów byłoniebyło )))))))))))))
Anonim
Anonimowy
#6 - Wysłana: 2 Paź 2005 20:19:01
Odpowiedz 
Tak, niech zginie.

Na poczatku bywalo to smieszne, jednak ostatnio zdaje mi sie, ze stezenie debilizmu na tym forum niebezpiecznie wzroslo (mimo iz ja sie jakby mniej udzielam ).

A nie wiem czy to zamilowanie do "starych dobrych czasow", czy obiektywna prawda, ale IMO stara gwardia forumowiczy zawsze reprezentowala soba pewien poziom, ktorego robi mi sie zwyczajnie zal, gdy widze, jaki wplyw maja na niego diny czy inne pawy. O ile wiedze i poziom wiekszosci forumowiczy oceniam w szkolej skali na 5 lub 6, o tyle wyobrazmy sobie, jak bardzo potrafi zanizyc srednia taka jedynka

/Sh1eldeR
reyden
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Paź 2005 20:52:02
Odpowiedz 
Popieram Iluka , zabawa zabawą ale jeszcze trochę i przez takich ludzi jak dinus to forum zmienii się w podobne do forum o2 .

Btw. na każdym innym forum dinuś dostał by bana albo ostrzeżenie.

Btw2. Proponuję dla niego nastepujace rangi :

Tester Torped

Czyściciel cewek warp

Dino p'tah
cezary
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:19:48
Odpowiedz 
Btw. na każdym innym forum dinuś dostał by bana albo ostrzeżenie.
A moze wieczystego bana w ramach ostrzezenia?

Dajcie spokoj, to jest prowokacja ludzi pragnacych moderatora na forum
Pokazmy im, ze sie nie damy
WarLock II
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:37:19
Odpowiedz 
Moim zdaniem to nie jest żadna prowokacja. Poprostu jakiś dzieciak myśli że znajdzie tu kolegów do zabawy. Sądząc po postach ma tak z 10-12 lat. Jeśli jest tak jak myślę - czy nie powinniśmy wykazać się odrobiną cierpliwości a nie od razu go banować??
szwagier
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:43:27
Odpowiedz 
Rzeczywiście to forum jeszcze całkiem niedawno prezentowało poziom, a teraz....

Dajcie spokoj, to jest prowokacja ludzi pragnacych moderatora na forum
Pokazmy im, ze sie nie damy

Tutaj jestem rozdarty wewnętrznie jak bohater romantyczny. Z jednej strony moderator potrzebny do "zbawienia" forum Niechaj więc w takim wypadku objawia się Wielki Kai i robi porządek
Z drugiej strony byłoby to ograniczanie wolności do wypowiedzi forumowiczów (jednak co niektórych należałoby ograniczyć).

Pytanie do Dinusia (jeśli się tu wypowie): ile masz lat?
szwagier
Użytkownik
#11 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:45:30
Odpowiedz 
Sądząc po postach ma tak z 10-12 lat

Pomyślałem podobnie co Ty WarLock II i miałem podobnie napisać i to prawie w tym samym czasie ale zadałem mu pytanie bardziej obiektywne
WarLock II
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:49:32
Odpowiedz 
Pomyślałem podobnie co Ty WarLock II i miałem podobnie napisać i to prawie w tym samym czasie ale zadałem mu pytanie bardziej obiektywne

Też miałem zamiar zadać mu to pytanie Jestem ciekaw czy nasze wnioski są trafne.
szwagier
Użytkownik
#13 - Wysłana: 3 Paź 2005 00:56:43
Odpowiedz 
Jestem ciekaw czy nasze wnioski są trafne.

Teraz czekamy niecierpliwie na odpowiedź Dinotreka, wyjścia są takie:
1) Wogóle nie napisze zawstydzony
2) Stwierdzi, że nie jest taki młody (skłamie)
3) Stwierdzi, że nie jest taki młody (powie prawde)- prawdopodobieństwo 0.02%
Barusz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 3 Paź 2005 01:22:19
Odpowiedz 
4) Nie napisze, bo nie przeczyta Waszych pytań.
5) Nie napisze bo Was oleje.
6) Zaoftopikuje.

Moim zdaniem to nie jest żadna prowokacja.

Powiedziałbym, że cezary żartował z tą prowokacją.
szwagier
Użytkownik
#15 - Wysłana: 3 Paź 2005 01:25:21
Odpowiedz 
4) Nie napisze, bo nie przeczyta Waszych pytań.
5) Nie napisze bo Was oleje.

Pierwsze nierealne bo widze że wszystko czyta, drugie bardziej realne, jednak z powodu mojego nr. 1
Anonim
Anonimowy
#16 - Wysłana: 3 Paź 2005 08:03:15
Odpowiedz 
A może po prostu ignorować "dinka"?
Jak to rzeczywiście jakiś nastoletni szczawik, to się po jakimś czasie znudzi i się odczepi.... A o tym, że się szybko nudzi świadczą posty typu "dlaczego nikt nie odpowiada" itp....
januszek
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Paź 2005 10:55:15
Odpowiedz 
> Musimy chyba. Jesteś tu jednym z najaktywniejszych
> forumowiczów było niebyło

Miałem na myśli to, że ja zderzenie pokoleń mam już za sobą - i mam tu Was na myśli - czyli pokolenie fanów Voya i Entka...
szwagier
Użytkownik
#18 - Wysłana: 3 Paź 2005 11:27:33
Odpowiedz 
Miałem na myśli to, że ja zderzenie pokoleń mam już za sobą - i mam tu Was na myśli - czyli pokolenie fanów Voya i Entka...

