USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Koniec
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
emillo97
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Lis 2011 19:23:06
Rezygnuję z pisania na tym forum. Nie będę się zbytnio rozpisywał. Główny powód: Obrażanie ludzi o innym zdaniu, banowanie użytkowników którzy się bronili [bezsensowny ban dla Evivy która nie ma zamiaru wracać na to forum]. Takim zachowaniem stracicie dużo osób. Żegnam. Możecie skasować moje wszystkie tematy, zbanować mnie na wieki, obrażać[co tylko dowiedzie mojej racji] itp.itd. NIE OBCHODZI MNIE TO>

ŻEGNAM

PS. Forum wydawało się porządne ale po odejściu jednej z najlepszych użytkowniczek i ciągłego ataku na mnie przez kilka osób zmieniłem zdanie.
Seybr
Użytkownik
#2 - Wysłana: 11 Lis 2011 20:38:35
emillo97:
[bezsensowny ban dla Evivy która nie ma zamiaru wracać na to forum].

Niech się Q wypowie.

emillo97:
Możecie skasować moje wszystkie tematy, zbanować mnie na wieki, obrażać[co tylko dowiedzie mojej racji] itp.itd.

Raczej tego nikt nie zrobi. Wiesz nie sledze dokładnie co się dzieje na forum, ale parę twoich odpowiedzi mi nie pasowało. Znaczy nie zgadzałem się, zresztą jak pisałem nie śledzę na dzień dzisiejszy forum i wolę nie dyskutować w tym temacie.

emillo97:
NIE OBCHODZI MNIE TO>

To po co założyłeś ten temat. Trzeba było odejść po angielsku.

emillo97:
ŻEGNAM

Rozgrzej dobrze napęd FTL ;].
Bashir
Moderator
#3 - Wysłana: 11 Lis 2011 20:51:54
emillo97:
[bezsensowny ban dla Evivy która nie ma zamiaru wracać na to forum]

Eviva już tyle razy nie miała zamiaru wracać na to forum, że może kiedyś faktycznie spełni swoją groźbę
Christof
Użytkownik
#4 - Wysłana: 11 Lis 2011 23:01:55
Bashir:
Eviva już tyle razy nie miała zamiaru wracać na to forum, że może kiedyś faktycznie spełni swoją groźbę

Otóż to Jak na razie, to na forum definitywnie i nieodwołalnie (chyba) obraził się tylko Barusz (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
kanna
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Lis 2011 23:22:04
Proponuję przemianować ten topic na KoŃCE i uczynić go zbiorowym miejscem pożegnań. Każda osoba, która zapragnie odejść z Forum na zawsze (nieważne, czy pierwszy, czy kolejny raz) będzie tu mogła ogłosić swoją decyzję.
Toudi
Użytkownik
#6 - Wysłana: 11 Lis 2011 23:40:42
kanna:
Każda osoba, która zapragnie odejść z Forum na zawsze (nieważne, czy pierwszy, czy kolejny raz)

Nie wyjdzie z tego kpina z odchodzących?

A osobiście nieco się dziwię, że emillo97 napisał o swoim odejściu tylko w dwóch tematach, myślę że w trzech byłoby bardziej poważnie, w czterech dostojnie, a we wszystkich w których coś napisał, wręcz cesarsko...

emillo97:
NIE OBCHODZI MNIE TO

Wygląda to na typowy przypadek psychologiczny, psychologiem nie jestem, ale wszystko wskazuje, że cię to obchodzi i bardzo denerwuję cię brak adoracji, które swoją drogą chyba mylisz z akceptacją.

emillo97:
ciągłego ataku na mnie przez kilka osób

ataku

Tak mnie tylko zastanawia, jak ktoś chce odejść, to dlaczego robi to w stylu yyyy no takim jak emillo, zamiast np wysłać maila do admina, czy tam przez Q do admina z prośbą o usunięcie konta czy coś w tym stylu, zamiast tego wręcz prowokuje o to by go zaatakować, zbanować, obrażać. I jak ma się nie wyśmiewać takiej osoby?
Queerbot
Użytkownik
#7 - Wysłana: 12 Lis 2011 00:56:54
Toudi:
I jak ma się nie wyśmiewać takiej osoby?

