USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Queerbot
Użytkownik
#91 - Wysłana: 2 Mar 2015 13:40:50
Odpowiedz 
Eviva

Cieszę się, że przyznajesz, że tego rodzaju zachowania są destrukcyjne, świadczą o głębokiej frustracji osób zachowujących się w ten sposób i że nie powinny mieć miejsca na forum startrek.pl.
Seybr
Użytkownik
#92 - Wysłana: 2 Mar 2015 16:02:07 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Queerbot

W takich wypadkach jestem za tym, żeby dać duże kopa i nie tylko w cztery litery. Czasem trola trzeba zdeptać i dać jemu w przysłowiowego r...*.

*jak ktoś nie potrafi zachować się po męsku, to trzeba go nauczyć. Wiem Q nie spodoba ci się to. Wiem, że zasługuje to minimum na ostrzeżenie. Po prostu jak patrzę na co nie których ludków, jakie oni mają kompleksy na tle swojej wielkości i osobowości, to odechciewa mi się Treka a na zlot całkowicie jechać. Nie wytrzymałem i napisałem co myślę.
Eviva
Użytkownik
#93 - Wysłana: 2 Mar 2015 16:10:07
Odpowiedz 
Queerbot

Wiem, co chcesz powiedzieć - że sama nie mam czystych rąk. Ale do wykorzystywania czyjejś śmierci do autoafirmacji to mi raczej daleko.
Elaan
Użytkownik
#94 - Wysłana: 2 Mar 2015 19:48:36 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Eviva:
No i znowu... Ręce opadają jak płetwy.

Żebyż tylko ręce opadały...
Tak naprawdę opada człowieka chęć, żeby potraktować takiego osobnika "z całym ceremoniałem", niczym Kmicic Kuklinowskiego u murów klasztoru, aż się na dół pokoci.
Seybr
Użytkownik
#95 - Wysłana: 3 Mar 2015 18:03:07
Odpowiedz 
Chyba pierwszy raz oficjalnie składam o permanentnego bana dla Delty.

Jak każdy wie, że Leonard Nimoy odszedł. Świetny aktor, ikona Star Treka. DLa wielu pozostanie Spockiem. Na stronie głównej mamy informacje na ten temat.
W komentarzach Delta nie odpuścił sobie. Koniecznie chciał zwrócić uwagę na siebie. O jego farmazonach i wywodach oraz mieszaniu nie muszę wspominać. Przeczytajcie sobie.

Wniosek złożyłem, bo to co Delta zrobił i robi to dziecinada. Jak ma nudne życie to niech sobie kupi rybki i akwarium. Jak chce mieszać i robić błoto, to niech robi w swoim ogródku. Ja wiem, że nie jedna osoba by pogoniła Q i kilku osób przesiadujących tutaj. Jakoś mi się nie uśmiecha do polityki. Delta ma konto na FB, niech tam się tapla w bagnie.
Trudno było się jemu powstrzymać ? Mi puściły wodze dobroci. To nie jest moja prywata, ale obserwacja przez lata. Ileż można ?
Q__
Moderator
#96 - Wysłana: 4 Mar 2015 18:57:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
W komentarzach Delta nie odpuścił sobie. Koniecznie chciał zwrócić uwagę na siebie. O jego farmazonach i wywodach oraz mieszaniu nie muszę wspominać.

Cóż, nie będę krył, że Delta był jedną z bardziej przeze mnie ongiś szanowanych postaci w dziejach forum. Kiedy obraził się na nas, jako społeczność, że po wiadomej awanturze nie zdecydowaliśmy się na bana permanentnego dla Evivy - szanowałem ten wybór, i było mi przykro.

Patrząc teraz jednak na to, jak on - i ci, z którymi mu po drodze - obraziwszy się wybrali trolling i destrukcję, choć wielokrotnie proszeni byli o normalne włączenie się w życie forum, ba zapraszani i zachęcani do tego - jak bodaj nikt; przypominając sobie okoliczności odejścia waterhouse'a (w czym Delta miał b. czynny udział); wreszcie padając raz po raz ofiarą niewybrednych ataków personalnych z tamtej strony szacunku tego zdążyłem się wyzbyć.

To wszystko jednak miało jeszcze jakąś, dającą się określić miarę (zdarzały się już niestety podobne sytuacje - pogróżki, obelgi, "wojny podjazdowe" - i czasem spotykały z wybaczeniem, gdy emocje opadały). Przyznaję jednak, że ten furiacki atak na Nimoy'a w dniu Jego śmierci - który przeprowadził Delta przy aprobacie mozga_kl2, Drixa, Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać, czy jak tam jeszcze postanowi się zwać, był dla mnie czymś bez precedensu, gorszym niż wszystkie awantury urządzane przez Dukata z poligonem, gorszym niż to co zdarzyło się kiedykolwiek wyprawiać Evivie i jej kolegom. Czym innym są bowiem najostrzejsze nawet kłótnie między żywymi, a czym innym wzięcie na celownik - i to w dość wulgarnych słowach - umarłych (bolesne przy tym dla tych, którzy ich opłakują).

