USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  6  7  8  9  10  ...  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#211 - Wysłana: 27 Lut 2012 18:04:51 - Edytowany przez: Eviva
mozg_kl2

Jakoś nie znalazłam w swej dawnej wypowiedzi słów typu "Nienawidźcie Murzynów bo to całe zło tego świata". Moja niechęć odnosi sie tylko do tych z nich, którzy uważają, że z racji koloru skóry wszystko powinno im z nieba spadać. To raz.
Dwa - ja sie nie wypieram, hurtowo się do wszystkiego przyznaje. W towarzystwie Wszystkich Świętych nawet nie wypada inaczej.

Poza tym nie rozumiem, czemu ciągle na mnie tak historycznie reagujesz.
Elaan
Użytkownik
#212 - Wysłana: 27 Lut 2012 18:12:33 - Edytowany przez: Elaan
Dukat:
ciekawy temat stoczyłaś do poziomu dyskusji z ekoterrorystami.

Miałeś przytoczyć moje wypowiedzi o polityce, umieszczone poza tematem poświęconym polityce. I co?
Guzik znalazłeś, bo w przeciwieństwie do Ciebie, nie klepię o polityce gdzie popadnie.

To Ty jesteś ekoterrorystą? O, Wielki Borgu! Strach się bać!
Q__
Moderator
#213 - Wysłana: 27 Lut 2012 21:54:24 - Edytowany przez: Q__
Ludeczkowie, wiecie co? Kocham Was wszystkich, ale może weźcie się po prostu, bulwa nać, za dyskusje o ST, SF itp. porzucając spory polityczne w pół zdania, bo niestety nie sądzę, by ktokolwiek, kogokolwiek do czegokolwiek w tej materii przekonał (wiadomo do kogo bliżej mi poglądami, a kogo posądzam o bredzenie i wredotę ideologiczną, ale chyba nawet to staje się pomału nieistotne, gdy widzę flame'y, z których nic nie wynika).

(Polityka niech se powraca w tle - jeśli jest tak wszechobecna, jak twierdzi Dukat - ale w tle właśnie. Tam jej miejsce.)
Dukat
Użytkownik
#214 - Wysłana: 27 Lut 2012 22:02:51
Elaan:
Miałeś przytoczyć moje wypowiedzi o polityce, umieszczone poza tematem poświęconym polityce. I co?
Guzik znalazłeś, bo w przeciwieństwie do Ciebie, nie klepię o polityce gdzie popadnie.

Fajne masz mniemanie o sobie, tylko nie rozumiesz co się do Ciebie pisze. Cały tamten watek zalałaś "polityka zielonych", tak napisane dociera?

Elaan:
To Ty jesteś ekoterrorystą? O, Wielki Borgu! Strach się bać!

Logika, logika, logika... Z twierdzenia, że "sprowadziłaś do poziomu dyskusji z ekoterrorystami" nic takiego nie wynika.

Q__, czy ktoś tu prosi o zawieszenie broni, czy mnie się zdaje?
Q__
Moderator
#215 - Wysłana: 27 Lut 2012 22:06:11
Dukat

Dukat:
Q__, czy ktoś tu prosi o zawieszenie broni, czy mnie się zdaje?

Tak, bo uważam, że wojny polityczne na Forum nie przeznaczonym do politykowania nie służą niczemu sensownemu.

Im permanentniejsze będzie to zawieszenie zresztą, tym lepiej.
Elaan
Użytkownik
#216 - Wysłana: 27 Lut 2012 22:17:56
Dukat

Rozmowa z Tobą to strata czasu, nawet nie rozumiesz żartów. Żal mi Cię.
Z mojej strony koniec EOT.
mozg_kl2
Użytkownik
#217 - Wysłana: 28 Lut 2012 07:49:28
Q__:
Tak, bo uważam, że wojny polityczne na Forum nie przeznaczonym do politykowania nie służą niczemu sensownemu

Jak narazie to wychodzi, ze tutaj można rozmawiać o wszystkim, więc no stres Q. Szczególnie, że głosowanie się rozmyło.

Dukat:
W innych odpowiadacie...w tych w których uważasz, że nie należy dyskutować

W tych w których jest jeszcze nadzieja, że coś do Ciebie trafii. Słabnaca niestety coraz bardziej.

Dukat:
Oczywiste pomówienie. Podobnie jak koleżanka wyżej masz niewiele do powiedzenia co do meritum. Nadrabiasz za to wrzaskiem o "politykowaniu" i pomówieniami

Znowu świetny żart, tyle, żę ja dalej mam zajady i nie mogę się smiać. A szkoda.

Dukat:
Moja ulubiona IDIC też miała mocne wejście na forum?

Problem w tym, że IDIC czy ja wyrośliśmy z mocnych wejsć. Ty cały czas egzystujesz na poziomie mniej niż zero.

