USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Dyskusja w sprawie moderatora
 Strona:  ««  1  2  3  ...  21  22  23  24  25  26  27  »» 
Autor Wiadomość
Vanja
Użytkownik
#691 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:31:31
Odpowiedz 
kanna:
a btw: czy ktoś był uprzejmy zapytać Bashira czy byłby zainteresowany?

Bashir się wypowiedział wczoraj:

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=514&page=21#msg239920
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=514&page=21#msg239929

Kor

W duchu zgody i dobrej woli ze swojej strony obiecuję, że będę pamiętać Twoje zastrzeżenia i brać je pod uwagę przy pisaniu postów (w 9 na 10 przypadków)

Kor:
Przyznam, że niezła z Ciebie bestyjka, można się zakochać

O Prorocy z Niebiańskiej Świątyni, dajcie mi pojąć mężczyznę!
Q__
Moderator
#692 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:37:44
Odpowiedz 
Kor

Kor:
To jakiś kod? Jeśli tak, to jest to utajona zaszłość.

Zapytaj o te sekrety Vanję, może Ci wyjaśni . O ile da się ufać Romulanom .
Kor
Użytkownik
#693 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:45:03 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Vanja:
W duchu zgody i dobrej woli ze swojej strony obiecuję, że będę pamiętać Twoje zastrzeżenia i brać je pod uwagę przy pisaniu postów (w 9 na 10 przypadków)

Dopuszczalny kompromis. O ile ta 1/10 nie będzie dotyczyła mnie

Vanja:
O Prorocy z Niebiańskiej Świątyni, dajcie mi pojąć mężczyznę!

Niby jesteśmy prości jak budowa cepa, to ponoć Wy jesteście sfinksową zagadką (co zresztą tłumaczy utrącony nos sfinksa; frustracja ).

Q__

Mówisz, że jestem ofiarą jakiejś romulańskiej narracji?
Q__
Moderator
#694 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:48:37
Odpowiedz 
Kor

Nie, że za mozgiem stoją inne mózgi .
mozg_kl2
Użytkownik
#695 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:48:42
Odpowiedz 
kanna:
nie karmimy troli.

A dziękuje, choć nie powiem głodny jestem.

kanna:
mozg_kl2 nie prowadzi konstruktywnych dyskusji tylko bawi się w jątrzenie.

Mózg prowadzi konstruktywną dyskusje wtedy kiedy jest to możliwe.Obecnie wszyscy tocza raczej spór emocjonalny, okopani swoim ego. Ironia i wyśmianie tego (momentami) to jedyna konstrktywna rzecz jaką można zrobić. Dowody konstruktywnych rozmów z moim udziałem są na tym forum.

kanna:
sprawy mozg_kl2

To już się dorobiłem sprawy? No ładnie ładnie. Swego czasu był płacz, że rozmawiamy o Evivie "za jej plecami". Teraz i to nie pierwszy raz toczy siędysputa o mnie beze mnie.

Q__:
Zdaje mi się, że kanna wie co mówi, acz nie mówi wszystkiego co wie.

Kiedyś ogladałem głupi film Disneya z pod znaku High School Musical. Powiedziane tam było bardzo ładnie, żę wszystkie nieporozumienia miedzy ludzkie powstaja z takich pół słówek. Jak kanna cos wie i ma coś do mnie niech to powie, a nie będziemy się bawić w zagadki.

kanna:
Z mozg_kl2 wymienilam ze dwa zdanie, miłe i kulturalne.

Pomimo tego uważasz, że jestem trollem. Zaiste ciekawe.

Q__:
Zapytaj o te sekrety Vanję, może Ci wyjaśni . O ile da się ufać Romulanom .

A możę zagramy w otwarte bierki;p?
Kor
Użytkownik
#696 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:53:08 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Q__:
Nie, że za mozgiem stoją inne mózgi

Ale w sensie alter ego, czy twardego obcasa, któremu trudno się oprzeć?

mozg_kl2:
Kiedyś ogladałem głupi film Disneya z pod znaku High School Musical. Powiedziane tam było bardzo ładnie, żę wszystkie nieporozumienia miedzy ludzkie powstaja z takich pół słówek. Jak kanna cos wie i ma coś do mnie niech to powie, a nie będziemy się bawić w zagadki.

O tym przecież mówię. Z półsłówek, drobnych epitetów, dopisywania się nad dyskusją...

Dlatego - czy nie lepiej po prostu być nad tym?
Q__
Moderator
#697 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:53:26
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
A możę zagramy w otwarte bierki;p?

Zapraszam, nie tylko ciebie...
Kor
Użytkownik
#698 - Wysłana: 22 Gru 2011 15:57:22 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Q__

Odpowiedz na moje pytanie! Nie wierzę...
Bashir
Moderator
#699 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:00:50
Odpowiedz 
Jestem przeciw wnioskowi mózga, żebym zastąpił Q__. Jurgen jest mocno ograniczony czasowo, a ja nie mam doświadczenia w moderacji.

