USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#61 - Wysłana: 13 Sty 2012 10:00:07 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__:
Błędne założenie.

A tego czy tak było w istocie trudno powiedzieć - nie wiem co chodzi Ci po głowie. Załóżmy, że tak było, załóżmy...

Q__:
Od razu wyjaśniam skąd m.in.: drugim celem eksperymentu jest skończenie z obyczajem iż najchętniej pod moderatorską spódnicę chowali się forumowi rozrabiacy (w tym Ty) usiłujący rękami moderatorów załatwiać porachunki z adwersarzami toczonych flame'ów (ulubiona metoda: nawkurzać ludzi, a gdy im nerwy puszczają wołać o bany dla nich)

Nawkurzać bo np. ma się sztywne stanowisko i trwa się przy swoim? Wybacz, jeśli kogoś to to wkurza, nie powinien udzielać się na forach. Ktoś kto to robi musi mieć świadomość, że ludzie nie zawsze będą się z nim zgadzać, i że jego argumenty nie maja magicznej mocy przekonywania każdego dyskutanta. Taka osoba powinna: albo przestać brać udział w dyskusji - co często ja czynie, znikając nawet z forum na kilka dni - albo wogóle dać sobie spokój z internetowymi debatami, bo to najwyraźniej nie jest rozrywka dla niego.
Wogóle powinien być sztywny regulamin i takich cyrków by tu nie było...
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 13 Sty 2012 10:06:46
Odpowiedz 
Picard

Picard:
A tego czy tak było w istocie trudno powiedzieć - nie wiem co chodzi Ci po głowie. Załóżmy, że tak było, załóżmy...

Spytaj Kai'a.

Picard:
Nawkurzać bo np. ma się sztywne stanowisko i trwa się przy swoim?

Bo wyartykuowało się to stanowisko raz (co jest rzeczą normalną), a potem artykułuje się je raz za razem, właściwie nie wiadomo po co (co już rzeczą normalną nie jest).
Picard
Użytkownik
#63 - Wysłana: 13 Sty 2012 10:36:36 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__:
Bo wyartykuowało się to stanowisko raz (co jest rzeczą normalną), a potem artykułuje się je raz za razem, właściwie nie wiadomo po co (co już rzeczą normalną nie jest).

Jeśli ktoś mi odpowiada, to ja odpowiadam jemu. Logiczne? Też uważam, że wieczne dyskusje na temat nowego filmu czy ENT nie mają sensu, bo pewne jest, że jedna strona nie przekona drugiej i obu stroną ,,konfliktu" skończyła się już ,,amunicja". Ale jeśli ktoś uparcie chce ciągnąć takie dyskusje, np. zakładając temat: ,,Najeżdżanie na ENT" bądź wklejając linki z artykułami chwalącymi wiadomy filmy - któż to robił, takie rzeczy? - to pewnie odpowiem takiej osobie...
Mav
Użytkownik
#64 - Wysłana: 13 Sty 2012 19:31:33 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva
Użytkownik
#65 - Wysłana: 13 Sty 2012 21:19:52
Odpowiedz 
A ja bym chciała zauważyć, ze jest połowa stycznia, święta dawno za nami, a amnestia jak była, tak jest Jadziem, moi państwo, bez trzymanki!
Jurgen
Moderator
#66 - Wysłana: 14 Sty 2012 17:09:12 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Eviva

I co? Źle jest? Dopóki nie będzie porządnej zadymy/inwazji trolli możemy tak jechać.
Eviva
Użytkownik
#67 - Wysłana: 14 Sty 2012 17:14:12
Odpowiedz 
Jurgen

Nie twierdzę, ze jest źle Przeciwnie, fajnie jest, nikt nikogo nie bierzmuje za byle słowo, banany znikli... ja popieram
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 14 Sty 2012 18:40:30
Odpowiedz 
Jurgen

A jak człowiek odpoczywa...
ortkaj
Użytkownik
#69 - Wysłana: 15 Sty 2012 11:53:26 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
Q__:
A jak człowiek odpoczywa...