Eviva:
Jakoś nie znalazłam w swej dawnej wypowiedzi słów typu "Nienawidźcie Murzynów bo to całe zło tego świata".

Przez wzgląd, że to temat techniczny i szacunek dla Ciebie celowo nie szukałem Twoich krwistych wypowiedzi. Jednak im bardziej siezapierasz tym bardziej mam ochotę to zrobić by było czarno na białym. Naprawdę chcesz tego?
Eviva
Użytkownik
#218 - Wysłana: 28 Lut 2012 07:59:01 - Edytowany przez: Eviva
mozg_kl2:
Naprawdę chcesz tego?

Rób jak uważasz. Mnie to nie ziębi ani grzeje.
Dukat
Użytkownik
#219 - Wysłana: 28 Lut 2012 08:17:33
mozg_kl2:
Znowu świetny żart, tyle, żę ja dalej mam zajady i nie mogę się smiać. A szkoda.

To nie żart. Bezczelnie pomawiasz mnie (i nie tylko mnie) o nawoływanie do nienawiści rasowej. Tym samym obrażasz i prowokujesz, a robisz z siebie pierwszego sprawiedliwego, który nie chce "politycznych pyskówek" na forum. Obrażasz innych, a jak ktoś ci pokaże ze nie masz racji, to zaraz robisz wrzask, "że nie lubisz polityki". Ogarnij się, dorośnij, przestań zmyślać na temat innych to nie będzie problemu.
mozg_kl2
Użytkownik
#220 - Wysłana: 28 Lut 2012 08:57:05
Eviva:
Rób jak uważasz. Mnie to nie ziębi ani grzeje.

A widzisz, a ja Cię szanuje. i tego nie zrobie.

Dukat:
Bezczelnie pomawiasz mnie (i nie tylko mnie) o nawoływanie do nienawiści rasowej. Tym samym obrażasz i prowokujesz, a robisz z siebie pierwszego sprawiedliwego, który nie chce "politycznych pyskówek" na forum. Obrażasz innych, a jak ktoś ci pokaże ze nie masz racji, to zaraz robisz wrzask, "że nie lubisz polityki". Ogarnij się, dorośnij, przestań zmyślać na temat innych to nie będzie problemu.

Różnica pomiędzy mną a wami jest taka, zę ja umiem się przyznać do swoich błędów, i je widzę. Wy się ich wypieracie w żywe oczy. Pyskówki, to preferujesz Ty, lubiszo brażasz swoich rozmówców, generalizacować, twierdzić ze cąły świat jest zły a Ty dobro wcielone.
Eviva
Użytkownik
#221 - Wysłana: 28 Lut 2012 08:58:36
Za chwilę szlag mnie tu trafi.
poligon
Użytkownik
#222 - Wysłana: 28 Lut 2012 10:25:21
mozg_kl2:
Jedna z moich ulubionych wypowiedzi http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=4&topic=2810&page=2#msg185179

No cóż to zwykła pyskówka a ja szukam tego rasizmu i szukam.

Eviva:
Bardzo to zgrabnie ująłeś - dokładnie tak jest. Niedawno, może tydzień temu, w Angli oskarżono o rasizm siedmiolatka, który podczas zabawy spytał kolegę z piaskownicy, czy ma on taką ciemną skórę, bo pochodzi z Afryki. Jak daleko może posunąć się debilizm?

To już jest faszyzm, mnie jako ateiste smieszy zakaz noszenia krzyzyka w pracy, natomiast Sikhom nikt nie zdejmie z głowy turbana. Takie podwoja moralność.
Toudi
Użytkownik
#223 - Wysłana: 28 Lut 2012 15:46:59
I to niby jest temat techniczny?
poligon
Użytkownik
#224 - Wysłana: 28 Lut 2012 16:09:11
Toudi:
I to niby jest temat techniczny?

Oj tam jesteśmy poszukiwaczami ukrytego faszyzmu na forum . Jeżeli sie taki pojawił to jest to sprawa techniczna.
Dukat
Użytkownik
#225 - Wysłana: 28 Lut 2012 16:14:52
mozg_kl2:
Różnica pomiędzy mną a wami jest taka, zę ja umiem się przyznać do swoich błędów,

Udowodnij. Przeproś a pomówienia, odszczekaj...czy raczej odpiskaj, czy co tam mysza robi.

mozg_kl2:
Pyskówki, to preferujesz Ty, lubiszo brażasz swoich rozmówców, generalizacować, twierdzić ze cąły świat jest zły a Ty dobro wcielone.

