USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
pirogronian
Użytkownik
#31 - Wysłana: 27 Sty 2015 22:51:02
Odpowiedz 
ortkaj:
jestem...(nie bedę się wyrażał o sobie bo do dostane bana)

Zakręcony jak Neelix przed proszonym obiadem
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 27 Sty 2015 22:53:59
Odpowiedz 
ortkaj

ortkaj:
Przeglądarka ..zmieniłem na Mozillę i jest OK, ze też na to nie wpadłem

A przecie mamy po coś reklamę Mozilli na samym dole strony.

pirogronian

pirogronian:
Zakręcony jak Neelix przed proszonym obiadem

Za porównywanie ludzi do Neelixa to powinna być cała kiść bananów
ortkaj
Użytkownik
#33 - Wysłana: 27 Sty 2015 22:54:51
Odpowiedz 
pirogronian

Tylko jeżeli on był proszony, jeżeli on prosił to zakręceni byli raczej goście
ortkaj
Użytkownik
#34 - Wysłana: 27 Sty 2015 22:57:53 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
Q__
Z reguły to ja widzę rzeczy lub osoby których inni nie widza a tu taka niespodzianka.

UPSsss....
Proszę o skasowanie postu.
Seybr
Użytkownik
#35 - Wysłana: 28 Sty 2015 13:00:43
Odpowiedz 
Mała wojna, nie wiem po co wybuchła. Adek umieścił swój filmik. Mógł się liczyć że ktoś to oceni. Trafił potrójnie, bo serial ten nie cenię. Muzyka nie przypadła mi do gustu i jak i połączenie. Na pewno dużo pracy dał w ten klip. Może nie tak oceniłem, a w zasadzie opisałem swój osąd. Powiem tak, na forum filmowców został by mocniej oceniony, wręcz tam się nikt nie patyczkuje i wypomina błędy. Choć to w większości na plus idzie. Takie filmiki są gaszone. Bywa, że ktoś konstruktywnie odpowiada, bywa że od razu pisze że coś jest złe. Kolega umieścił trailer filmiku z balu firmy przewozowej. Techniczne ok, fajnie umieścił światła tira oraz cały plener przy tym aucie i lokalu. Ja jedynie stwierdziłem, brak ujęć z kabiny, jak się odpalają kontrolki deski rozdzielczej. Ktoś tam jemu pojechał, że dane ujęcie z sali jest nie dobre. Mi akurat pasowało.
Amatorzy też myślą jak coś złożą to od razu jest super. Chłopak zrobił filmik z wypad z gór. Muzyka sobie, ujęcia sobie. Powiedziałem co myślę, inna muza i szybkie cięcia. Ponownie zrobił, filmik petarda. Pokazałem jemu kilka sztuczek ;]. Tam jak ktoś focha robi na krytykę to jest ignorowany.
Dla tego napisałem jak napisałem.
Q wie jak sobie potrafię pojechać po fan filmach ze świata ST. Co z tego że jest dobry scenariusz, jak cała reszta leży. Ujęcia z bani, praca kamery tragedia. Jak dojdzie do tego gra aktorska na marnym poziomie to co mam powiedzieć. Wysoko cenię fan produkcję ze świata Half Life. Technicznie są na wysokim poziomie. Przynajmniej wysoko oceniam, te które widziałem.
Wysoko oceniłem Axanar nie za czarnego kapitana, za jego głos. Za ujęcia, wysoka jakość postprodukcji jako całość. Owszem mogę też dobrze ocenić filmiki nie koniecznie z super ujęciami, jakością. Jeżeli wiem, że są robione z humorem (parodia Rambo i flamaster).

Dathon zareagował chamsko, ale miał rację. Przyszedł troll w postaci Vanji i miesza. Napisał na tym samym poziomie. Ban za to, to nie. Ostrzeżenie owszem. Ma pretensje choć jest userem szpiegiem.
Elaan
Użytkownik
#36 - Wysłana: 28 Sty 2015 18:28:49 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__

Wolałabym nie wracać już do tej sprawy, i czynię to z prawdziwą przykrością.
Wszelako pozostała jedna ważna, a niewyjaśniona i nurtująca mnie wątpliwość.
Napisałeś tak:
Q__:
Przywołałem Punkt Drugi i teraz - domyślnie - czekam na głosy naszych Współforumowiczów odnośnie Dathona. Będą głosy - będzie ostrzeżenie (może nawet ostatnie).