Mimo wszystko można próbować.
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 12 Lis 2011 03:17:29
Kasowania, ani banowania nie będzie. Brak podstaw.

A temat faktycznie może służyć żegananiu się z forum po raz stodwudziestypiąty .
Dukat
Użytkownik
#9 - Wysłana: 12 Lis 2011 09:28:49
W takim razie, żeganm sie z tym forum!!
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 12 Lis 2011 10:12:12
Dukat
E, tak bez uzasadnienia się nie liczy
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 12 Lis 2011 10:28:03
Dukat

Ale do popołudnia czy do jutra?
Seybr
Użytkownik
#12 - Wysłana: 12 Lis 2011 10:49:40
Wczoraj chwilę rozmawiałem z Evivą, pozwolę sobie zacytować jej tekst. Może nie powinienem, ale Q liczę że ustosunkujesz się do tego:

Bo nie chcę być na forum z takim moderatorem, który:
a) nie reaguje, gdy jestem wprost obrażana (" jesteś grafomanką", "jesteś żałosna")
b) na moja zwróconą uwagę mówi, że zgadza się z tymi okresleniami
c) gdy bronie się sama, najpierw kaze mi przeedytowac wypowiedź, a gdy już to robię, to i tak daje mi bana
kanna
Użytkownik
#13 - Wysłana: 12 Lis 2011 12:23:45
Seybr
Q__
Jestem zdecydowanie przeciwna zabawie w "głuchy telefon" na Forum. Jeżeli Eviva ma zarzuty może wypowiedzieć je osobiście (ma gg Q_ i wstęp na forum) a nie wykorzystywać do tego umyślnego :/
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 12 Lis 2011 13:19:50 - Edytowany przez: Q__
Seybr

Telefon wyszedł Ci bardzo głuchy, ale odpiszę publicznie (kanna, co do zasady masz rację, ale skoro zarzuty zostały już wyartykułowane...).
ad a. reaguje - Queerbot dostał dwa ostrzeżenia pod rząd, tylko za formę krytykowania Evivy (ta 'grafomanka" m.in.), mozg_kl2 zaś bana czasowego m.in. za sposob czynienia uwag pod jej adresem,
ad b. tu się Evivie coś pomieszało, mówiłem, że zgadzam się z dużą częścią krytyki jaka padała na forum pod adresem zachowań Evivy (nowszych i dawniejszych) i radziłem jej znosić krytykę w milczeniu, dodając, że jeśli krytyka ta przekroczy akceptowane na tym forum granice moderacja się nią zajmie (i zajęła - vide ad a.)
ad c. poszedłem Evivie na rękę mowiąc na GG by przeedytowała odpowiedź Queerbotowi (i tu mogę jako mod być oskarżony o jej swoiste faworyzwanie), zrozumiałem jednak z jej odpowiedzi na tymże GG, że edytować nie zamierza, okazało się, że gdy ogłaszałem bana, Eviva jednak edytowała... głupia sytuacja, nie powinienem był prosić o przeedytowywanie...

To wszystko co mam do powiedzenia w sprawie.
Madame Picard
Moderator
#15 - Wysłana: 12 Lis 2011 13:38:26
Toudi:
Nie wyjdzie z tego kpina z odchodzących?

Wyjdzie, i o to właśnie chodzi .