Następne pomówienie
Toudi
Użytkownik
#226 - Wysłana: 28 Lut 2012 16:18:57
Eviva, popieram. Ludzie idźcie z tymi bezsensownymi problemami gdzie indziej.
Q__
Moderator
#227 - Wysłana: 28 Lut 2012 19:03:15 - Edytowany przez: Q__
Brnący w offtopy, zwłaszcza taki jeden wiecznie obrażany... Do właściwych piaskownic poproszę.
mozg_kl2
Użytkownik
#228 - Wysłana: 28 Lut 2012 20:11:36
Toudi

Kiedyś był, ale lepiej bić pianę pseudo-dyskusji. Czekam na wynik głosowania.
Q__
Moderator
#229 - Wysłana: 28 Lut 2012 20:40:40
mozg_kl2

Proponuję by wszyscy którzy głosowali "za" (ze mną włącznie) po prostu zastosowali się do tego za czym głosowali.
Eviva
Użytkownik
#230 - Wysłana: 28 Lut 2012 20:46:19
Q__

A ja to bardzo chętnie zobaczę
Dukat
Użytkownik
#231 - Wysłana: 28 Lut 2012 20:46:56
Q__:
Proponuję by wszyscy którzy głosowali "za" (ze mną włącznie) po prostu zastosowali się do tego za czym głosowali.

Zapominasz, że to kl2?
mozg_kl2
Użytkownik
#232 - Wysłana: 28 Lut 2012 21:06:26
Q__

Zatem postanowione. Polityka w temacie politycznym, i tylko tam. Czas, mówiać kolokwialnie aby nie karmić Dukata.
Q__
Moderator
#233 - Wysłana: 2 Mar 2012 02:21:19 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2
Toudi
Picard

Wasze uwagi w kwestii obostrzeń regulaminowych i ew. powrotu do czynnej moderacji przekazuję na bieżąco Kai'owi.

ps. nieoceniony Sh1eldeR napisał swego czasu taki oto skrypt:

javascript:alert((function(n){var c=0,r='Wybuchłem! Coś poszło nie tak!',ss=document.getElementsByTagName('span');try { for(var j=0;j<ss.length;j++) {var s=ss[j];if ((new RegExp('(^|,)\\s*'+s.innerHTML+'\\s*(,|$)', 'i')).test(n)&&s.className=='username'){var p=s.parentNode.parentNode.parentNode; p.parentNode.removeChild(p);c++}}r='Usunięto postów: '+c;}catch(e) {};return r;})('ksywka'))

Zamiast 'ksywka' można zawsze wpisać Dukat lub poligon
Dukat
Użytkownik
#234 - Wysłana: 2 Mar 2012 07:25:18
Q__, rozumiem, że na userów kl 2 też działa?
mozg_kl2
Użytkownik
#235 - Wysłana: 2 Mar 2012 07:50:05
Q__:
Wasze uwagi w kwestii obostrzeń regulaminowych i ew. powrotu do czynnej moderacji przekazuję na bieżąco Kai'owi.

Ja nie pisałem nic o powrocie moderacji. Jestem tylko za tym by usunac polityke z forum lub ograniczyć ją do jednego tematu.
poligon
Użytkownik
#236 - Wysłana: 2 Mar 2012 09:00:36 - Edytowany przez: poligon
moderacja bedzie dla tych co niespełniają norm UFC i maja inne poglady, a przepraszam IDEOLOGIE.

Dukat:
Q__, rozumiem, że na userów kl 2 też działa?

Na tych co spełniają normy UFC albo wystąpili o członkostwo nie działa.

Q__:
Zamiast 'ksywka' można zawsze wpisać Dukat lub poligon

Cytując klasyków z forum: "NIE BEDE TU KUPOWAŁA, DO BYDGOSZCZY BEDE JEŹDZIŁA!!!"
Q__
Moderator
#237 - Wysłana: 3 Mar 2012 21:01:01
Wniosek który postawił mozg_kl2 uznaję za przegłosowany. Jawnie polityczne posty - poza "Polityką" będą usuwane.
mozg_kl2
Użytkownik
#238 - Wysłana: 3 Mar 2012 21:57:26
Q__

Pytanie w takim razie co z tematami już istniejącymi np tym polityczno historycznym o leśnych braciach? BTW lepiej Ci pasował tamten avatar.
Q__
Moderator
#239 - Wysłana: 3 Mar 2012 22:08:08 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Pytanie w takim razie co z tematami już istniejącymi np tym polityczno historycznym o leśnych braciach?

Ha. Powstały w czasie amnestii. Niech zostaną.

mozg_kl2:
BTW lepiej Ci pasował tamten avatar.

Aluzju poniał . (Też wolałem tamten "amnestyjny" avatar zresztą, ale co robić...)
Dukat
Użytkownik
#240 - Wysłana: 4 Mar 2012 10:10:38
poligon:
Na tych co spełniają normy UFC albo wystąpili o członkostwo nie działa.

mozg_kl2 podobno jest kolektywnym multiuserem, który chce zasymilować to forum.
 Strona:  ««  1  2  ...  6  7  8  9  10  ...  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!