Nie wiem czy zderzenie fanów Voya i Entka jest tak straszne. Co można powiedzieć o zderzeniu fanów TOS-a (ja), lub TNG (też ja ) z Entkiem
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 3 Paź 2005 13:57:19
Odpowiedz 
Co to znaczy: "zabamować"?

Czy zabanować? To ciekawe, największy przeciwnik moda o to pyta? To rzeczywiście zalazł za skórę... Ale przecież to jest taki zabawny młody człowiek, pozwólmy mu się wyszaleć
Christof
Użytkownik
#20 - Wysłana: 3 Paź 2005 14:15:44
Odpowiedz 
Ale przecież to jest taki zabawny młody człowiek, pozwólmy mu się wyszaleć

Myślę, że są jednak pewne granice. Jeśli znajdzie się więcej takich "młodych, zabawnych ludzi", to wkrótce będziemy tu mieć bajzel jak na Onecie.
Anonim
Anonimowy
#21 - Wysłana: 3 Paź 2005 15:27:23
Odpowiedz 
Jeśli znajdzie się więcej takich "młodych, zabawnych ludzi"

Moim zdaniem jemu/jej chodzi właśnie o zamieszanie i jeżeli nie będziemy na tą sprawę reagować, to sam/sama szybko się znudzi i przeniesie się gdzie indziej....
Dlatego ponawiam propozycję, która według mnie jest sensowna, ale tylko jeżeli większość użytkowników ją zastosuje... Ignorujmy dinotreka!
W końcu przestanie go/ją bawić gadanie do siebie....
A co do innych.... cóż, na to rozwiązaniem byłoby tylko wpuszczanie na forum wyłącznie zalogowanych i wprowadzenie moderacji, a o tym już rozmawialiśmy....
szwagier
Użytkownik
#22 - Wysłana: 3 Paź 2005 15:53:46
Odpowiedz 
wpuszczanie na forum wyłącznie zalogowanych i wprowadzenie moderacji, a o tym już rozmawialiśmy....

Właśnie tym wspominałem. Potrzebny jest ktoś do zrobienia tu porządku bo jest totalna samowolka.
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 3 Paź 2005 16:52:16
Odpowiedz 
Jak było widać, nie dorośliśmy do poważnej dyskusji o moderacji. Nie zaczynajmy nawet od nowa...
Barusz
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Paź 2005 16:53:47
Odpowiedz 
To było jej nie zaczynać. Do twojego poprzedniego postu nie dotyczyła przecież moderacji.
Pah Wraith
Użytkownik
#25 - Wysłana: 3 Paź 2005 17:08:08
Odpowiedz 
To było jej nie zaczynać.

Nielogiczne: kto mógł wcześniej przypuścić, że na Forum liczba osób o zdrowym rozsądku jest niewielka?

Do twojego poprzedniego postu nie dotyczyła przecież moderacji.

W tym zdaniu brakuje jakiegoś bardzo ważnego fragmentu, więc go nie za bardzo rozumiem.
grrr......
Anonimowy
#26 - Wysłana: 4 Paź 2005 21:32:31
Odpowiedz 
Na bana dla dinotreka jest za pozno......Juz go wywalilo.I przypominam ze to ja nim jestem......szybko nudzi świadczą posty typu "dlaczego nikt nie odpowiada" itp....
A może po prostu ignorować "dinka"?
A moze nic z nim nie robic? Juz go wyrzucili z forum...Prosze kaia o zamkniecie tematu.
WarLock II
Użytkownik
#27 - Wysłana: 4 Paź 2005 23:35:57
Odpowiedz 
Zaczynam się ostro denerwować, trzeba założyć stały ban na IP z którego pisze dinotrek2. To forum jeszcze nigdy nie było zaśmiecane w tak chamski i głópi sposób.
Dreamweb
Użytkownik
#28 - Wysłana: 4 Paź 2005 23:46:32
Odpowiedz 
Przez chwilę myślałem że "dwójka" to jakiś inny użytkownik który nazwał się tak aby sparodiować oryginalnego dinotreka, bo niektóre jego posty były w innym stylu i nawet czasem jakieś takie z sensem Ale po przeczytaniu kilku świeżych stwierdzam, iż był to błędny wniosek...
Pah Wraith
Użytkownik
#29 - Wysłana: 4 Paź 2005 23:49:13 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Nie denerwuj się, pacankowi tylko o to chodzi.

Pisz, pisz, Dinotrek2, z radością śledzę Twoje postępy na polu gry i języka polskiego Kto wie, może kiedyś, jak już pójdziesz do gimnazjum, będziesz kimś, dzięki temu, że nauczysz się tu klepać w klawiaturę. Np. dostaniesz pracę wklepywacza znaków przestankowych, bo chyba to Ci najlepiej wychodzi

PS Dobranoc i sukcesów w grze!
Dinotrek 2 : Judgement Day
Anonimowy
#30 - Wysłana: 4 Paź 2005 23:59:06
Odpowiedz 
I'll be back.
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Czy zabamować dinotreka?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!