USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Koniec
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#181 - Wysłana: 26 Lis 2011 20:01:55
Odpowiedz 
mozg_kl2

Zrób może z tych dwu dat jakiś parozdaniowy tekścik? Zamieszczę jakby co.
Dukat
Użytkownik
#182 - Wysłana: 26 Lis 2011 20:03:18
Odpowiedz 
mozg_kl2:
25 lat temu miał swoją premiere Star Trek IV: The Voyage Home.

Całe szczęście, ze nie wczoraj...
Radion
Użytkownik
#183 - Wysłana: 4 Gru 2011 02:57:54 - Edytowany przez: Radion
Odpowiedz 
Pozdrawiam

Powróciłem na głebokim kacu po rumulańskim Ale ale stający na nogach podrawiam Radion :D
Q__
Moderator
#184 - Wysłana: 4 Gru 2011 11:56:39
Odpowiedz 
Radion

Hehe, wpisujesz się w najlepsze tradycje DS9owskiej Floty .
Enterprise D
Użytkownik
#185 - Wysłana: 7 Gru 2011 15:46:11
Odpowiedz 
Co się stało z Evivą, podobno odeszła ale aktualności wysyła.
Wiecie co się z nią stało?
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 7 Gru 2011 15:49:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Enterprise D

Twierdzi, że się obraziła. Zabawne zresztą, że zaczynasz ponowny pobyt na forum od tego pytania... ;]

EDIT: a przepraszam, muszę zamieścić erratę, oto co napisała mi Eviva na GG:

Eviva
17:28:47
Ale tego nie powiedziałam!
17:29:01
Nie obraziłam się, odeszłam z innego powodu
Q__
17:29:06
jakiego?
Eviva
17:29:21
Takiego, ze na forum lepiej dzieje się beze mnie

(Przyznam, że przyjąłem taką postawę nie bez szacunku.)
Elaan
Użytkownik
#187 - Wysłana: 7 Gru 2011 19:32:30 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__

Sądzę, że Eviva odczuwa wiele żalu i rozgoryczenia, czując się na forum osobą niechcianą i w pewien sposób napiętnowaną, poprzez powtarzające się wypominanie USS Independence - co, jak zdążyłam się zorientować, jest sprawą na tyle przebrzmiałą, że dawno powinno odejść w niepamięć.

Poza tym, jak sądzę, jest przekonana, że jej obecność powodowała oddalenie się od forum niektórych użytkowników, którzy teraz wracają.

IMVHO odejście Evivy, osoby o takiej energii, pasji i talencie, jest ogromną stratą dla forum.
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 7 Gru 2011 22:00:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Gdybyś Eviva zechciała wróciwszy na forum dostosować się (w koncu!) do jego klimatu nie ośmielając dzieci Neo i innych troublemakerów, nie przeplatając ciekawych merytorycznych wypowiedzi (bo i takich sporo ma na koncie) czatoidalnym bełkotem, gdyby wreszcie nie wywołała swoim ew. powrotem ponownego odsuniecia się od forum tych, których - jak sądzi - swoja postawą uprzednio "wypłoszyła", to pierwszy bym się ucieszył z jej powrotu i pierwszy postulował moratorium na wspominanie o "U.S.S. Independence affair"...

(Ba, gdzieś tam w głębi nadal sądzę, że jest to scenariusz możliwy do realizacji.)
kanna
Użytkownik
#189 - Wysłana: 7 Gru 2011 22:07:44
Odpowiedz 
Elaan
Q__

Rozmawianie o nieobecnej - z wyboru - osobie pachnie mi plotkowaniem. To jest niefajne.
Elaan
Użytkownik
#190 - Wysłana: 7 Gru 2011 22:14:45
Odpowiedz 
kanna:
Rozmawianie o nieobecnej - z wyboru - osobie pachnie mi plotkowaniem. To jest niefajne.

A nie jest to raczej życzliwe zainteresowanie, świadczące o tym, że jednak komuś na powrocie owej osoby na forum zależy ?