Przywołany przez Ciebie Punkt Drugi :
("Dobrze też, bym zwracał uwagę na reakcje innych Forumowiczów i starał się ich nie drażnić swoją postawą.")
nakłada obowiązek odpowiedniego zachowania na każdego Usera - w tym Dathona. To się zgadza.

Nie pamiętam jednak, by kiedykolwiek i w sprawie jakiegokolwiek innego Użytkownika Moderacja odwoływała się do głosowania ostrzeżeń.

Banów - tak, ale nigdy ostrzeżeń.

Czy zatem odtąd każde strzeżenie będzie głosowane?
Czy oznacza to zmiany w regulaminie?
Czy jest to jednostkowo przyznany przywilej, a wobec tego, przepraszam, ale z jakiej racji?

Proszę, abyś zechciał mi to jako Mod wyjaśnić - jasno i bez sofistyki.
Nie chciałabym bowiem pozostać z niemiłym poczuciem, że jedynym wyjaśnieniem jest tu orwellowskie: "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 28 Sty 2015 18:39:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Proszę, abyś zechciał mi to jako Mod wyjaśnić - jasno i bez sofistyki.

Powód jest jasny: na moje - prywatne - oko, albo Dathon na ostrzeżenie nie zasłużył (nie przekroczył granic uprawnionej krytyki), albo zasłużyli oboje - i Vanja, i on (właśnie z Punktu Drugiego, tj. premedytowanego drażnienia innych swoją postawą - ona powracającymi złośliwostkami, do których sprowadza ostatnio swoją forumową aktywność, on brutalną reakcją na nie; tu mój prywatny osąd bliski jest temu co napisał Seybr). Ponieważ jednak mogę być - jak mi już wytknęłaś - w tej konkretnej sprawie nieobiektywny, wolę dokonać, że tak powiem, konsultacji społecznych (bo moderacja ma być wszak wyrazem woli Forumowiczów, nie narzucanym im samowolnie kagańcem). To chyba zrozumiałe?
Elaan
Użytkownik
#38 - Wysłana: 28 Sty 2015 18:59:09
Odpowiedz 
Q__:
wolę dokonać, że tak powiem, konsultacji społecznych

Tak, to zrozumiałe. Dziękuję, że zechciałeś to doprecyzować.
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 28 Sty 2015 19:04:11
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Dziękuję, że zechciałeś to doprecyzować.

Nie ma za co.
biter
Użytkownik
#40 - Wysłana: 29 Sty 2015 09:17:33
Odpowiedz 
Ale z was telenowela. Normalnie tylko popcorn wcinać
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 29 Sty 2015 09:18:31
Odpowiedz 
I colą zero popijać
Dathon
Użytkownik
#42 - Wysłana: 29 Sty 2015 12:19:20
Odpowiedz 
Pani Vanja
Pan biter
Pani Eviva

Domagam się bana permanentnego dla tej trójki. Sam też moge dostać.
The_D
Użytkownik
#43 - Wysłana: 29 Sty 2015 20:32:24
Odpowiedz 
Nie wiem czy powinienem się wypowiadać, bo ostatnio wychodzi mi, że wypowiadam się tylko jak się garnki tłuką, ale jednak napiszę. Z jednej strony rozumiem że konfrontacyjny styl jaki przyjęła ostatnio Vanja nie każdfy musi tolerować. Pamiętam też, że takie naskakiwanie na użytkowników ma (niestety) długą historię na tym forum, co zresztą sam Q__ przypomniał. To co mnie skłoniło do wyjścia z szafy to jednak oznaki floodowania, bo nie da się ukryć, że Dathon tropi Vanję niczym swego czasu Picard wzmianki o Abramsie.
Adek
Użytkownik
#44 - Wysłana: 29 Sty 2015 21:08:43 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Popieram wniosek Dathona o BAN STAŁY i permanentny dla Vanji.

