USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#181 - Wysłana: 11 Sty 2014 23:03:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Adek

Adek:
Widzę poza tym, że ten temat rozkwita ostatnio. I dziwić się, że Big Brother miał kiedyś taką popularność.

Zauważ, że sam też się przyczyniasz do jego popularności dziś.

A serio - tak, dyskusja tu stała się, niejako wbrew pierwotnej idei tego topicu, formą forumowego ścieku , ale zwróć uwagę na fakt, iż nawet tu trzymamy jakiś minimalny poziom dyskusji, co zdaje się być dobrym symptomem dla Phoenixa.
Adek
Użytkownik
#182 - Wysłana: 11 Sty 2014 23:09:30
Odpowiedz 
Q__:
Zauważ, że sam też się przyczyniasz do jego popularności dziś.

No raczej to nie ja dolewam oliwy do ognia i dorzucam węgla do tego gorącego tematu. Zanim ja zacząłem się tu dopisywać to raczej wy ciągnęliście ten wątek od dobrych paru dni. No przecież to nie ja go zapisałem swoimi postami rodem z soap opery z innego tematu. Z reguły nie wnikam w czyjeś przepychanki słowne, niesnaski, itp no ale tutaj zrobiłem wyjątek bo temat jest dość popularny i "modny" na forum. hahahahaha
Mav
Użytkownik
#183 - Wysłana: 13 Sty 2014 18:03:48
Odpowiedz 
mozg_kl2:
BTW wydaje sie mi, że ostatnio forum trochę się rozbujało się.

Q__:
Też mam wrażenie jakby od czasu banów dla wiadomej trójki przybyło trochę piszących Userów i aktywnych tematów.

Wiedziałem, że to było tylko około świąteczne poruszenie, wszystko wróciło do normy - z 5 użytkowników się kręci od kilku dni.
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 16 Kwi 2017 00:33:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Wiadomym się czyni, że - aby uczcić ponowny rozkwit merytorycznych dyskusji i, mimo pewnych zgrzytów, nastanie znacznie większej kultury w forumowych kontaktach wzajemnych - zeruje się przy radosnej, świątecznej, okazji wszelkie tegoroczne, dotąd zaciągnięte, kary moderatorskie, licząc (oby niepłonnie), że amnestionowani i bez straszaka nad głową wiszącego zdolni będą wnioski wyciągnąć i przykładem (starać się, minimum) świecić .
Q__
Moderator
#185 - Wysłana: 10 Paź 2017 07:07:25
Odpowiedz 
Wiadomym się czyni, że okres - zwany też czasokresem - emisji nowych serii do Trekerów adresowanych (gdyby kto nowiny przespał w sen na czas zimy Trekowej zapadłszy: Star Trek: Discovery i The Orville się zwących), jako święto dla co najmniej części ludu fandomowego, traktowany jest na zasadach świąteczno-amnestyjnych.

Uprasza się wszakoż - bez palcem Mava wskazywania - o ze swobód owych rozsądne korzystanie.
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 20 Kwi 2019 15:27:41
Odpowiedz 
Spice/Kor/Jak-Ci-Tam, wyłaź z lochu, amnestia!
MarcinK
Użytkownik
#187 - Wysłana: 20 Kwi 2019 15:29:07
Odpowiedz 
Q__
To w tym roku ktoś dostał bana?
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 20 Kwi 2019 15:58:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

Był kiedyś na tej plaży taki, co się odważył, i w efekcie dostał. Ale, że amnestionowany - spuśćmy na to zasłonę milczenia.

ps. Zapomniałbym dodać: pomniejsze kary (sztuk jeden) również ulegają wyzerowaniu i do odwołania jedziemy na amnestyjnych, bezregulaminowych, zasadach. (Acz - tradycyjnie - uprasza się o umiar w zażywaniu złotych wolności.)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!