USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / I ROK NA FORUM i KONKURS!!!

Autor Wiadomość
Enterprise D
Użytkownik
#1 - Wysłana: 6 Wrz 2012 16:07:19
Witam, jako iż jutro mija mój rok na tym forum, czyli rocznica, postanowiłem to uczcić i zrobić konkurs, nagroda niestety nie będzie jakaś wielka, myślałem o modelu papierowym w moim wykonaniu, najprawdopodobniej jakiś prom albo inny okręt federacji. I tu właśnie pytanie kieruje do Was, czy chcecie taki
konkurs, z racji niskobutżetowej nagrody i wielu osobom może to sie nie podobać.
Jeśli się zgodzicie, wtedy chciałbym aby moderacja zastąpiła ten temat prawidłowym konkursem, ja wymyśle jakieś pytanie, takiego którego nie znajdziecie szybko w google, mam już nawet pomysł, i biorę się do robienia nagrody, jaki to by mógł być typ to też możecie wybrać.
Co o tym myślicie?
biter
Użytkownik
#2 - Wysłana: 6 Wrz 2012 17:44:32

To dopiero i aż rok. WoW. Wszystkiego najlepszego.
Elaan
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Wrz 2012 19:05:04
Enterprise D

Jak widać, rok szybko mija. Gratulacje za wytrwałość.
Alucard87
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Wrz 2012 19:09:04
Enterprise D
Masz takiego nicka i jeszcze się zastanawiasz, jaki okręt możesz nam dać w nagrodę? :P

BTW. Gratuluję rocznicy!
mozg_kl2
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Wrz 2012 19:21:24
Mi w listopadzie stuknie 2 lata na forum i już na 15 miejscu pod względem aktywności. Nie ma, że boli czekamy na konkurs.
Elaan
Użytkownik
#6 - Wysłana: 6 Wrz 2012 19:48:29
Jak mawiał pewien żeglarz adeptom sterowania, najtrudniejsze jest pierwsze dziesięć lat.
Zatem ja jeszcze poczekam ze świętowaniem.
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 6 Wrz 2012 19:52:44 - Edytowany przez: Eviva
Dawaj konkurs. Może wygram?

A gratuluję swoją drogą I zostań tu jak najdłużej.
biter
Użytkownik
#8 - Wysłana: 6 Wrz 2012 20:13:08
Hm hm hm, ja nie licząc przerw jestem tutaj już 4 i pół roku (29.01.2008) matko jedyna. Jak pomyśle ile w życiu się zmieniło a ja nadal tutaj wpadam.

Nie liczę oczywiście czasu kiedy czytałem forum nim się zapisałem.
7z9
Użytkownik
#9 - Wysłana: 6 Wrz 2012 20:30:25
Dawaj konkurs
Na to forum wpadam raz na jakiś czas (od 2 lat) ale jak już to zrobię to dla niektórych zapala się Alert Condition Red
Enterprise D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 6 Wrz 2012 20:34:34
Ok, czyli chyba podoba Wam się konkurs, ale tak, ktoś zasugerował abym zbudował jako nagrode ENTERPRISE D, jest to jednak czasochłonne, trwa przeważnie jakieś 5 miesięcy, więc to by nie miało sensu, myśle nad czymś mniejszym, jakieś promy albo coś w tym stylu.
I jeszcze trzeba jakieś inteligentne pytanie wymyślić, takie, żeby po wpisaniu go w google nie otrzymać od razu odpowiedzi
Piszczcie dalej jakie macie pomysły na nagrode i napiszcie czy mógłby to być w razie czego prom, budowanie modeli trwających 5 miesięcy nie ma sensu
Dziękuje za życzenia
mozg_kl2
Użytkownik
#11 - Wysłana: 6 Wrz 2012 21:10:03
biter:
Nie liczę oczywiście czasu kiedy czytałem forum nim się zapisałem.

Gdyby to doliczyć to moja bytność na forum wzrosnie do 7 lat i 6 miesiecy.
Ayla
Użytkownik
#12 - Wysłana: 6 Wrz 2012 22:18:09
Nice video music... trzeba zobaczyć! http://www.youtube.com/watch?v=d_v5847hEcg
Korrd
Użytkownik
#13 - Wysłana: 7 Wrz 2012 12:04:03
biter
Ciekawa spostrzeżenie.
W moim życiu też się wiele zmieniło, a jednak fanem ST jestem nieustająco i odwiedzam to forum od 29.08.2006 r. (dzień mojego pierwszego wpisu - aż trochę poszperałem w archiwum;)), tj. od kiedy wiem o jego istnieniu. O tym jak rzadko tu zaglądam niech świadczą dwa fakty: 1 - chyba nikt mnie tu nie kojarzy; 2 - 12.05.2008 r. musiałem się ponownie zarejestrować, bo zapomniałem hasła do poprzedniego loginu :D
A jednak jest to jedynie forum, na które mimo upływu lat nie przestaję zaglądać
biter
Użytkownik
#14 - Wysłana: 7 Wrz 2012 17:52:53
Korrd:
. O tym jak rzadko tu zaglądam niech świadczą dwa fakty: 1 - chyba nikt mnie tu nie kojarzy;

Więc nazywaj mnie Nikt, bo ja cię kojarzę
Możemy śmiało powiedzieć, że Star Trek i to forum wsysa i zagina czasoprzestrzeń jak dobry Warmhole.
Enterprise D
Użytkownik
#15 - Wysłana: 7 Wrz 2012 18:05:50
Widzieliście miniaturke google? Zobaczcie sobie
Korrd
Użytkownik
#16 - Wysłana: 7 Wrz 2012 19:24:31 - Edytowany przez: Korrd
Enterprise D
Enterprise D:
Widzieliście miniaturke google? Zobaczcie sobie

właśnie stoczyłem pojedynek na śmierć i życie z Gornem :D

biter
o, to miłe zaskoczenie
Enterprise D
Użytkownik
#17 - Wysłana: 9 Wrz 2012 00:30:21
Więc tak, nagrodą będzie prom, to będzie niespodzianka jaki, a już za tydzień znajdzie sie oficjalny temat z pytaniem konkursowym
Seybr
Użytkownik
#18 - Wysłana: 9 Wrz 2012 08:06:08
Enterprise D

Czekamy z niecierpliwością ;].

Przyznam się że kiedyś sam sklejałem modele, głównie samoloty.
Pierwszy model to jakiś prosty szybowiec, kilka elementów. Kupiłem go w swoim wiejskim sklepie GeS.
Ayala
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Wrz 2012 19:09:57
Ayla:
Nice video music...

Hehe Uśmiechnięty i całujący się Volkan - po tym jak wygląda pon-farr, co można zobaczyć np. u Tuvoka w VOY - to jest coś po czym można a nawet trzeba się uśmiechnąć

Gratuluje rocznicy i czekam na konkurs
Enterprise D
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Wrz 2012 20:42:09
Przepraszam że na razie nic nie robiłem związanego z konkursem. Jest to spowodowane tym że zaczynam swoją karierę na Youtube i na tym się głównie skupiałem, więc nie miałem czasu na to za bardzo. Co do konkursu, postanowiłem zrobić kilka modeli promów, więc ja się zabieram do pracy i postaram się najszybciej opublikować jakieś pytania

USS Phoenix forum / USS Phoenix / I ROK NA FORUM i KONKURS!!!

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!