Co do pozostałej dwójki się nie wypowiadam bo akurat na forum nic mi ostatnio nie zrobili a to że komuś nie szkoda czasu żeby wejść i powiedzieć jak bardzo się tutaj nie lubi ludzi że to aż nie daje tej dwójce spokoju i nie będą zdrowi jeśli komuś ironicznie nie dowalą to już jest inna kwestia. Jeśli kulturalnie to WOLNO im a czy to ma jakikolwiek sens aby wchodzić tylko i WYŁĄCZNIE po to aby hejtować i nic poza tym to już inna kwestia. Jeśli komuś nie szkoda czasu? Bo mnie byłoby szkoda. Mam inne zainteresowania na które chętniej poświęcę czas aniżeli szukanie po sieci komu by tu teraz dowalić i być może rozładować swoją frustrację ogólno-życiową. Z resztą to już moje ostatnie podrygi tutaj więc generalnie wisi mi to co kto tutaj wyrabia. Mam nadzieję będę mieć kontakt z wartościowymi ludźmi stąd poza forum i to mi w zupełności wystarczy. Tak więc do końca czas poświęcony forum nie był stracony bo poznałem tutaj nie raz fajnych ludzi.
Poklok
Użytkownik
#45 - Wysłana: 29 Sty 2015 21:17:21
Odpowiedz 
Adek
Użytkownik
#46 - Wysłana: 29 Sty 2015 21:21:12 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Nie wiem Poklok o co ci chodzi. Jak nie chcesz to nie czytaj moich postów jeśłi brak przecinków uniemożliwia ci sensowne zrozumienie zdań haha. (nikt cię nie zmusza). Chyba nie chcesz być kolejną osobą, która weszła tylko dla hejtu? Jeśli tak to ja nauczony ostatnimi wydarzeniami nie karmię więcej troli. ZNIKAM I Adek jeśli już a nie Adak. Widzę, że się znowu zaczyna kretyństwo na tym forum więc ZNIKAM. Wpadłem poprzeć tylko wniosek Dathona za ostatnie upokorzenia jakich tu doznałem i to wszystko z mojej strony na forum.
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 29 Sty 2015 21:24:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Ok. Przemyślałem sprawę. Temperatura emocji jakie budzi postawa Vanji* i zachowania Dathona powodują, że rozsądnym wyjściem będzie tu wręczenie dwu ostrzeżeń za całokształt (w wypadku Dathona - tzw. ostatniego, bo dochodzi flood).

* nawet spokojny jak zawsze The_D pisze o tejże:
The_D:
konfrontacyjny styl jaki przyjęła ostatnio Vanja nie każdfy musi tolerować

(The_D, wielkie dzięki, bo to co napisałeś pomogło mi uporządkować myśli w tej kwestii i podjąć decyzję, mam nadzieję, tak wyważoną, jak Twój post.)

Ponadto: Adek, a więc Forumowicz, o znacznie lepszej niż Dathon - mimo ostatnich wybryków - reputacji poparł wniosek Dathona (konkretnie: w części dotyczącej Vanji). To powoduje, że cały wniosek proponuję wziąć pod rozwagę (acz zamiast sam banować wolałbym raczej zobaczyć tu Wasze opinie, które będę mógł przedłożyć Kaiowi jako w miarę jednogłośny wyraz Waszej woli, jak w wypadku Dukata i poligona).

ps. Adek, rozumiem, że telepią Tobą emocje, ale naprawdę radzę wyluzować. Cieszę się z Twojego powrotu, ale - co b. mnie smuci - styl jaki przyjąłeś naprawdę nie odstaje in plus od stylu tych, których krytykujesz.
Atakowanie wszystkich dookoła za mieszczące się w granicach Regulaminu (i Netykiety) docinki naprawdę nie jest fajne.
Adek
Użytkownik
#48 - Wysłana: 29 Sty 2015 21:32:30 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Q

