USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Dukat
Użytkownik
#271 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:18:07
Odpowiedz 
Q__:
Bądź łaskaw nie politykować (skoro wiesz jakie reakcje to budziło) i przestań personalnie napadać innego Usera, bo jest to niemile widziane na tym forum

Odniosłem się merytorycznie do wypowiedzi usera, który twierdził, ze gdyby gry były tak szkodliwe, jak się mówi, to przystałby do organizacji zabijającej ludzi i handlującej narkotykami. Odpowiedziałem, że przecież właśnie należy. W czym problem? Mam wniosek by moderator to objaśnił.
Q__
Moderator
#272 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:18:24
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Zawieszenie miało to być na czas kiedy opadna emocje.

I jest. Ale emocje polityczne nie opadły, vide w/w post Dukata.
Dukat
Użytkownik
#273 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:19:42
Odpowiedz 
Q__ racz się odnieść merytorycznie.
Q__
Moderator
#274 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:25:03 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dukat

Q__:
W czym problem? Mam wniosek by moderator to objaśnił.

Powiem tak. Problem w tym, że takie Twoje zachowania nie były tu akceptowane. I tyle.
Dzielić z Tobą włosa na czworo nie zamierzam.

(Aha: i nie musisz mnie poganiać do odpowiedzi.)
poligon
Użytkownik
#275 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:25:18
Odpowiedz 
Q__:
I jest. Ale emocje polityczne nie opadły, vide w/w post Dukata.

Na razie przepycha się z mozg kl 2, jak ich to bawi ich sprawa.
Q__
Moderator
#276 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:28:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

Biorąc za dobrą monetę Twoją ocenę sytuacji, masz zatem już czterech Userów sklonnych do politycznych personalnych wojenek. To dość by uznać topic "Polityka" za miejsce mogące być areną rzeczy zniechęcających/denerwujących dla reszty Userów.
I tyle.
poligon
Użytkownik
#277 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:33:35
Odpowiedz 
Q__:
Biorąc za dobrą monetę Twoją ocenę sytuacji, masz zatem już czterech Userów sklonnych do politycznych personalnych wojenek. To dość by uznać topic "Polityka" za miejsce mogące być areną rzeczy zniechęcających dla reszty Userów.

Ktoś każe innym wchodzić tego działu? Pierwotnie miał być to dział o wiekszej swobodzie, widze że decyzje zmieniają się jak w kalejdoskopie i zależą od widzi mi się. Zwlaszcza że tylko ja się wypowiedzialem a reszta ma to gdzieś. Były dwa dni na wypowiedzenie się widocznie reszty to nie interesuje, a to co się dzieje to wprowadzenie bocznymi ścieżkami cenzury!
Q__
Moderator
#278 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:36:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Pierwotnie miał być to dział o wiekszej swobodzie, widze że decyzje zmieniają się jak w kalejdoskopie

Powtórzę, gdybyś zapomniał: to była luźna propozycja z mojej strony, która nie zyskała szczególnego poparcia (ba, pojawiały się głosy za całkowitym zamknięciem w/w działu).

Dalej dyskutować z Tobą na ten temat nie zamierzam.
Dukat
Użytkownik
#279 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:54:04
Odpowiedz 
Q__:
Powiem tak. Problem w tym, że takie Twoje zachowania nie były tu akceptowane.

Ale jakie zachowania? Merytoryczne odniesienie się do wypowiedzi innego usera? Wnioskuję o jakiś konkret. Nie stwierdziłem, że jego mozg, to kupa gó*na abyś mógł moją wypowiedź uznać, za równie napastliwą jak te, na które wcale nie reagujesz.