Wszystko bowiem zamyka się w sposobie w jaki się o tej osobie rozmawia, nie sądzisz ?
Q__
Moderator
#191 - Wysłana: 7 Gru 2011 22:22:50
Odpowiedz 
kanna

Wiem, że Eviva czytała ten topic (stąd, że odnosząc się doń wysłała mi sprostowanie). By rozwiać Twoje obawy odnośnie zaplecowości wyślę jej zresztą link do naszej bieżącej rozmowy.
kanna
Użytkownik
#192 - Wysłana: 7 Gru 2011 22:39:36
Odpowiedz 
Elaan

Zyczliwe zainteresowanie jest ok.
mozg_kl2
Użytkownik
#193 - Wysłana: 8 Gru 2011 09:49:57
Odpowiedz 
Elaan:
Eviva odczuwa wiele żalu i rozgoryczenia, czując się na forum osobą niechcianą i w pewien sposób napiętnowaną

Sama sobie na ten stan rzeczy zapracowała.

kanna:
osobie pachnie mi plotkowaniem

Ciężko nazwac plotkowaniem, rozmowe na forum publicznym, gdzie każdy z otwartą przyłbicą podpisuje siępod swoją wypowiedzą. Nikt nie robi tego za plecami Evivy, na gg czy mailem. Przecież Eviva może wrócić, nikt jej nie bedzie ganiał z pochodnią.
Elaan
Użytkownik
#194 - Wysłana: 8 Gru 2011 13:15:04
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Sama sobie na ten stan rzeczy zapracowała.

Zapracowała też na trochę szacunku i nie dokopywanie nieobecnej.
kanna
Użytkownik
#195 - Wysłana: 8 Gru 2011 13:21:04
Odpowiedz 
Elaan:
Zapracowała też na trochę szacunku i nie dokopywanie nieobecnej.

Jesli się o kims rozmawia, trzeba liczyc się z róznego rodzaj komenatarzami. Nie jest tak, że o nieobecnych wolno mówic wyłącznie dobrze.

Bez sensu jest konfliktowanie się wokół osoby, która podjęła decyzje o odejściu (motywując ja zresztą troską o poprawę nastrojów na Forum).

Dlatego zachęcam do zakończenia tej dykusji.
Elaan
Użytkownik
#196 - Wysłana: 8 Gru 2011 14:22:49 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
kanna

Bez obaw, nie zamierzam wywoływać konfliktu. Nie uważam też, by moja wypowiedź skierowana do mozga_kl2 była agresywna - zresztą pozostawiam to jego osądowi.

Niewiele także mam już do dodania w tej dyskusji - chyba tylko to, że mnie naprawdę brakuje obecności Evivy na forum, w tym także w naszej sesji.
Tak barwną postać jak Arana niełatwo jest zastąpić.

Tak więc z mojej strony to koniec.
kanna
Użytkownik
#197 - Wysłana: 8 Gru 2011 14:28:36
Odpowiedz 
Elaan:
mnie naprawdę brakuje obecności Evivy na forum, w tym także w naszej sesji.

Wiem dobrze, jak to jest. Mi tez brakuje mnóstwa osób, które tu wczesniej bywały
Enterprise D
Użytkownik
#198 - Wysłana: 8 Gru 2011 16:00:03
Odpowiedz 
Mi też Evivy bardzo brakuje. Nie umie sobie wyobrazić bez niej tego forum.
Mogę powiedzieć tylko, że to forum bez niej jest jak ocean bez wody, jak uczeń bez jedynki, jak żołnierz bez karabinu, jak samolot bez śmigła, jak star trek bez Kirka, jak kanapka bez masła...dużo by się dało wymieniać. Więc proszę,

EVIVO WRÓĆ!!!
Elaan
Użytkownik
#199 - Wysłana: 8 Gru 2011 16:25:21
Odpowiedz 
Enterprise D

mozg_kl2
Użytkownik
#200 - Wysłana: 8 Gru 2011 19:04:45
Odpowiedz 
Enterprise D:
Nie umie sobie wyobrazić bez niej tego forum.

No popatrz, ja wchodze na strone www.startrek.pl/forum i forum istnieje. Widać masz słabą wyobrażnie.