Ale skoro dziwnym zbiegiem okoliczności rozkręciło się głosowanie nad moją kandydaturą na moda, to oczywiście w tej sprawie głosuje na siebie
mozg_kl2
Użytkownik
#700 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:02:22
Odpowiedz 
Kor:
Dlatego - czy nie lepiej po prostu być nad tym?

Tzn co mam zrobić. Nie było mnie od rana na forum. Wchodze a tu jakieś grupka użytkownikó bawi sie w półsłówka. Będąc ponad tym mam to w .. gdzieś.
Kor
Użytkownik
#701 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:04:20 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nie komentować, chyba, że żartem. A ogólnie - to Ci pisałem i sam przyznałeś czego nie powinieneś praktykować kanna ma rację, że lubisz jątrzyć, ale nie ma racji, że to Cię jakoby określa, czyż nie? Możesz sobie postanowić, że Ci się to znudziło
Q__
Moderator
#702 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:05:43
Odpowiedz 
mozg_kl2

Niewiniątko...
mozg_kl2
Użytkownik
#703 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:07:14
Odpowiedz 
Q__:
Niewiniątko...

Cóż przepraszam, że żyje.
Kor
Użytkownik
#704 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:08:24 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
mozg_kl2:

Zostaje Ci wybaczone

Q__

Jesteś tajemniczo tajemniczy względem mojego pytania. Ale ja i tak się dowiem
Bashir
Moderator
#705 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:10:10
Odpowiedz 
Kor:
mozg_kl2:

Zostaje Ci wybaczone

Pod warunkiem, że to się więcej nie powtórzy
IDIC
Użytkownik
#706 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:11:12 - Edytowany przez: IDIC
Odpowiedz 
Q__:
Drodzy Moi

Bashir podtrzymuje swój - zgłaszany, zdaje się, pod moją nieobecność - zamiar kandydowania na moderatora.

Zatem dwa pytanka:
1. Czy poszerzenie ilości modów jest "na dziś" zasadne?
2. Czy Bashir powinien zostać modem?

Głosujemy najpierw punkt 1.

Punkt 2. zostanie poddany pod głosowanie o ile:
- w odpowiedzi na pytanie z punktu 1. padnie większość głosów twierdzących (przy sporej ferkwencji głosujacych),
- po ew. pozytywnym przegłosowaniu punktu 1. nie zostaną zgłoszone inne kandydatury (jak zwykle wolno zgłaszać samego siebie).

Jeśli wyrazicie opinię, że potrzeba nam więcej modów, ale zgłosicie kontrkandydatów zrobimy zwyczajne wybory.

(Aha: dla wygody liczącego głosy wypowiedź proszę zaczynać od 1. TAK/1. NIE uzasadnienie podając ew. poniżej.)

1. TAK
na Forum gdzie jest +/- 12 aktywnych userów zdecydowanie powinno być co najmniej 3 aktywnych modów

2. TAK
ktoś, kto panuje nad śmigającymi w powietrzu płonącymi kulami, idealnie nadaje się do pełnienia funkcji moderatora na pokładzie Phoenixa

Q__:
Drodzy Moi!

mozg_kl2 stawia wniosek, by zastąpić mnie młodszym i mniej zmęczonym moderatorem. Zatem głosujemy nad tym wspaniałym wnioskiem.

3 modów, w tym jeden stary i zmęczony oraz jeden młodszy i mniej zmęczony, synchronicznie - dla mnie OK
Darnok
Użytkownik
#707 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:14:14
Odpowiedz 
IDIC:
na Forum gdzie jest +/- 12 aktywnych userów zdecydowanie powinno być co najmniej 3 aktywnych modów

Lepiej 12 aktywnych niż 100 niedzielnych. Patrząc na liczbę postów, trzech modów to odpowiednia liczba.
Kor
Użytkownik
#708 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:15:18
Odpowiedz 
Darnok

Cóż, niech każdy głosuje jak uważa za słuszne. Nie ma potrzeby prowadzić jeszcze wieców wyborczych na ten temat
Darnok
Użytkownik
#709 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:25:40
Odpowiedz 
Kor:
Cóż, niech każdy głosuje jak uważa za słuszne. Nie ma potrzeby prowadzić jeszcze wieców wyborczych na ten temat

Dopóki dyskusja będzie na poziomie, to można nawet o teorii serowego księżyca dyskutować
Kor
Użytkownik
#710 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:27:37 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Darnok

Zgoda, ale dyskutując czyjś głos stwierdzasz w podtekście, że jakoby ta osoba nie wie za czym głosuje (a głos to poważna sprawa, demokratyczna ). Nie każdy się tym przejmie, ale jest to jednak punkt zapalny.