Ja sparafrazuję nieco "Misia":
Moderatorzy bany dają z każdej przyczynki
to nie ludzie to wilki
Łubudubu...niech znikaja z naszego klubu...
Eviva
Użytkownik
#70 - Wysłana: 15 Sty 2012 12:15:36
Odpowiedz 
ortkaj

Ciszej, bo Q_ się obrazi.
ortkaj
Użytkownik
#71 - Wysłana: 15 Sty 2012 12:39:53
Odpowiedz 
Eviva

Da mi bana....?
Za moją "poezję" krwi ofiarę gotów jestem ponieść.....
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#72 - Wysłana: 15 Sty 2012 13:46:21
Odpowiedz 
ortkaj

zapomniałeś o końcówce- to mówiłem ja, ortokaj
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 6 Gru 2012 20:47:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Wszyscy

Wiecie co? Zastanawiałem się czy nie zrobić w tym roku amnestii już dziś (ot, prezent mikołajkowy) i nie wprowadzić miesiąca anarchii do +/- początku stycznia (Kor należy w końcu do kultralniejszych dyskutantów w sumie, a z Fedkiem też da się jakoś wytrzymać, zresztą ich ostatnie przewiny nie były jeszcze najgrubszego kalibru jaki tu widywaliśmy), ale mam jeden poważny kłopot (tj. żywy argument przeciwko), jego miano - KJTK.

Co radzicie?
Elaan
Użytkownik
#74 - Wysłana: 6 Gru 2012 20:58:33 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__:
Wiecie co? Zastanawiałem się czy nie zrobić w tym roku amnestii już dziś (ot, prezent mikołajkowy) i nie wprowadzić miesiąca anarchii do +/- początku stycznia

Pomysł świetny, tylko... właśnie, KJTK.
Nie można by go na ten czas wysłać gdzieś między renifery?
W końcu to krewniacy, niech ratuje Święta, albo coś?

EDIT:

Dopiszę tutaj, żeby już bałaganu nie robić.
Toudi ma rację. Ogranicz się do amnestii, a o anarchii zapomnijmy, to najlepsze wyjście.
Toudi
Użytkownik
#75 - Wysłana: 6 Gru 2012 20:59:52
Odpowiedz 
Amnestię se możesz robić, ale anarchii... już to przerabialiśmy, to nie działa. zresztą dopiero co jakiś regulamin chyba uchwaliliście czy cuś.
Eviva
Użytkownik
#76 - Wysłana: 6 Gru 2012 21:03:54
Odpowiedz 
Wicie rozumicie... ja nie mam nic przeciw tym, co muszą się wyszumieć, jestem zresztą ostatnią osobą, która miałaby prawo ich krytykować... ale KJTK trochę przegina. Nie chodzi tu nawet o treści, jakie wyraża, ale o ich formę, często naprawdę nie do przyjęcia. Niby są święta i w ogóle, Kor i Fedek to nasi dobrzy kumple, ale jak już amnestia, to dla wszystkich... a jak brak amnestii, to też dla wszystkich... więc stawiam zdecydowane wstrzymanie się od głosu
Arek
Użytkownik
#77 - Wysłana: 6 Gru 2012 21:40:32
Odpowiedz 
Amnestia jak najbardziej tak, natomiast do tej anarchii jakoś nie jestem przekonany.
Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 6 Gru 2012 22:05:49 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dobra... Z grubsza podsumowując Wasze rady...

Ludu Forumowy!

Wiadomym się czyni, że Zbrodniarze Stanu

FederacyjneMSZ i Kor

ziemskie demony między gwiazdy podstępem przemycający, a na gorącym uczynku przyłapani i karze za to poddani, niniejszym - aby radość (przed)świąteczna i ich udziałem była - z ciemnicy czarnodziurowej wypuszczeni zostają po niepełnym kary odbyciu.

Anarchija zasię, przez wzgląd na różne względy (głównie w jednej osobie zawarte) proklamowaną na czas miesięczny nie będzie (co też oznacza, iż Wasz, a Pana Naszego Kai'a wierny sługa nie będzie mógł niektórym wprost rzec co o nich myśli, a co zawiera się w słynnych słowach zołzikiewiczowych do baraniogłowskich potres conscripti ).

Ukaz dan 6.12.2012 A.D.
mozg_kl2
Użytkownik
#79 - Wysłana: 6 Gru 2012 22:34:16
Odpowiedz 
Q__

Panie Nasz Drogi

Ja uniżony chłop [zdejmuje słomiany kapelusz i tłamsi go w rękach] się pytam się co ze zbójem co się KJTK zowie. On Panie hasa po wsi, i wywrotowe słowa rzecze.
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 6 Gru 2012 22:47:27
Odpowiedz 
mozg_kl2

Za jądra atomowe go powiesim, aliści jutro, dziś przy święcie nie wypada. A jutro już za godzinę i minut naście.
Seybr
Użytkownik
#81 - Wysłana: 7 Gru 2012 08:20:08 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Waśmoście dziś wiateru nie ba, ja był w magazynie i pakupował chljeba. Jak chaciucie to ja mogu być katem. Nie straszne mi zabicie kury czy innego zwierza, w końcu ja wierny rycerz.

