USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Dyskusja w sprawie moderatora
 Strona:  ««  1  2  3  ...  21  22  23  24  25  26  27  »» 
Autor Wiadomość
Toudi
Użytkownik
#751 - Wysłana: 24 Gru 2011 22:51:03
Odpowiedz 
Elaan, może nie zauważyłaś, ale jest tydzień anarchii (genialny okres na takie zabawy, nie ma co ;)), Q nie jest modem (przynajmniej przez ten tydzień), sam aż się zastanawiam czy nie potrollować trochę ale znając życie tydzień anarchii nie zakończy się amnestią i będą potem brudy wyciągać. ;)

Darnok:
Na Chromie to nie działa. Znaczy nie wiem, czy taka kombinacja jest dobra, po prostu nie zmienia awatara Q.

To jest jeden z najstarszych skrótów używanych w przeglądarkach, i to we wszystkich tak samo, tak jak samo F5 to ponowne wczytanie strony, nie mam chrome, więc nie sprawdzę, ale działało to na wszystkich przeglądarkach jakich do tej pory używałem (a trochę ich było) więc wątpię by nie działał na chrome...
Darnok
Użytkownik
#752 - Wysłana: 24 Gru 2011 22:58:59
Odpowiedz 
Toudi:
więc wątpię by nie działał na chrome...

No mi awatara nie odświeżył, dopiero Firefox mi to pokazał.
Elaan
Użytkownik
#753 - Wysłana: 24 Gru 2011 23:12:38 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Dukat

Chodziło mi raczej o to, że jest to forum poświęcone Star Trekowi i szeroko rozumianemu S-F.
I choć jest tu także temat poświęcony polityce - bo wszak nie samym Trekiem człowiek żyje - to takie ostentacyjne awatary zupełnie tu nie pasują.
Na pewno nie polepszyły by też relacji między Użytkownikami, ani atmosfery na forum, stając się być może, w ferworze dyskusji powodem słownych docinków.

Toudi:
może nie zauważyłaś, ale jest tydzień anarchii

Ależ zauważyłam. Q po prostu ma poczucie humoru.

A ja po zwyczajnie odniosłam się do kwestii - bardzo ciekawej - czy tego typu awatary powinny być dozwolone.
Q__
Moderator
#754 - Wysłana: 25 Gru 2011 05:53:36 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
ale znając życie tydzień anarchii nie zakończy się amnestią i będą potem brudy wyciągać

Nie, aż tak wredni nie jesteśmy . (Chcałem z przyzwyzajenia napisać to moderatorskim boldem... )

Elaan

Elaan:
Q po prostu ma poczucie humoru.

Serio?
Q__
Moderator
#755 - Wysłana: 28 Paź 2012 16:02:46
Odpowiedz 
Bashir jak widać de facto znikł z forum. Jurgen też raczej nie kwapi się do moderatorki, a sytuacja, w której decydować o karach ma jeden moderator jest - co by nie gadać - niezdrowa. Pytanie: czy są chętni do "stołka" moda, może nawet dwu "stołków"? (I czy są w stanie sprawić cud reanimacji Phoenixa?)
Eviva
Użytkownik
#756 - Wysłana: 28 Paź 2012 17:54:28
Odpowiedz 
Q__

Jako znana jajcara proponuje siebie. Nie gwarantuję, że będzie lepiej, ale na pewno weselej Cudów robić nie umiem, mam za to jak bóg Janus cztery oblicza, a jedno z nich jest wcale odpowiedzialne.
MarcinK
Użytkownik
#757 - Wysłana: 28 Paź 2012 18:04:28
Odpowiedz 
Eviva:
, mam za to jak bóg Janus cztery oblicza,

Chyba jak Światowid bo Janus miał jeno dwa. To tak apropo.
Q__
Moderator
#758 - Wysłana: 28 Paź 2012 18:11:04
Odpowiedz 
Eviva

Znając Twoją niechęć do banów i kontrowersyjne zachownia forumowe, jak to sobie wyobrażasz? (No, chyba, że to żart dla poprawienia mi humoru...)
Eviva
Użytkownik
#759 - Wysłana: 28 Paź 2012 18:19:54
Odpowiedz 
MarcinK

Być może, nie jestem ekspertem. No to światowid.

Q__

Znasz przysłowie, że na bezrybiu?
Elaan
Użytkownik
#760 - Wysłana: 28 Paź 2012 21:43:06 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:
Cudów robić nie umiem, mam za to jak bóg Janus cztery oblicza, a jedno z nich jest wcale odpowiedzialne.