Ale żadne emocje. Jestem całkiem spokojny. Mój styl był w porządku i ja nie wracam tu na stałe tylko wróciłem poprzeć wniosek. Styl jest dobry, kulturalny i dopasowany do poziomu rozmówcy, który mnie zaczepił. To mój już ostatni post tutaj. Chodziło mi tylko o ukaranie Vanji. Zapewniam cię, że nic więcej juz tutaj nie napiszę. Ta sprawa zamyka juz tutaj mój udział. Z drugiej strony to trochę bezczelne z twojej strony, że znów się mnie czepiasz a Poklok sobie ucieknie i co znowu mnie ukarzesz? Też radzę tobie zastanowić się nad sposobem moderacji w taki sposób, w jaki radziłem na gg. Z mojej strony KONIEC.
pirogronian
Użytkownik
#49 - Wysłana: 29 Sty 2015 22:03:36
Odpowiedz 
To ja się z kolei wypowiem jako przeciwwaga, że w przypadku Vanji akurat nie widzę specjalnych powodów do interweniowania. Bywa trudna, to prawda, ale nigdy chyba nikogo nie obrażała i nie krzyczała na nikogo, w przeciwieństwie do Dathona. Nie kazała też nikomu nigdzie iść z forum. Co prawda, to fakt, nie wszyscy tolerują jej styl, ale "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"... chociaż przyznaję, Q__ dzielnie walczy, aby kimś takim się stać. Cóż, doceniam to, i dlatego mimo odmiennego zdania tu i tam nie zamierzam podważać jednak jego decyzji. Adek, jakkolwiek faktycznie lepiej zasłużony niż Dathon, jednak działa pod wpływem silnych emocji (mimo jego zapewnień, że tak nie jest), trudnych dla mnie od wytłumaczenia na gruncie zdrowego rozsądku, co każe mi przypuszczać, że cierpi na jakieś (nie wiem, czy permanentne czy okazyjne) zaburzenia emocjonalne (wybacz, Adku, z mojej strony zero złośliwości, po prostu diagnozuję. Znam to z własnego prywatnego doświadczenia). Myślę, że oceniamy Vanję bardziej na podstawie całościowej aury, jaka się wytworzyła przy okazji związanej z nią (aczkolwiek nie zawsze bezpośrednio) awantur. Może się mylę, ale takie mam wrażenie.
Adek
Użytkownik
#50 - Wysłana: 29 Sty 2015 22:24:26 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
pirogronian

Myśl sobie co chcesz. Ostatnie 2-3 dni faktycznie daliście mi nieźle popalić więc to chyba nie dziwne, że i w końcu nawet mnie można było wyprowadzić przez chwilkę z równowagi. Poza tym wiesz, każdy ma prawo się czasem wkurzyć jak ja na Vanję. To forum niestety ku temu bardzo sprzyja i wybacz ale nie jestem jak Volkanin z kamienia i bezemocjonalny. Chyba nikt nie jest. Tyle tylko w kwestii wyjaśnienia. Powodzenia bo ja mam tego forum powyżej dziurek w nosie.
Poklok
Użytkownik
#51 - Wysłana: 29 Sty 2015 22:37:57 - Edytowany przez: Poklok
Odpowiedz 
Adek:
Nie wiem Poklok o co ci chodzi.

O przecinek. O poziom dyskusji nie walczę, chcesz się ciskać jak poparzony, a jednocześnie wmawiać sobie i innym, że jesteś kulturalny i wyważony - Twoja sprawa, nie Ty pierwszy na tym forum przyjmujesz taką postawę. Ale mógłbyś chociaż wylewać swoje cierpienia skrzywdzonej niewinności z poszanowaniem zasad interpunkcji. Z tej prostej przyczyny, że - jak słusznie podejrzewasz - w obecnej formie Twoje posty są niemalże nieczytelne.

Q

Prosisz o konsultacje społeczne, więc się wypowiem. Dathon to dla mnie oczywisty troll. Vanja jest złośliwa, ale takie jej prawo, IMHO nie wykracza poza ramy cywilizowanej dyskusji, w przeciwieństwie do Adka. (Mam zrobić kompilację z jego ostatnich postów? To nie będzie miła lektura). Wyobraź sobie, że posta o ględzeniu napisała Madame Picard - dalej byłbyś oburzony?
Adek
Użytkownik
#52 - Wysłana: 29 Sty 2015 22:53:58 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Zgłaszam wniosek o ostrzeżenie dla Pokloka za nękanie i niegrzeczną wypowiedź "ciskasz się jak poparzony". Ty też nie masz zadnego prawa w ten sposób odzywać się do mnie. Również Vanja takiego prawa nie ma. Jeśli uważasz że to w porządku co ona robiła to gratuluję.
ortkaj
Użytkownik
#53 - Wysłana: 29 Sty 2015 22:55:35 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
Adek