Tak serio, amnestia czemu nie. Zawsze można wsadzić z powrotem do paki :P. No i amnestia nie zawsze działa dla wszystkich :P.
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 30 Mar 2013 12:07:53
Odpowiedz 
Niniejszym wiadomym się czyni, że zbrodzień perfidny, FederacyjneMSZ zwan, słowem ciężkim i dowcipem nie lżejszym na oślep miotający, tumult tym czyniący, a spokojność forumową naruszający, na loch czarnodziurowy prawmocnie za owo skazany, wypuszczon zostaje przed czasem z okowów zdarzeń horyzontu (z trzaskiem tegoż głośnym), by radość świąteczna i jego stała się udziałem.

(Gdybyż jednak niebacznie recydywie się oddawszy świętowanie innym popsował, wedle regulaminu ukaran będzie, jak się ino dni skończą świąteczne.)
mozg_kl2
Użytkownik
#83 - Wysłana: 30 Mar 2013 15:14:14
Odpowiedz 
coś czuje że świeta się nie skończą a będzie potrzebna kolejna amnestia
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 30 Mar 2013 15:27:35 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Możliwe... ;] Jednak nowych amnestii nie będzie (przynajmniej do grudnia). Kto nabroi teraz, po świętach odpowie.
Elaan
Użytkownik
#85 - Wysłana: 30 Mar 2013 15:31:47
Odpowiedz 
Q__:
wypuszczon zostaje przed czasem z okowów zdarzeń horyzontu (z trzaskiem tegoż głośnym), by radość świąteczna i jego stała się udziałem.

Dobrze, że znowu są [jakieś] Święta, a amnestia do tradycji forumowej weszła.

mozg_kl2:
świeta się nie skończą a będzie potrzebna kolejna amnestia

Świąt w kalendarzu dostatek, więc i okazji do amnestii nie zbraknie.
Ot, choćby 12.IV, 1-3.V, 15.V itd...
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 30 Mar 2013 15:49:50
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Świąt w kalendarzu dostatek, więc i okazji do amnestii nie zbraknie.

Nie będziemy szaleć.
Toudi
Użytkownik
#87 - Wysłana: 30 Mar 2013 15:51:10
Odpowiedz 
Elaan:
Ot, choćby 12.IV

Święto czekolady?
mozg_kl2
Użytkownik
#88 - Wysłana: 30 Mar 2013 16:02:00
Odpowiedz 
Toudi:
Elaan:
Ot, choćby 12.IV

Święto czekolady?

Dzień kosmonautyki
Elaan
Użytkownik
#89 - Wysłana: 30 Mar 2013 16:34:25
Odpowiedz 
Q__:
Nie będziemy szaleć.

Ale 15 maja mógłbyś uwzględnić. Trzeba promować dobre, radosne, polskie święta.

Toudi:
Święto czekolady?

Tego nie wiedziałam. Muszę sobie zapamiętać.
Q__
Moderator
#90 - Wysłana: 6 Gru 2013 03:27:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Niniejszym wiadomym się czyni, że zbrodzień perfidny, Korem zwan, słowem ciężkim miotający y tumult polityczny czyniący, a spokojność forumową naruszający, na loch czarnodziurowy prawmocnie za owo skazany, wypuszczon zostaje tydzień przed czasem z okowów zdarzeń horyzontu (z trzaskiem tegoż głośnym), mogąc to sobie poczytać za prezent mikołajkowy.

(Gdybyż jednak niebacznie recydywie się oddawszy brzydki tym chciał innym prezent sprawić, a ład bezecnie naruszyć, ukaran będzie bana odwieszeniem oraz doby doń karnym doliczeniem.)

Czyni się takoż wiadomym, że wszystkie ewentualne moderatorskie kary za dzień dzisiejszy, zostaną w czasie odroczone, w dniu teraźniejszym skończy się ino - w razie potrzeby - bezlitosnym postocięciem, znaczy, karać się iednakoż będzie jutro dopiero.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Wielka Amnestia Świateczna i inksze dziwy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!