USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
The_D
Użytkownik
#151 - Wysłana: 6 Sty 2014 13:40:57
Mav:
Szkoda tych skrinów. Zapisałem sobie tego, co zalinkowałeś, bo też zapewne zniknie za jakiś czas.

Też sobie pluję w brodę, że nie zapisałem póki się dało. Przeceniłem sentymentalizm autora.

Mav:
Można gdzieś ściągnąć tą kopię? Nie pamiętam już za dobrze jak ta strona wyglądała.

W sieci tego nie ma z tego co wiem, ale zostało kiedyś umieszczone na płytce Star Tracks kopię której zdobyłem dzięki zapobiegliwości Jarroda. Chwilowo wrzucam tutaj. Samą Posnanię, bo cała płyta za ciężka. Sama strona technologicznie jest dość stara, dlatego najlepiej chyba wygląda na Internet Explorerze.
Mav
Użytkownik
#152 - Wysłana: 6 Sty 2014 15:28:19
The_D:
Chwilowo wrzucam tutaj. Samą Posnanię

Dzięki. Fajnie sobie było przypomnieć jedną z pierwszych stron o Treku, jaką znalazłem na początku zabawy z internetem. Miałem wtedy ok. 15 lat, a teraz 29... Więc wspomnienia niezłe
RaulC
Użytkownik
#153 - Wysłana: 8 Sty 2014 08:18:49
Q__:
Powiem tak, bo nie ma co milczeć o faktach... Byłem pod naciskiem Kai'a, który uznał, ze wypada od święta błysnąć wspaniałomyślnością (choć uznał też, że prawidłowo używam uprawnień moderatora i sugerował, mówiąc o ułaskawionych, że najlepiej by było gdyby niechciani sami odeszli, sic!). To chyba właściwy adres do kierowania zażaleń.

Żegnam ozięble
Eviva
Użytkownik
#154 - Wysłana: 8 Sty 2014 12:08:28 - Edytowany przez: Eviva
RaulC:
Żegnam ozięble

I w ten sposób odejdzie akurat ten z nas, który nic nie mieszał i nikomu nie wymyślał.
pirogronian
Użytkownik
#155 - Wysłana: 8 Sty 2014 12:46:18
Zostaną najwytrwalsi.
Eviva
Użytkownik
#156 - Wysłana: 8 Sty 2014 13:22:53
Potem w stajni, już przy żłobie
ten woźnica bat swój brał
brał go tęgo w dłonie obie
i... grzecznego konia prał.
A do niegrzecznego mawiał
strojąc głos na srogi ton:
"Jak się będziesz, draniu, stawiał
to zarobisz tak jak on."

Wojciech Wysocki
Elaan
Użytkownik
#157 - Wysłana: 8 Sty 2014 13:45:17 - Edytowany przez: Elaan
Q__

RaulC:
Żegnam ozięble

Eviva:
I w ten sposób odejdzie akurat ten z nas, który nic nie mieszał i nikomu nie wymyślał.

Mniemam, że raczej nie o to Ci chodziło, co?
pirogronian
Użytkownik
#158 - Wysłana: 8 Sty 2014 14:29:38
Elaan:
Mniemam, że raczej nie o to Ci chodziło, co?

"Chodzi o to, żeby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa."

Słowacki
Q__
Moderator
#159 - Wysłana: 8 Sty 2014 15:07:12
RaulC

Eviva:
który nic nie mieszał i nikomu nie wymyślał.

No nie wiem, nie wiem... Pamiętam parę awantur z udziałem RaulaC, a i to co wypisywał na mój temat na FB mieści się - podwójnie - w kategoriach wymyślania...

Przyznam jednak, że odejść potrafi z honorem.
biter
Użytkownik
#160 - Wysłana: 8 Sty 2014 18:41:13
Q__

Popraw się jeśli się mylę, ale to co dzieje sie pozostaje poza kwestiami, które na forum są w taki czy inny sposób rozstrzygane i nie powinno mieć w pływu na administracyjne podejście do użytkownika ze strony użytkownika, moderatora, administratora czy innej jednostki władnej na forum. Zdaje się - popraw mnie ponownie, jeśli się mylę - że regulamin forum nie zawiera punktu mówiącego o tym, że jeśli ktoś wrzuca - w tym wypadku tobie - poza forum to odpowiada za to karnie na forum. Reasumując zdanie:
Q__:
a i to co wypisywał na mój temat na FB mieści się - podwójnie - w kategoriach wymyślania...