Ręka by Ci zadrżała przy ostrzeżeniu, a przy banie sumienie spać by Ci nie dało.
Chyba, że Twoim hasłem moderatorskim byłyby słowa: Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę.
Q__
Moderator
#761 - Wysłana: 28 Paź 2012 21:56:11
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Chyba, że Twoim hasłem moderatorskim byłyby słowa: Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę.

Nie radź jej tego. Nawet ja nie dałem rady stosować tej maksymy zbyt długo...
Elaan
Użytkownik
#762 - Wysłana: 28 Paź 2012 22:23:05 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__:
Nie radź jej tego. Nawet ja nie dałem rady stosować tej maksymy zbyt długo...

To był żart.
A poważnie, to IMVHO Eviva byłaby całkiem dobrym Modem.
Dostałaby mój głos.
Q__
Moderator
#763 - Wysłana: 28 Paź 2012 22:36:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Obiecałem kiedyś swój głos, pół żartem, mozgowi_kl2. Jeśli on i Eviva naprawdę tego chcą, niech się bawią. Choć wątpię, by zostali zaakceptowani w roli modów przez naszą drogą zatomizowaną community... Ciekaw też jestem, jak będzie im wychodzić wypracowywanie konsensusu...
Elaan
Użytkownik
#764 - Wysłana: 29 Paź 2012 15:30:41
Odpowiedz 
Q__

O ile dobrze pamiętam, Seybr pisał kiedyś, iż ma doświadczenie moderatorskie.
Jednak wpada tu tak rzadko, że wątpię, by zechciał podjąć się funkcji aktywnego moda.
Eviva
Użytkownik
#765 - Wysłana: 29 Paź 2012 17:40:13
Odpowiedz 
Elaan:
Chcąc być łagodnym, okrutnym być muszę.

Londo Molari tez początkowo wydawał się łagodnym, zabawnym i nieszkodliwym typem
Elaan
Użytkownik
#766 - Wysłana: 29 Paź 2012 17:56:31
Odpowiedz 
Eviva:
Londo Molari tez początkowo wydawał się łagodnym, zabawnym i nieszkodliwym typem

Też wzorzec sobie znalazłaś.
Liczyłam raczej na to całkiem odpowiedzialne oblicze.
Czyżby była to tylko naciągana autoreklama?
Q__
Moderator
#767 - Wysłana: 29 Paź 2012 18:17:18
Odpowiedz 
Dobra, ale serio mamy dyskutować/głosować nad kandydaturami, czy bawimy się w temacie technicznym?
Enterprise D
Użytkownik
#768 - Wysłana: 29 Paź 2012 18:23:11
Odpowiedz 
Boże, Wy znowu się w to bawicie? Q sam wystarczy chyba. no nie?
Eviva
Użytkownik
#769 - Wysłana: 29 Paź 2012 18:41:28
Odpowiedz 
Enterprise D:
Q sam wystarczy chyba. no nie?

Oczywiście, aż nadto, wygląda jednak na to, że ma on dość tej zabawy i szuka kogoś, na kogo da się zwalić odpowiedzialność. No to mówię - ja się świetnie nadaję, bo cokolwiek się zdarzy na Phoenixie, Q_ zawsze twierdzi, ze to ja jestem odpowiedzialna...
mozg_kl2
Użytkownik
#770 - Wysłana: 29 Paź 2012 21:49:41
Odpowiedz 
Q__:
Pytanie: czy są chętni do "stołka" moda,

Proponowałem siebie. Jeśli forumowa brać mnie poprze w stopniu zadowalajacym to jestem gotowy ponieśc to brzemię. Wolałbym jednak stanowić początkowo wsparcie dla osoby o takim doświadczeniu jak Ty niż zaczynac z głębokiej wody. Moderatorem już kiedyś byłem i moim mniemaniem sie sprawdziłem.

Enterprise D:
Q sam wystarczy chyba. no nie?

Wystarczy pytanie czy chce być sam?
Q__
Moderator
#771 - Wysłana: 29 Paź 2012 22:00:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Wystarczy pytanie czy chce być sam?

Odpowiedź jest prosta. Nie chce. Woli być częścia zespołu niż muszącym samodzielnie decydować "dyktatorem".

Zatem:

mozg_kl2
Eviva

Jeśli pierwsze z Was ręczy samo przed sobą, że potrafi powściągnąć złośliwości, które przystoją userowi, ale nie modowi, a drugie z Was sądzi że jako moderator będzie brać przykład raczej z siebie jako z junior admina, niż z siebie - forumowej rozrabiary to, jako, że oboje udowodniliście, moim zdaniem, że zależy Wam na Phoenixie dostaniecie mój głos, choćby cokolwiek na kredyt.