Toudi:
Tak mnie tylko zastanawia, jak ktoś chce odejść, to dlaczego robi to w stylu yyyy no takim jak emillo

Przypuszczam, że po to, aby pozostali błagali go, żeby został, bądź tłumaczyli się jak Q__ w powyższym poście.

kanna:
E, tak bez uzasadnienia się nie liczy

Właśnie. Liczy się tylko, jak napiszesz, że na forum panuje ucisk i niesprawiedliwość, a Ty jesteś prześladowany, najlepiej za poglądy .
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 12 Lis 2011 17:28:19 - Edytowany przez: Q__
Madame Picard

Zabawne, że o prześladowaniu za poglądy krzyczeli ci, który... chyba nie mieli ugruntowanych poglądów skoro umieli przedstawiać je tylko w formie nachalnej agitki podanej w... no... niekulturalnym sosie, nie umieli zaś zreferować ich własnymi słowami w formie powszechnie akceptowanej między ludźmi mieniącymi się dobrze wychowanymi (i podpartej solidną, choćby najbardziej jednostronną, argumentacją)...
Dukat
Użytkownik
#17 - Wysłana: 12 Lis 2011 19:26:40
To koniec! W związku z wpisem o myśliwcach opuszczam to forum definitywnie do jutra!
Mariusz
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Lis 2011 19:32:54
A ja w związku z tym że muszę zrobić zakupy opuszczam forum na całe 15 minut, hehehe!
7z9
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Lis 2011 21:35:30
emillo97:
Rezygnuję z pisania na tym forum. Nie będę się zbytnio rozpisywał. Główny powód: Obrażanie ludzi o innym zdaniu, banowanie użytkowników którzy się bronili [bezsensowny ban dla Evivy która nie ma zamiaru wracać na to forum]. Takim zachowaniem stracicie dużo osób.

Myślisz że oni się przejmą tym co piszesz? Przeciwnie, dla nich jest to na rękę, że ktoś kto myśli samodzielnie i nie boi się tego powiedzieć odchodzi.
Kij ma zawsze dwa końce o którym wiadome osoby "zapominają". W tym wypadku zakładanie takiego tematu ma na celu nie tylko "publiczne żegnanie się" co zamanifestowanie przed innymi userami faktu wielkiej niesprawiedliwości.
Udzielam się na wielu forach, sam byłem modem. Jednak tego co tu się dzieje jeszcze nigdy nie spotkałem na żadnym innym forum (!).
Każdy kto uważa że krzywdzone są osoby nie będące "modami" powinien się tu wpisać. Niestety o ile zdążyłem poznać to forum przez ten ponad rok, to raczej nikt się nie wpisze...
Wazeliną od niektórych aż bije po oczach, a reszta woli się nie wychylać (znieczulica forumowa).
ps. Zbanowanie Evivy to kwintesencja tego o czym pisze powyżej. Można by zadać pytanie co ja tu robie. Interesuję się pscyhologią, a na tym forum jest kilka osób które są wyjątkowymi "przypadkami".
Queerbot
Użytkownik
#20 - Wysłana: 12 Lis 2011 21:55:32
7z9:
Zbanowanie Evivy to kwintesencja tego o czym pisze powyżej. Można by zadać pytanie co ja tu robie. Interesuję się pscyhologią, a na tym forum jest kilka osób które są wyjątkowymi "przypadkami".

Uważasz, że odwaga moralna polega na wypowiedziach w rodzaju "naucz się historii", "współczuję twoim rodzicom"?
The_D
Użytkownik
#21 - Wysłana: 12 Lis 2011 22:00:02
Christof:
Jak na razie, to na forum definitywnie i nieodwołalnie (chyba) obraził się tylko Barusz (poprawcie mnie, jeśli się mylę).

Smutna ta lista, ale jeżeli pytasz, to trzeba dopisać Deltę i FederacyjneMSZ.
Bashir
Moderator
#22 - Wysłana: 12 Lis 2011 22:38:02
The_D

The_D:
Smutna ta lista, ale jeżeli pytasz, to trzeba dopisać Deltę i FederacyjneMSZ.

Fedek ma chyba półrocznego bana.

Delta
chyba faktycznie się obraził (wielka strata dla forum ) ale z tego co pamiętam to były głównie personalne konflikty z tą wychwalaną przez emillo97 i 7z9 użytkowniczką.
kanna
Użytkownik
#23 - Wysłana: 12 Lis 2011 22:48:51
Bashir
Delta nie obrażał się i nie fochował. Stwierdził, że nie ma w nim zgody na pewne zachowania i odszedł. Osobiście, to strasznie żałuję
kordian
Użytkownik
#24 - Wysłana: 13 Lis 2011 00:20:55
A ja w ogóle nie wiem po co są bany czy ostrzeżenia na forach, za rzeczy błahe.