Ma się do tego co względem Raula mogłeś przedsięwziąć na forum jak przysłowiowa pięść inaczej się sprawa ma z pierwszą częścią zdania, czyli:
Q__:
No nie wiem, nie wiem... Pamiętam parę awantur z udziałem RaulaC,

Za te wykroczenia, jeśli miały miejsce, mogłeś na forum czynić coś przeciw Raulowi.

A tak wogle, to czy nie mamy właśnie do czynienia z wielodniowym floodem w wątku administracyjnym?
Q__
Moderator
#161 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:09:49 - Edytowany przez: Q__
biter

Mylisz pojęcia. Odniosłem się - jako prywatny użytkownik (brak bolda!) - do laurki jaką Eviva wystawiła RaulowiC, w pierwszej połowie zdania mówiąc zresztą o sytuacjach forumowych z jego udziałem, które prywatnie nijak mnie nie dotyczyły (co sam przyznajesz). To raz. (Cieszę się, swoją drogą, że oczekujesz ode mnie wyższych standardów niż kiedykolwiek od siebie, bo to oznacza, że nie jest ze mną najgorzej.)

Prywatnie nadal oczekuję przeprosin od ciebie (bo nie sadzę by publiczne obrażanie kogoś nawet twoim zdaniem było czymś normalnym... choć mogę się mylić, bo nie na takie rzeczy cię było stać w przeszłości), to dwa. (Inna sprawa, że na przeprosinach tych nieszczególnie mi zależy, bo akurat ty nie jesteś w stanie mnie obrazić.)

Mógłbyś wziąć przykład z kolegi, to trzy.
mozg_kl2
Użytkownik
#162 - Wysłana: 8 Sty 2014 19:49:54
Eviva:

Nie przygarnie Cię w swoim raju?

biter

Skleciłeś już ten wniosek do Strasburga?

Q__:
Prywatnie nadal oczekuję przeprosin od ciebie

kolegi widzę humor się trzyma. Doceniam.
Q__
Moderator
#163 - Wysłana: 10 Sty 2014 22:00:38 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
w swoim raju?

Życzliwi marki Troll mi donoszą, że od wczoraj posty na USS Indepe... wróć... Destiny ukazują się dopiero po moderatorskiej akceptacji. Nie ma to jak obrońcy wolności słowa i ich raje wymarzone.

ps. Dam temu wiarę, bo gdzie indziej napisałeś:
mozg_kl2:
Przekazałbym Evivie ale jako kret, przydupas Q nie mogę. Moje posty są kasowane.

Czyli mam podobne informacje z dwu, niezależnych źródeł.

EDIT: o, jest oficjalne potwierdzenie doedytnięte w ichnim - jakże liberalnym - regulaminie:
RaulC:
5. Zmiana uprawnień na posty weryfikowane.

http://ussdestiny.4um.pl/viewtopic.php?f=4&t=2
mozg_kl2
Użytkownik
#164 - Wysłana: 11 Sty 2014 11:51:01
Q__:
Życzliwi marki Troll mi donoszą, że od wczoraj posty na USS Indepe... wróć... Destiny ukazują się dopiero po moderatorskiej akceptacji. Nie ma to jak obrońcy wolności słowa i ich raje wymarzone.

Czyżby RaulC bał się postów Evivy? Ale mają maksymalne bany na 7 dni. To dla mnie wyzwanie.

Q__:
ps. Dam temu wiarę, bo gdzie indziej napisałeś:
mozg_kl2:
Przekazałbym Evivie ale jako kret, przydupas Q nie mogę. Moje posty są kasowane.

Czyli mam podobne informacje z dwu, niezależnych źródeł.

Q masz swoją siatkę szpiegów?
Seybr
Użytkownik
#165 - Wysłana: 11 Sty 2014 12:03:09
mozg_kl2:

Takich tajnych danych nie zdradzi tobie ;]. Chyba będziemy musieli zwracać się Q-bond ;]. Nawet wiek i rysopis pasuje ;].
Q__
Moderator
#166 - Wysłana: 11 Sty 2014 12:09:08 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:

A jak... Połowa z Krainy Deszczowców, druga połowa tak dobrze zakonspirowana, że sam nie wiem skąd...