Głosowanie zaczniemy od jutra, bo akurat wtedy dwu zbanowanych zakończy bany, a sądzę, że w tak istotnej sprawie powinna wypowiedzieć się cała nasza społeczność. Potrwa 24h. Jeśli padnie za mało głosów przedłużymy je do 48h.
Mav
Użytkownik
#772 - Wysłana: 29 Paź 2012 22:13:44 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__

Nie wiem czy jutro będę miał czas, więc wypowiem się dzisiaj - zbrodnią to nie będzie Daje pełne poparcie dla obydwu kandydatur - Eviva,
mozg_kl2

Jeden moderator to nie jest normalna sytuacja. I wydaję mi się, że się nadają.

Powodzenia!
Eviva
Użytkownik
#773 - Wysłana: 30 Paź 2012 07:11:28
Odpowiedz 
A czy Elaan nie mogłaby być moderatorem? Mnie się wydaje, ze to najlepsza kandydatura, która w dodatku w nikim nie budzi skorpiona.
Elaan
Użytkownik
#774 - Wysłana: 30 Paź 2012 12:02:08 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:
A czy Elaan nie mogłaby być moderatorem?

Nie, Kochana, stanowczo nie. Może kiedyś, jak posiedzę tu tyle lat, co Ty.

Eviva:
to najlepsza kandydatura, która w dodatku w nikim nie budzi skorpiona

Zapomniałaś o tym, którego we mnie byś obudziła.
Picard
Użytkownik
#775 - Wysłana: 30 Paź 2012 16:41:48
Odpowiedz 
Jeśli nowy moderator to już niech nim będzie Eviva. Wole ją niż drugiego kandydata.
7z9
Użytkownik
#776 - Wysłana: 30 Paź 2012 17:40:27
Odpowiedz 
Ja tam wolę aby zostało jak jest. Pan Q ma full czasu i jak widzę na okrągło siedzi na tym forum.

Eviva, jak dla mnie za łagodna a mózg hmm, nie chciałbym aby to forum zamieniło się jak ukryte pragnienie pewnej postaci z kreskówki:
"Co będziemy robić jutro móżdżku? - to co zawsze Pinky, podbijać świat"
Picard
Użytkownik
#777 - Wysłana: 30 Paź 2012 18:22:56
Odpowiedz 
7z9:
Ja tam wolę aby zostało jak jest. Pan Q ma full czasu i jak widzę na okrągło siedzi na tym forum.

Ja też bym się pod tym podpisał, problem w tym, że Q sam stwierdził, że nie ma ochoty sam być moderatorem. Bez urazy, ale uważam, że żadna z wyżej wymienionych osób na to stanowisko się specjalnie nie nadaje, szczególnie, iż sami wymienili swoje kandydatury.
Eviva
Użytkownik
#778 - Wysłana: 30 Paź 2012 19:38:12
Odpowiedz 
Picard:
Bez urazy, ale uważam, że żadna z wyżej wymienionych osób na to stanowisko się specjalnie nie nadaje, szczególnie, iż sami wymienili swoje kandydatury.

Też jestem tego zdania, jak najbardziej. Kogo więc proponujesz?
mozg_kl2
Użytkownik
#779 - Wysłana: 30 Paź 2012 19:50:48
Odpowiedz 
7z9:
a mózg hmm, nie chciałbym aby to forum zamieniło się jak ukryte pragnienie pewnej postaci z kreskówki:
"Co będziemy robić jutro móżdżku? - to co zawsze Pinky, podbijać świat"

Ja tam jestem zwolennikiem piosenki niech nam zyje Moderator naszego forum niech zyje nam. Bajkę ogladam ale tylko w formie rozrywki. Zresztą, i co Q potwierdzi, bycie moderatorem na forum nie jest przyczynkiem do wielkiej kariety i prestiżu.
Mav
Użytkownik
#780 - Wysłana: 30 Paź 2012 19:54:07 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
Też jestem tego zdania, jak najbardziej. Kogo więc proponujesz?

Na pewno nie samego siebie, bo szkoda, żeby na forum nastał czas, gdzie choćby minimalnie pozytywny komentarz na temat jedenastki, kończył się permanentnym banem
 Strona:  ««  1  2  3  ...  21  22  23  24  25  26  27  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Dyskusja w sprawie moderatora

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!