Szkoda, że podjąłeś taką a nie inną decyzję. Nie miej mi tego za złe ale obserwując Twoje posty z kilku ostatnich dni ( bardzo różniące się od tych które były wcześniej) musiałem to wrzucić jako komentarz do nich.

http://www.dailymotion.com/video/xj02b6_anna-lidia -zebrowska-nie-mow-nic-na-pozegnanie_music
Adek
Użytkownik
#54 - Wysłana: 29 Sty 2015 23:01:17
Odpowiedz 
ortkaj

Po prostu nie zamierzam więcej kopać się z koniem. Jestem juz bezradny z powodu personalnych ataków na mnie. To smutne i przykre jakim rynsztokiem stał się w ostatnim czasie ten portal. Nie ma już tu atmosfery do miłej, poważnej dyskusji. Każdego tylko kręci ten temat a raczej mało który inny. Ja naprawdę wolę milej spędzać czas niż odpowiadać na niekończące się ataki na moją osobę.
pirogronian
Użytkownik
#55 - Wysłana: 29 Sty 2015 23:12:30
Odpowiedz 
ortkaj:
http://www.dailymotion.com/video/xj02b6_anna-lidia -zebrowska-nie-mow-nic-na-pozegnanie_music

Ładny kawałek muzy

Adek:
Ja naprawdę wolę milej spędzać czas niż odpowiadać na niekończące się ataki na moją osobę.

1) Odkąd nie straciłeś panowania nad sobą, nikt cię tu specjalnie krytycznie nie traktował. 2) Na prawdę nie ma obowiązku na odpowiadanie na "ataki" na twoją osobę (czy raczej zwykłe stwierdzanie faktu, że cię ostatnio ponosi). Ale widać nie możesz się powstrzymać, żeby co rusz nie zabierać głosu
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 29 Sty 2015 23:13:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
pirogronian
Poklok

pirogronian:
w przypadku Vanji akurat nie widzę specjalnych powodów do interweniowania. Bywa trudna, to prawda, ale nigdy chyba nikogo nie obrażała i nie krzyczała na nikogo

Poklok:
Wyobraź sobie, że posta o ględzeniu napisała Madame Picard - dalej byłbyś oburzony?

Powiem tak... Czytam Wasze opinie z szacunkiem i liczę się z tym, że pozostaną trwale odmienne od mojej, ale zdaje mi się, że istnieje coś takiego jak budowanie wokół siebie pewnego klimatu forumowego rozrabiaki - przykładami są tu Dukat, Eviva, mozg_kl2, ostatnio Dathon.
Mam wrażenie - jasne, subiektywne - że Vanja zbudowała wokół siebie - owszem, subtelniejszymi metodami - identyczny klimat.
A właśnie to - w mojej ocenie - pociąga za sobą kary z Punktu Drugiego.

Być może w dużym stopniu zadziałał tu kontekst - kiedy forum leczy rany po niedawnych awanturach wszczynanie nowych, choćby relatywnie niewinnymi złośliwostkami trzeba uznać za, co najmniej, niefortunny dobór środków (stylistycznych) do okoliczności. To właśnie uznałem za okoliczność obciążającą.

Drugą okolicznością obciążającą jest w moich oczach fakt, że - owszem - Vanja bywała nieładnie atakowana (nie wykluczam, że i mnie raz czy drugi poniosło), ale od dobrych paru lat na palcach jednej ręki, góra dwóch rąk, da się zliczyć jej nie-konfrontacyjne wypowiedzi.

Trzecią zaś to, że - w ferworze sporu, co prawda, wiec należy na to spojrzeć jednak przez palce - niepotrzebnie kontynuowała w konfrontacyjnym stylu dialog z Adkiem (dobry obyczaj ze Starych Dobrych Czasów TM nakazywał pewną oględność wobec zagrożonego banem - Adek, jakby nie było dostał, po drodze, drugie ostrzeżenie, czego była świadoma).

