USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#241 - Wysłana: 25 Sty 2018 09:07:20
Odpowiedz 
Q__:
To raczej ja podziękuję za to, że podzieliłeś się smutną wiadomością o śmierci Ursuli Le Guin.

Takimi wiadomościami to aż szkoda się dzielić. Lepiej zakopać. <smutek>
Q__
Moderator
#242 - Wysłana: 25 Sty 2018 11:54:06
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ano szkoda, ale cóż robić, jeśli tylko w ten sposób da się złożyć hołd zmarłym...
mozg_kl2
Użytkownik
#243 - Wysłana: 15 Lut 2018 11:27:37
Odpowiedz 
Kiedy bany za bycie fanem Discovery?
Toudi
Użytkownik
#244 - Wysłana: 15 Lut 2018 11:30:41
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kiedy bany za bycie fanem Discovery?

Od ręki, jak tylko wyjdziesz z cienia...
Q__
Moderator
#245 - Wysłana: 15 Lut 2018 11:31:45
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nigdy (tak jak nie było nigdy banów za bycie fanem TNG, DS9, TOS-u, VOY, ENT, B5, AND itd.). Mogą być najwyżej bany za wyrażanie tego fanostwa w niekulturalnej, agresywnej wobec nie podzielających sympatii do tegoż serialu, formie.
Q__
Moderator
#246 - Wysłana: 8 Cze 2018 18:07:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Myślę, że podoba mi się, iż nasze forum, także za sprawą nowych twarzy... znaczy... nicków...*) tak ładnie odżyło. Choć chyba zaczynam rozumieć co mogliście czuć w obliczu mojej forumowej produktywności, bo od dłuższego czasu mam problem z odpisywaniem na bieżąco (post do topicu o wkładzie DSC w kanon czeka i czeka na napisanie), a kiedy znajdę czas i siły na zamieszczenie swoich opinii o paru odcinkach DS9, ENT i paru fanfilmach, które w międzyczasie zdążyłem sobie obejrzeć/powtórzyć sam nie wiem...
Niemniej, nie odbierzcie tego jako apelu o mniejszą aktywność. Takie tempo przybywania nowych - i to sążnistych - wypowiedzi to jest to.

* Ukłony, resetto .
Q__
Moderator
#247 - Wysłana: 31 Lip 2018 18:23:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
resetta

Będę Ci wdzięczny za niedokonywanie projekcji/niezgadywanie co myślę, rozumiem lub akceptuję, bo jest to i męczące, i nierozsądne, i zazwyczaj błędne (o czym w paru wypadkach byś wiedziała na starcie, gdybyś poczytała moje starsze wypowiedzi... wiem, trochę tego jest).
Gdybyś zechciała dodatkowo budować swoje wypowiedzi w sposób mniej przemądrzało-apodyktyczny (i wplatając w nie mniej tzw. mocnych słów) - byłbym zobowiązany podwójnie.
Eviva
Użytkownik
#248 - Wysłana: 1 Sier 2018 13:17:55
Odpowiedz 
Q__

O kurde, ale sie zrobiłeś grzeczny. Aż trudno uwierzyć. Mnie od razu straszyłeś bananami
Q__
Moderator
#249 - Wysłana: 1 Sier 2018 17:43:55 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Nie tak od razu. Poza tym - nie wypominając - miałaś z Was dwóch trudniejsze początki jednak. (Inna sprawa, że dogadaliśmy się z czasem jednak, czego i resetcie życzę.)
mozg_kl2
Użytkownik
#250 - Wysłana: 5 Cze 2019 19:02:22
Odpowiedz 
co się dzieje ze stroną główną? Tyle newsów a tam pustynia?
Q__
Moderator
#251 - Wysłana: 5 Cze 2019 19:24:20 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Jak już pisałem:
Q__:
od jakiegoś czasu - do odwołania - używam Internetu tylko w trybie mobilnym i nie jestem w nim w stanie nawiązać bezpiecznego połączenia z serwisem, a po (relatywnie) niedawnych próbach zhackowania Phoenixa nie chcę ryzykować.

:]
mozg_kl2
Użytkownik
#252 - Wysłana: 12 Cze 2019 06:04:55
Odpowiedz 
Boty zaatakowaly
MarcinK
Użytkownik
#253 - Wysłana: 12 Cze 2019 07:02:22
Odpowiedz 
mozg_kl2
Jeden został modem i prowadzi spam linkowy
Q__
Moderator
#254 - Wysłana: 12 Cze 2019 09:01:25
Odpowiedz 
mozg_kl2

Posprzątane.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!