Szczególnie, że takie decyzje raczej każdy przemyślał, nie jest to jakaś wyjątkowo złożona dziedzina. Po prostu ludzie mają różne przesłanki.
Darnok
Użytkownik
#711 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:35:33
Odpowiedz 
Kor:
Zgoda, ale dyskutując czyjś głos stwierdzasz w podtekście, że jakoby ta osoba nie wie za czym głosuje (a głos to poważna sprawa, demokratyczna ). Nie każdy się tym przejmie, ale jest to jednak punkt zapalny.

Głos to też wyrażenie opinii. Z opiniami się przecież dyskutuje. Już nie przesadzajmy z tolerancją :D
Uznałem tylko, że kryterium użytkowników nie jest dobrym wyznacznikiem, bo liczy się ich płodność- przez ostatnie kilkadziesiąt minut zrobiło się przynajmniej kilkanaście postów. Jeden aktywny moderator może być tym po wielu miesiącach przytłoczony.
Queerbot
Użytkownik
#712 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:40:04
Odpowiedz 
W sprawie wniosku mozg_kl2 - nie.
Kor
Użytkownik
#713 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:40:11
Odpowiedz 
Darnok

Ok. Ja po prostu nie lubię polityki. Dla mnie to takie wzajemne zakrzykiwanie się z którego jak zwykle wychodzi bigos Ale to pewnie polski sejm rzucił mi się na szare komórki.
Darnok
Użytkownik
#714 - Wysłana: 22 Gru 2011 16:44:02
Odpowiedz 
Kor:
Ale to pewnie polski sejm rzucił mi się na szare komórki.

Tak jest wszędzie, a tam, gdzie nie ma takiej nienawiści wychodzą patologie.
mozg_kl2
Użytkownik
#715 - Wysłana: 22 Gru 2011 21:21:04
Odpowiedz 
Kor:
Zostaje Ci wybaczone

Dzięki. Już miałem się rzucać pod pociąg.

Bashir:
Pod warunkiem, że to się więcej nie powtórzy

Nie wierze w reinkarnacje, wiec obiecuje, że nie powtorzy się.

IDIC:
12 aktywnych userów zdecydowanie powinno być co najmniej 3 aktywnych

Nie przesadzamy trochę z tymi proporcjami. Wypada, że 1 moderator będzie pilnował 4 osób. Robi nam sie z tego jakieś państwo totalitarne. Uważam, że obecna liczba moderatorów w zupełności wystarcza. Problem nie leży w ich liczbie a stylu moderacji. Moim zdaniem, Q się wypalił. To normalne zjawisko i dotyka każdego. Problem też jest w nas użytkownikach. Za szybko i zbyt łatwo puszczają nam nerwy. Cytujac Q trochę luzu. Tu też mogę posypać sobię głowe popiłem co czynie.
Elaan
Użytkownik
#716 - Wysłana: 22 Gru 2011 21:33:27
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Tu też mogę posypać sobię głowe popiłem co czynie.

A jak już posypałeś głowę, to czym to popiłeś ?
mozg_kl2
Użytkownik
#717 - Wysłana: 22 Gru 2011 22:10:14
Odpowiedz 
Elaan:
A jak już posypałeś głowę, to czym to popiłeś ?

hehe popiołem. Ja może juz pojdę spać. 16h na nogach robi swoje. Długo mi zajeło złapanie o co Ci chodzi.
Q__
Moderator
#718 - Wysłana: 22 Gru 2011 22:44:33
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ban permanentny z powodów podanych pod uzasadnieniem bana dla Vanji. Za złośliwy trolling i sockpuppeting. Chyba, że moje informacje okażą się fałszywe. Wtedy przeproszę, uznam, że obaj jesteśmy ofiarami intrygi i bedę gotów ponieść wszelkie konsekwencje.
Q__
Moderator
#719 - Wysłana: 23 Gru 2011 09:37:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Co prawda dotychczasowe głosowanie przyniosło mi Wasze jednoznaczne poparcie, co prawda Kai nie przyjął też mojej dymisji - uznając jej pomysł za humorystyczny - ale nie czuję dostatecznego mandatu do sprawowania funcji moda. Przedlużam głosowanie o dalszych 24h, każdy ma prawo do zmiany oddanego wcześniej głosu, jeśli odczuwa taką potrzebę. Głosy zostaną zliczone po upływie 48 godzin.

(Wniosek o bana permanentnego dla mnie "utrącił" sam Kai, uznajac ostatecznie, że jakakolwiek aktywność pozaforumowa nie moze być podstawą do stawiania wniosków na forum.
Seybr
Użytkownik
#720 - Wysłana: 23 Gru 2011 14:11:02
Odpowiedz 
Sprawie Q.

Jestem na nie. Ma zostać na funkcji moda. Nie mam czasu na przeczytanie wszystkiego, w wolnej chwili zrobię to i wyjaśnię swoje ja.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  21  22  23  24  25  26  27  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Dyskusja w sprawie moderatora

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!