(Przy czym, owszem, za własny obiektywizm ręczyć nie mogę, ale negatywne opinie nt. jej postawy wyrażali też - w tej czy innej formie - np. Seybr i The_D, nie tylko Adek czy Dathon*.)

* zwróćmy też uwagę, że gdy dyskutuje się przewiny z Punktu Drugiego mój głos, nie jako moderatora, który ma być ponad, ale prywatnego usera, też się liczy, a prywatnie taki styl mi przeszkadzał i nazbyt często uderzał we mnie...

Adek

Nie przesadzajmy. Wniosek o ostrzeżenie dla Pokloka jest bezzasadny. Wyluzuj proszę i najlepiej nie zaglądaj już do tego topicu (swoje zdanie już, dość czytelnie, wyraziłeś). Zapraszam natomiast do dyskusji we wszystkich pozostałych.
Seybr
Użytkownik
#57 - Wysłana: 30 Sty 2015 07:07:53 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Dathon:
Pani Vanja
Pan biter
Pani Eviva

Pierwsze dwie osoby. Vanja nie przypominam sobie na dzień dzisiejszy jej z dobrej strony. Jak się pojawia to mąci. Nie wiem czy jakieś kompleksy ma ? Posty które mają stworzyć złą atmosferę. Bitera muszę uzasadniać ? Ok powiem tak, zauważyłem, że ludzie ze świata ST tworzą problemy. Czy jest to chęć zwrócenia na siebie uwagi ? Świat kompleksów ? Nie wiem, nie jestem takim trekerem, fakt bardziej narisem jestem ;].

Eviva. Wstrzymam się od głosu, ja jej napiszę na FB. W sumie napisałem, dostała aut za jej uparty tok myślenia. Choć inni mają racje, ona nadal jest przy swoim. Temat jest zamknięty, ale nadal pisze. Czasem warto wyhamować.
Kwestia Adka, wyjaśniliśmy sobie na GG.
Elaan
Użytkownik
#58 - Wysłana: 30 Sty 2015 16:06:32 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Skoro już wszyscy się tak szczegółowo wypowiadają, dopiszę się i ja.

W całości zgadzam się z tym zdaniem:
The_D:
To co mnie skłoniło do wyjścia z szafy to jednak oznaki floodowania, bo nie da się ukryć, że Dathon tropi Vanję niczym swego czasu Picard wzmianki o Abramsie.

Konieczność udzielenia Dathonowi ostrzeżenia wg mnie jest oczywista.

Adek:
Popieram wniosek Dathona o BAN STAŁY i permanentny dla Vanji.Co do pozostałej dwójki się nie wypowiadam bo akurat na forum nic mi ostatnio nie zrobili

Oceniasz zatem ludzi nie na podstawie ich zachowania na forum i wobec forum, ale według kryterium własnych - mam wrażenie, że coraz bardziej urojonych - krzywd?
Doprawdy, tak chorej i pokręconej argumentacji dla kary wobec Współusera - i to tak poważnej jak ban permanentny - jeszcze na tym forum nie widziałam.

pirogronian:
w przypadku Vanji akurat nie widzę specjalnych powodów do interweniowania. Bywa trudna, to prawda, ale nigdy chyba nikogo nie obrażała i nie krzyczała na nikogo, w przeciwieństwie do Dathona. Nie kazała też nikomu nigdzie iść z forum.

Z tym także się zgadzam.
Jeśli jednak większość poprze ostrzeżenie dla Vanji - trudno.
Sprzeciwiam się natomiast jakiejkolwiek formie bana dla Vanji, gdyż nie ma ku temu podstaw.
Nie zgadzam się, również z braku podstaw, na jakąkolwiek formę bana dla Evivy i bitera. Uważam wniosek Dathona w tej sprawie po prostu za kolejny akt hejterstwa.

Adek:
Po prostu nie zamierzam więcej kopać się z koniem. Jestem juz bezradny z powodu personalnych ataków na mnie. To smutne i przykre jakim rynsztokiem stał się w ostatnim czasie ten portal. Nie ma już tu atmosfery do miłej, poważnej dyskusji. Każdego tylko kręci ten temat a raczej mało który inny. Ja naprawdę wolę milej spędzać czas niż odpowiadać na niekończące się ataki na moją osobę.