Seybr

Seybr:
Chyba będziemy musieli zwracać się Q-bond

No, skoro Bond na czele siatki, to rzuć okiem do mojego przedostatniego postu w topicu o 007. Jest tak trochę danych osobowych agentów.

Seybr:
Nawet wiek i rysopis pasuje

Nie mam tylu blizn...
mozg_kl2
Użytkownik
#167 - Wysłana: 11 Sty 2014 12:16:29
Q__:
A jak... Połowa z Krainy Deszczowców, druga połowa tak dobrze zakonspirowana, że sam nie wiem skąd...

Przypomniał mi się scenariusz pewnego larpa. Wolkan zakonspirowany w Tal Shiar i jako romulanin zakonspirowany w Kardazji.

Seybr:
Takich tajnych danych nie zdradzi tobie ;]. Chyba będziemy musieli zwracać się Q-bond ;]. Nawet wiek i rysopis pasuje ;].

domyślam się tak myślałem, że może się otworzy.
Q__
Moderator
#168 - Wysłana: 11 Sty 2014 12:21:47
mozg_kl2

mozg_kl2:
Wolkan zakonspirowany w Tal Shiar i jako romulanin zakonspirowany w Kardazji.

Jednym słowem: "musisz jako oficer AK udawać oficera AL, żeby przeniknąć do sowieckiego GRU, które umieści cię w niemieckiej Abwehrze. Wtedy będziemy wiedzieli, co się dzieje we wszystkich wywiadach świata."
Adek
Użytkownik
#169 - Wysłana: 11 Sty 2014 13:48:15
Widzę, że się co niektórzy OBRAZILI BARDZO. No to sorki. Sam ze sobą pisać nie będę. Potem się tu dziwią, że tak topnieją użytkownicy tego forum a i nowych nie przybywa. Co miałem jakiś czas temu komuś powiedzieć szczerze bez owijania w bawełnę i obgadywania gdzie indziej to powiedziałem co miałem na sercu. No chyba tak lepiej jak bawić się właśnie w jakieś konspiracje i obgadywać kogoś poza forum. No to tak źle, tak nie dobrze. Czasem odnoszę wrażenie, że co niektórzy w życiu mają moralność Kalego. Kalemu wolno to i tamto nawtykać ale Kalemu coś powiedzieć to już nie za bardzo. Takiego swojego rodzaju ostracyzm forumowy mający komuś wysłać przesłanie: "Nie jesteś już tu mile widziany. Nie ma za co cię ukarać ale i o czym gadać już też nie." Przykre. Nie to nie. Ludzi na świecie jest na szczęście troszkę więcej niż tu. Choć myślę, że mam tu jeszcze jakiś przyjaciół ale chętnie bym ich zasymilował do innego miejsca internetowego.
pirogronian
Użytkownik
#170 - Wysłana: 11 Sty 2014 13:55:43
Adek:
Widzę, że się co niektórzy OBRAZILI BARDZO. No to sorki. Sam ze sobą pisać nie będę.

Ja się jeszcze nie obraziłem, możesz ze mną pisać ;) Chyba nawet rozgryzłem tutejszego admina
Maquis
Użytkownik
#171 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:14:10
Dzień dobry, zastałem Jolkę?
Q__
Moderator
#172 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:15:28
Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka.
Maquis
Użytkownik
#173 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:18:25
Podobno się nie staracie za bardzo w ofiarach dla Kaia i liczba wyznawców jego Mroczności spada... smuci nas to wielce
Q__
Moderator
#174 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:21:43
Maquis

Iiitam, nie wiem jak Koleżanki i Koledzy, ale I worship His Shadow.
Adek
Użytkownik
#175 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:32:02 - Edytowany przez: Adek
pirogronian:
Ja się jeszcze nie obraziłem, możesz ze mną pisać ;) Chyba nawet rozgryzłem tutejszego admina