Uważam, że Twój wniosek - także w świetle poprzedzających go wypowiedzi: tutejszych i w commentach (także tych skasowanych - Picarda i Madame Picard) wskazujących na oczywistą (i w pełni zrozumiałą w tych okolicznościach) dezaprobatę całego Fandomu dla takich zachowań - za w pełni uzasadniony*.

* swoją drogą: jeszcze pół roku temu bym nie uwierzył, że coś takiego napiszę...

ps. Trochę prywaty: swoją drogą może mnie tylko smutno bawić fakt, że zarzucają mi zamordyzm, snując jakieś paralele do poruczników von Nogay'a i Duba, najwięksi swego czasu orędownicy banów, pragnący decydować nie tylko o tym, kto jest - ich zdaniem - godny być częścią fandomu (w swojej ocenie "niegodnych" zaś próbujący zaszczuwać chwytami poniżej pasa), ale i o tym kto jest godny tego, by ów fandom go opłakiwał... Jak widać miłośnicy zamordyzmu tego typu uznają dyscyplinę (i to taką, którą nazwałbym dalece przesadzoną) tylko wtedy gdy ma ona obowiązywać innych... Ot, taka "sympatyczna" dwoistość standardów... by nie rzec - dwulicowość...
Picard
Użytkownik
#97 - Wysłana: 14 Mar 2015 23:33:26 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Przykro mi, że Delta , z którego poglądami w wiadomej kwestii, się zgadzam, zachował się w sposób tak dalece niegodny. Ma po prawdzie racje, że nie było jeszcze na tym forum cenzury, ale nie było tu też jeszcze nigdy oczerniania zmarłych. Po prawdzie jego atak personalny na nieboszczka Nimoya był jedynym w fandomie o jakim mi wiadomo- nie widziałem obecnie żadnej wypowiedzi fana, która był by podobna w tonie i wypowie. Na dodatek, racje, mają Ci, którzy zarzucają mu stosowanie podwójnych standardów, zresztą sami przeczytawszy co napisałem mu w komentarzach:

Co do twojego ciągłego sarkania, że nie mówimy źle o zmarłym, tylko i wyłącznie dlatego, iż tak wypada... Skoro nie robienie tego czego robić nie wypada, jest nieracjonalne i nie uzasadnione, to czemuż Nimoy miałby nie wypiąć się na fanów, czemu miał by ich nie lżyć i nie znieważać? Właśnie dlatego, że tak nie wypada... Analogicznie jest z szacunkiem wobec zmarłych - pewnych rzeczy, zwyczajnie się nie robi, i mógł bym Ci napisać o racjonalnym uzasadnieniu tego faktu, ale na potrzeby tego wątku wystarczy powiedzieć, że takie są normy kulturowe i człowiek cywilizowany powinien je szanować. A jeśli Ty, nie dostrzegasz oczywistej sprzeczności pomiędzy tym, iż ganisz nieboszczka Nimoya za to, że zrobił coś czego robić nie wypada, poprzez robienie czegoś czego robić również nie wypada, to pozostaje mi Ci współczuć. Bo jesteś hipokrytą i sam nie zdajesz sobie z tego sprawy.

A jeśli chcesz się zasłaniać, opacznie rozumianą wolnością słowa, to również nieboszczek Nimoy miał święte prawo Ci nawrzucać i nic Ci do tego!

Więc cały twój wywód, jest nie wart funta kłaków, ponieważ jest on zwyczajnie, wewnętrznie sprzeczny i - jakby powiedział Spock - ,,highly illogical".
mozg_kl2
Użytkownik
#98 - Wysłana: 14 Sier 2015 20:43:45
Odpowiedz 
dziś wskoczyłem do TOP 10 najbardziej aktywnych użytkowników w historii forum. Dzięki wszystkim którzy stworzyli warunki do napisania 5825 postów. Licze, że zostaną zapamiętane te lepsze wpisy.
pirogronian
Użytkownik
#99 - Wysłana: 14 Sier 2015 21:00:11
Odpowiedz 
mozg_kl2

Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 14 Sier 2015 21:01:25
Odpowiedz 
mozg_kl2

Granulacje (czy jakoś tak).
mozg_kl2
Użytkownik
#101 - Wysłana: 14 Sier 2015 21:08:24
Odpowiedz 
Q__
pirogronian

http://www.quickmeme.com/img/f3/f3be136935bbd3d9c49b7763a1f51f767b5cfcba53a8c2985dbe721019b924dd.jpg
Elaan
Użytkownik
#102 - Wysłana: 14 Sier 2015 22:22:36 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
mozg_kl2:
dziś wskoczyłem do TOP 10 najbardziej aktywnych użytkowników w historii forum