Ta Twoja wypowiedź, jak i inne "gorzkie żale", których nam ostatnio nie szczędzisz, przypomniały mi pewien fragment z historii forum:

emillo97:
Rezygnuję z pisania na tym forum. Nie będę się zbytnio rozpisywał. Główny powód: Obrażanie ludzi o innym zdaniu, banowanie użytkowników którzy się bronili [bezsensowny ban dla Evivy która nie ma zamiaru wracać na to forum]. Takim zachowaniem stracicie dużo osób. Żegnam. Możecie skasować moje wszystkie tematy, zbanować mnie na wieki, obrażać[co tylko dowiedzie mojej racji] itp.itd. NIE OBCHODZI MNIE TO>

kanna:
Proponuję przemianować ten topic na KoŃCE i uczynić go zbiorowym miejscem pożegnań. Każda osoba, która zapragnie odejść z Forum na zawsze (nieważne, czy pierwszy, czy kolejny raz) będzie tu mogła ogłosić swoją decyzję.

Toudi:
A osobiście nieco się dziwię, że emillo97 napisał o swoim odejściu tylko w dwóch tematach, myślę że w trzech byłoby bardziej poważnie, w czterech dostojnie, a we wszystkich w których coś napisał, wręcz cesarsko...

Toudi:
Tak mnie tylko zastanawia, jak ktoś chce odejść, to dlaczego robi to w stylu yyyy no takim jak emillo, zamiast np wysłać maila do admina, czy tam przez Q do admina z prośbą o usunięcie konta czy coś w tym stylu, zamiast tego wręcz prowokuje o to by go zaatakować, zbanować, obrażać. I jak ma się nie wyśmiewać takiej osoby?

Wszystkie cytaty pochodzą ze sławnego tematu "Koniec", w którym możesz pożegnać się z forum z należnym rozmachem i trzaśnięciem drzwiami.
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 30 Sty 2015 16:48:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Oceniasz zatem ludzi nie na podstawie ich zachowania na forum i wobec forum, ale według kryterium własnych - mam wrażenie, że coraz bardziej urojonych - krzywd?

Zdaje mi się, że Adek - czy nam się to podoba, czy nie - ma do tego jednak prawo. Koniec końców większość przyznanych banów i ostrzeżeń padała ze sławetnego Punktu Drugiego (dotyczy to w sumie nawet Dukata i - do pewnego stopnia - poligona), czyli za całokształt, na zasadzie takiego forumowego "jak cię widzą, tak cię piszą", a więc raczej nieakceptacji dla forumowego stylu bycia/formy forumowej ekspresji danej osoby niż (tylko) jej bardziej konkretnych przewin.

Adek najwyraźniej bardziej niż przeciętna osoba nie lubi być trollowany. (Choć i nas - jak widać - łatwo nakręcić byle wrzutą - o dziadkach czy frytkach i coli do toczenia całymi dniami rozpraw o metodzie, z czego niektórzy z lubością korzystają.)

(Oczywiście to jak niewspółmiernie Adek zareagował to już zupełnie inna sprawa.)

Elaan:
Sprzeciwiam się natomiast jakiejkolwiek formie bana dla Vanji, gdyż nie ma ku temu podstaw.
Nie zgadzam się, również z braku podstaw, na jakąkolwiek formę bana dla Evivy i bitera.

Co do braku podstaw - zwł. w przypadku drugim i trzecim - proponuję Ci przypomnienie sobie historii forum. Od roku 2009 począwszy. Trochę tego było...

(I, czego by nie gadać, przyznaj - wznosząc się ponad personalne sympatie - że Phoenix bez tej trójki i jej form ekspresji jest spokojniejszym, normalniejszym miejscem.)

Elaan:
ważam wniosek Dathona w tej sprawie po prostu za kolejny akt hejterstwa.

Ja raczej za coś w stylu "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Ot, ktoś - mam podejrzenia kto, ale nie mam dowodów - postanowił walczyć z trollingiem trollerskimi metodami.
krzychu
Użytkownik
#60 - Wysłana: 30 Sty 2015 17:34:39
Odpowiedz 
ja sie ostatnio zle czuje ale naprawde nie wiem przez kogo
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase III

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!