Wnioskuję także o moderatorskie konsekwencje dla usera Queerbot za napastliwe i obraźliwe wpisy: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3130&page=88#msg247833
Q__
Moderator
#280 - Wysłana: 14 Mar 2012 14:58:53
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Wnioskuję także o moderatorskie konsekwencje dla usera Queerbot za napastliwe i obraźliwe wpisy:

O jakie konkretnie? Pytam serio.
poligon
Użytkownik
#281 - Wysłana: 14 Mar 2012 15:00:01
Odpowiedz 
Dukat:
Wnioskuję także o moderatorskie konsekwencje dla usera Queerbot za napastliwe i obraźliwe wpisy:

Chyba nie ma innego wyjscia jak z poodu czyjegość paskudnego zachowania maja być zamykane działy.
Q__
Moderator
#282 - Wysłana: 14 Mar 2012 15:02:00
Odpowiedz 
poligon

Ok, o co wnioskujecie?
Dukat
Użytkownik
#283 - Wysłana: 14 Mar 2012 15:03:25
Odpowiedz 
Q__:
O jakie konkretnie? Pytam serio.

zbanować, o ile nie obawiasz się oskarżeń o wiesz co.
poligon
Użytkownik
#284 - Wysłana: 14 Mar 2012 15:05:12
Odpowiedz 
Q__:
Ok, o co wnioskujecie?

Ja wnioskuje o sprawiedliwość, na razie nie chce nikogo banować. Ale nie można dopuścić do tego że komus puszczają nerwy i zamyka się dział.
Toudi
Użytkownik
#285 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:39:42
Odpowiedz 
poligon:
Ktoś każe innym wchodzić tego działu? Pierwotnie miał być to dział o wiekszej swobodzie,

Mijasz się z prawdą. Opad szczęki miał być o wydarzeniach, które spowodowały opad szczęki i miały podtekst polityczny. Dochodziło w nim do większych dyskusji i przepychanek, ale to co wy z nim ostatnio zrobiliście woła o pomstę do nieba. Nie ma tam już obecnych opadów, tylko przepychanki polityczne kilku osób.

I kto każe wchodzić? Nikt, ale jak napisałem wyżej, tam były kiedyś bieżące opady szczęki na różne ciekawe (i nie tylko) wydarzenia polityczne, a teraz? A teraz lepiej żeby takiego działu nie było!!!
poligon
Użytkownik
#286 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:50:46
Odpowiedz 
Toudi:
Mijasz się z prawdą. Opad szczęki miał być o wydarzeniach, które spowodowały opad szczęki i miały podtekst polityczny. Dochodziło w nim do większych dyskusji i przepychanek, ale to co wy z nim ostatnio zrobiliście woła o pomstę do nieba. Nie ma tam już obecnych opadów, tylko przepychanki polityczne kilku osób.

Wszystko ewoluuje nawet wirtualne byty, a temat jest tak szeroki ze mozna go interpretować na rózne sposoby. Masz jakąś złotą droge jak to powinno wygladac? Jakis zestaw wskazówek? Poprowadzisz nas jak Mojrzesz?

Toudi:
I kto każe wchodzić? Nikt, ale jak napisałem wyżej, tam były kiedyś bieżące opady szczęki na różne ciekawe (i nie tylko) wydarzenia polityczne, a teraz? A teraz lepiej żeby takiego działu nie było!!!

Na wielu forach jest takie szambo gdzie działaja inne prawa fizyki i tym jest u nas dział "Polityka". Wszystko było dobrze puki go nie zamknieto. Poziom dyskusji politycznych w innych tematach zmalał. I jestem nie tyle za ciachaniem co przenoszeniem tego szajsu przez moda do działu polityka jak za bardzo rozpali głowy.

Swego czasu tam gdzie jestes modem tez były podobne dyskusje. Ładnych pare lat temu. No chyba że twój nick to przypadkowa zbiezność z tamtym.
Q__
Moderator
#287 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:51:00 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Ok, kolejny głos w sprawie "Polityki..."...

Zatem prosiłbym o głosowanie co robimy z tamtym topicem:
1. zostawiamy w obecnym (opłakanym) stanie,
2. obejmujemy jednak moderacją na powrót,
3. zamykamy definitywnie.