Nie rozumiem, też kłótni, to jest normalne w necie, macowxy vs windowowcy, plajstejszynowcy vs xbokowcy. A wczoraj warszawa szalała nie wiem nawet do końca czemu.

Więcej luzu by się przydało kochani...
Bashir
Moderator
#25 - Wysłana: 13 Lis 2011 08:29:40
kordian

Ale zauważ, że odkąd lecą ostrzeżenia i bany to na forum nie doszło do żadnego poważnego flame'a, które niedawno naprawdę by rozsadziły forum.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 13 Lis 2011 10:14:47 - Edytowany przez: Q__
7z9

7z9:
zamanifestowanie przed innymi userami faktu wielkiej niesprawiedliwości

Faktycznie, niesprawiedliwe jest, że nie wolno:
a) ględzić o spuszczaniu ,
b) wołać "Żydy do gazu",
c) obrażac innych,
d) mówić bez sensu i nie na temat...
Obiecuję wiecej tej niesprawiedliwości.

7z9:
Można by zadać pytanie co ja tu robie.

Sądzę, że to dobre pytanie .

The_D

The_D:
Smutna ta lista, ale jeżeli pytasz, to trzeba dopisać Deltę i

... i Adka, który śmiertelnie się obraził, że odmówiłem karania Pah Wraith wedle jego widzimisie.

Bashir

Bashir:
Fedek ma chyba półrocznego bana.

Do kwietnia. Przynajmniej ostatnio twierdził, że planuje powrót.

kanna

kanna:
Osobiście, to strasznie żałuję

Nie tylko Ty.

Bashir

Bashir:
Ale zauważ, że odkąd lecą ostrzeżenia i bany to na forum nie doszło do żadnego poważnego flame'a, które niedawno naprawdę by rozsadziły forum.

Różnicujmy może flame'y. Merytoryczne zażarte spory (słynny topic "Galaxy vs Defiant" czy powracający przy róznych okazjach motyw "TNG vs DS9") to rzecz dobra i mile widziana (jesli dyskutantom nie puszczają nerwy i nie robią się z tego personalne wycieczki, bluzgi etc.), umieć toczyć takie spory to cenna forumowa zaleta. Natomiast flame'y o charakterze wycieczek osobistych to rzecz, z której nie wynika nic dobrego. Te drugie zwalczam/y na ile umiem/y. Te pierwsze mają miejsce od czasu do czasu i cieszę się z tego.
Seybr
Użytkownik
#27 - Wysłana: 13 Lis 2011 11:00:08
kanna:
Jestem zdecydowanie przeciwna zabawie w "głuchy telefon" na Forum. Jeżeli Eviva ma zarzuty może wypowiedzieć je osobiście (ma gg Q_ i wstęp na forum) a nie wykorzystywać do tego umyślnego :/

Ja się jej zapytałem, dostałem odpowiedź. Eviva z moim postem nie ma nic wspólnego, może wręcz opierniczyć bo zacytowałem ją bez jej zgody. Byłem ciekawy odpowiedzi Q i taką dostałem.

Nie zależało mi na jakimś zamęcie, czy bóg wie wielkim czynie.
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 13 Lis 2011 15:50:06
Seybr

Seybr:
Byłem ciekawy odpowiedzi Q i taką dostałem.

Rozumiem, że robiłem za tą Romę co locuta?
Seybr
Użytkownik
#29 - Wysłana: 13 Lis 2011 17:39:52
Q__:
Rozumiem, że robiłem za tą Romę co locuta?

Można tak powiedzieć ;].
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 13 Lis 2011 17:48:09 - Edytowany przez: Q__
Seybr

To pocieszające, bo bałem się już, że za tego Romana, co prawie Locutus :
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Koniec

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!