Miło to słyszeć bo odniosłem dzisiaj wrażenie, że ci co są obecnie na forum to nie za bardzo mnie może lubią, dlatego nie chcą pisać. Wiem, że teraz jest SOBOTA i środek dnia, wielu jest na zakupach, sprząta mieszkanie, musi zrobić coś przy samochodzie, inni np są w pracy nawet w sobotę, jeszcze inni jak ja kiedyś może są na studiach zaocznych, itd. Wiadomo, wekend to każdy ma jakieś zajęcie a nie siedzieć na forum w środku dnia. Ja również zaraz idę się wykąpać, potem jadę odwiedzić rodziców. Z reguły jednak staram się na wekend nie zostawiać spraw domowych bo w wekend lubię po prostu odpoczywać jak na wekend przystało.
Jednak trudno nie odnieść nagle wrażenia dzisiaj, że Q który jeszcze niedawno ze mną pisał NAGLE się obraził za to, że mu zwróciłem delikatnie uwagę w prywatnej rozmowie, że no pewne zachowania nie przystają moderatorowi, nawet w takiej koleżeńskiej grupie no i się obraził na mnie widać. Osobiści to ja go nawet lubię ale też no nie dam sobie czasem wejść na głowę i stuknę pięścią w stół jak widzę, że ktoś sobie zaczyna za dużo pozwalać. To też tak jak w rodzinie, wygarnę komuś co mi leży na sercu i po temacie. A jak znam siebie to naprawdę staram się to czynić często przez bibułkę co by czasem w nerwach nie powiedzieć za dużo co byłoby niepotrzebne pod wpływem chwili. Często się zastanowię ze 3 razy zanim już coś napiszę komuś ganiącego. Szkoda wgl, że tu tak mało osób. Na Facebooku są ich dziesiątki i to tylko kwestia tego żeby tam myślę poszukać trekowców czy tam zwolenników fantastyki, itp. Na facie nawet jak masz z 50 znajomych to czasem nie zauwązysz, że już ktoś cię pożegnał, choć ja zauważam takie sprawy, żę nagle hehe zapala się lampka w głowie: "O kurde, coś już X czy Y-kowska nie lajkuje moich postów tak nagle?? Sprawdzam listę znajomych i ZONK- FAKTYCZNIE zostałem wyeksmitowany z listy znajomych i to czasem tak sie zdarzało, że ZA NIC. Ot dziewczyna jakaś tam stwierdziła, że jednak mnie nie chce w znajomych. Nawet nie pogadałem z nią dobrze ani się nie pokłóciłem. Mniemam, że pewnie uraziło ją coś co napisałęm w jakimś tam wątku u kogoś czy u siebie (kto by to teraz pamiętał) Z reguły jednak wydaje mi się, że nie zrażam ludzi do siebie jak co niektórzy jak Eviva, która ciągle nie schodzi z piedestału tutejszych aferek. O ile przeważnie rozgryzam, że ktoś może coś mieć do mnie i dlatego przestaje się odzywać o tyle czasem na facie naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co komu kaman? Ja też jak każdy inny człowiek mogę mieć gorszy dzień a czas zimowy wielu też kiepsko nastraja ale ja staram się trzymać fason mimo zimowej i ciemnej aury za oknem.
Moim marzeniem jest stworzyć sobie na facie grupki znajomych wedle zainteresowań. Ti dam tych od treka/sci-fi, tam dam od muzy a tam jeszcze od czegoś innego. A najlepiej jakby te osoby dzieliły zbiory wspólne , jak w zadaniu matematycznym z podstawówki. Dobra naprawdę już lecę się kąpać bo się potem nie wyrobię a już mam obsuwę czasową przez przesiadywanie tutaj.
mozg_kl2
Użytkownik
#176 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:50:57
Adek:
Widzę, że się co niektórzy OBRAZILI BARDZO. No to sorki. Sam ze sobą pisać nie będę.

Pisz z nami będzie ciekawiej. BTW wydaje sie mi, że ostatnio forum trochę się rozbujało się.

Q__:
Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka.

Baśka miała fajny biust.

Adek:
że ci co są obecnie na forum to nie za bardzo mnie może lubią, dlatego nie chcą pisać

Parafrazując Prezydenta Wałęsę o treku to nawet z samym szatanem.
Q__
Moderator
#177 - Wysłana: 11 Sty 2014 14:51:25 - Edytowany przez: Q__
Adek

Żebym ja jeszcze wiedział na co i dlaczego usiłowałeś zwrócić moją uwagę na GG i cóż tak niegodnego moderatora biedny uczyniłem, to byłbym szczęśliwy....