-------------------------------------------------- --------------------------------------

Oddaję głos za opcją 3.
poligon
Użytkownik
#288 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:54:48
Odpowiedz 
Jestem pomiedzy 1 a 2. Ewidentne wyzwiska i wycieczki powinny być karane. Jednak powinna byc pewna autonomia jak na innych forach. Zamordyzm w wykonaniu Q__ albo innych nie sprawdzi sie tak jak prohibicja, to walka z wiatrakami. Ciachac albo przenosić offtopy jak najbardziej. A jak Q__ chcesz zbudować idealny swiat to zycze powodzenia, nie jeden próbował!
Elaan
Użytkownik
#289 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:58:31
Odpowiedz 
Opcja nr 1 - w porządnym ogródku musi być kompostownik.
Dukat
Użytkownik
#290 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:08:50
Odpowiedz 
Jestem pomiędzy opcja 4. (Zamknąć Phoenixa ) bo i tak nikt nie rozmawia o Star Treku, a opcją 5. (zabrać szkodnikowi uprawnienia moda) bo to w Q__ leży przyczyna problemów.

Elaan u ciebie role kompostownika spełnia mózg.
poligon
Użytkownik
#291 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:14:01
Odpowiedz 
Dukat

AD5 Zgadzam sie

Dukat:
Elaan u ciebie role kompostownika spełnia mózg.

Nie ma co podbijac atmosfery. Mi kompostownik miło sie kojarzy bo cos tam zyje
Dukat
Użytkownik
#292 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:18:23
Odpowiedz 
poligon:
Nie ma co podbijac atmosfery.

To w celach naukowych. Czekam na słowa oburzenia ze strony tych co głosowali przeciwko banowi za "Wasze umysły to już tylko bezładna masa kału".
poligon
Użytkownik
#293 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:25:12
Odpowiedz 
Dukat:
To w celach naukowych. Czekam na słowa oburzenia ze strony tych co głosowali przeciwko banowi za "Wasze umysły to już tylko bezładna masa kału".

Jeżeli oczekujesz sprawiedliwosci... bez komentarza bo nie lubie się powtarzać. A swoja droga ciekawe porównanie jakby kał mozna było ułozyc władnie, albo ładnie. Ale moze o czyms nie wiemy i pewnych umiejetnosci nie posiadlismy, wszak sztuka opanowania zwieraczy może nam byc obca i nie godni jesteśmy oswiecenia .
Elaan
Użytkownik
#294 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:31:51
Odpowiedz 
poligon:
Nie ma co podbijac atmosfery.

Moją reakcję znajdziesz w stosownym temacie "Co myślimy o..."
Kain
Użytkownik
#295 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:46:34
Odpowiedz 
Opcja 3 definitywnie.
poligon
Użytkownik
#296 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:57:21
Odpowiedz 
Kain:
Opcja 3 definitywnie.

Ja tez jestem za definytywnym rozwiazaniem kwesti politycznej. Skoro nie mozna ich wysłac na Madagaskar to uznajmy ze problemu nie ma, albo przynajmniej gazujmy.. tfu znaczy sie banujmy!!
Picard
Użytkownik
#297 - Wysłana: 15 Mar 2012 20:04:34
Odpowiedz 
Q__:
3. zamykamy definitywnie.

Q__
Moderator
#298 - Wysłana: 15 Mar 2012 20:10:40
Odpowiedz 
Mało nas trochę (mozg_kl2 obiecywał zagłosować, ale zapomniał), ale opinie prawie jednogłośne. Zatem zamykam.
Elaan
Użytkownik
#299 - Wysłana: 15 Mar 2012 20:20:46
Odpowiedz 
Q__:
Zatem zamykam.

Trochę się boję, czy nam się teraz polityczne nanosondy Borga po innych topicach nie rozlezą. Ale niech tam, płakać nie ma po czym.
Q__
Moderator
#300 - Wysłana: 15 Mar 2012 20:23:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Trochę się boję, czy nam się teraz polityczne nanosondy Borga po innych topicach nie rozlezą.

Sie będzie ciąć (co też vox populi orzekł), a w razie potrzeby* zrobi głosowanie.

* znaczy gdyby poligon broił...
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!