Wejście do pierwszej dziesiątki forumowego "aktywu" to jest coś. Gratuluję.
pirogronian
Użytkownik
#103 - Wysłana: 14 Sier 2015 22:41:16
Odpowiedz 
Z ciekawości sprawdziłem, że mnie brakuje jeszcze ok 50x tyle, co naklepałem. A do poziomu Q__ - 500x Pocieszam się jednak, że milczenie też bywa cnotą ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#104 - Wysłana: 14 Sier 2015 23:22:12
Odpowiedz 
pirogronian:
Z ciekawości sprawdziłem, że mnie brakuje jeszcze ok 50x tyle, co naklepałem. A do poziomu Q__ - 500x Pocieszam się jednak, że milczenie też bywa cnotą ;)

Q ma średnią 15 postów na dzień, ja 3 posty na dzień.
MarcinK
Użytkownik
#105 - Wysłana: 15 Sier 2015 08:11:48
Odpowiedz 
mozg_kl2
Jeszcze trochę i będę tuż za tobą.
mozg_kl2
Użytkownik
#106 - Wysłana: 15 Sier 2015 11:39:10
Odpowiedz 
MarcinK:
Jeszcze trochę i będę tuż za tobą.

Nie będzie trudno, jesteśmy jedynymi aktywnymi użytkownikami. Brakuje Ci 700 postów
mozg_kl2
Użytkownik
#107 - Wysłana: 31 Gru 2015 09:15:17
Odpowiedz 
siedzisz sobie piszesz posta, dajesz wyślij wiadomość a tu nie ma uprawnień do wykonania tej operacji. Czyżby bana, myślisz sobie. A no nie ktoś zamknął temat. Nie długo się nacieszyliśmy tematem dotyczącym końca cywilizacji.
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 31 Gru 2015 09:21:05
Odpowiedz 
mozg_kl2

Sam widzisz w jakie rejony tam znów dyskusja zeszła... Jak nie obraza Głowy Państwa, to mało elegancka uwaga pod adresem Współforumowicza... :]
mozg_kl2
Użytkownik
#109 - Wysłana: 31 Gru 2015 09:25:46
Odpowiedz 
Q__

ale mój post, i tyle pisania, i Eviva się ze mną zgadza, jak żyć. Jestem rozbity.

BTW może dołączysz do naszej Pulsarowej ekipy?
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 31 Gru 2015 10:51:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

Jak chcesz to otworzę Ci temat na ten jeden post i zamknę potem.
Eviva
Użytkownik
#111 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:07:54
Odpowiedz 
Q__

Słowo "obszczekiwać" eleganckie nie jest, ale zlituj się, to nie jest powód do zamknięcia tematu. W Słowniku Wyrazów Zelżywych nie figuruje.
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:16:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Powód jest trochę inny... Widać, po prostu, że dyskusja - choć pojawił się w niej merytorycznie ciekawy post, którego autorem jest mozg_kl2
- ponownie zmierza szybkimi krokami w kierunku pyskówki, a ani to przyjemne, ani estetyczne, ani zgodne z Phoenixowymi tradycjami. "Zapalne" tematy bywały czasowo (a nawet na stałe) zamykane jeszcze w czasach waterhouse'a.

Owszem, zasadniczym winowajcą jest Mav - on do tej dyskusji prze i nadaje jej agresywny ton, ale...
mozg_kl2
Użytkownik
#113 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:38:55
Odpowiedz 
Q__:
Jak chcesz to otworzę Ci temat na ten jeden post i zamknę potem.

działanie wysoce nielogiczne
Q__
Moderator
#114 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:46:16
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ale też sygnał, że dla dobrych jakościowo postów miejsce na forum zawsze się znajdzie...
MarcinK
Użytkownik
#115 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:49:19
Odpowiedz 
mozg_kl2
Ciesz się że Q__ nie wpadł na pomysł by zabawić się w cenzora i wycinać fragmenty postów.
Q__
Moderator
#116 - Wysłana: 31 Gru 2015 11:50:57
Odpowiedz 
MarcinK

Takie rzeczy nie mieszczą się w phoenixowej tradycji...
Elaan
Użytkownik
#117 - Wysłana: 31 Gru 2015 13:29:25
Odpowiedz 
Q__:
zasadniczym winowajcą jest Mav - on do tej dyskusji prze i nadaje jej agresywny ton

Takie są skutki "zażywania" polityki w nadmiarze.
Rację mieli nasi protoplaści, że woleli tabakę...
Eviva
Użytkownik
#118 - Wysłana: 31 Gru 2015 14:54:14
Odpowiedz 
Elaan:
Rację mieli nasi protoplaści, że woleli tabakę...

O ile mi wiadomo, preferowali jedno i drugie
Mav po postu jest bardzo, bardzo napalony, czego nie mmam mu za złe - też taka bywam.
mozg_kl2
Użytkownik
#119 - Wysłana: 8 Lut 2016 07:25:24
Odpowiedz 
Jakis bot zaatakowal forum ;)
Q__
Moderator
#120 - Wysłana: 8 Lut 2016 11:17:33
Odpowiedz 
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!