A, że na forum nie odpowiadam na Twoje posty? Cóż... nie napisałeś w ostatnim czasie nic z czym bym zamierzał polemizować... aż do teraz.

mozg_kl2

mozg_kl2:
BTW wydaje sie mi, że ostatnio forum trochę się rozbujało się.

Też mam wrażenie jakby od czasu banów dla wiadomej trójki przybyło trochę piszących Userów i aktywnych tematów.

(Nie sądzę jednak, by w samych banach była rzecz, raczej w pewnych zmianach stylu i poruszanej tematyki, które stąd wynikły.)
Mav
Użytkownik
#178 - Wysłana: 11 Sty 2014 17:47:07
Adek:
odniosłem dzisiaj wrażenie, że ci co są obecnie na forum to nie za bardzo mnie może lubią, dlatego nie chcą pisać.

Sam się wpędzasz w jakieś złe myśli, że ktoś Cie może nie lubić. Nie wiem dlaczego miałoby tak być. To, że ktoś nie odpisze, to nic nie znaczy, często tak jest.

Ogólnie na tym forum wszyscy użytkownicy się lubią nawzajem, a najbardziej ci, co się nie lubią
Q__
Moderator
#179 - Wysłana: 11 Sty 2014 19:52:25
Mav

Mav:
Ogólnie na tym forum wszyscy użytkownicy się lubią nawzajem, a najbardziej ci, co się nie lubią

Bo też - jak napisał mozg_kl2:
mozg_kl2:
o treku to nawet z samym szatanem

To co dopiero z Evivą .
Adek
Użytkownik
#180 - Wysłana: 11 Sty 2014 22:55:22
Ja mogę wam powiedzieć jedno. Inaczej czasem ocenia się ludzi z neta lub reala. Ktoś w necie może wydawać się mało przekonujący a w realu wręcz przeciwnie. Forum to tylko słowa. Brak jest tutaj mimiki twarzy, postury ciała podczas wymowy, generalnie cała sfera niewerbalna.
A jeszcze co do lubienia kogoś lub nie to też można być obojętnym dla kogoś, znaczy ani nielubianym ani też specjalnie jakoś lubianym. Reżyserowie filmowi często mawiają, że najgorsza jest dla nich w branży taka próżnia, że o filmie wgl nic się nie mówi. Ponoć ta zasada obejmuje też polityków czy muzyków. Jak ktoś "spada z anteny" to tak jakby go nie było. Często się tak mówi o fenomenie portali społecznościowych, że np nie ma cię na facie to jakbyś nie żył dla innych. Ale w istocie tak jest. Ostatnio nawet zdałem sobie sprawę co mi dają te znajomości internetowe. Napewno dzielenie się swoimi zainteresowaniami ale czy coś więcej? Bardziej by mi zależało gdyby znajomi z reala podzielali moje zainteresowania, wszak do Warszawy na te zjazdy to ja mam dość daleko. Może dlatego mam takie podejście bo mam większe przywiązanie do ludzi z neta niż do tych z reala? Ci z reala w większości nie interesują się star trekiem, choć niektórzy interesią się Obcym, Terminatorem, itp.
Q__:
Bo też - jak napisał mozg_kl2:
mozg_kl2:
o treku to nawet z samym szatanem

To co dopiero z Evivą .

No ja akurat tak NIE MAM. Nie lubię pisać z kimś kto mi działa na nerwy. Jakoś nie rajcuje mnie przekamarzanie się czy wręcz kłócenie się z kimś mało lubianym przeze mnie. Wolę gadać z tymi, których polubię a zaprzestać z tymi, których przestałęm lubić z różnych powodów w jakimś czasie. Zaobserwowałem na wielu forach, że ludzie lubią udowadniać swoje racje, wykłócać się. No to ja tak akurat nie mam. Nie chodzi mi o to, żeby stwarzać Towarzystwo Wzajemnej Adoracji no ale jeśli ewidentnie ktoś mi się narazi no to nie wyobrażam sobie prowadzić dyskusji albo jak widzę, że światopoglądowo ta osoba mi niezbyt pasi. Widzę poza tym, że ten temat rozkwita ostatnio. I dziwić się, że Big Brother miał kiedyś taką popularność.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!