Enterprise D:
Mogę powiedzieć tylko, że to forum bez niej jest jak ocean bez wody, jak uczeń bez jedynki, jak żołnierz bez karabinu, jak samolot bez śmigła, jak star trek bez Kirka, jak kanapka bez masła...dużo by się dało wymieniać

http://img.zryte.pl/bitch_please__71419.jpg jest cała masa bardziej wartościowszych użytkowników, których właśnie Eviva wygoniła.
Vanja
Użytkownik
#201 - Wysłana: 8 Gru 2011 21:01:28
Odpowiedz 
mozg_kl2
Enterprise D

Panowie, ja bym bardzo chciała być wartościowym użytkownikiem ale obawiam się że przy Waszych kryteriach nie mam szans...

Naprawdę muszę w tym celu najpierw odejść z forum czy może przymkniecie oko na to, że nadal się tu udzielam?
Kor
Użytkownik
#202 - Wysłana: 8 Gru 2011 21:51:00 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Jak dla mnie - czysta, żywa bezczelność. To, co tutaj niektórzy piszą o Evivie samemu nieustannie robiąc to, co robią. Nie mogę tego po prostu pojąć.
Q__
Moderator
#203 - Wysłana: 9 Gru 2011 05:59:38
Odpowiedz 
Vanja

Kiedy Ty zdaje się byłaś liczona do tych co odeszli i wrócili .
mozg_kl2
Użytkownik
#204 - Wysłana: 9 Gru 2011 08:04:21
Odpowiedz 
Vanja:
chciała być wartościowym użytkownikiem ale obawiam się że przy Waszych kryteriach nie mam szans...

Bądz lub nie badz wartościowym użytkownikiem. Nie ma obawiania się.

Kor:
Jak dla mnie - czysta, żywa bezczelność. To, co tutaj niektórzy piszą o Evivie samemu nieustannie robiąc to, co robią. Nie mogę tego po prostu pojąć.

Prawda. Żywa beszczelność, tak oczerniać wartościowego użytkownika. Przecież Eviva to dobro wcielone, chodzące złoto. To nie ona przyczyniła się do odejścia wielu użytkowników, to nie ona wszczynała rasistowskie flame. Aż pierś wypełnia się by krzyknąć DELTA WRÓĆ znaczy evivo wróć.
Vanja
Użytkownik
#205 - Wysłana: 9 Gru 2011 11:17:06
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Bądz lub nie badz wartościowym użytkownikiem. Nie ma obawiania się.

Ale jeśli podstawowym warunkiem bycia wartościowym jest odejście to nie mam szans
mozg_kl2
Użytkownik
#206 - Wysłana: 9 Gru 2011 13:40:49
Odpowiedz 
Vanja:
Ale jeśli podstawowym warunkiem bycia wartościowym jest odejście to nie mam szans

Ja jużodszedłem z forum dwa razy, także powinienem być użytkownikiem-debeściakiem. Wszystko widac zalezy od tego kto kiedy nadaje tytuły.
Vanja
Użytkownik
#207 - Wysłana: 9 Gru 2011 17:52:44
Odpowiedz 
Ty dostałeś bana. To nie to samo co odejście
mozg_kl2
Użytkownik
#208 - Wysłana: 9 Gru 2011 19:09:37
Odpowiedz 
Vanja:
Ty dostałeś bana. To nie to samo co odejście

Ale były też dni, w których nie zaglądałem na forum. Najdłużej przez 5 dni. Odejście z forum jest bardzo trudne i wymaga sporego samozaparcia. Z tym u mnie ciężko.
Kor
Użytkownik
#209 - Wysłana: 9 Gru 2011 19:40:55
Odpowiedz 
mozg_kl2

Sam nie jesteś święty, ja też nie. Lubujesz się w sączeniu między wierszami, nawet jeśli nie bierzesz udziału w rozmowie, gadaniu o kimś pod jego nieobecność itd. Jesteś więc na końcu kolejki, żeby tu się wynosić.
mozg_kl2
Użytkownik
#210 - Wysłana: 9 Gru 2011 20:07:14
Odpowiedz 
Kor:
Sam nie jesteś święty,

Ależ oczywiscie. Nigdy nie twierdziłem, że jestem świety i nie stawiałem się na piedestale mówiac patrzcie na mnie i bierzcie przykład jak trzeba postępować na forum.

Kor:
Lubujesz się w sączeniu między wierszami, nawet jeśli nie bierzesz udziału w rozmowie, gadaniu o kimś pod jego nieobecność itd

Taki już ze mnie zimny drań
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Koniec

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!